Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yeni Makinam MT-09

Motovento
    REKLAM ALANI
    İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Fotolar gec kaldı bende dıyorum nerede bu fotolar motoru alalı 1 ay olacak nerdeyse pasam

tekrardan hayırlısı olsun
    canYOLDAS bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Guzel makina... hayırlı uğurlu osun..
    canYOLDAS bunu beğendi.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herşeyde bir hayır vardır derler.

Böylesi daha hayırlıymış demekki.

Bol bol km'lere inşallah.
    canYOLDAS bunu beğendi.

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    Hayırlı olsun.

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    hayırlı olsun

adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    Mt 09.Harika bir tercih yapmışsınız. Bu yıl Sanırım en çok konuşulan motosikletti. Anladığım kadarı ile Abd ve Avrupa da en çok beğenilmiş. Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanmanız dileği ile.
    canYOLDAS bunu beğendi.

canYOLDAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    forumdaki tüm arkadaşlarıma iyi dilekleri için çok teşekür ederim umarım daha iyileri sizlerin olur

Alıntı Ahmet Abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.

Ağırlık,tork ve hp olarak fz6 ve fz8'den iyi görünüyor. Fz6 ve mt09 için konfor,yakıt,performans vs.. karşılaştırma yazısı yazarsanız 100hp civarı motor alacaklar için rehber niteliğinde bir konu olur.
    Haklısınız hocam çünkü mt09 bulamadığım anlar fz8 alır gibi oldum vekarşılaştırma yapan birileride yoktu dediği şuan 1200 km de yağ değişimini yaptırıyorum tüm izlenimlerimi paylaşacağım elbet daha geniş bi zamanda

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:55 ----------

Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotolar gec kaldı bende dıyorum nerede bu fotolar motoru alalı 1 ay olacak nerdeyse pasam

tekrardan hayırlısı olsun
    Haklısın kardeşim ama ne yapım bulmuşum makinayı bol bol yol yaptım anca fırsat buldum
    ...SABIR SUSKUNLUK DEĞİL, İŞİTİLMEYEN BİR FERYATTIR...

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Çok güzel valla, Allah kaza bela vermesin, güle güle kullan arkadaşım..

Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    [QUOTE=35sdk89;3343519]Bu arada Can`ın cümlesinde hata olmuş bu şekilde bir yanlış anlaşılmaya mahal vermeyelim. Can '35sdk89 nick li sadık arkadaşımız satmak istedi D.BAKIR dan İZMİR e gittim ama vazgeçti sanırım' demiş fakat zaten İzmir`e gelmeden önce ki gün fiyatta anlaşamadık ve pazarlığı o gün sonlandırdık. Yani gelmeden önce ki gün pazarlık yapıp işi bitirip Can'ı İzmir'e getirip sonra ben vazgeçtim gibi bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Can aslında İzmir'e Muğla'da olan başka bir Mt09 için gelmişti.. Ardından güle güle kullan Can çok doğru bir karar verdiğinin sende farkındasındır kazasız belasız sürüşler dilerim ;)[COLOR="Silver"]

sadık arkadaşım o konuşmanın önceside vardı...

ben izmire senin makina için geldim 2013 model olmasına rağmen 2014 model fiyatınında üstünde fiyat vermemdeki sebeb forumdan biri olman bu zamanda bilindik makina almak lazım. zaten konuşmanda da belirtmişsin sen kar amaçlı satmak istiyosun sana maliyetinin üstünde satmak istiyosun ben izmire gelim seni kandırırım da alırım makinayı diye düşündüm ama kısmet olmadı ne yapalım bende dediğin gibi yaptım hava güzeldi boll boll gezdim.

izmirden eli boş dönmek istemedim aradım 27 bin tl yide kabul edecektim ama aramama rağmen telefonun kapalıydı. muğladaki motor meselesine gelince cem le birlikteydik gerçekten makinasız kalmıştım ve mt09 almak istiyodum. muğladaki adamıda cem aradı izmirdeyiz gelip alalım makinayı diye adamla anlaştık kapora gönderdim p.tesi gidip makinayı cemle birlikte getircektik ama oda ne başka bi olay adam kaporasını aldığı motorla kaza yapmış makinayı sola yatırmış dolayısla vazgeçtim makinadan.
    velhasıl ben mt09 a kavuştum gerisi önemli değil. sadık arkadaşıma da kırgın değilim kısmet diyelim

herkese iyi sürüşler diliyorum

35sdk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09
    [QUOTE=canYOLDAS;3343952]
    Alıntı 35sdk89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada Can`ın cümlesinde hata olmuş bu şekilde bir yanlış anlaşılmaya mahal vermeyelim. Can '35sdk89 nick li sadık arkadaşımız satmak istedi D.BAKIR dan İZMİR e gittim ama vazgeçti sanırım' demiş fakat zaten İzmir`e gelmeden önce ki gün fiyatta anlaşamadık ve pazarlığı o gün sonlandırdık. Yani gelmeden önce ki gün pazarlık yapıp işi bitirip Can'ı İzmir'e getirip sonra ben vazgeçtim gibi bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Can aslında İzmir'e Muğla'da olan başka bir Mt09 için gelmişti.. Ardından güle güle kullan Can çok doğru bir karar verdiğinin sende farkındasındır kazasız belasız sürüşler dilerim ;)[COLOR="Silver"]

sadık arkadaşım o konuşmanın önceside vardı...
    http://i.hizliresim.com/59gJ2L.png

ben izmire senin makina için geldim 2013 model olmasına rağmen 2014 model fiyatınında üstünde fiyat vermemdeki sebeb forumdan biri olman bu zamanda bilindik makina almak lazım. zaten konuşmanda da belirtmişsin sen kar amaçlı satmak istiyosun sana maliyetinin üstünde satmak istiyosun ben izmire gelim seni kandırırım da alırım makinayı diye düşündüm ama kısmet olmadı ne yapalım bende dediğin gibi yaptım hava güzeldi boll boll gezdim.

http://i.hizliresim.com/1PL5L5.png

izmirden eli boş dönmek istemedim aradım 27 bin tl yide kabul edecektim ama aramama rağmen telefonun kapalıydı. muğladaki motor meselesine gelince cem le birlikteydik gerçekten makinasız kalmıştım ve mt09 almak istiyodum. muğladaki adamıda cem aradı izmirdeyiz gelip alalım makinayı diye adamla anlaştık kapora gönderdim p.tesi gidip makinayı cemle birlikte getircektik ama oda ne başka bi olay adam kaporasını aldığı motorla kaza yapmış makinayı sola yatırmış dolayısla vazgeçtim makinadan.
    velhasıl ben mt09 a kavuştum gerisi önemli değil. sadık arkadaşıma da kırgın değilim kısmet diyelim

herkese iyi sürüşler diliyorum
    Kısmet bu işler dediğin gibi kesinlikle.. Fakat senin ilk anlatışında hani sözleştik tamam gel dedim işi bitirdik kapora falan hallettik sen İzmir'e geldin de ben caydım gibi bir algılama olmuş forum ahalisinde. Millette tam başlamış saydırmaya haklı olarak.. Beni tanımayanların, bilmeyenlerin, senin kurduğun anlam eksikliği olan bir yanlış cümle için insanların aklında sdkylmz başlığında yanlış bişeyler oluşmasına asla izin vermem tabi ki.. Bu arada turuncu benim en sevdiğim renk çok beğendim makinayı Hangi yağ koydular yamalube'nin bir de ne kadar tuttu rodaj bakımı?
    Bİ selektöre BİN manita

Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    merak etme forum ahalisi olayı doğru yolla algılar artık. sonuç olarak ben mt09 kavuştum önemli olan bu bi gün yolun D.BAKIR a düşerse havanın güzel olmasına gerek yok ben misafir eder gezidiririm motorumla

şuan 1200 km de yağ ve yağ filitresi değişimi yaptım 150 tl ye ilk bakımını yapmış bulunuyorum bismil KARDEŞLER MOTOR da. rodajda bitmek üzere artık makinayı sıkıştırma zamanı geliyo bakalım neler yapabiliyo

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu motorun fiyatı 25800 TL değil mi ? Nedir bu 27 -28 bin muhabbeti anlamadım ?

Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorun fiyatı 25800 TL değil mi ? Nedir bu 27 -28 bin muhabbeti anlamadım ?
    sdk arkadaşımızın makinası aksasurlı oldugu için o fiyatı konustuk yanı arşa tasıyıcı çanta koruma takozları gibi aksasuarlar mevcuttu

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Tekrardan hayırlı olsun abim,Allah utandırmasın.Kazasız belasız sürüşler dilerim..
    canYOLDAS bunu beğendi.

Levent. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Hayirli ugurlu olsun. Allah kazadan beladan korusun.

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Hayırlı olsun, Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin.

cewdeath311 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner 2015
    Hayırlı olsun bugün yanımızdan geçtin Bağlar'da. İki motorduk güzel görünüyordu. Kazasız belasız kullanın. Kardeşler motor Mehmet usta güneydoğuda bitanedir hem insanlığıyla hem ustalığıyla...

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    motorun hayırlı olsun ALLAH kaza göstermesin,güzel geziler yapman dileğiyle,saygılar...
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Behçet ustadan almışsınız motoru hayırlı olsun benim ybrde orada şimdi depoda yatıyor

by_001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5 cbr 929
    hayırlı olsun gurbaan

Bizde perşembe alanyada mt07 ye bakmıştık oda pazarlık var demişti ilginç..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)