Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DENİZLİ MT Karahayıt Kahvaltı- Buldan Yayla Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Merhabalar arkadaşlar. Geçtiğimiz Pazar günü hava karla karışık yağışlı göstermesine rağmen durmadık. Katılım sayısı azda olsa güzel bir gezi yaptık. Tüm arkadaşlara teşekkür ederiz. Kazasız belasız sürüşler dileriz herkese.

Öncelikle Karahayıtta kahvaltı yaptık. Tabi sabah erken olduğu için daha açılamadığımızdan foto çekmeyi unuttuk daha sonra Buldana yola koyulduk. Buldan merkezde Okey ve çay faslından sonra oralarda soruşturduk gezilecek güzel yer var mı diye bize Süleymaniye gölünü tarif ettiler ve Yola koyulduk. Rakım olarak baya tırmanış yaptık. Yol özellikle virajlı ve tırmanışlı çok güzeldi. Süleymaniye gölünde mekan ise gerçekten çok güzel. Hatta yazın gidip çadır kurmayı düşünüyoruz. Herkese burayı görmelerini öneririz.

Gölden bi kaç fotoğraf koyalım. Panaromik olarak almaya çalıştık. Etrafı çimlik ve zemin düz çok yumuşak. Ayrıca yayla havası olduğu içinde yazında serin oluyomuş yani tam çadır mangal kamp keyfinin yapılcağı bir yer.

Tabi bu arada hava kar yağışlı göstermesine rağmen çok güzeldi. Tabi gölün orası çok serindi üşüdür fazla duramadık. Ama yol boyunca hiç üşümedik ve ben ful yağmurluk giymeme rağmen yağmur yağmadı Rüzgardan korunmuş olduk

Karışık foto atayım birazda motorlardan.

Windy

Honda Rebel ( Biz çok sevdik bakımdan dolayı aynası yok takılcak )

Skygo

Pasific

Kanuni Cross ( Ufak bir kazadan dolayı ayna siparişi verildi geliyor :D )

Rks 250 Cruiser

Bu fotolarda inişten bir kaç görüntü. Resimlerde baya yukarılarda olduğumuzu görebilirsiniz.

Herkese teşekkürler...
    tezer, babaduru, serdar1547 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Bws 100/Kymco Peoples 200
    çok güzel. geçtiğimiz pazar öğleden sonra pamukkale-karahayıt-akköy-sarayköy, menderes nehrinden döndük denizliye 2 kişi yamaha bws 100 ile. hava öğleden sonra daha iyiydi.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Güzel gezi olmuş. Gölde tam benlikmiş ama ağaçlar çok yukarda kalıyor. Göle yakın çadır koysak rüzgarda bizi göle sokar
    Gezmiş kadar oldum. Paylaşım için teşekkürler
    zongoku bunu beğendi.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmuş. Gölde tam benlikmiş ama ağaçlar çok yukarda kalıyor. Göle yakın çadır koysak rüzgarda bizi göle sokar
    Gezmiş kadar oldum. Paylaşım için teşekkürler
    Şu sıralar hiç çadır kurulacak bir yer değil 5 dakika durduktan sonra soğuktan kaskları taktık :D

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı samilton adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel. geçtiğimiz pazar öğleden sonra pamukkale-karahayıt-akköy-sarayköy, menderes nehrinden döndük denizliye 2 kişi yamaha bws 100 ile. hava öğleden sonra daha iyiydi.
    Aynen hava güzelleşti bakalım bu Pazar nasıl olucak
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı sadeceo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu sıralar hiç çadır kurulacak bir yer değil 5 dakika durduktan sonra soğuktan kaskları taktık :D
    Bu mevsimde tabii ki çadır kurulmaz. Gerçi kurucak kişilerden biriiyim , Ağaçlar göle yakın olsa güzel olurdu. Çok açık bir alan, rüzgarlı havada komaya girersin
    Yazın efil efil olur ama, sabah kalk, çıbıldak göle atla
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)