Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İş çıkışı gezisi - 27/03/2006 - KASTAMONU

Motovento
    REKLAM ALANI
    monza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Drz 400s
    Merhabalar...
    Kastamonu cephesinin son gezi topicleri hep kar hep kış oldu, bahar geldi, karlar eriyor, ağaçlar yeşerdi biz gezmeye devam ediyoruz ama siteye ekleme fırsatı olmamıştı hiç. Haftasonu motorsuz Ankara seyahatinden sonra sarıkızımı iyice özledim, dışarıdaki güneşde özlemimi iyice artırdı, iş çıkışı Bülenti aradım, biraz hava alıp gelelim diye, o arada Salihi gördük, hadi gidelim dedik, düştük İhsangazi yoluna. Arada tepelere tırmanıp, tekrar asfalta inerek Karaçomak Barajına gittik.

Tırmanma sonrası Salih sırtta hızını alamayıp burdan aşağı uçuyordu nerdeyse 8O

Bülent, 2 motoru aynı anda kullanbilirmiyim diye denedi herhalde, olmadı ama.

Nihayet gölün kenarındayız.

Karşıya geçecektim ama, su soğuktur diye vazgeçtim.

Gerçi barajın balçıklı zemininde sıkı bir yamaha tekne motoru varmış. Hikayeye göre DSİ nin teknesi varmış, yeni yamaha kıç motoru takmışlar fakat iyi sabitlememişler ve canım motoru göle düşürmüşler, çamura gömülmüş gitmiş motor.

Baraja tepeden bakış.

Hacet tepeler karşıda, soldaki Büyük Hacet Tepe, sağdakide Küçük Hacet Tepe. Az kaldı, mayısta bir kez daha zorluycaz motorlarla zirveyi.

Eski motorum ve yeni sahibi Salih.

Bülent ve Dt si.

Buda benim sarı kızım

Balıkcılar barajın dere tarafındaydı hep

Orman yollarından dolaşarak Kent Ormanına çıktık. Seyir terasında gün batımı seyretmek keyif.

Dünyalı biz dostuz! Bugün ayrıca yeni kaskımın ilk gezisinide yaptım, bu güne kadar hep full face kask kullanıyordum. Kros kaskı arazide büyük bir rahatlıkmış, görüş alanı daha geniş, daha havadar, buğu problemi yok, siperlik karşıdan gelen güneşi kesiyor, ama çıkarıp giymesi zor, o yüzden fotoğraf için falan çıkarmadım kafamdan

Güneşi batırdıktan sonra orman içinden dönüşe geçtik yine.

Haftanın ilk gününüde kapatmış olduk böylece. 2-3 saat motorun üstündeydik ama şehre döndüğümüzde giderkenki halimizden daha zinde ve dinlenmiştim. Akşamdan kalma durumlarına, pazartesi sendromuna, yoğun bir iş gününe bire bir, tavsiye olunur...
    Akgün Karakaya
    Orman Mühendisi
    Suzuki Drz 400S
    A-rı-za No :37
    Kastamonu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    numaniko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ 600 Diversion F, PCX 125
    kastamonuda da güzel yerler varmış yaa güzel bir gezi olmuş gibi gözüküyor. paylaşım için teşkürler.
    Hayat, hâyâl..

monza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Drz 400s
    numaniko, Kastamonu'da güzel yerler olmaz olur mu, doğa seven biri için cennet.
    Akgün Karakaya
    Orman Mühendisi
    Suzuki Drz 400S
    A-rı-za No :37
    Kastamonu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler