Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ankara Küçük CC 15 Eylül 2013 Eymir Gölü Tanışma & Sohbet Etkinliği Fotoğrafları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    Sağolun sizleri de aramızda görmek isteriz :€

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhaba. İş güç derken ancak fırsat bulabildim yazmaya. Çok güzel bir geziydi. Ben çok eğlendim ve hepinizi tanıdığıma çok memnun oldum. Bir sonraki geziye de uygun olursam katılabilmeyi çok isterim. O gün eve sağ salim vardım. Teşekkür ederim. Ekip bana dikmen girişine kadar eşlik etti. Sonra orada vedalaştık. Ben yavaş yavaş giderim siz beni beklemeyin dedim. Hemen arkasından bir gümbürtü ve toz bulutu. Meğer herkes bunu bekliyormuş da beni bırakmamak için sabrediyorlarmış. Eskilerin bir lafı vardır. İpini koparmışlar gibi derler hani. Gidişlerini videoya çekmek lazımdı.
    selim1996 bunu beğendi.

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    yok abi biz biraz heyecan olsun diye bastık

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Alıntı Borak78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. İş güç derken ancak fırsat bulabildim yazmaya. Çok güzel bir geziydi. Ben çok eğlendim ve hepinizi tanıdığıma çok memnun oldum. Bir sonraki geziye de uygun olursam katılabilmeyi çok isterim. O gün eve sağ salim vardım. Teşekkür ederim. Ekip bana dikmen girişine kadar eşlik etti. Sonra orada vedalaştık. Ben yavaş yavaş giderim siz beni beklemeyin dedim. Hemen arkasından bir gümbürtü ve toz bulutu. Meğer herkes bunu bekliyormuş da beni bırakmamak için sabrediyorlarmış. Eskilerin bir lafı vardır. İpini koparmışlar gibi derler hani. Gidişlerini videoya çekmek lazımdı.
    Katılımınızdan ve özellikle esprili ve sıcak tarzınızdan dolayı asıl biz keyif aldık. Özellikle bu kadar commuter ve sport motosikletin içinde safkan bi cross olan motosikletiniz de az ilgi çekmedi yani

Bir dahaki etkinliğimizde mutlaka aramızda sizi de görmek isteriz.
    selim1996 bunu beğendi.
    Aptallık En Büyük Günahtır !

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)