Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Izmir Mt 23 Nisan Cicekli Köy Fotolar Eklendi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    H@S@N sen olayı çözmüşsün ama herkese söyleme de toplumdan dışlamasınlar bizi Ben teşekkür ediyorum hepinize İzmir MT-Denizli MT çok güzel bi karışım oldu (crazy_devil olmasa daha da iyi olacaktı )...Tekrarını yapma fırsatımız olur inşallah.
    poseidon_20 sen kimsenin keyfini bozmadın,aksine aramıza renk kattın.Seni tanıdığıma çok memnun oldum,Denizliden gelen bütün arkadaşlar gerçekten sıcak kanlıydı 1 günde 20 yıllık arkadaş gibi olduk zaten Hepinizle tanıştığıma çok memnun oldum,hepinize teşekkürler o kadar yolu bizim için geldiniz,eğer bizde size güzel bi gün yaşattıysak ne mutlu bize...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öncelikle denizli den gelen dostlarımıza ve buradaki doslarıma harika geçen bir gün için sonsuz teşekkürlerimi iletirim.
    yaşadıklarımız yaşayacaklarımızın garantisidir.
    sevgi ve saygılarımla,

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Ahanda ben geldim.Arkadaşlar inanın dünden beri nete girmek nasip olmadı.Malumunuz dün yol yorgunluğu vardı,bugünde dükkanın bazı işleri derken internete girmek yalan oldu.
    Öncelikle tüm MT İZMİR ekibinden özür dileriz.Saat 10'da gelmemizi beklerlerken 16.00 gibi izmire girdik ve bu saate kadar MT İZMİR bizleri sabırla beklemiş saolsun.Bunun yanında Kenan,Onur,Tarık,Burcu,Marco,Tuncer,Cengiz abi,Murat abi,Fevzi...ve ismini hatırlayamadığım ya da unuttuğum tüm MT İZMİR ekibine TEŞEKKÜR EDERİM.Ayrıca biz Denizli Mt'ye usanmadan,bıkmadan rehberlik yapan TUNCER (forrap),Evinde rahatını bozup bizlere katlanan,bizi evinde misafir eden CENGÜZZ Abimize (APV41) ne kadar TEŞEKKÜR etsek azdır.
    Farkettiyseniz Denizli Mt aranızda pek bi sessiz kaldı arkadaşlar.Bu sessizliğin sizinle kesinlikle uzaktan yakından alakası yoktur.Bildiğiniz gibi 11 saatte geldiğimiz yolun ortalama 6 saatinde yağmur altında yolculuk yaptık.Bunun yanında ibrahimin kaza geçirmesi moral kaybına yol açtı + hızımızı düşürmek zorunda kaldık.İzmire girdiğimizde ayakta duracak halimiz kalmamıştı (en azından ben öyleydim).Bu yüzden sizinle bol bol muhabbet etme vs. bir ortam yakalayamadık.Ancak herşey yine de çok güzeldi.Anlatmak istediğim Denizli Mt'nin uykudaki halini gördünüz.Umarım bir gün denizli'de izmir ekibini de ağırlarız.İnanın sizlerle doya doya muhabbet edemediğim,şakalaşıp eğlenemediğim için üzgünüm.
    Çok sevecen,çok tatlı,sıcak kanlı,İNSAN gibi İNSANLARIN olduğu İZMİR MT'ye ÇOK TEŞEKKÜR EDER,özür dilemeyi de borç bilirim.Her şey için TEŞEKKÜRLER İZMİR MT.

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    kenanım modum çocuklarını eğlendirmek için gezi yapmıştı aslında denizli mt gelince tüm koca bebekler bir araya geldik hep beraber oynadık yaşasın 23 nisan yaşasın kenan amca 19 mayısta bizi nereye götürcen kenan amca KENAN AMCA BİZİ DİSKOYA GÖTÜR
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Şaka bir yana;en kısa sürede DENİZLİ MT'ye konuk olmanızı diliyoruz İZMİR MT.Olmadı tüm MT'leri aynı yerde buluşturacak bir organizasyon fikri de güzel olur.Motorcular tek vücut oluyor topicindeki gibi.Ama kısa süreli değil de 3-5 günlük,1-2 haftalık bir tatil-gezi-kamp gibi.Nasıl olur sizce?

skyrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW LT 1200,SUZUKI BURGMAN AN 650 PEARL WHITE
    Alıntı cenkmenderes adlı üyeden alıntı
    skyrider, geçmiş olsun.. Umarım en yakın zamanda yaraların iyileşir..
    dostum cok teskkur ederım sagol allah razı olsun umarım bır an once gecer
    [COLOR="Magenta"][/COLOR]Dünyaya bu gelişimi saymayın! Bu bir prova . . . Beni bir de öteki gelişimde görün! Ayakta alkışlayacaksınız ... M.T.T 0rh(+)

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    skyrider, seninle ben İzmir'e geldiğimde tanışamadık ama yaşadığın talihsizlikleri öğrendim Karakız'ımdan.. Umarım tekrar yaşamazsın .. Kucak dolusu sevgiler sana..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

TaRaLeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 COMET , CERATO
    Skyrider gercektn cok gecmiş olsun. Dur biraz sitem edim abi ya hani inciralti olacaktı. Bak nerelere gitmişsiniz benimde canım çekti oralara gitmeyi şimdi. Bi daha ki buluşma ne zaman???

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Denizli den gelen arkadaşlarla tanıştığımıza çok memnun olduk yakın zamanda tekrar buluşacağımıza inanıyorum zaten bu yol keyfini tattılarya durmazlar artık çok büyük ve sıcak bir ailemiz var bu tip buluşmalar ayrı bir haz veriyor izmirden sevgiler dostlar...

Motosikleti
    Alıntı cenkmenderes adlı üyeden alıntı
    skyrider, seninle ben İzmir'e geldiğimde tanışamadık ama yaşadığın talihsizlikleri öğrendim Karakız'ımdan.. Umarım tekrar yaşamazsın .. Kucak dolusu sevgiler sana..
    cenk kardedesım cok sagol wallah ınsallah geldıgınde mutlaka bırdahakı sefere tanısırız sagl sevgıler

Alıntı TaRaLeS adlı üyeden alıntı
    Skyrider gercektn cok gecmiş olsun. Dur biraz sitem edim abi ya hani inciralti olacaktı. Bak nerelere gitmişsiniz benimde canım çekti oralara gitmeyi şimdi. Bi daha ki buluşma ne zaman???
    dostum cok sagol haklısın ama bende son anda ogrendım planı beddua etmedınız ınsallah unku 2kere dustum ogun
    [COLOR="Magenta"][/COLOR]Dünyaya bu gelişimi saymayın! Bu bir prova . . . Beni bir de öteki gelişimde görün! Ayakta alkışlayacaksınız ... M.T.T 0rh(+)

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    yaza fethiyede dediğn gibi bişey planlayalım crazy_devil süper olur walla tüm mtlerle konuşalım ayarlayalım 1 haftalık kamp
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

FZ1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 UT
    Selamlar.

Tüm arkadaşlara pazar günkü gezi ve ilgileriniz için teşekkür ederiz.
    Her zaman olmasa bile bazı hafta sonları aranıza katılarak dostluğumuzu ilerletmek isteriz.
    Bu arada Skyrider arkadaş geçmiş olsun. Umarım iyileşmişsindir.
    Sizlerden ayrıldıktan sonra, Kemalpaşa'nın içinden dağlara vurup Buca kaynaklara indik. Çok güzel bir gündü . Tekrar teşekkürler.

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı crazy_devil adlı üyeden alıntı
    Ahanda ben geldim.Arkadaşlar inanın dünden beri nete girmek nasip olmadı.Malumunuz dün yol yorgunluğu vardı,bugünde dükkanın bazı işleri derken internete girmek yalan oldu.
    Öncelikle tüm MT İZMİR ekibinden özür dileriz.Saat 10'da gelmemizi beklerlerken 16.00 gibi izmire girdik ve bu saate kadar MT İZMİR bizleri sabırla beklemiş saolsun.Bunun yanında Kenan,Onur,Tarık,Burcu,Marco,Tuncer,Cengiz abi,Murat abi,Fevzi...ve ismini hatırlayamadığım ya da unuttuğum tüm MT İZMİR ekibine TEŞEKKÜR EDERİM.Ayrıca biz Denizli Mt'ye usanmadan,bıkmadan rehberlik yapan TUNCER (forrap),Evinde rahatını bozup bizlere katlanan,bizi evinde misafir eden CENGÜZZ Abimize (APV41) ne kadar TEŞEKKÜR etsek azdır.
    Farkettiyseniz Denizli Mt aranızda pek bi sessiz kaldı arkadaşlar.Bu sessizliğin sizinle kesinlikle uzaktan yakından alakası yoktur.Bildiğiniz gibi 11 saatte geldiğimiz yolun ortalama 6 saatinde yağmur altında yolculuk yaptık.Bunun yanında ibrahimin kaza geçirmesi moral kaybına yol açtı + hızımızı düşürmek zorunda kaldık.İzmire girdiğimizde ayakta duracak halimiz kalmamıştı (en azından ben öyleydim).Bu yüzden sizinle bol bol muhabbet etme vs. bir ortam yakalayamadık.Ancak herşey yine de çok güzeldi.Anlatmak istediğim Denizli Mt'nin uykudaki halini gördünüz.Umarım bir gün denizli'de izmir ekibini de ağırlarız.İnanın sizlerle doya doya muhabbet edemediğim,şakalaşıp eğlenemediğim için üzgünüm.
    Çok sevecen,çok tatlı,sıcak kanlı,İNSAN gibi İNSANLARIN olduğu İZMİR MT'ye ÇOK TEŞEKKÜR EDER,özür dilemeyi de borç bilirim.Her şey için TEŞEKKÜRLER İZMİR MT.

--denizli mt., candan davranışlarınız ve ince yazınız için bizler sizlere teşekkür ederiz, sevginin ve saygının esirgenmediği heryerde görüşmek umuduyla.
    sağlıcakla kalın.

--skyrider, resimlerin ve ruhumuzu okşayan yazıların için sonsuz teşekkürler dostum, görüşmek üzere.

--FZ1, her zaman bekleriz dostum sağlıcakla kal.

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR

paylaşım için teşekkürler...

abi o eşek kaç beygir..km de kaç yakıyo...
    kaç model.. kask kullanmak zorunlumu...

hızlılevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gezi yine güzel olmuş herşey herzamanki gibi harika, Tarık kardeşimize geçmiş olsun bu kaza onun için hiçbişey biliyoruz fakta ufakta olsa inşallah başka kazalar olmaz saygılar.

leventkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x9 500
    tarık kardesıme cok gecmıs olsun dıyorum ınsallah bır daha bole kazalar yasanmaz ben bıraz haberlerı gerıden takıp edıyorum artık kusura bakmayın herkese kazasız belasız gunler dılerım..
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar. Büyüklük, hem yenilgiyi, hem de zaferi kabullenebilen kişilerde yaşar.
    Asiller idare eder. Acizler şikayet eder. Basitler ise iftira eder...

gazkesmes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer 200
    çok güzel fotolar ellerinize sağlık

Motosikleti
    [QUOTE=kuvva][B
    --skyrider, resimlerin ve ruhumuzu okşayan yazıların için sonsuz teşekkürler dostum, görüşmek üzere.

canım abım cok tesekkur ederım sagol ama senın kalbın okadar guzelkı ben bunun uzerıne gorunen koy kılavuz ıstemez dıyebılırım sadece saygılar!!!

Alıntı leventkozcu adlı üyeden alıntı
    tarık kardesıme cok gecmıs olsun dıyorum ınsallah bır daha bole kazalar yasanmaz ben bıraz haberlerı gerıden takıp edıyorum artık kusura bakmayın herkese kazasız belasız gunler dılerım..
    kardesım cok sagol tesekkur ederım

Alıntı hızlılevo adlı üyeden alıntı
    gezi yine güzel olmuş herşey herzamanki gibi harika, Tarık kardeşimize geçmiş olsun bu kaza onun için hiçbişey biliyoruz fakta ufakta olsa inşallah başka kazalar olmaz saygılar.
    lovo kardesım sen benı guldurdun allahda senı guldursun kardesım sanada cok tesekkur ederım sagol!!

FZ1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 UT
    Selamlar.
    Birkaç resim de bizde vardı. Yükleyememiştim. Umarım beğenirsiniz. (yükleyebilirsem? )

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    FZ1 abi kros makinaya özendirdiniz beni yafff.. güzel gezmişsiniz sizde..

inş daha uzun kmler yapıcaz birlikte..... tabi krosun geçtiği yerlerden geçemeyiz ama olsun düzlüklerde sizi bekleriz biz...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler