Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Değirmendenre - Ulaşlı Gezisi (İlk gezi yazım)

Motovento
    REKLAM ALANI
    soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Herkese Merhaba Abilerim kardeşlerim.Ben aranıza yeni katıldım adım Berkay. Martta ehliyetimi aldım nisanda abim sağolsun Doğum günü hediyesi motor hediye etti (bu olaydan sonra üvey kardeşim çoğaldı ). Önce mahallede 30 km kadar dur, kalk v.s. çalıştım, sonra hiç e5 çıkmadan şehir içinde 150km yol yaptım biraz olsun trafiğe alışmak için ve artık E5'e çıkma zamanı geldiğini düşünerek bugün insanlık için küçük ama benim için çok büyükbi adım olan ilk yol deneyimimi yaşadım . Öncelikle biraz duygularımdan bahsedeyim (yeni yanan içimdeki heyecanı maruz görün ). üzerinden kaç saat geçti suratımdaki gülücük hala duruyor. Gerçekten bu motosiklet bambaşka bir dünya, bambaşka bir hayat. (hepiniz biliyorsunuz gerçi ama) o motorla 80 90 la yolda süzülürken kuşlardan hiç bir farkınız yok, şehir içinde bindiğin motor değilmiş yani yola çıkınca bunu anlıyorsun. Resmen uzuuun up uzun yıllardan sonra ilk defa bu çocuksu sevinci tadıyorum gene bu mükemmel duyguyu. Neyse yaz yaz sabaha kadar yazarım o haldeyim. Sizi daha fazla sıkmadan fotoğraflara geçeyim.

(ilk gezim olduğundan fotoğraf çekmek yerine anca motor kullanmaya odaklanabildim kusura bakmayın :D )

Rotamız 15km lik Değirmendere den Sunni baba Türbesi ve Piknik Alanına...

İlk yol fotoğraflarım:D

Bu asfalt kısımdan sonra uzun bir süre dağa tırmanış başladığından fotoğraf çekemedim. Yol asfalt mıcır yağmurun getirdiği çamur ile bulamaç olmuş durumda o durumda hiç aklıma gelmedi fotoğraf doğrusu :D. O yolları atlatıp piknik Alanına vardıktan sonra.

Bu arkadaşta öyle hevesliydiki motora al 1 tur bin desem binecek. Koklanmadık yerini bırakmadı motorun hatta hatıra Fotoğrafı bile çektirdik ..

Motor falan hikaye olay salıncaktaymış. Motordaki adrenalinin minimum 2 katını yaşatıyor:D..

Muazzam bir manzarası vardı ama biz gittikten sonra çöken sis ve yağan yağmurla birlikte beyazlıktan başka hiç birşey göremez olduk ve manzarayı paylaşamıyorum sizlerle.

Yağmurdan kaçıp Çardağa sığındıktan sonra bir pikniğin en güzel yerine geldi sıra tabiki mangal:D:D..

(Görüntümden belli olan iştahımla) mangalın olmasını daha fazla bekleyemedim, 1 2 resimde motorda çekilelim de zaman geçsin bari :D

Ve en sevdiğim makine ile en sevdiğim insanın muhteşem uyumu :D

Mangalı daha fazla bekleyemeyen annem babamı gel bir tur gezdireyim diyerek arkasına alır :D:D...

Ve en sevdiğim fasıl YAŞASIN YEMEEK YEMEEEK :D:D....

Mangal üstü olmazsa olmazı semaverde çay tabiki :D

Dönüş yolu biraz daha sıkıntılı geçti her çıktığın yeri inmek kolay değilmiş:D. Dönerken de malesef fotoğraf çekemedim. En son evin önünde pislik içinde olan yıbırımı yıkayıp garaja kaldırmadan önce. Dinlenmeyi haketti kolay değil garibim beni taşıyor :D:D...

Şuan en büyük hayalimi gerçekleştirdim. Burada ki her gezi yazısını okudukça içim gidiyordu sonunda küçükte olsa benimde 1 gezi yazım var :D... Umarım sıkmamışımdır ben şuan o kadar eğleniyorumki umarım sizinde okurken hoşunuza gider. Herkese iyi akşamlar. Tekeriniz düz bassın grenajınız asfalt yüzü görmesin :D....
    barex, plectrum, nezih77 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Güzel olmuş. Daha çok km. Daha çok tecrübe
    Kim olduğumu biliyormusun ? O zaman sus dalgana bak !

barex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha uzun kilometrelerde, kazasız belasız sürüşler gerçekleştirmen dileğiyle, tekerine sağlık.

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok ya niye sıkılalım. aksine, öyle heyecanlı anlatmışınız ki valla ben de heyecanlandım okurken.sizdeki motor aşkı fevkalade.gezi de on numara olmuş. elinize tekerinize sağlık. yeni motorunuz da hayırlı olsun
    Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.Yavuz Sultan Selim
    Cesaret on kısımdır, biri korkmamak, dokuzu dikkat ve ihtiyattır. Hz.Ali

v max - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r ninja
    çok güzel kareler heyecanlı bir gezi olmuş harbiden
    kazasız belasız güzel günlerde kullanman dileğiyle maşallah
    ''KARANLIĞA IŞIK TUT''

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Sitenin bakımdan sonraki ilk mesajı benden İyi günlerde kullan motorunu, hayırlı olsun.

murat0642 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bomba olmuş hocam gezi :D şimdi aklıma mangal soktun ama bende moto yok malesef :( darısı benim başıma
    EcelE GitmeK CoK KolaY , SevdiğinE GiT SeN Yava$ Yava$...!!!

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    4/4 lük bir gezi olmuş yerinizde güzel , motorun ve ehliyetin hayılı uğurlu olsun pek fazla uzak sayılmayız beraber teker çevirmek dileğiyle emeğine sağlık
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    hayal ettiğin tüm yerlere motorunla gitmen dileğiyle tekerin düz bassın
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

VIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R- Afrika twin 1000L
    Amatör coşkunluk kadar güzel bir duygu yoktur heralde Nice mutlu gezilere

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Hepinize yorumlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Hep beraber nice yollar yaparız inşallah. Atatör çşkunluk süper bir tabir olmuş hocam aynen öyle :D :D...

---------- Post added at 19:00 ---------- Previous post was at 18:50 ----------

Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4/4 lük bir gezi olmuş yerinizde güzel , motorun ve ehliyetin hayılı uğurlu olsun pek fazla uzak sayılmayız beraber teker çevirmek dileğiyle emeğine sağlık
    Abi umarım tanışırız hatta sizin düzenlediğiniz piknik muhabbetine katılmak istedim ama final haftama denk geldi. Zaten sana komik bir şey anlatıyım. Motor gelmeden bir ara iyice kafayı sıyırmıştım. Sabah akşam forumda okuyorum sahibinden de takılıyorum falan. Bir gece rüyamda seni gördüm :D.. Böyle sizle başkaları da var izmitteyiz bir işim çıkıyor. Merkeze gitmem lazım biri bana motorunu veriyor hadi bunla git gel hemen diye alıyorum motoru ama çalışmıyor motor. Ordan hemen sen çıkıyorsun böyle söküyrosun motoru falan yok diyorsun akü bitmiş o kadar güzel motorun var bir akü almadın şu cihaza falan diyorsun öylede uyandım:D:D:D.... Direk sana yazacaktım ama dedim şimdi yalnış falan anlamasın kimdir nedir belli değil kim bu falan diye :D:D:D...

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    kardeşim hayırlı olsun motorun. nice 15 nice 150 kmlere.... yakınız bu arada bende değirmenderedeyim. Hafta sonları genelde biyerlere gideriz. görüşelim.
    soa bunu beğendi.

tebrikler berkay ilk gezin güzel ve iştah kabartıcı olmuş.ağabey kardeş nedir bu sizin mangal olayınız.dün koray da mangaldaydı.
    soa bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrikler berkay ilk gezin güzel ve iştah kabartıcı olmuş.ağabey kardeş nedir bu sizin mangal olayınız.dün koray da mangaldaydı.
    Genlerde var Hüseyin abim yapacak birşey yok. Et dedim mi orda duracaksın. Abimle formumuzu buna borçluyuz. :D:D:D....
    nezih77 bunu beğendi.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    ilk yolculuk ilk heyecan.devamı bol bol olur umarım.sağ salim.paylaşım için teşekkürler.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Bir aksilik çıkmazsa daha bol bol gezip bol bol paylaşırım. Bu kadar heyecanlı ve zevkli 2. bir şey olmasa gerek dünyada:D..

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Hayırlı olsun. Fakat henüz yürümeyi yeni öğrenen bebeler gibi olduğunu asla aklından çıkartma.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Ehliyetin motorun ve ilk gezin hayirli olsun
    daha nice geziler gecirmen dilegiyle

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Kimin kardeşi...
    soa bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimin kardeşi...
    Tabiki hepimizin Koray ım)

Berkay hayırlı uğurlu olsun tekerin hep düz bassın
    dikkatli yol,dahada yol,yavaş yol
    çok tecrübe .)
    soa bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)