Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Ankara Küçük CC 24-25 Ağustos Sorgun Göleti Kampı Fotoğrafları

Motovento
    REKLAM ALANI
    ardasen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hayabusa + hyosung
    muhatap almak derken ? senın ozellıgın nekı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eu06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tamam herkes ögrendi ne yapmiş oldugunu artik kamp dişındakiler heralde bulunmadıkları ortamla ilgili yorumda bulunmaz.Atilla bey gerekirse kendi burdan yazar ya da ne yaptigini soyleyen arkadaslara özelden yazabilir. herkese iyi günler...

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar hastanedeyim telefondan giriyorum. zorla yazdirdiniz cok bilmisliginize ve tahrik kabiliyetinize doymayin. Madem atilla bey burada degil su sorularimizi kendisine iletiniz lutfen...

1- Motosiklet kampi adi altinda organize edilen bir erkinlige kendisi neden binek arabasi ve sifir kamp malzemesi ile katilmis?

2-Aksamustu biz ates yakmak icin yuz metre mesafeden odun tasirken diger arkadaslar da cali cirpi toplarken neden kendisi masada oturup demlenmeyi tercih etmis. Neden diger yasi buyuk abilerimiz selim abi ve oguzhan abi her isin ucundan tutarken yerinden kalkmamayi yeglemis.

3-Bizler her kampimizdaki gibi ates yakip kozunde hem isinmak hem de etimizi pisirmek icin ugrasirken atesle neden masa basinda arabanin bagajinda getirilen mangal ile piknikci usulu et pisirmeye baslanmis

4-Kendisi neden oguzhan abimize masada alkolun de etkisiyle "masada bayan var saygisizlik yapmayin" diye atarlanmis?

5-Aksam sahile giderken kac kere alkolun etkisiyle yere dusmus ve yan kampcilardan gelen nazik davete "biz gelemeyiz atesi siz buraya getirin" diye neden cevap vermis? Yan kampcilar trt spor spikerleriydi bu arada...

6- cadir ve uyku tulumu vs getirmedigi icin kamp alaninin icerisine park ettigi arabasinin icinde motoru calisir vaziyette neden yatmis ve sabaha kadar suren motor sesi yuzunden bir cok arkadasimizi uykusuz birakmis

7-Sabah neden toplu kahvaltiyi beklemek yerine arabasinjn bagajinda getirdigi semaverle cay yapip kendi kahvaltisini kendisi gruba istirak etmeden yapmis ve neden uyanan arkadaslarimiza buyrun bir bardak cay icin deme nezaketinde bulunmamis.

8-Bu surec boyunca kendisi asla dislanmamis gayet sohbet vs edilmistir. Kopekler avcilik vb konularda kamp sandalyelerinde bir saate yakin ikili ve keyifli sohbet etmedik mi? Bu mu dislamak?

9-Geldiginde kendisine hosgeldin denmedigini giderken hoscakal denmedigini iddia halen edecek birisi var mi? Varsa yaniliyordur.

10- Pazar sabah cadirlarin icinden duyamayacagimizi dusunerek "guya bunlar manti vs yapiyordu bunlardan bi s.k olmaz" diye arkadasina serzeniste bulunmamis midir?

11- kamp alanindan ayrilirken kapidaki gorevliye neden kamp ucretini vermeyip bizimkini motorcular odeyecek demistir?

Bu konuda artik kimsenin yazmamasini ve problemini israrla burda cozmek istediginiz arkadasin bekledigimiz cevaplari vermesini rica ediyorum. Kimseyi rencide etmemek ve sanal ortama problemleri tasimamak adina cok sustum ancak cok bilmislik yapip bulunmadigi ortam hakkinda firsattan istifade konusup duran arkadaslarim tekrarliyorum amaciniza ulaasamayacaksiniz harika bir kampti ve bundan sonrakiler de oyle olacak.
    İncir çekirdeğini doldurmayacak ve çoğu öküz altında buzağı aramak olduğunu düşündüğüm sorularınızı Atila beye derhal ileteceğim. Tenezzül edip cevap verirse onlarıda burada paylaşacağımdan emin olabilirsiniz.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

ardasen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hayabusa + hyosung
    Alıntı eu06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam herkes ögrendi ne yapmiş oldugunu artik kamp dişındakiler heralde bulunmadıkları ortamla ilgili yorumda bulunmaz.Atilla bey gerekirse kendi burdan yazar ya da ne yaptigini soyleyen arkadaslara özelden yazabilir. herkese iyi günler...
    konuyu gruba tasıdık zaten cvplarıda buraya eklerız.... polemık yaratanlar olmazsa konuda uzamaz sagduyulu arkadaslara tesekkurler :D

olan merakinizin giderildigini dusunuyorum.
    ardasen bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı MuZiP_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu zorlaya zorlaya buralara taşıdınız , konunun kapatılması için admin e mesaj atıcam, zaten amacınız oydu başardınız... Şu halinize bi baakın koca koca adamlar seviye yerlerde birbirlerine tehditler, lafı alıp biyerden biryere taşımalar,birilerinin avukatlığına soyunmalar,guruplaşmalar,yok bir kaç kişinin bu amaçlar içinde oldugunu ve konuyu bu nedenlerle buraya taşıdığını başta belirttim ve zaten bunu bütün herkeste fark etti ama okadar uyarıma rağmen bizim gurupta halen sizi muhatap alıp cevap vermeye başladı.
    Burdan benim gezilerimi yaptığım gurupta dahil,herkese söylüyorum, bu insanları karşınıza muhattap alacak kadar değer veriyorsanız , alın konunuzda sohbetinizde gezinizde sizin olsun.Bu konun birtek bir artısı oldu bende bundan sonra katılımcılara daha cok dikkat edicem...Bu konunun kapatılmasında emeği geçen tum motorculara teşekürler..AFERİN...
    Konunun kapatılması söz konusu olursa açtığınız diğer başlıklarda devam ederiz sorun değil.

Sorulan soruların cevapları hazır olana kadar hoşçakalınız.

---------- Post added at 12:50 ---------- Previous post was at 12:48 ----------

Alıntı eu06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olan merakinizin giderildigini dusunuyorum.
    Sadece soruları gördük , cevapları hiçmi merak etmiyorsunuz ????
    ardasen bunu beğendi.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

cevaplari tabiki bekleriz.kendisini savunacak seyleri tabiki yazabilir.konu kapatilirsa açtiginiz diger başliklarda devam ederiz nasil bir cümledir.alakasiz yerlerde yazmak adet midir ? ortalik kariştirma art niyet degil de nedir baska konus basliklarinda yazmak ?

Motosikleti
    Cevaplar geldi aşağıda bulabilirsiniz.

Facebook "Angaraj" Sayfasından alıntıdır.

1- kampa arabayla geleceğimi,birgün önceden söylemiştim.

2-geldiğimizde odun kesilmiş(üstelik canlı ağaç ki bu kampçıya yakışmaz) geç kaldığım için özür dileyip bari mangalı yakayım dedim.

3- işin ucundan tuttum mangal yaktım! bu arada diğerleri oturdu.işbirliği isteyen bendim.alışveriş yaparken kişisel almadım,herkes için poğaça herkes için et aldım.birlikte yemek için uğraştım.mangalın kampta ayıp olduğunu da yeni duydum.

4/5 -alkole bağlı maddelerden dolayı oğuzhandan özür dilerim sabah kendisi bunu bana söyleseydi oerda gönlünü almaua çalışırdım.trt muhabiri olması daha fazla ayıp edilmiş olması anlamına gelmiyor ayıpsa herkese aynı ayıp.

6-çalışır durumda motor yanımızdaki ufak olan çocuğun üişümemesi içindi.uzak biryere almayı düşünemedim özür dilerim.

7-sabah erken kalkıp hazırlığa başladım yine grup için başlamıştı hazırlık,ama baktım kalkan yok malzemenin bir kısmını tekrar su başına bıraktım kalkan arkadaşlar ile kahvaltımızı yaptık.Ankaraya dönmeliydim.

8/9 sohbetdir-hoşgeldin veya güle güle kısmını vicdanınıza bırakıyorum

10-çadırın içinden duyabileceğinizi gayette iyi biliyordum,ama bu zaten birikmişliği dile getirmemdi.

11-kamp parasını ödememen çıkışta topluca ödeneceği konusunda Gülnaz bana mesaj çekmişti.alandan ayrıldıktan sonra öğleden sonra kendisine benim ücretimi öde ben sana öderim şeklinde mesaj attım.Gülnaz'a sorulsun.

Atila bey yukarıda sorulan tüm sorulara açık yürekliliği ile cevap vermiş , hatalı olduğu konularda özür dilemekten de çekinmemiştir.

Saygılar
    Wozy, buberk ve ardasen bunu beğendiler.

helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    ücreti biz kamptan 5 kişi olarak ayrıldığımızda kişi başı aldılar...arabalarıda sormadılar...güdüle vardığımızıda atila benim ücreti öde dedi..bende bize seni sormadılar, kişi başı aldılar...demek ki unutmuşlar diye düşündüm...açıklaması bu..ki toptan alacaklardı bizden. öyle bişeyde olmadı...yani bu sorunun buraya yazılması olmadı..

maşallah bu arada herkes bu forumda..bazen böyle şeyler insanları canlandırıyor. Hayatın sıkıcılığından olsa gerek kuvvetmira bu dövüşme nereye varır mirim?
    ardasen bunu beğendi.

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Atilla beyin yasina yakisir samimi cevabi icin tesekkur ederim. Sadece sunu belirtmek isterim.Agac canli degil devrilmis ve koku kopmus bir agacti iki ay once devrilmis bir agacti. Canli bir agaca dokunmak tabi ki bize yakismaz. Yas olmasi yagan yagmurdan dolayi islanmasindan kaunakliydi...

Nihayetinde olayimiz tatliya baglandi ise ben de kendi grubum adina kendisine yapilmis ve bilmedigim bir olumsuz hareket varsa ozur dilerim. Kampimiza gelen her arkadasin maksimum keyfi almasini isterdim. Boyle guzel bir konunun bu hale gelmesini tabi ki istemezdik ancak su andan sonra yasimiza basimiza ve motorculuk ortak paydamiza bakarak hareket edecegimize hepimiz adina inaniyorum.

Tum katilimcilara tesekkur ediyorum. Herkesin ayagina motoruna emegine saglik.
    ardasen, SEÇ, Okan Sinan Ocan ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    biliyodum tatlıya bağlanacağını Hürkan'ın hamağı benim!! demedi demeyin.. sonra bunun içinde döğüŞ olmasın

Motosikleti
    Hurkanda hamaktan iki tane var ama birini kabindan cikarmiyor eskimesin diye

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hurkanda hamaktan iki tane var ama birini kabindan cikarmiyor eskimesin diye
    o zaman ikisi de benim!! Biz kalabalık bi aileyiz
    AsLaNLaR ve SıRTLaNLaR HiÇBiR ZaMaN DoST OLaMaZLaR..

hakanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000A
    MT Ankara ya da Angaraj ile Küçük cc ekibi bir araya gelip samimiyeti pekiştirmeli, te öteden beri devam eden şu soğukluğun silinmesinden yanayım artık.
    Redmoon bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı helin126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuvvetmira bu dövüşme nereye varır mirim?
    http://www.youtube.com/watch?v=pdgvlFFzz3Y&t=0m38s

"laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    arkadaşlar bu küçük cc, büyük cc ayrımını kim yapıyor lütfen söyleyin. dikkatimi şu çekti foruma yeni üye olan ya da buluşmalara katılacak olan arkadaşlar şöyle diyor benim motor 150 cc aranıza kabul ederseniz gelmeyi isterim, benim motor 125 cc size ortalama süratiniz ne size yetişemem vs. abi bu grupta herkes hayabusa kullanmıyor. daha baştan küçük cc motorum var diye kendilerini geri çekiyorlar. aynı cinsten motorlar ister istemez bir grup oluşturuyor kendilerini bölüyorlar. ondan sonra büyük cc, küçük cc ayrımı oluşuyor. abi ötekileştirmeyin gözünüzü seveyim. racing motoru olan zaten otobana çıkar basar. grup gezilerinde nasıl 200-250 gidecek ki dağ bayır da. kendini bilen zaten gruba ayak uydurur basıp gidecek olan da gider ilerde bekler.
    Wozy bunu beğendi.

Motosikleti
    SEÇ kardesim bu konu yeterince tartisildi tatliya baglandi ayrim falan yok bu gezi ve kampin fotograflarinin paylasildigi bir konu v ebu yuzden guzel gecen bir kamp sonrasi tartisma yeri burasi degil. Bu kampimizda 600cc uzeri iki adet kardesimiz vardi. Bir ayrim bulunmuyor yani... ilgin icin tesekkur ederiz tanisma toplantilarimiza bekleriz

helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mesaj alınmıştır

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı hakanerdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT Ankara ya da Angaraj ile Küçük cc ekibi bir araya gelip samimiyeti pekiştirmeli, te öteden beri devam eden şu soğukluğun silinmesinden yanayım artık.
    Ya yanlış anlaşılmasın da , illa insanlar fıtı fıtı bir araya gelecek, birbirleriyle samimi olacak diye de bir kavram olmamalı. Ezelden beri bir soğukluk olduğu doğru değil. Doğru olan zaten bizim takıldığımız grup yeterince kalabalık, insanlar sosyal ve özel hayatlarının yanında ancak 3-5 motorcu arkadaşıyla takılabilcek vakita ayırabiliyor. Diğer gruplara karşı olan mesafe bundan kaynaklanıyor. Hatta "diğer gruplar" kavramı bile garip bana ya neyse. O yüzden zorla da bir araya gelelim tanışalım, tatlılaşalım demek en azından ben de ters tepebilir

Gün gelir elbet yollarımız kesişir, o zaman tanışılır, sohbet muhabbet edilir yani
    erro ve Okan Sinan Ocan bunu beğendiler.
    #sürenadam

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    durun ya hemen tatlıya bağlamayın..benim de sorularım, laflarım vardı

atilla abi de ayıp etmiş, adamlar inatla küçük cc diyip, 2 tane 600 cc yi zar zor içselleştirmişken birden 1600 cc ile ortama girmiş..üstelik alkollü...vay beaa

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)