Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

GSR ile ege turu 1699 km

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı gokayugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böylesine güzel bir gezi, böylesine güzel bir motorla ve üstüne insanın en kıymetlisi ile yapılınca böylesine süper oluyor. Paylaşım için teşekkürler. Yüreğinize sağlık...
    eyvallah kardeşim.aynen dediğin gibi insan sevdiği ile gidince geziye bir başka oluyor herşey.urfaya dönerken tek döndüğüm için bunu benden iyi kimse bilemez
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    darısı nicelerine...en önemlisi çadır da bile kalmaya razı birileriyle seyahat ediyo olman..

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı h_arslaner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimlerdende anlaşıldığı gibi çok güzel bir gezi olduğu kesin eline sağlık kardeşim
    teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:36 ----------

Alıntı Oguz7734 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper Bir Rota Süper Bir Gezi Olmuş ve Bizede Detaylarıyla Aydınlattıgın ve Yayınladıgın İçin Teşekkür Ederim
    detaylarıyla anlatacaksın ki oralara gidecek olanlara rehber olasın ;insanların kafasında bir fikir oluşsun değil mi dostum.amacımız hem eğlenmek hem de oraları merak edenlere yardım etmek yoksa bu sitenin ne anlamı var ki değil mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:39 ----------

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    darısı nicelerine...en önemlisi çadır da bile kalmaya razı birileriyle seyahat ediyo olman..
    çadırda kalmaya bile razı derken çadırda kalma çok kötü birşey mi ki ben anlayamadım...şunu itiraf edeyim ki ben de ömrümde ilk defa çadırda kaldım zaten önemli olan o atmosferi yaşayabilmek.sabahleyin uyandığında çam kokusuyla kuş sesiyle içiçe uyanabilmek.çadırını açar açmaz deniz manzarasını karşında bulabilmek.yoksa biz de biliyoruz gidip otelde kalmayı.
    Allaha çok şükür eşim o konuda hiç sıkıntı yaratmadı o konuda nekadar şükretsem azdır ve hatta ikimiz de çok sevdik iyiki de çadırda kalmışız diye.çadırın tek kötü yanı taşıması ama yaşattığı güzellik taşıdığınıza değer canınız nerede isterse orada konaklıyorsunuz ,kapınızın nereye bakmasını istiyorsanız oraya çeviriyorsunuz kapının yönünü
    saygılar

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Tüm resimleri tek tek incelediim. Tüm resimlerin Acıklamalarını atlamadan okudum. O kadar keyif aldım ki anlatamam. en Hoşuma gidende eşiniz ile birlikte böle bi yol almıs olmanız ve eşinizin sizinle bu konuda cok uyumlu olması bana ayrı keyif verdi ki imrendim inşallah benim eşimde böle olur... Bu yaz sonu Allahın ıznı ile bende CBR 250 R ile gEZİ yapmayı planlıyoruım.Güzergah sizin ki ile aynı.. benımde.. Verdiğiniz Yeme İçme Konaklama yeri ücret kısımları benım cok işimi yarayacak. Allah tekrar nasip eder inşallah..

Ama üzüldüğüm KOnu oldu. Motorcular uzak kalmıs ya ona üzüldüm.

ilka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kazasız belasız nice güzel gezilere...

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Maşallah, tebrik ederim. GSR ile iyi turlamışsınız

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    çok güzel ve iyi bir gezi yapmışsınız paylaşımlarınız için teşekkürler. Darısı bizlere

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Tebrikler, güzel gezi olmuş. Paylaşım için tşk.

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Yüreğinize sağlık , çok güzel bir gezi olmuş. Kazasız belasız nice geziler dilerim

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Tek kelimeyle tebrik ederim, ve o güzel paylaşım içinde ayrıca teşekkür ederim

Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Harika gezi,harika paylaşım ,sizden önce eşinizi tebrik ediyorum size uyumu harika ,Allah ayırmasın mutluluklar ve yeni geziler yapmanız dileği ile...

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm resimleri tek tek incelediim. Tüm resimlerin Acıklamalarını atlamadan okudum. O kadar keyif aldım ki anlatamam. en Hoşuma gidende eşiniz ile birlikte böle bi yol almıs olmanız ve eşinizin sizinle bu konuda cok uyumlu olması bana ayrı keyif verdi ki imrendim inşallah benim eşimde böle olur... Bu yaz sonu Allahın ıznı ile bende CBR 250 R ile gEZİ yapmayı planlıyoruım.Güzergah sizin ki ile aynı.. benımde.. Verdiğiniz Yeme İçme Konaklama yeri ücret kısımları benım cok işimi yarayacak. Allah tekrar nasip eder inşallah..

Ama üzüldüğüm KOnu oldu. Motorcular uzak kalmıs ya ona üzüldüm.
    sağol kardeşim Allah sana daha güzel geziler yapmayı nasip etsin inşallah ewet yollarda karşılaştığım motorcular o şekilde davrandı nedense bilmiyorum demek ki motorcu kardeşliği dostluğu diye birşey yokmuş ona kanaat getirdim.ondan sonra yolda karşılaştığım motorcular slm verirse ben de veririm gelip konuşurlarsa ben de konuşurum yoksa yok.ayrıca gezi paylaşımımı sabırla okuduğun için teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:18 ----------

Alıntı Gökhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler, güzel gezi olmuş. Paylaşım için tşk.
    eyvallah birdahakine hedefim karadeniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:22 ----------

Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek kelimeyle tebrik ederim, ve o güzel paylaşım içinde ayrıca teşekkür ederim
    önce anlamadım ama şehir kısmına bakınca tamam dedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:25 ----------

Alıntı Bolu'lu Lynx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika gezi,harika paylaşım ,sizden önce eşinizi tebrik ediyorum size uyumu harika ,Allah ayırmasın mutluluklar ve yeni geziler yapmanız dileği ile...
    güzel dileklerin için asıl ben teşekkür ederim kardeşim.Allah herkese eşiyle bu şekilde güzel geziler nasip etsin inşallah

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    yengeye helal olsun başka bişey demiyorum

Motosikleti
    Hornet 650
    Olayda Budur zaten.

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Sevgili abiciğim
    çok güzel bir gezi olmuş kazasız belasız tamamlamanıza çok sevindim. İzmire kadar gelmişken keşke bizede uğrayabilseydiniz, Eşimle birlikte sizi ağırlamaktan mutluluk duyardık. Aslında yollarımız o kadar çok kesişmiş ki anlatamam. Konak meydan ile benim işyerim 12 dk efes istikametine giderken bizim evin önünden geçmek zorundasınız kuşadası motofestten biz çıkmışız siz girmişsiniz ) Motofest hakkındaki görüşlerine tamamen katılıyorum biz sadece 15 dk dayanabildik ve hemen kaçtık.
    Geziniz uzun ve yorucu olmuştur hele bu sıcaklarda iyi bile dayanmışsınız. Yengemi tebrik ederim o kadar yola artçı olarak tamam demiş ben eşimi kesinlikle bu kadar uzun bir yolculuğa gelmek için kandıramazdım
    Umarım yollarımız bir gün biryerlerde kesişir
    Sevgiler

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    çok mükemmel bir gezi olmuş. yüreklerinize sağlık. ben de hep hanımla çıkmak istiyorum ama çadırda kalmaya bir türlü razı edemedim.
    urfa da ne iş yapıyonuz?
    yörüklük var sanırım.ben de serikliyim. anne baba orada ama bizimde ekmek yediğimiz yer iskenderun..
    bir yerlerde görüşmek dileğiyle dostum..

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı mkaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili abiciğim
    çok güzel bir gezi olmuş kazasız belasız tamamlamanıza çok sevindim. İzmire kadar gelmişken keşke bizede uğrayabilseydiniz, Eşimle birlikte sizi ağırlamaktan mutluluk duyardık. Aslında yollarımız o kadar çok kesişmiş ki anlatamam. Konak meydan ile benim işyerim 12 dk efes istikametine giderken bizim evin önünden geçmek zorundasınız kuşadası motofestten biz çıkmışız siz girmişsiniz ) Motofest hakkındaki görüşlerine tamamen katılıyorum biz sadece 15 dk dayanabildik ve hemen kaçtık.
    Geziniz uzun ve yorucu olmuştur hele bu sıcaklarda iyi bile dayanmışsınız. Yengemi tebrik ederim o kadar yola artçı olarak tamam demiş ben eşimi kesinlikle bu kadar uzun bir yolculuğa gelmek için kandıramazdım
    Umarım yollarımız bir gün biryerlerde kesişir
    Sevgiler
    eyvallah dostum yollarımızın kesişeceğine gönülden inanıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:31 ----------

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok mükemmel bir gezi olmuş. yüreklerinize sağlık. ben de hep hanımla çıkmak istiyorum ama çadırda kalmaya bir türlü razı edemedim.
    urfa da ne iş yapıyonuz?
    yörüklük var sanırım.ben de serikliyim. anne baba orada ama bizimde ekmek yediğimiz yer iskenderun..
    bir yerlerde görüşmek dileğiyle dostum..
    eşiniz sizinle geziye gelebiliyorsa boşverin çadırı eşiniz nerede istiyorsa orada kalın
    urfada ekmek yiyoruz biz de memurum ben burda
    evet yörüğüm dededen hemide serikde amcam var benim de ama diğer bütün akrabalarım alanyada ...inşallah görüşürüz biryerlerde saygılar

Motosikleti
    Gsxr1000
    hocam bende manisa turgutludanım bi topic acaydınız güzergahınızı söyleseydiniz keşke

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı Thunderwolt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bende manisa turgutludanım bi topic acaydınız güzergahınızı söyleseydiniz keşke
    geziye çıkmadan topiği açtım dostum güzergahımı ve gidebileceğim konaklayabileceğim yerleri sordum 200 kişi falan bakmış ama sağolsun kimse yorum yapmadı

canYOLDAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    way way way abisi yine canlandırmışın forumu çok güzel bi gezi olmuş diğer gezilerin gibi bunuda keyifle takip ettim ve çok açıklayıcı bi şekilde anlatmışsın.
    umarım seneye beraber gideriz d.bakırdan kardeşinle yolculuk yaparsın demi abicim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)