Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Hayat Gezince Güzel -12-

Motovento
    REKLAM ALANI
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Çok güzel gezi olmuş tebrik ederim
    mesut hoca bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Alıntı isamilx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal olsun tebrik ederim güzel bir gezi olmuş honda yine sağlamlığını kanıtladı hiç arıza yapmadan iyi gitmiş emeğinize sağlık paylaşım için teşekkürler... İzmir'i çabuk geçmişiniz :D
    evet ismail kardeş, benimde istediğim gibi bir gezi oldu,cbf150 yi almadan önce bir motor tamircisi arkadaşımda bana öyle söyledi , fazla zorlamazsan cbf 150 ile dünyayı gezersin demişti bana göre haklı da çıktı,1813 km yol yaptım,hiç sıkıntı vermedi,motoruma güveniyordum ,geçen sene bu gezime benzer bir gezi daha yapmıştım o gezide 1530 km idi,o zaman da ilk defa uzun bir gezi planlamıştım, ilk defa uzun yola çıkacağım için motoruma fazla güvenemiyordum,o zamanda hiç sıkıntı veya arıza çıkartmamıştı şimdide öyle oldu,izmir'den çabuk geçtim daha önce izmiri çok defa gezmişliğim vardı ve benim manisaya sabah kahvaltısına amcama yetişmem gerekiyordu ve yetiştimde,değerli yorumunuza teşekkürler,saygılar ismail kardeş...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:11 ----------

Alıntı ByR3D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaliteli bir gezi olmuş keşke Samsunda değilde Fethiyede olsam sizi misafir ederdim
    gezimi beğendiğine sevindim kardeşim,inşallah, ALLAH nasip ederse bundan sonraki bana göre uzun olan gezimi karadenize yapmak istiyorum,oraları çok merak ediyorum karadeniz gezimi iki bölümde yapmak istiyorum ,1. bölüm istanbul anadolu yakası kuzeyinden başlayıp samsuna kadar olacak,2 bölümde samsundan başlayıp artvin sarp sınırına kadar uzanacak,tabi bu şimdilik temenni durumunda ama fırsatını buldummu bu gezileri mutlaka yapmak istiyorum,samsuna gelirsem inşallah tanışırız saygılar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

Alıntı arslan26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hala koyden sehire, sehirden koye

Tebrikler mesut hocam
    teşekkürler hemşerim ,senin inzuma da aslında her yere gider, galiba sen zaman bulamıyorsun,bence karşına çıkan ilk fırsatı değerlendir,saygılar...
    isamilx bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Güzel geziniz ve anlatımınız için teşekkür ederim öğretmenim. Gezi yazısını yazarken benim gibi mali kriz nedeniyle motoruna atlayıp tatile gidemeyenlere moral vereceğiniz belki de aklınıza gelmemiştir. Tekeriniz düz bassın..
    mesut hoca bunu beğendi.

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    teşekkürler hemşerim ,senin inzuma da aslında her yere gider, galiba sen zaman bulamıyorsun,bence karşına çıkan ilk fırsatı değerlendir,saygılar...[/QUOTE]

Zaman bulamamak ayrı mesele, fırsat bulsakta yalnız yola çıkmak ap ayrı bir mesele benimkisi birazda cesaretsizlikten, günübirlik gezilerinize seve seve yaranlik ederim ama
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Cronos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helal vallahi hocam anlatımınız çok güzel. Çizginizden şaşmamanız da güzel. Ben olsam motofestlerde biraz takılırdım heralde. Ama siz amaç gezi oldugu için olayı gerçekleştirmişsiniz. Hemşerim olarak gurur duydum.
    öncelikle gezimi beğendiğine sevindim,aslına bakarsan ben de festivale takılmak istedim, ama gerçekten geçerli bir nedenim vardı onun için kalamadım,bu değerli yorumunuza teşekkürederim,saygılar...
    Cronos bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel gezi olmuş tebrik ederim
    teşekkürler garip kardeşim ,saygılar...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel geziniz ve anlatımınız için teşekkür ederim öğretmenim. Gezi yazısını yazarken benim gibi mali kriz nedeniyle motoruna atlayıp tatile gidemeyenlere moral vereceğiniz belki de aklınıza gelmemiştir. Tekeriniz düz bassın..[/QUOTEA
    Aslında böyle bir geziye çıkmak için çok büyük paralarada gerek yok bence ,gerçi kişilere göre değişir ama, düşünüyorum bir insan sabah kahvaltısında ne yer?hele birde yaz sıcağında ,öğle yemeğinde ne yer? akşam yemeğinde ne yer? bana göre bir kişi günlük 30-tl-40tl para harcar yemeğe,ben 1813 km lik yolda 200-210 tl gibi bir benzin almışım motora,işin kısası 500-600 tl ye iyi bir program yaparsan,güzel bir tatil yaparsın,ama ben otelde kalıcam-pansiyonda kalıcam derseniz,daha pahalı yamekler yerim derseniz ,imkanınızda kısıtlı ise böyle bir geziyi hiç bir zaman yapamazsınız.size tavsiyem biraz cesaret,kendinize biraz gaz verin,yüreğinize güvenin,samimi söylüyorum 10 numara bir tatil yaparsınız,saygılar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:17 ----------

Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel geziniz ve anlatımınız için teşekkür ederim öğretmenim. Gezi yazısını yazarken benim gibi mali kriz nedeniyle motoruna atlayıp tatile gidemeyenlere moral vereceğiniz belki de aklınıza gelmemiştir. Tekeriniz düz bassın..
    Aslında böyle bir geziye çıkmak için çok büyük paralarada gerek yok bence ,gerçi kişilere göre değişir ama, düşünüyorum bir insan sabah kahvaltısında ne yer?hele birde yaz sıcağında ,öğle yemeğinde ne yer? akşam yemeğinde ne yer? bana göre bir kişi günlük 30-tl-40tl para harcar yemeğe,ben 1813 km lik yolda 200-210 tl gibi bir benzin almışım motora,işin kısası 500-600 tl ye iyi bir program yaparsan,güzel bir tatil yaparsın,ama ben otelde kalıcam-pansiyonda kalıcam derseniz,daha pahalı yamekler yerim derseniz ,imkanınızda kısıtlı ise böyle bir geziyi hiç bir zaman yapamazsınız.size tavsiyem biraz cesaret,kendinize biraz gaz verin,yüreğinize güvenin,samimi söylüyorum 10 numara bir tatil yaparsınız,saygılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:20 ----------

Alıntı arslan26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler hemşerim ,senin inzuma da aslında her yere gider, galiba sen zaman bulamıyorsun,bence karşına çıkan ilk fırsatı değerlendir,saygılar...
    Zaman bulamamak ayrı mesele, fırsat bulsakta yalnız yola çıkmak ap ayrı bir mesele benimkisi birazda cesaretsizlikten, günübirlik gezilerinize seve seve yaranlik ederim ama
    arslan kardeşim,eğer gezmeye arkadaş arasan,bana buradan mesaj at ,beraber teker çeviririz uygun olan her yere,ben çamlıcadayım,tanışır sohbet eder çay içeriz,saygılar...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekeriniza sağlık, kazasız sürüşler...
    Teşekkürler yürekçe,saygılar...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

ilka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili hocam tek kelime ile harikasın, sayende yöre ile ilgili bilgi sahibi oldum ALLAH kazalardan korusun.
    mesut hoca bunu beğendi.

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    abi süper teşekkürler fotğraflar için
    mesut hoca bunu beğendi.

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Süper bir gezi,Süper resimler,Süper bir anlatım.Beraberce gezmiş gibi oldum.Eline emeğine sağlık.Paylaşım için teşekkürler.
    Aracımla aynı şekilde çadırlı olarak gezdiğim yerleri sizinle de hatırlamış oldum.Motorumlada yapmayı düşünüyorum.
    Ufak bir soru.Ev ahalisini nasıl razı ediyorsunuz?Tek başınıza böyle kıymetli bir geziyi kıskanırlar sanırım?
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Cok beyendim tam cesaret isi tek basina okadar yol.
    mesut hoca bunu beğendi.

setunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Titanik 150cc
    Cok guzel bir gezi olmus Mesut abi
    Anlatim ve Resimler super ;
    Defalarca gittim yerler de anilarim canlandi,
    Daha once gitmedigim yerler icinde hayellerim ve planlarim olustu ... ;)
    Tesekkurler .
    mesut hoca bunu beğendi.

hakan_czy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 S
    hocam eline sağlık bir kere daha görmüş olduk oraları ilk resimlerde ölü olarak gördüğün hayvana bizim oralarda gelinkadın veya gelincik derler nefesi zehirli bi hayvandır
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ilka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili hocam tek kelime ile harikasın, sayende yöre ile ilgili bilgi sahibi oldum ALLAH kazalardan korusun.
    teşekkürler muzaffer bey,tüm motorcu arkadaşlarımız böyle gezdikleri yerler hakkında bilgi verseler, hepimiz için ön bilgi ve rehber olurlar,saygılar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:19 ----------

Alıntı bY_aLp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi süper teşekkürler fotğraflar için
    ben teşekkür ederim alp kardeşim,saygılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

Alıntı MCV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper bir gezi,Süper resimler,Süper bir anlatım.Beraberce gezmiş gibi oldum.Eline emeğine sağlık.Paylaşım için teşekkürler.
    Aracımla aynı şekilde çadırlı olarak gezdiğim yerleri sizinle de hatırlamış oldum.Motorumlada yapmayı düşünüyorum.
    Ufak bir soru.Ev ahalisini nasıl razı ediyorsunuz?Tek başınıza böyle kıymetli bir geziyi kıskanırlar sanırım?
    ÖNCELİKLE GEZİMİ BEĞENDİĞİNE SEVİNDİM,EV HALİNİ NASIL RAZI EDİYORSUN DEMİŞSİN! HERŞEYDEN ÖNCE KARŞILIKLI GÜVEN ESASINA DAYANIYOR,(DÜRÜST OL ,SONRA UTANMA)ASLINA BAKARSAN BAZEN TEK BAŞIMA GEZMEYİDE ÇOK SEVİYORUM,BİR GURUP HALİNDE GEZSEM ,BİRİSİ DİYECEK ŞURADA DURALIM ,ÖBÜRÜ DİYECEK OLMAZ BURADA DURALIM ,AMA TEK BAŞINA OLDUNMU İSTEDİĞİN YERDE DURUYOR, İSTEDİĞİN YERDE RESİM ÇEKİYORSUN,YANİ KAFANA GÖRE TAKILIYORSUN,AYNI KAFA DENGİ ARKADAŞLAR OLSA, O ZAMAN BAŞKA TABİ,KISACASI GEZMEYİ SEVİYORUM-HAYAT GEZİNCE GÜZEL- saygılar.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

eXcitinG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DavidmipAJ
    Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler muzaffer bey,tüm motorcu arkadaşlarımız böyle gezdikleri yerler hakkında bilgi verseler, hepimiz için ön bilgi ve rehber olurlar,saygılar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:19 ----------

ben teşekkür ederim alp kardeşim,saygılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

ÖNCELİKLE GEZİMİ BEĞENDİĞİNE SEVİNDİM,EV HALİNİ NASIL RAZI EDİYORSUN DEMİŞSİN! HERŞEYDEN ÖNCE KARŞILIKLI GÜVEN ESASINA DAYANIYOR,(DÜRÜST OL ,SONRA UTANMA)ASLINA BAKARSAN BAZEN TEK BAŞIMA GEZMEYİDE ÇOK SEVİYORUM,BİR GURUP HALİNDE GEZSEM ,BİRİSİ DİYECEK ŞURADA DURALIM ,ÖBÜRÜ DİYECEK OLMAZ BURADA DURALIM ,AMA TEK BAŞINA OLDUNMU İSTEDİĞİN YERDE DURUYOR, İSTEDİĞİN YERDE RESİM ÇEKİYORSUN,YANİ KAFANA GÖRE TAKILIYORSUN,AYNI KAFA DENGİ ARKADAŞLAR OLSA, O ZAMAN BAŞKA TABİ,KISACASI GEZMEYİ SEVİYORUM-HAYAT GEZİNCE GÜZEL- saygılar.
    Çok güzel gezmişsiniz bende hep böyle gezmek isterdim şuan size özenerek çadır alıcam birde motorun üstünde rulo şeklinde sarılı olan nedir ? Çadır tek kişilik mi 2 kişilik mi alayım çift kişilik uygun ama tek kişilikler pahalı ve otomatik açılanlar var gördüm onları tavsiye eder misiniz ?
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı eXcitinG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel gezmişsiniz bende hep böyle gezmek isterdim şuan size özenerek çadır alıcam birde motorun üstünde rulo şeklinde sarılı olan nedir ? Çadır tek kişilik mi 2 kişilik mi alayım çift kişilik uygun ama tek kişilikler pahalı ve otomatik açılanlar var gördüm onları tavsiye eder misiniz ?
    gezimi beğendiğine sevindim,çadır demişsin ,benim çadırım 4 kişilik, çünki ben aynı çadırı ailemle'de kullanıyorum,2 kişilik çadırda senin işini görecektir,çadırı aldığında müsayit biryerde çadırı önce bir kere kur ve kendi kendine bu işin eğitimini al,geziye çıkınca bocalamazsın! motorun üzerindeki rulo olan şeyin adı MAT ! mat'ın iyisinden al gece yatarken çok rahatsız ola bilirsin,benden sana tavsiye hani havuzlarda kullanılan tek kişilik şişme yataklar varya onlardan al,daha rahat edersin.ben çadırımı 12 dakikada kuruyorum,bence çadırın pahalısına bakma,ben çadırımı KİPA dan almıştın 3 sene önce 55 tl ödemiştin enaz 10-12- defa kurdum şu ana kadar sorun çıkartmadı,otomatik çadırı bilmiyorum hiç kullanmadım,saygılar kardeş.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    DavidmipAJ
    gezimi beğendiğine sevindim,çadır demişsin ,benim çadırım 4 kişilik, çünki ben aynı çadırı ailemle'de kullanıyorum,2 kişilik çadırda senin işini görecektir,çadırı aldığında müsayit biryerde çadırı önce bir kere kur ve kendi kendine bu işin eğitimini al,geziye çıkınca bocalamazsın! motorun üzerindeki rulo olan şeyin adı MAT ! mat'ın iyisinden al gece yatarken çok rahatsız ola bilirsin,benden sana tavsiye hani havuzlarda kullanılan tek kişilik şişme yataklar varya onlardan al,daha rahat edersin.ben çadırımı 12 dakikada kuruyorum,bence çadırın pahalısına bakma,ben çadırımı KİPA dan almıştın 3 sene önce 55 tl ödemiştin enaz 10-12- defa kurdum şu ana kadar sorun çıkartmadı,otomatik çadırı bilmiyorum hiç kullanmadım,saygılar kardeş.
    Teşşekkürler bilgiler için sizleri görerek örnek alıyoruz yoksa genelde şehir dışına hiç çıkmadım kaç yıldır,
    Mat olarak baktım netten de o şekilde bulamadım maalesef bende 2 kişilik alıcam yola çıkınca neler lazım iyice öğrenip çıkmak lazım ki yolda serüven yaşamayalım sonra geçenlerde Bursa dan Bandırma'ya gittim sadece ama şuan nereye gitsem diye düşünüyorum biraz da yakın olursa fena olmaz hani...

Motosikleti
    Alıntı sercan26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok beyendim tam cesaret isi tek basina okadar yol.
    teşekkürler sercan beğendiğine sevindim,saygılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:14 ----------

Alıntı setunc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok guzel bir gezi olmus Mesut abi
    Anlatim ve Resimler super ;
    Defalarca gittim yerler de anilarim canlandi,
    Daha once gitmedigim yerler icinde hayellerim ve planlarim olustu ... ;)
    Tesekkurler .
    bu gezdiğim yerlerin,bir kısmını daha önce bende gezdim, ama insanın gezme tutkusu beni yollara düşürüyor,resimleride yeni aldığım makinamla çektim,değerli yorumuna teşekkürler.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    DavidmipAJ
    teşekkürler sercan beğendiğine sevindim,saygılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:14 ----------

bu gezdiğim yerlerin,bir kısmını daha önce bende gezdim, ama insanın gezme tutkusu beni yollara düşürüyor,resimleride yeni aldığım makinamla çektim,değerli yorumuna teşekkürler.
    Deniz'de kullanılan şişme yatak mı yoksa bu ürün mü daha sağlıklı olur ?

http://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/bestway-sisme-yatak-tek-kisilik-el-pompasi-120508105
    mesut hoca bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)