Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 ile Gebze Trabzon 2400 km

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tvs apache 150 2013
    Merhaba motorsever dostlar;bir süredir motorumla uzun yolculuğa çıkmak istiyordum.Katılmak zorunda olduğum bir düğün nedeniyle aniden bir haftalık seyahate çıkmaya karar verdim.Motor henüz 500 km de idi.Bakımı yapıldı.Kalitesiz de olsa korumalar kuşanıldı ve 12 ağustos 2013 de saat 05 de yola çıktım.İstikamet gebzeden otoyol ve klasik trabzon karayolu idi.Giderken fazla fotoğraf çekemedim.Memleketimde (şalpazarı-trb)bol bol çektim.Seyahat ilk gün 1000 km kesintisi devam etti.Yorucu oldu birgünde 1000 km.Ama vakit az yol çoktu.Şalpazarında gezdim.resimler ekteki linktedir.Beğeneceğinizi umarım.Eylemlerim sürecektir. Birazda motorun performansından bahsedeyim.Motorum 2013 model 0 km tvs apache 150.2005 den beri motor sahibiyim.toplamda seyahatten önce 5000 km ancak tecrübem vardı.Motor son derece dayanıklı ve sorunsuz çıktı.Gerek otoyol şartlarında gerek karadenizin yol denilmeyecek toprak yollarında çok başarılı bir şekilde hizmet etti.toplamda 275 tl lik benzin aldım toplamda 2400 km yol yaptım.Uzun yolda 130 u gördüm.Titreşim var.Ama sürekli gidebiliyor motor.Herhangi bir arıza ile filan karşılaşmadım.Dönüş 1,5 gün sürdü.Aslında tek günde gelebilirdim ama sinekler yüzünden gece gelemedim.vizöre yapışıyorlar silince kan izi kalıyor görüşü engelliyordu.Bende çerkeşte gecelemeye karar verdim.Çadırımı kurdum,nefis bir uyku çektim.Ertesi gün gebzeye döndüm. Uzun yol için düşüncelerim:Her türlü motor ile uzun yol yapılır ama kaliteli ve güçlü bir motor ile daha keyifli yapılır.Tur camı şart.Kaliteli kask ve korumalar şart.Birde yolda olma isteği yeter./www.facebook.com/mustafa.ozturk.39545464/media_set?set=a.10151891263123586.1073741834.69455 3585&type=3 "MOTOSİKLET İLE BİR GÜNDE 1.000 KM."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanbitez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TENERE 660Z adayı kymco LIKE 125
    Resimler yok!!

Motosikleti
    tvs apache 150 2013
    Resimler faceboom sayfamda.resim yüklemeyi beceremedim.https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

---------- Post added at 11:07 ---------- Previous post was at 11:00 ----------

arkadaşlar be bu programın dilini öğrenemedim.detaylı resimler facebook/mustafa öztürk sayfasında.

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    face sayfanızda da şu an sadece bir resim görünüyor
    http://www.hizliresim.com/
    burdan yükleyebilirsiniz

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    1-Resimler açılmıyor sanırım paylaşım izinlerinden dolayı yada yükleyemediniz
    2-150cc motorla 1 günde 1000 km. Saygı duyarım hocam. Gevurlarda bir tabir var "Iron Butt" diye. Sizi listeye eklesinler söyleyeyim
    cemolos bunu beğendi.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gevurlarda bir tabir var "Iron Butt" diye. Sizi listeye eklesinler söyleyeyim
    Tvsyle günde 1000 kmye kıç dayansa oturma pozisyonundan bel dayanmaz.bel dayansa bilekler dayanmaz.Biz direk iron man diyelim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)