Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

21.05.2006 Adana ç.m.s.k Kozan Dağilcak Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    selam sevgili dostlar.

Herzaman olduğu gibi bu hafta sonuda müthiş eglendik.ama ne eglenceydi
    Elim alçıda olmasına ragmen.arabama atlayıp tüm ekip arkadaşlarımla beraber düştük yollara.orada bizi bekleyen arkadaşlarımız vardı. yaptıkları herşey için çok teşekkürler

Cübüş cü amca sanada teşekkürler renk kattın bize (Sabo)

Haa buara Mersinden bizi kırmayıp ta veya hafta sonunu bizimle geçirmek isteyen ve 10 larca km yolu tek başına gelen ciks33 kardeşime de ayrıca teşekür ediyorum.

Bende hiç resim yok ama resim çeken arkadaşım çoktu hadeee bakiim ben açtım topic i sizlerde ekleyin resimleriii de nasıl geçmiş hafta sonumuz gelmeyenler/gelemeyenler görsünnn
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015

21.05.2006 Adana ç.m.s.k Kozan Dağilcak Gezisi

Sevgili dostlar. Kılıçbalığının bu topiği açmasını bekledim şu saate kadar ama maalesef açmayınca ben açmak zorunda kaldım.
    Bu arada MERSİN MT den sadece bir arkadaşımız Mersin lileri temsilen aramızda bulunuyordu.Ona da teşekkür ediyoruz.
    Çok güzel organize edilmiş bir gezi ile Adana MT güne damgasını vurdu. Gezimiz Kozan Dağılcak denen mevkii de gerçekleşti. Yine her pazar olduğu gibi klüp önünde toplanmaya başladık. Gelecek kadro tamamlandıktan sonra yola koyulduk.İlk durağımız yakıt ikmali yapmak için durduğumuz benzin istasyonu idi.Burada yakıtlarımızı tamamladıktan sonra yıkamaya ihtiyacı olanlar için baktık ki bir temizlik elemanı bizi bekliyor. Hemen ilk temizliği yaptırdık.çok terlemiş sırılsıklam olmuştu çünki.

Bu işlem bittikten sonra yola koyulduk. Kozan a varmadan önce bir mola verdik.

veee Kozan a giriş.

Kozanda çok güzel bir karşılama ayak üstü çay servisi.Sağolsun Kozan lı dostlarımız bize çok sıcak bir karşılama düzenlediler.Sonrasında hep birlikte bir hatıra fotoğrafı çektirip piknik alanına doğru yola koyulduk.

Piknik alanına girişimizde muhteşemdi.

Vede piknik alanından manzara resimleri. (herhalde hoşunuza gider bunca motorsiklet resminden sonra eleştiri almayalım da)

Tekrardan kalan resimleri buraya aktaracağım

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    güzel gezi güzel resimler.

resimlerin boyutları büyük olduğu için bakmak çok zor.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    ewet resaimler portre boyunca çekildiğinden açılması biraz gecikiyo çok güzel bi gezi olmuş yi,ne her zamanki gibi adem abi yine yapmışsın yapacağını

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    resimi görünce koptum yahu .. terkelimti temizledik deerken neyi diye düşünüyordum motoru mu ama motor nası terlicek derken kelleyi görünce stresimi üzerimden attım yahuu
    eyw .. guzel gezi olmuş. tabi ist gibi değil boş ve rahat yollarda. fıstıksınız valla..
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

Motosikleti
    hocam ellerine saglık resimler çok güzel ama benim açtığım topic saat 7.54 sen görmemişsin
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

cem01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 125 cc
    Memleketten manzaralar

Kozan' dan Tekin abimiz

sırayla cikss33 kılıçbalığı ve makine;

Kılıçbalığı ve ael320

Motorlu avukat

Motosikleti

Bu arada bize neşe katan tek kişilik orkestra amcamızın resmini de buraya koymadan geçemeyeceğim

Biz sohbet ederken Kozan lı dostlarımız da son süratle lokmaları hazırlıyorlardı.Bir yandan da ateş yanıyor köz oluyordu.içecekler de buz gibi akan suyun altında soğumaya bırakılmıştı.

Aç kurtlar bekliyorlar.

Bu arada reklam filmi çekiyoruz. Konu kahramanı hiç ücret talep etmiyor Efes Pilsen den babasının hayrına.

Etler ateşin üzerine kondu kocaman bir sac üzerine.Bu arada muhabbette koyulaştı

Kavurma pişti şimdi sıra servise geldi. Yanında da baş ve yeşil soğan ile özel yapılmış bulgur pilavı herkes tam anlamıyla acıktı.

Haydi dostlar tam ağzınıza layık afiyet olsun.

Karnımız doymaya başlayınca teker teker ortaya dökülmeye başladık

Gıdıklamayın yahu şurda rahat rahat oturalım.

Kim koca koltuğu sallıyor hepimizi yere serip kolumuzu kırmaya mı heveslisiniz yoksa. Adana MT tek kollu kahramanlar gibi olacak.Yaa üstümüz başımızda battı şimdi eve gidip dayak yemekte var işin sonunda.

Haydi bakalım pamuk eller cebe.

Güzelce eğlendik şarkılar soyleyip göbekler attık ve yağmur hafif hafif atıştırmaya başlayınca güzel mekanımızdan kalkmak zorunda kaldık.
    Kozan da vedalaşıp dostlarımızdan ayrıldık bir daha boyle güzel gezilerde güzel organizasyonlarda buluşmak üzere diye.
    Ama gerçekten çok güzel ahzırlanmışlar dostlarımız bize sadece yemek içmek düştü. Herşey için tekrar teşekkür ediyoruz en azımdan ben şahsım adına şükranlarımızı sunuyorum.

Kazasız belasız bir geziyi de böylece bitirmiş olduk güzel anılar kaldı hafızalarımızda.

Benden resimler bu kadar arkadaşlar yaklaşık 3 saattir bu resimleri koymaya çalışıyorum.Umarım ben bu işleri yaparken Yusuf kardeşimizde ayrı bir topik açmamıştır. Açtıysa bile moderator arkadaşlardan birleştirmelerini rica edeceğim.
    Hadi bakalım diğer resimler ortaya dökülsün.

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    İşte gezi, işte organizasyon Gerçekten çok güzel ve eğlenceli bir gün geçirdik. Gelmeyen ve gelemeyen arkadaşları bundan sonraki gezilerimize bekliyoruz.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Motosikleti
    Tekin beye de burdan tekrar tekrar teşekkür ediyorum her ince ayrıntıyı düşünüp yaptığı için.

onrbab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    eskiden di yok artık
    abi 10 numara gezi
    olmus ben yine gelemedim

neyse birdahaki sefere inşallah
    sac kavurmaya nasıl kıydınızda yedınız ya
    [B]RR gençliği[/B]

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    wallahı tebrık ederım mukemmel bır gezı gezı olmus. Olsa TOKAT MT de boyle bı kıtle ve organıze, yokki. Ama tokat mt yı temsılen Tüzemen abimiz var orada. Bol Muhabbetler Herkese
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    Kankim öncelikle geçmiş olsun yaaa walla üzüldüm,Adana Mt ciler yine kopmuşunuz,güzel gezi olmuş resimler nefis sac kavurma daha da nefiiiiissss koktu bea,ben gelemedim malum 19 mayıs tatil olunca sevgilimle akdenizin balta girmemiş (iki ayaklı baltaların yani) koylarından boğsağa gittik tarihi yerlerini güzel koylarını gezerek tatilimizi geçirdik,dalıç ismail hocanın anlattığına göre denizin altındaki resiflerin çok güzel olduğunu söylüyor çok ısrar etti dalmadım ama sevgilim beni ekti ve o daldı hocayla beraber çıkınca aşkım manzara çooook güzel desede beni kandıramadı ilerde belki bende dalarım dedim
    yaf daha motorun borcu bitmedi,birde kalkıp dalgıç elbisesimi alıcaz

aşkım ve ben menazara seyrederken

deniz enfes tertemiz hava güzel böyle manzara varkende kalkııpda motora binilmezki yafff

buda son resimdi ama manzara ve koylar gerçekten gezmeye ve görmeye değer yerler tavsiye ederim sağlıcakla kalın motrorize kalın
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

sinan1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok güzel bi gezi olmuş resimler için tşk.

Motosikleti
    Leynnnn kanki napim yani aşkın varsa.
    ne yani bizim yok diye nisbet yapıyosun dimi.
    allah büyük bigün benimde olur nasıl olsa benimde kalbime biri girerse yada ben birinin kalbine bi gezi düzenlersem tek başıma tabiki ozaman görüşürüz

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    ellerinize sağlık gerçekten çok güzel bir gezi olmuş. mersin grubunda hafta sonu sınavı olan,düğünde olması gereken ve ailesiyle birlikte olmak zorunda kalan arkadaşlarımızın sayısı çoğunluğu geçiyordu. ben,pckopat ve ciks müsaittik.gerek diğer arkadaşlarımızın olmaması (ki adana grubu mersine onca kişi geldi ,biz ise 3 kişi gitmiş olmak bence ayıp!!!),gerekse 3 kişi yola çıkmanın riskli olacağını düşünerek geziye gelmedim. ve bunuda cuma akşamki toplantıda dile getirdim. fakat yusuf abinin dediği iadei ziyarete,3 kişi gidilmezdi.diğer arkadaşlarımızı kırmış olacaktık. bunu için sizlerden özür diliyorum.

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı benkaan adlı üyeden alıntı
    ellerinize sağlık gerçekten çok güzel bir gezi olmuş. mersin grubunda hafta sonu sınavı olan,düğünde olması gereken ve ailesiyle birlikte olmak zorunda kalan arkadaşlarımızın sayısı çoğunluğu geçiyordu. ben,pckopat ve ciks müsaittik.gerek diğer arkadaşlarımızın olmaması (ki adana grubu mersine onca kişi geldi ,biz ise 3 kişi gitmiş olmak bence ayıp!!!),gerekse 3 kişi yola çıkmanın riskli olacağını düşünerek geziye gelmedim. ve bunuda cuma akşamki toplantıda dile getirdim. fakat yusuf abinin dediği iadei ziyarete,3 kişi gidilmezdi.diğer arkadaşlarımızı kırmış olacaktık. bunu için sizlerden özür diliyorum.
    güzel gezi olmuş.. +1 abi bende aynı fikirdeydim.. bunun muhabbetini oturup uzun uzun yapmıştık.. böyle şeyler söz konusu olduğu için + gelemediğimizden dolayı Adana Mt den özür dilerim....
    CBR 600F Honda,

KG 082 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Drag Star 650
    Arkadaşlar gerçekten eğlendik,oynadık,zıpladık ve bir kez daha motosikletin ve doğanın zevkine vardık bu geziyi bize organize eden Tekin abimize ve Kozan'lı dostlarımıza gerçekten en içten teşekürlerimizi sunuyoruz.

Bu arada Cengiz bey denizi görünce bakıyorum motosiklet sevdasını unuttun yok hava ve deniz bukadar güzelken motosiklete binilmezmiş diye söylemlerde bulunuyorsun bak Yusuf abime söylerim msn delisi yapar seni

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Vayy Cengiz abime bak oda ayrı gezi yapmış. Ama motorsuz olmaz abi.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    SeLam herkese.Gene harika bir geziye imza atmışsınız arkadaşLar tebrikLer.Dün Yüksek Lisans sınavım oLdugu için aranıza katıLamadım yoksa çok istiyordum ama gene oLmadı hayırLısı...
    Umarım haftaya güseL bir organizasyon daha yapıLırsa bende sizin gbi güseL arkadasLarLa tekrar geziye çıkma şerefine naiL oLurum.Hepinizi öpüyorum...
    Born To Be wild,Live to Ride...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler