Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Düzenlendi!!! 23 Günde 4652 km. Hemde Pcx 125 ile! :-)

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı utk_trn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pcx aldım saatım gercekten cok güzel bir motor en kısa zamanda tekrar almayı düşünüyordum ki bu geziyi okuyunca mt7 yi satarım bunla gezerim diye korktum süpersiniz cok güzel bir gezi olmuş yüreginize bileginize saglık nice gezilere benim puanım 10 tebrikler
    teşekkür ederim. gerçekten çok kaliteli bir motor hiç tık demedi maşşallah...

Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eşiyle uyumlu çiftler görünce çok mutlu oluyorum
    Allah mutluluğunuzu daim kılar inş.
    eşim motora binmeye yanaşmıyor ama kızım büyüsün ona da bir motor alıp Türkiye turu yaparım inş.
    teşekkür ederim. umarım kızınız iyi bir partner olur size...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FatihPrLk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125esd White :)
    Şahane bir gezi olmuş. Neredeyse ufak Türkiye turu gibi. Paylaşımınız için teşekkürler. (:

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Çok güzel bir gezi tebrikler biz hiç kendimize geziyor demeyelim böyle geziler yanında. Selamlar

mesut38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb 125 e
    tebrik ederim arkadaşım. çok güzel bir gezi yapmışınız. bende geçen yıl 4 günde sizin güzergahın yarısını yaparak çanakkaleye gitmiştim. bir şey soracağım otoyolda hgs ile mi geçtiniz yani hgs etiketinizi nereye yapıştırıyorsunuz?

Motosikleti
    Honda Integra
    harika tebrikler arkadaşlar kazasız belasız varmışsınız çokta güzel olmuş,,bende bi rota çıkarma arifesindeyim

Alıntı FatihPrLk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahane bir gezi olmuş. Neredeyse ufak Türkiye turu gibi. Paylaşımınız için teşekkürler. (:
    Tesekkur ederim.
    Alıntı arican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir gezi tebrikler biz hiç kendimize geziyor demeyelim böyle geziler yanında. Selamlar
    Estagfurullah... tesekkur ederim
    Alıntı baristr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harika tebrikler arkadaşlar kazasız belasız varmışsınız çokta güzel olmuş,,bende bi rota çıkarma arifesindeyim
    Hayirlisiyla insallah gider gelirsin

Eşimle birlikte gezinizi keyifle okuduk. Çok tebrik ederiz. Allah kaza bela vermeden nice geziler görürsünüz inşallah.

Alıntı Talhaboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eşimle birlikte gezinizi keyifle okuduk. Çok tebrik ederiz. Allah kaza bela vermeden nice geziler görürsünüz inşallah.
    inşallah allah sizede nasip eder. teşekkürler.

Arkadaşlar yanlış anlaşılmasın düzenlenmemiş hali konunun önüne geçip arkadaşlar onu okudukları için mesaj yazmak zorunda kaldım. admin arkadaş diğer konuyu silebilirse memnun olurum.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    işte ben gezi diye buna derim, sadece gezi olarak kalmamış bizimle paylaşmanız bile büyük emek, takdir ettim sizi, daha nice böyle güzel uzun gezilere..

teşekkür ederim sağolun güzel temennileriniz için...

Mükemmel bir olayı gerçekleştirmişsiniz.. Sadece gezi değil gezi fotolarını bile paylaşmak için bile çok büyük
    emek harcamışsınız,Tebrikler.

Daha nice kazasız,arızasız yolculuklara.

Teşekkür ederim hevesli arkadaşlara ilham kaynağı olabildiysek ne ala. keyifli sürüşler.
    Imzecc bunu beğendi.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    biran nazilli ye memleketimze geldik diyince içim bir hoş oldu bir daha geldiğiniz de haber verin birer çay içelim Bu arada eşinize helal olsun bu zaman da bu kadar mesafeye motor üstünde katlanacak nadir bayanlardan biridir diye tahmin ediyorum

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    bayağı olmuş ama yeni gördüm tebrik ediyorum...çok güzel insanlarsınız umarım karşınıza hep iyiler çıkar,selamlarımla.

Motosikleti
    arayışta
    Abi herzaman söylüyorum olanı var olmayanı var, 11 yıllık evliyim 2 çocuğum var ( ellerinizden öper) ben hanımı alıp böyle bir geziye gidicem, rüyamda görsem hayra yormam, bize ancak vitrinden yemeklere bakan aç çocuk gibi böyle ( eşi ile beraber) güzel gezileri izlemek düşer. Tebrik ederim.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Tek kelimeyle harika gezi olmuş. Tebrik ediyorum

Motosikleti
    sym joymax
    çok güzel bir gezi olmuş.gerçi konuyu biraz hortlatmış gibi oluyoruz ama olsun böyle örnekler herdaim lazım. şimdi sizde bu konuyu tekrar okurken yorumlara bakarken aynı heyecanı yaşıyorsunuzdur çok güzel bir duygu. millet bahanelere sıgınıp yok motorum küçük yok şöyle olur böyle olur derken siz ilk adımı atmış kontağı çevirmiş vira bismillah demiş ve tekeri döndürmüşsünüz işte bu adım çok önemli. 125 lik scooterla alpler turu yapıp gelen arkadaşlarımız var. hatta dünya turuna çıkan var ama adını hatırlayamadım şimdi nette aratırsanız görürsünüz. bende eşimle konyadan çıkışlı ege akdeniz turu yapmıstım. tabi sizin yaptığınız cok daha özel çünkü bizim makine vfr800 dü. iki kerede istanbul konya arası yapmıstım.biri vfr800 digeri fz1 fazer ile.yani güçlü makineler. nasipse yeni rota honda xl 1000 varedero ile avrupa turu veya vize sorun olursa rusya. yani güçlü makineler. scoterla olmazmı işte örnekleri biriside sizinkisi ama ne yalan söyliyim 300 km 6 saatte aldıgınızı okuyunca sizi birkere daha taktir ettim. istanbul konya 4,5 saatte girince sizin tur bayabi gözümü korkuttu. yinede cesaretinizden eşinizin sabır ve desteğinden ve motorunuzun sorunsuzluğundan dolayı tebrik ederim. paylasımınız için teşekkürler umarım sizin gibi cesaretli hayat dolu motorcuları yollarda daha çok görürüz. yolunuz herdaim açık olsun.

Mükemmel olmuş. Şöyle yakın tarihte bende Beyaz Kurtla bir kahramanmaraş gaziantep yapmayı düşünüyordum düşüncelerim vardı olurmu olmaz mı diye güzel geldi bu

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Bu başlığı yeni gördüm.. Güzel gezmişsiniz. Hem de baya güzel yani...

125 cc ile uzun yol yapılır mı, keyifli olurmu diyenlere cevap niteliğinde olmuş..

Tek takıldığım yer güvenlik ekipmanlarının yetersizliği oldu.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler