Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bodrum-Marmaris grup gezisi Yalımotoclub

Motovento
    REKLAM ALANI
    Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Değerli ikiteker tutkunları hepinize iyi haftalar dilerim,

Bu Pazar Yalımotoclub ile ilk gezimi gerçekleştirdim.Hedefte Akyaka var idi ama bir gazla Marmaris'e kadar uzandık.
    Sabah 06:00 kalkış olarak ayarlamıştık, fakat grup başkanı Serkan abimizin oğlu rahatsızlanınca kendisi gelemedi.tekrardan geçmiş olsun ileklerimi ileteyim.Daha sonra uyuya kalan gençlik ile birlikte 6:45 gibi yollara düşmüştük.Baharın geldiğini çzellikle sabah soğuğundan anlamak mümkün oluyor.Tabi ekipman tam soğuk vız gelir yola devam
    4 motor çıktığımız yolda ilk olarak Milas'ta çorbacıda molamızı veriyoruz.Sıcacık çorbaları içerken herkesi soğuktan uyanmış ve neşeli görmek mümkün oluyor Bize birşey olmaz diye pantolon ile gelen gençlik ısınacak güneş arıyor Burada sonradan bize katılan Çetin abimiz gruba ekleniyor ve 5 motor devam ediyoruz.

2. durağımız Yatağan çıkışı CNS tesisleri.Burası dinlenmek alış veriş ve yiyecek-içecek bakımından hoş bir yer.Apple tea muhabbeti güne damgasını vuruyor.Ahmet abi ile çaycı arasındaki komik diyaloglar bizi uzun süre güldürüyor doğrusu.

Akyaka'ya girmeden Gökova manzarası bizi büyülüyor ve hemen fotoğraf çektirmeye duruyoruz.Ege de en çok hoşuma giden konu orman ile denizin bir araya gelerek içimizi huzur ile dolduran kokusu.

Katır maşallah bu Salcano da iş var arkadaşlar.

Honunulu BEach tişörtüyle ben

Cafer kardeşimiz

Akyaka çamların arsındaki tarihi konak evleri tarzındaki yapısı ile gerçekten tam bir göz banyosu.Sahili yengemizin dediği gibi bizim Bitez i andırıyor.

Buranın batı tarafında harika bir kamp ve pikNİK yeri olan mesire alanı mevcut, araçla giriş 2 aydır ücretlendirilmiş.

Vakit kaybetmeden Marmaris'e yol alıyoruz.Hareket halinde fotoğraf çekemediğimden ara ara durarak çekiyorum, halbuki Marmaris girişine yakın dallarına sonbahar düşmüş o ağaçların asfalta eğilişinin görmenizi isterdim.Yollar gerçekten kaymak kıvamında tatlı tatlı virajlar başlayınca neden tekerlerim daha kalın değil diye isyan ediyorum
    Uzaktan bizim tayfa.

Marmaris ufukta

Marmaris Bodrum'a nazaran daha çok gençlere hitap ediyor.Bunu en iyi kiralık araçların çeşit ve sıklığından, diskoların şatafatından anlayabiliyoruz.

Yolda birçok motorcu görüyoruz kimisi selam verirken kimi egosuna yenik düşüyor.Bisikletliler bile bizim için ikiteker tutkunudur selamı eksik etmiyoruz.

Bu gençliğin elinden düşmedi bir akıllı telefon iner inmez check/in ler yapıldı, görev tamam ifadeleri alıyoruz

Bu dayı taksici ve bize yardımcı oldu, genelde bu insanlar yol tarifinden bıktıklarından yüzünüze bakmazlar haklı olarak.

amrmariste yarım saat yemek yedikten sonra hemen geri dönüş yoluna düştük, bir dahak isefere daha çok kalmak gerekir diye düşünüyorum.Şipşak olduk

Marmaris çıkışında Azmaktan akan dağ suyunu görür görmez serinlemeye koşturuyoruz.

Derken tekrar Akyaka tarafına bu sefer doğu girişinden girip Azmak çayına geliyoruz.Bu su taşların içinden geliyor ve gerçekten Buzzz gibi

Ören üzerinden geri dönüyoruz, solumuzda 10 metre aşağıda deniz aramızda az sayıdaki çam ağaçları, sağımız full orman ve bol bol viraj.Bu yol beni benden aldı götürdü.Hele birkaç tane ufak ev gördüm deniz kenarında ıssız orada ne yaşanır arkadaş, ömrün uzar vallahi.Tabi yol giderken yine çekim yapamamanın dezavantajı yüzünden bu güzel kareleri gidip kendiniz görmelisiniz.

Burası Akbük uzaktan güzel görünüyor bir dahaki sefere inilir umarım.

Cumartesi aldığım depo üstü ufaklık çantam.Ufak ama çok marifetli, özellikle sürüş konforunu arttırıyor, tavsiye olunur.

Çökerme tarafında son pozlar

EE geç kalıcaz diye erkenden geldik herkesin aklında Serkan Başkan, eminiz ki onunda aklı bizde.Hadi dedik basalım köylerini Kimse yeri tam bilmiyor, köyde telefon çekmiyor neyseki ilk soruşumuzda bulduk.Serkan Abi bizi görünce çok sevindi, biz de çok sevindik.

Serkan abinin oğlu Efe, büyünce tam bir efe olucak belli ediyor kerata

Aydın'da büyüdüm ama böyle incir yemedik, tekrardan teşekkürler.

Ben çok eğlendim ve güzel bir haftaya başladım, umarım herkes içinde bu böyle olmuştur.Gelecek gezilerde görüşmek üzere güzel umutlar ve hayaller ile kalın.
    C@LiMeRO, maverıck, DALGIC_800 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sabiht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Keyfiniz daim olsun, güzel yerler...

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    kendimden ve motorculuğumdan utandım şerefsizim bende olmalıydım

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı sabiht adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keyfiniz daim olsun, güzel yerler...
    teşekkürler, keşke daha çok fotoğraf olsaydı, özellikle yollar şahane manzara dolu tavsiye ederim.
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendimden ve motorculuğumdan utandım şerefsizim bende olmalıydım
    Abi keşke olsaydın şelaleye de giderdik hem, ama söylediğine göre daha patroların gitmesine çok var
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    güzel gezi olmuş murat. otururken terlemiyon mu montla ?
    yada ben pehlivan kıvamında olduğumdan mı terliyorum :/
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi olmuş murat. otururken terlemiyon mu montla ?
    yada ben pehlivan kıvamında olduğumdan mı terliyorum :/
    Teşekkürler abi, hava buz gibi idi daha da battaniye olsa sarılacak bile vardı

serkanbitez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TENERE 660Z adayı kymco LIKE 125
    Murat eline sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş.valla içim gitmedi değil fakat koçum hasta olunca dünyalar durdu.neyse önümüzdeki hafta daha bi güzel gezeriz işallah,
    dedemin köyünde yola üzgün üzgün bakarken bir anda sizi karşımda görünce çocuk gibi sevindim,bu jestinizede ayrıca teşekkürler,başkanlık sizinle güzel tekerdaşlarım

COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR
    tebrikler murat güzel gezmissiniz,fotolar güzel

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı serkanbitez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat eline sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş.valla içim gitmedi değil fakat koçum hasta olunca dünyalar durdu.neyse önümüzdeki hafta daha bi güzel gezeriz işallah,
    dedemin köyünde yola üzgün üzgün bakarken bir anda sizi karşımda görünce çocuk gibi sevindim,bu jestinizede ayrıca teşekkürler,başkanlık sizinle güzel tekerdaşlarım
    Abi konu evlat olunca akan sular durur, daha hafta bol.Ayrıca biz tatlı su motorcusu değiliz biliyorsun tüm yaz gezi fotoğraflarıyla içimiz eridi, kışın da biz milletin içini eriteceğiz artık.

Alıntı COMTAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrikler murat güzel gezmissiniz,fotolar güzel
    Ramazan o yollarda daha ne fotoğraflar çekilirdi, ah bendeki artçı burada olacaktı.Kızcağız 2 çift pil bitirirdi Birdahakine inşallah

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler, keşke daha çok fotoğraf olsaydı, özellikle yollar şahane manzara dolu tavsiye ederim.

Abi keşke olsaydın şelaleye de giderdik hem, ama söylediğine göre daha patroların gitmesine çok var
    patronlarda neymiş? Artık özgür olmak istiyorum. Canıma tak dedi artık. Gezmek, virajlara dalmak istiyorum

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    patronlarda neymiş? Artık özgür olmak istiyorum. Canıma tak dedi artık. Gezmek, virajlara dalmak istiyorum
    GEz tabi abicim ya hele o Marmaris girişindeki virajlarda aklımdan geçtin onlar ne tatlı virajlar öyle

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    sen esas marmaris-datça arası yolları görecen. Marmaris-datça 90 km. Gurupta kapışacak adam varmıydı?

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    sen esas marmaris-datça arası yolları görecen. Marmaris-datça 90 km. Gurupta kapışacak adam varmıydı?
    Bu grup bize gelmez abi +150cc apaçilik olmuyor 80-80 fıtı fıtı mis gibi geze geze gittik geldik

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu grup bize gelmez abi +150cc apaçilik olmuyor 80-80 fıtı fıtı mis gibi geze geze gittik geldik
    virajlara dalamadıktan sonra gezmemin bi anlamı yok. Biraz gezi, biraz macera, adrenalin

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    o virajlarda birde jilet gibi bariyerler vardı abi gerçek adrenalin o oluyor herhalde

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    beni bilirsin. Gerçek jilet olsa farketmez. Milas köy aralarında uçurumların diplerinden ara yollarda beraber iki kişi çift motor sürüşümüz var. Ve banda dediklerin var. Hatırlıyomusun?

Murat daha nice kazasız belasız gezilere,yolun daima açık olsun
    Murat 48/30 bunu beğendi.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat daha nice kazasız belasız gezilere,yolun daima açık olsun
    Teşekkürler abi sezon bitiyor sıra bizde haftaya görüşeceğiz yine

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    adem bodrum lu değilmi onu niye götürmediniz
    yoksa sizin kadar motor süremiyor mu?

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Muratcım harika bir geziye daha imza atmışsın İmrendim Vallaha , iznim pazar olsaydı mutlaka gelirdim İnş. başka bir zamana

Sekan Başkan'ada geçmiş olsunlarımı iletirim !... Kazasız belasız nice geziler dilerim

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)