Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hatay 8.moto-cros Gezisi(hassa Daglari)

Motovento
    REKLAM ALANI
    merih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun 200
    ahmet kardeş motor a katılıyorum ama aramıza hoş geldin.herzaman bekleriz.bu hafta nefes kesen gezi olacak hakan abi organizasyon yapıcak.motor kardeş buluşalım ortada bir yer olsun iskenderuna ne dersiniz.bu pazar ne dersiniz. künefe ile karşılarız sizi elimiz boş gelmeyiz,amasizde boş gelmeyin ha..silpiyus ilgin ve alakandan dolayı teşekkür ederim siteni zevkle ziyaret ediyoruz.sitendeki ekibimizin adıda güzelmiş.gercekten hoş site olmuş tavsiye ederim.ertgen sende antepten gelirken baklava getir bende sana agzına layık künefe yapayım.
    UZAKLARDA BİR GÜNEŞ DOGUYOR.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

dağların fatihi nerdesiniz yaaa :-)

yaa hadi ama gezilerinizi bekliyoruz.Hepimiz çok heyecanlıyız,inanın sizinle birlikte yüreğimiz ağzımızda gezi bekliyoruz.Bakalım bizi bu hafta ne gibi sürprizler bekliyor :-)motorlarınıza,yollarınıza,emeğinize sağlık :-) arayı çok açmayalım,olurmu

Almanya'dan Dağların Fatihine Selaaaaammmm :-)

slm,merih nasılsın?sana buralardan selamlar yoluyorum.ya varya şu canım memleketim gibisi yok yemin ederim.bende az çıkmadım dağlara,az binmedim o muhteşem motorlara ama cross bir başka güzel,değil mi?sürekli takip etmeye çalışıyorum ama özellikle bu son geziye dayanamadım,kalkıp gelecem yeminle neyse bir bakarsın askere gitmeden önce dağlara bereaber çıkarız,benide alırssın ekibinize ne dersin? bu arada o künefe varya o künefe,hele o aslan sütü of,of,of...ya memleket hasreti çeken adama yapılmaz bu kardeşim...sonuç olarak,ablacığımın dediği gibi tek kelimeyle muhteşem bir gezi olmuş,ben ve güneş sizi kutluyoruz...ve izninizle bende aynı şeyi yazmak istiyorum.yüreğinize,yollarınıza,emeğinize,dağları nıza ve motorlarınıza sağlık en kısa zamanda görüşmek üzere,hoşçakalın...haaa unutmadan yazayım,beni antakya dağlarından habersiz bırakmayın,geziye devam...eee hadi daha ne duruyorsunuz

gezi ne oldu gezi :-)

selam silpiyus ne habersin yaaa ? bak bu millet bizi kıskandırmaya çalışıyor bende senin siteni ziyaret ettim,çok güzel olmuş tebrikler... gezi çok güzel,manzara çok güzel,ama dağlar bambaşka güzel yaa vallahi insanın motora atlayıp,gaza basıp uçması geliyor neyse galiba şimdilik izlemekten başka lüksümüz yok,hafta sonu geziyi sabırsızlıkla bekliyoruz

mehmetkilic31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial 150 zat
    abi bizim memlekettede arkadaşlar varmış tanışmak isterim kendileriyle şahsen bizzat iskenderun bir motosiklet diyaarı

ya bu kadar güzel yerlerdemi varmış tebrik ediyorum sizleri HEPİNİZİ kozan adana tekin özdil görüşmek dileğiyle

Motosikleti
    zealsun 200

slm

free, ahmet, güneş,hepinize teşekkür ederim ve ayrıca sayın ali kardeş motor kanı taşıman gercekten cok güzel.kısmetse o künefeyi beraber yeriz senlen ve tüm motor sevdalılarıyla beraber.ahmet tanışmak istersen ben akşamları 19.00 dan sonra netteyim antakya güneş dersanesinde ögretmenim beklerim.kozan güzel bir diyar keşke hep beraber dagla cıksak...daglardan vazgecmem asla yakında askerim ve gönüllü dagcı olmak istiyorum ben kendimi orada buluyorum sizleri bilmem bu bir aşktır.yaşamak lazım. dünyamı unutuyorum oralarda herkes yaşasın ama herkes

^Thunder^ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL 200
    ---slm herkese, yorumlar da en az gezimiz kadar güzeldi. çok tşk. grubumuzun taze üyesi merih'le irtibata geçen arkadaşlar olmuş bu pazar geleceklerdi. sanırım nasip değilmiş. eğer antakya dışından gelmek isteyen arkadaşlar varsa en azından çarşamba veya perşenbe gününden haber verirlerse ona göre program yapabiliriz. bu haftamız boş geçti ama sağlık olsun. herkese dolu dolu ve adrenalin yüklü günler diliyorum.
    --- irtibat için msn'den görüşelim.
    Racing Cross farketmez.. Bu bir tutkudur asla vazgeçilmez...

mkcelikkol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR'07
    gercekten guzel yerler.

bende mutlaka buralari gormek isterim.

kısmet olursa mayis gibi adanadan birkac arkadasimla beraber geliriz.

zaman yaklastikca tekrar konusuruz

kazasiz ve keyifli geziler dilerim
    tedbirli olmak pisman olmaktan daha iyidir

http://www.bikepics.com/members/mkcelikkol/

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    söylenecek söz kalmamış.sağolun arkadaşlar.inanın bana Antakyaya gelince en çok tanışmak istediğim kişiler sizsiniz.Antakyaya selamlar sevgiler
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

Motosikleti
    XL 200
    --- walla bilmem bütün bu yazılanlar lafta kalmasın. gelirseniz çok mutlu olurum.

mkose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 200
    "Arkadaşlar aslında sizlere resimlere baktıktan sonra lokmacı çetesi demek yerinde olur diye düşünüyorum afiyet olsun ama böle yalnız olmuyor resimlerin devamını bekliyoruz hoşçakalın.

Motosikleti
    XL 200
    --- anladığım kadarıyla herkes hevesli güzel bir hafta sonu gezisine. isterseniz bu hafta buluşalım. pazar günü için bir gezi planı yapayım. size çardak yaylasını göstereyim. yalnız kesin cevabı en geç cuma gününe kadar almalıyım. çünkü ona göre hazırlık yapıcam ve pazar günü için başkasına söz vermiyeceğim.
    --- msn adresim = hakanyurttagul@hotmail.com
    --- 532 413 27 54
    --- 543 788 24 74

Motosikleti
    zealsun 200
    Vaybe Varmisiniz Beyler Künefe Yapayim Size Dag Taş Arasinda Dadida Başka Oluyor

Motosikleti
    Yamaha FJR 1300+200 cc Kros+180 cc ATV YAMAHA XT 3
    MELİH Kutlarım Güzel gezi olmuş .buluşmak görüşmek üzere REYHANLIDAN Sevgiler.

ahmetusta61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax 400
    manzaralar süper paylaşımınız için tşk
    www.ahmetusta61.blogspot.com
    ÇILGIN MOTORCU

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    paylaşım için sağolun keyifli bir gezi olmuş
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    zealsun 200
    hakan abi belki bu fotolara bakıp bır gezi daha düzenlersin dige yorum yazıyorum.eskisi gibi toparlanmanın zamanı geldi dige düşünüyorum nedersin

Motosikleti
    XL 200
    sayın uzaylı kardeşim, önce motor al sonra bakarız

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler