Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

26.03.2006 Adana ç.m.s.k Tarsus Off Road Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    Selam Motorcu dostlar

Bugün hava durumu çok iyi görünmüyordu ama herşeye ragmen sabah kulüp önüne teker teker damladık

v yaklaşık 12 motor falan toplandık.birkısım arkadaşlar mola da (otoyol üzerindeki bir tesis) toplanmışlar haberini aldık.çayları içtikten sonra racing ci dostlarımızda geldiler onlarla ayak üstü sohbetler başladı .tabiki herzaamnki gibi biz onları chopper cı yapmaya onlarda bizi racing ci yapma çalışmaları başaladı bir deneyelim bakalım motor üzerinde nasıl duruyoruz.önce turan kardeşim ve ardından ben motor üzerinde kendimizi denedik .ama yok ya olmadı sanırım.ama ismini vermicem ama en azından cross dan daha karizmatik makinalar olduğu kesindi bu tartişma götürmezdi

Buara ben çok degerli bir dostumu buaraya bu haftaki geziye davet etmiştim.Ama o birazdan göreceginiz fotoğraflarda ki yerleri bizimle gezip bu gezinin keyfini çıkarmak yerine orman ve agaçların olduğu ve herzamn gördüğü yerde geçirmeyi tercih etti.

ahhh sincap arkadaşım benim bak neler kaçırdın nelerrrrrrr.

Şimdi resimleri ve alt yazılarını eklemek istiyorum herkese iyi geziler iyi tatiller hep iki teker üstünde kalın

Yaaaa sincap bak bakalım

Turan kardeşim ve ben

Turan ın racing denemesi

Buda ben sizce olmuş mu yok ben almayım ben siyah incimden memnunum

Ve sonun da Tarsus off road alanındayız önce hakim tepeden alanı bir inceledik nerede daha iyi konuşlanırız diye ve arkamızda bulunana sizler tam göremiyosunuz ama tüm grupların olduğu alan a gitmeye karar verdik

veee tekrar at bin komutuyla lana daogru yol aldık

At larımıza binmeden onlar park halindeyken

Veeee ofroad ın yapıldığı aktivitelerin yapıldığı alanın içindeyiz.yaklaşık 35-40 motor bir anda alana sırayla girince ordaki herkes offroad ı of etti ve herkes bizimle ilgilenmeye başladı .tama dedim bir an şimdi bizi kovalayacaklar ve bizden öncede orda olan arkadşlarımız vardı oarası tam bir motoshow alanına döndü

ve iste medarı iftiharımız AGAH ımız bu kardeşimiz daha 8 yaşında ve 50 cc de türkiye 3.cüsü ve kardeşim toplamış yaşıtlarını onlara bilgi veriryorrr.haaa birde agah ın abisi var bide 2 yaşında ömer var ömer imizide sene ye motor üstünde görücez inşallah

Bu kızımızda osman kardeşimizin .oda gelecegin racing cisi olacak sanırım

Bu offroad alanında ki resimler bende bukadar var hasan(makina) dostum devamını eklicek .bana kalırsa birazda yemek muhabbetine girelim

burasıda yemek molası için toplandığımız restaurant ve herkes kurtlar gibi acıkmış bekliyor .burdaki en ilgin olayda biz motor ları park ettik ve mütiş bir yağmur başladı otur duğumuz yerin üstü çinko kaplı olduğundan o yağmurun sesi okadar güzel geliyordu ki anlatamam nerdeyse ninni gibi .ahhh keşke uyuyacak bir yer olsaydıda uyusak demeyen yoktu sanırım içinden

Veeeee muhteşem salata hafif taze srmısaklı ve en saglamından nar ekşili.şuan agızlar sulanır gibi oldu dimiiii.yaaa sincappp bunlar sana hitaf olunur

Ön aperatif sucuklarrrrrrr hımmmm kokusu hala burnumda buda sana olsun sincap

Yeni yaptırdığı bandanam ve yeni thsort üm üzerinde avaratdaki logom ve sag elimdeki sucuk ekmekte senin için sincap bunuda senin içinyedim afiyetle.sen gelmeeee

Ve son olarak atommm.muz,çilek,elma.kivi ve bal

ve dönüş hazırlığı

Otoban gişelerinnden çıktıktan sonra yagmur altında adana ya varmadan önceki son sigara molamız.Doslarım benden bukadar.diğer resimleride arkadaşlarım yüklerse bazıııı ismi lazım degil baş harfi sincap olan arkadaşım neler kaçırdığını çok ii anlıcak ) herkesi seviyorum yolunuz farınız hep açık olsun hep biirlikte olalım ve bu kardeşliğimiz nesilden nesile davam etsin sitemizle beraber.Bu sitenin kurucuları ve bugüne gelmesinde emeği olan tüm dostalara teşekkürlerrrrrr

Ve ayrıca dostlarım SHEMOTO,SKULLHUNTER,BBRR sizlerinde burda olmanızı çok isterdim.fuar ve site için çok emek harcadınız sizlerin hakkını ödeyemeyiz inşallah bir gün misafirimiz olursunuzda bu yorgunluklarınızı keyifle atarsınız
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nx4_falcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crossrunner
    Süper olmuş bizde osmaniye üzerinden Kadirli ordan anavarza Toplam 260 km yapıp geri döndük Resimleri Koyar arkdaşlar yakında.
    Ne Mutlu Turkum Diyene...
    2003-2005 NX4 FALCON
    2006 CBF600S ABS

Motosikleti
    Alıntı nx4_falcon adlı üyeden alıntı
    Süper olmuş bizde osmaniye üzerinden Kadirli ordan anavarza Toplam 260 km yapıp geri döndük Resimleri Koyar arkdaşlar yakında.
    Eminim güzel olmuştur.allahtan mani çıkmadığı sürece yağmur çamur engelliyemiyo hiç birimizi dimi
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

sl KAR SUPER SINIZ

ael320 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klr650 1998
    bu günün en şanslısı bendim galiba hem gezimi yaptım hemde hiç ıslanmadım bir gün acısı kötü çıkacak galiba haksızmıyım yusuf cuğum?

Motosikleti
    Alıntı ael320 adlı üyeden alıntı
    bu günün en şanslısı bendim galiba hem gezimi yaptım hemde hiç ıslanmadım bir gün acısı kötü çıkacak galiba haksızmıyım yusuf cuğum?
    Dostum valla yagmurda ilk defa gittim ama çok keyifli ya normal havadan daha çok hoşuma gitti valla msn ni eklesene bana yusuf@yusufpehlivan.com san resimleri yollayım

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer

Günün Sloganı: Asfalt ağladı bee.... :)

Merhaba

Evet bende yarış bölgesinde resimler çektim. Bu hafta resimleri Kılıçbalığı (Yusuf Abi) çeksin dedik. Ayrıca bu haftaki resimler paso Yusuf abiye adandı; her resimde kendisi var. Fazla manzaralı bir yer gezmediğimiz için bu haftalık böyle.

Yarışlar Tarsus'da yapıldı işte standları.

İşte sıra sıra motorlarımız.

Bu resimde Bahri abinin oğlunun kross motoruda görülmekte.

Yusuf abi karizmayı konuştururken arkadaşlarla.

Burda da Adem abimiz Yusuf abi, motorlu avukatla ve diğer bir abimizle görülmekte.

Kulüpten diğer arkadaşlar görülmekte.

Yusuf abi Motorlu Avukat (Oğuz) ile karizma yaparken

Bahri abinin oğlu motoruyla görülmekte.

Şimdide yarıştan ve çevreden görüntüler.

Başka bir gezide görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Motosikleti
    klr650 1998
    tamam dostum bundan sonra hava açıkta olsa sırf sen memnun kal diye yanımda su taşıyıp seni ara ara ıslatayım tamammı canım seni yarın işyerinden msn me eklicem evde problem var msn i açamadım

hasan cığım sanki çektiğin resimlerde bir kaç eksik var gibi yoksa flaş mı patlattın ne

yusuf amca osman ın motoru satanlara eklemeye çalıştım beceremedim bilgileri yazsam sen eklermisin 2005 honda 600 f 14 000 km 12 000 ytl 1100 xx aldığımdan satlıktır ok

Motosikleti
    @ael320

Abi her resmi benim makine ile çekmedim. Senin çocuğun resimleri Yusuf abini makinsinde. Ben sadece bendeki resimleri ekledim abi.

Görüşmek üzere.

onrbab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    eskiden di yok artık
    vallaha güsel gezi
    bende su saat uygulaması ayagına yanlıs saatte kalkmısım gelemedim bidahaki sefere insallah
    [B]RR gençliği[/B]

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    kankiiiiiiiiiiiiii ben sana hava yağışlı demedimmi niye beni dinlemedin, niye beni aramadın bende gelirdim ,kimse gitmez diye kimseyide aramadım kimsede beni aramadı.Bundan sonra hava tahmini yaparsam iki olsun işi bıraktım istifaaaaaa
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Motosikleti
    Alıntı ael320 adlı üyeden alıntı
    yusuf amca osman ın motoru satanlara eklemeye çalıştım beceremedim bilgileri yazsam sen eklermisin 2005 honda 600 f 14 000 km 12 000 ytl 1100 xx aldığımdan satlıktır ok
    dostum valla o ilan nasıl verilir bilmiyorum hasan daha ii bilir ona haval etsen daha ii olur

vasox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vallaha bende kimse gitmez diye evde oturdum olmaz böyle şeeey yaaa
    ama güzel gezi olmuş belli abii neyse biz yine diger haftaya kaldık
    anlaşıldı abii MOTOR. bunu yaz abii

baltazar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bensiz gezin bol bol gezin.. sürekli gezin .. mütemadiyen gezin..ara vermeden gezin..gezin ,gezin... ben gelince size sorarım...

Motosikleti
    @baltazar

Tanıt kendini. Kimsin seennn?

seni densiz nasıl yediniz bensiz(sucuk_salata_atom)rakı yokmuydu ?

ohyeah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    hoş kareler guzel olmus
    Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutulmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz
    M.Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    klr650 1998
    baltazar amca al motorunuda koşturalım yollarda senin ekolün bir başka (insanları sev ama güvenme)"BALTAZAR"

Fuut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R50
    Abi iyiki motor bakımda. O yağmuru bizde aynı yolda arabada yedik ve iyiki motorla çıkmamışım dedim

motorlu avukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSR600
    Yağmur bizi durduramadı ; ama katılım 20 civarı motorda kaldı . Sağanak yağmur altında motor kullanmanın keyfini yaşadık . Sayımız her geçen gün artıyor , bu sevindirici . Tarsus gezimizin fotoğrafları yayınlandı . Ben yarın akşam (salı) İstanbul'a gidiyorum fuar için . Döndüğümde en destansı gezileri birlikte yapacağız . HEDEFİMİZ 100 MOTOR. Herkese selamlar . oguzyigitsozlu@yahoo.com (mail ve hotmail-msn)

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler