Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ilk deniz sefasi bizdennn

Motovento
    REKLAM ALANI
    kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    Merhaba arkadaslar . Oncelikle sizlere arkadaslarımı tanıstırayım kırmızı tisortu arkadasım Mustafa lacivertli kisi benim Diger arkadasımız ise Tezel . Yıllardır surekli dalmaya gittiğimiz kankalarımla yine bir pazar dustuk yollara. Yine astık dagları dagları . Bu bir belirsiz gidis hem cıkıs var hem inis iste simdi burasıdır Dalacagız Aslında bu sezon ıcın gecbile kalmıstık . Bundan onceki yıllarda nisan aylarının sonlarında dalış sezonumuzu acar kasım ayına kadar yaklasık 15-25 dalıs yapardık. Gecen sene ise sadece 6 dalıs yaptık . Sanırım hayatın gidisatı bizi zevlerimizden birazcık uzaklastırıyor. İzmir Dikili ve Çandarlı cevresinde dalıs icin heryer uygundur. Ama biz mersinbahceye gittik. Dikiliden yaklasık 25 km uzaklıkta. Ardından patikalardan kıyıya gitmemizde 500 m kadar suruyor. Dalıs yapacagımız alan toplumdan uzak olmalı . Esyalarımızın calınma riski oldugundan . İnsanlardan uzak yerler secilir. Sabah 7 de kalkıp hazırlıklarımızı tamamladık. Saat 7:45 de bulusma noktamızdan hareketle 8:30 da suya daldık. 11:30 da sudan cıktık. bundan onceki yıllarda okadar bereketli bir denizimiz vardı ki anlatamam ama artık denizlerimizde vurmayı bırakın gorebilecek seviyede bile balık yok. Yıllardır yaptıgımız bu sporu tahmin ediyorum bizim cocuklarımız yapamayacaklar. Denizde bizim zıpkınlarımızı atmadıgımız balıklar balıkhanelerde insanlara satılıyor Neyse su an icin cok yorgunum . Cektigim resimleri ve gezimizi sizinle paylasmak istedim . Su sıcaklıgı cok dusuktu. Havaların ısınması denizin hemen ısıncagını gostermez . cok soguk bir kıs gecirdik guneste fazla kalınmamasını ve suda ise elbiseniz yoksa yarım saatten fazla kalmamanız gerektigi belırtırım . Keyifli gunler ...
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    bi zamanlar bizde giderdik didime ahtapot vurmaya ne günlerdi be.... güzel gezi olmuşş ben senin motorunu daha önce görmüştüm çankaya da harley gibi ses cıkarıyor du
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    Alıntı bur-k@bilişim adlı üyeden alıntı
    bi zamanlar bizde giderdik didime ahtapot vurmaya ne günlerdi be.... güzel gezi olmuşş ben senin motorunu daha önce görmüştüm çankaya da harley gibi ses cıkarıyor du
    Tesekkurler arkadasım . Ama benim motorum harley gibi ses cıkarmıyor keske cıkarsa hehehe ...

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    keyifli bi gezi olmuş, baktıkça daha yaşayacağımız çok şey olduğunu düşünüyorum..
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    abi ben cok iyi hatırlıyorum yaww senin motorun sesi bi acayip diğer 125 cc lere göre!!! hatta uzaktan net gördüm acaba bu kanuni falan mı bi aktım kocaman suziki yazıyor dedim kendi kendime vay be aynı kanuni 125 seyhana benziyorr
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

soykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel gezi olmus bide mangallık bir şeyler vurulsaymıs ozaman sizin adınıza daha hoşş olurmuş darısı bizim basımıza gerçi her nekadar olatayla avlansakta!
    gördüm... sesini duydum... şimdi aşığım.....:))))

Motosikleti
    Alıntı bur-k@bilişim adlı üyeden alıntı
    abi ben cok iyi hatırlıyorum yaww senin motorun sesi bi acayip diğer 125 cc lere göre!!! hatta uzaktan net gördüm acaba bu kanuni falan mı bi aktım kocaman suziki yazıyor dedim kendi kendime vay be aynı kanuni 125 seyhana benziyorr
    Evet kanuni veya baska birisi ile kıyasladınmı dedigin sonuc olur Kanunilerde fiyatına gore gercekten guzel makıneler Suzuki nin fiyatı tam olmasada yaklasık iki seyhan alıyor ... Gorunus acısından da hicbir fark yok. Ama motorları farklı iste ... Motorumdan cok memnunum .

Murutti Abi bende sana katılıyorum . Biz bunların ıcındeyiz ama biz bile ayda en fazla 1-2 yapıyoruz . Dusunuyorunda bazen ne icin yasıyoruz ...

Soykan Kardesim walla dukkanlar pazar olasına ragmen actıgımızdan dedigini yapamadık . Bazen isin basına babam bakıyor o zman kalıyoruz ama oda canakkaleye tatile gitti o yuzden mangal isi olamadı.

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    KASKLAR NERDE BEYLER KASKLAR
    Fena yakalandınız benden söölemesi

Ne yani denize dalarken şnorkel takıyonuz motora binerkende kasklanın canım
    Banada kızmayın dooru diom bak kulaklarım çınlarsa karışmam ona göre.
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

Motosikleti
    Alıntı akalteke adlı üyeden alıntı
    KASKLAR NERDE BEYLER KASKLAR
    Fena yakalandınız benden söölemesi

Ne yani denize dalarken şnorkel takıyonuz motora binerkende kasklanın canım
    Banada kızmayın dooru diom bak kulaklarım çınlarsa karışmam ona göre.
    Haklısın abi kasklarımız var gittigimiz yerde trafik akısı olmadıgından takmadık ama bunun savunulacak tarafı yok ... Uyarın ıcın tesekkurler .

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    güzel olmusshh.. .
    CBR 600F Honda,

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    harika paylaşımlar....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    güzel gezi olmuş. ağzınızın tadı bozulmaz inşallah
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

hashmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondi 150hs
    heyt be,aliağada doğdum büyüdüm.çok iyi bilirim oraları.güzel olmuş ellerinize sağlık...
    hızlı yaşa,yavaş sür,genç değil geç öl..

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    Güzelik yapmışınız deniz güzel ama eliniz boş dönmüşünüz galiba, birde lütfen örnek olmayalım kask takalım dostlar sizin sağlığınız için
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler