Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sonbaharda İstanbul-Antalya Yolculuğu (Bol Çadırlı) (2500 KM)

Motovento
    REKLAM ALANI
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    millet ne diyo, amerikaya gittik ingiltereye gittik hollandaya uğradık almanya üzerinden geçtik bulgaristan da dolaştık, şurda selfie çektik burda check-in yaptık,çok güzeliz çok entellektüeliz.. bunların hepsi boş. bunlar memleketimizi gezmemiş dolaşmamış insanlar. şu fotoğraflara tekrar bir bakarmısınız
    Yurdukoru bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hakanens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ustam sana da karışan birileri yok mu böyle gezilerde? Mesela anne baba ya da eş gibi.

-Oğlum motorla gidilmez o kadar yol,
    -Oğlum bozulur ıssız yollarda kalırsın,
    -Oğlum manyakmısın otobüs varken teee oralara motorla gidilirmi, delirdinmi allah aşkına,
    -Oğlum rüzgarı ala ala zatüre olursun,
    -Oğlum geçen bak motorcuları öldürdüler oralarda.Sakın,
    -Oğlum millet araba kullanıyor sen motorla gidecem diyosun büyü artık.
    -Oğlum çocuğun var bizi düşünmüyon bari onu düşün

gibi..
    güzel soru
    usta öncelikle bekarım, evli olsam yine gitmek için elimden geleni yapar olmadı beraber giderdim. tabii onun güvenliğini sağlamak için bu kadar keyif alamazdım.

babam onca yolu gidip görsen ne olacak şeklinde yaklaştı hep, içini bilemem. ben gittikten sonra millete anlatıyormuş ama hep
    annem, en büyük manevi destekçim diyebilirim. planlarımı ilk ona anlatırım ve dikkatlice dinler beni. anne yüreği korksa da allaha emanet edip güzelce uğurluyor yola çıkarken. gezgin ruhlu bir kadın, aynı ona çekmişim. motorcuların öldürüldüğü zamanlar ben de kırımda çadırda kalıyordum, skypetan konuştuk endişesini hiç belli etmedi.
    diğer ithamlara gelirsek, aslında çevremde o düşüncede insan pek yok. ya beni tanıdıkları için ya da o söylemlerin yersiz olacağını bildikleri için söylemezler. anca yolda karşılaştığım insanlardan duyuyorum böylelerini
    bakalım, ilerde çoluk çocuklu bir hayata karışırsam onu da peşime takarım

Alıntı scooboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müthiş güzel fotoğraflar. Teşekkürler sabah sabah iyi geldi...
    teşekkürler

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet ne diyo, amerikaya gittik ingiltereye gittik hollandaya uğradık almanya üzerinden geçtik bulgaristan da dolaştık, şurda selfie çektik burda check-in yaptık,çok güzeliz çok entellektüeliz.. bunların hepsi boş. bunlar memleketimizi gezmemiş dolaşmamış insanlar. şu fotoğraflara tekrar bir bakarmısınız
    öyle diyenler ne kadar sığ di mi, tamamen özentilik. gerçi gezdikleri yerlere baktığında bu insanlarda ülkemizdeki doğal güzellikeri gezecek mantalite olmadığını da anlayabiliriz. birlerce kilomete gidip demir yığını ya da sehirde gezmeyi severler. milyonlarca insanın pozunu verdiği yerlerde fotoğraf çekilmeyi isterler...
    Yurdukoru bunu beğendi.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Honda NC700X
    CBF 1000 den sonra 150 lik bir motor kullanmanın sebebi nedir?

Alıntı iynem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF 1000 den sonra 150 lik bir motor kullanmanın sebebi nedir?
    Motorları cc açısından değerlendirmediğim için olabilir. Direkt iki teker gözüyle bakıyorum. Bu motor ekonomik ve CBF1000'den çok hafif. Merak ettiğim yerlere girmem çok daha kolay.
    iynem ve Yurdukoru bunu beğendiler.
    www.motorumla.net

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    çok çok beğendim elinize sağlık

Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok çok beğendim elinize sağlık
    teşekkürler
    www.motorumla.net

teodor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XV 950 CAFE RACER - Yamaha YZF R25
    harika, ellerinize sağlık.

Alıntı teodor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harika, ellerinize sağlık.
    teşekkür ederim
    www.motorumla.net

EserEser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Memleket güzel olunca fotoğraflar da çok güzel haliyle.

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fotoğraflar süper, elinize sağlık, gittiğiniz yerler de süper, süper üzerinden süper veriyorum bu geziye

Alıntı EserEser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memleket güzel olunca fotoğraflar da çok güzel haliyle.
    çok güzel tespit

Alıntı fusuy364 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğraflar süper, elinize sağlık, gittiğiniz yerler de süper, süper üzerinden süper veriyorum bu geziye
    yorum da süper eyvallah
    www.motorumla.net

kaansahbaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200s, Ducati 848 Corse
    antalyali oldugum halde buralar neresi oldum bi an. bir sonraki gelisimde kampa senle cikiyorum

40yapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    google maps üzerinden bu rotayı gösteren bir link foto vs var mı, hakkaten çok çok güzel. Yoksa da geniş bir zamanında yapıp bizimle paylaşma şansın var mı (çok dua alırsın valla Bir de xmax-250 ile girilir mi o gittiğin koylara?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:32 ----------

Alıntı 40yapar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    google maps üzerinden bu rotayı gösteren bir link foto vs var mı, hakkaten çok çok güzel. Yoksa da geniş bir zamanında yapıp bizimle paylaşma şansın var mı (çok dua alırsın valla
    Sorunun bu kısmını kendi sitenden hallettim. Ama "Bir de xmax-250 ile girilir mi o gittiğin koylara?" kısmı için yorumlarını bekliyorum. Teşekkürler

Motosikleti
    Şu an yok.
    Bu yolculukta Boxer'ın sorun çıkardığı anlar oldu mu? Uzun yolda hararet vs gibi herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı?

murat_71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650cs /Scarabeo
    Boxer farkı.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    http://lh3.ggpht.com/-FiTzgqjxYvg/VJF20ZL0JkI/AAAAAAAADVk/KGI0QC3po0M/w920-o/IMG_7359%252520kopya.jpg

koyduğun fotoğraflardan birinin linki bu. burası neresi? çok merak diyorum bi kaç kişi daha gitmiş buraya. benim de ege turu planım var ve merak ediyorum

bboy_iced - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki zx6r
    Hocam meslek ne bilmiyorum ama fotoğrafa karşı ciddi bir yeteneğin olduğu kesin bence değerlendirmelisin. İmrendim valla Rabbim tekerine taş değdirmesin.

Alıntı kaansahbaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    antalyali oldugum halde buralar neresi oldum bi an. bir sonraki gelisimde kampa senle cikiyorum
    bi çok antalyalı da aynı şekilde bu cennetlerden habersiz

Alıntı 40yapar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    google maps üzerinden bu rotayı gösteren bir link foto vs var mı, hakkaten çok çok güzel. Yoksa da geniş bir zamanında yapıp bizimle paylaşma şansın var mı (çok dua alırsın valla Bir de xmax-250 ile girilir mi o gittiğin koylara?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:32 ----------

Sorunun bu kısmını kendi sitenden hallettim. Ama "Bir de xmax-250 ile girilir mi o gittiğin koylara?" kısmı için yorumlarını bekliyorum. Teşekkürler
    daha detaylı bi güzergah görseli hazırlamıştım, linkini paylaşırım. xmax de gider, sorun olmaz

Alıntı Yurdukoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yolculukta Boxer'ın sorun çıkardığı anlar oldu mu? Uzun yolda hararet vs gibi herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı?
    motor bloğundan biraz yağ sızdırdı, muhtemelen contasında sorun oldu. onun dışında yorucuydu teknik olarak bir sıkıntı yaşatmadı sağ olsun

Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://lh3.ggpht.com/-FiTzgqjxYvg/VJF20ZL0JkI/AAAAAAAADVk/KGI0QC3po0M/w920-o/IMG_7359%252520kopya.jpg

koyduğun fotoğraflardan birinin linki bu. burası neresi? çok merak diyorum bi kaç kişi daha gitmiş buraya. benim de ege turu planım var ve merak ediyorum
    burası patara'da kum tepeleri hocam. enfes bir yerdir

Alıntı bboy_iced adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam meslek ne bilmiyorum ama fotoğrafa karşı ciddi bir yeteneğin olduğu kesin bence değerlendirmelisin. İmrendim valla Rabbim tekerine taş değdirmesin.
    fotoğraf işlerini severek yapıyorum, meslek olarak pek ilerletemedim ama ileride olabilir. teşekkür ederim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:19 ----------

güzergah ve konaklama için şöyle birşey hazırladım. umarım rota çizerken işinize yarar

www.motorumla.net/antalyada-kamp-yapilacak-yerler/

enescanatar ve Yurdukoru bunu beğendiler.

geç olsa da yazdım bişeyler yolculuk hakkında. okumak isteyenler için link:
    /www.motorumla.net/antalyanin-buyulu-koylarinda-3-hafta-2500-km/

Motosikleti
    Şu an yok.
    Sevgili inzell,
    Eklediğin Yazı da süper olmuş. Madem bu kadar patika seviyorsun acilen bir çift Sava MC32 alman şart gibi görünüyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)