Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

29 Nisan Pazar Karamürsel Gezisi Fotoğraf ve Yorumları

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen gelirsen bende gelirim olumm... senin taşfırınlığın klavyede... dün senin notunu verdim ben...
    abisi ben senin gibi 40 km/h gelip gitmedim akşam saat 6.30 da evdeydim ihtiyar kayboldu arkamda
    sen saat 10 da eve varabildin mi?
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    şuan itibariyle yapabileceğim bişey yok buradan bakabilirseniz bakın https://www.facebook.com/media/set/?...9573256&type=3

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:43 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abisi ben senin gibi 40 km/h gelip gitmedim akşam saat 6.30 da evdeydim ihtiyar kayboldu arkamda
    sen saat 10 da eve varabildin mi?
    bırak konuşma 3 kağıtçı beklemediniz kaçtınız hemen benziklikte arkadaşlar vardı korna çaldılar bende fren yapıp geri döndüm onlarla yola çıktım sizde yavaşlamışsınız dır dedim ama nafile yetişmek ne mümkün isterdimki en azından izmite kadar beraber gidelim sağlık olsun olay köfteyi yiyene kadarmış
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sitede sorun oluştu galiba premiuma tıkladım oda çalışmıyor
    resimler için tşkürler

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    sen beni kendi toprağın la karıştırdın heralde
    ben yaza kısmetse ege turunu çıkıyorum eğer toprağan evlendikten sonra böyle bi tura çıkabilirse bende bikini giyerim
    ama çıkamazsa sende bikini giyermisin
    olm Korayla sen var ya hatunlardan it gibi korkuyosunuz... hele sen hiç konuşma...kulağıma geldi...masada tuzluk istemeden önce hanımdan izin alıyomuşun...hayatım tuzu almak için izin istiyorum diye... o kadar kılıbıksın yane...
    Ahmet N. bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olm Korayla sen var ya hatunlardan it gibi korkuyosunuz... hele sen hiç konuşma...kulağıma geldi...masada tuzluk istemeden önce hanımdan izin alıyomuşun...hayatım tuzu almak için izin istiyorum diye... o kadar kılıbıksın yane...
    len ekici hemşo kaçırdın köfteleri en yakın zamanda yanına gelip canlı canlı anlatıcam köfte partisini

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakket abi ya geziye yapılan yorumların 2 tanesinden birinde adın geçiyor bak çok seviliyosun abi
    Allaha çok şükür gerçekten mutluluk tablosu bizimkisi....Dostlar arasında.....

---------- Post added at 21:58 ---------- Previous post was at 21:56 ----------

Alıntı binbaki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harika bir gündü.. piyanis_irf'ı başta olmak üzere organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederim.
    itinayla çekilmiş, emek verilmiş güzel fotoğrafları da paylaşıp bu güzel geziye ölümsüz referanslar bırakan arkadaşlara da ayrı ayrı teşekkürler.. makineleriniz ve siz iyi ki varsınız..
    güzergah iyiydi;. seyir açısından çok güzel, manzaralı bir yoldu. yükselen tepeler, baharın canlılığıyla bezenmiş bayırlar ve sanki bir yere yetişememekten korkarcasına akıp giden ırmak.. hem baharın en güzel, en yeşil dönemini yaşamak; hem de yeni motosiklet sevdalısı arkadaşlarla tanışmak adına harika bir gündü..
    nice bol keyifli gezilerde karşılaşmak dileğiyle..
    Hayat paylaşınca güzel.....................................MT cellllll
    piyanist_irf ve binbaki bunu beğendiler.
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosikleti
    Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    len ekici hemşo kaçırdın köfteleri en yakın zamanda yanına gelip canlı canlı anlatıcam köfte partisini
    kısmet olmadı ganga...eleman orda ben akarım uygun bi zamanda bebişkom..senin motorlada tekteker yapıcam bi gün aklını alıcam senin...

Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allaha çok şükür gerçekten mutluluk tablosu bizimkisi....Dostlar arasında.....
    abi ben ararım diye niyetlendim yarın için...şimdi burdan yazarsam fırça falan yemeyim senden akşam akşam...
    cbr1100 xx bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aga orada irfan abinin hanımı vardı kabalık etmek istemedim
    yoksa ben koray ın gördüğü gibi bi erkek değilim yanımızda büyükler olunca hayat arkadaşımız la nasıl konuştuğumuza dikkat etmekte fayda var
    ama gangan koray ı sen bi yakından gör resmen kılıbık haftaya gezi var dedik ben çalıştığım için müsait değilim dedim
    koray ın nişanlısı da koray da müsait değil dedi acaba kız neden koray ın yerine müsait değil dedi anlamadım sanki koray bi yere giderken izin alıyor
    piyanist_irf bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    kısmet olmadı ganga...eleman orda ben akarım uygun bi zamanda bebişkom..senin motorlada tekteker yapıcam bi gün aklını alıcam senin...
    Ayıp ettin topraam ne demek motör senin köpeğin olsun senden ricam bidaha böyle gezilerde topraganı yanlız bırakma..

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON

abi ben ararım diye niyetlendim yarın için...şimdi burdan yazarsam fırça falan yemeyim senden akşam akşam...

Yav bi moral çaylaması yapmak lazım istanbul semalarında....ona göre......Herkesle beraber tabiki.....
    atilla_hakan bunu beğendi.
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosikleti
    aga orada irfan abinin hanımı vardı kabalık etmek istemedim
    yoksa ben koray ın gördüğü gibi bi erkek değilim yanımızda büyükler olunca hayat arkadaşımız la nasıl konuştuğumuza dikkat etmekte fayda var
    ama gangan koray ı sen bi yakından gör resmen kılıbık haftaya gezi var dedik ben çalıştığım için müsait değilim dedim
    koray ın nişanlısı da koray da müsait değil dedi acaba kız neden koray ın yerine müsait değil dedi anlamadım sanki koray bi yere giderken izin alıyor
    olm adam daha hatunu resmi olarak bağlamadı senden daha ürkek.. aman kuş kaçmasın hesaaabı...doğaldır...sen işi sağlama aldın demiri attın yingeme...çakaaaallll yarın yalan olursun bah kariyer babında söylim kendini biraz geliştir depüğü yemeden önce...

Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayıp ettin topraam ne demek motör senin köpeğin olsun senden ricam bidaha böyle gezilerde topraganı yanlız bırakma..
    has topraam ben seni bi karaburuna götürem... ordada küftenin hası var Durusuda...

Yav bi moral çaylaması yapmak lazım istanbul semalarında....ona göre......Herkesle beraber tabiki.....

yakışır abicim süper olur...ama bekciyiz işte kendimizi ayarlayamıyoruz...kusurumuza bakılmasın...mevzu kulağıma geldi..Allah daha beterindne korusun...

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    abi yapalım tabii yaa bekliyoruz heyecanla

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    sitede sorun oluştu galiba premiuma tıkladım oda çalışmıyor
    ben premium dan indiriyorum şuan sorun yok.
    Hondaaaaaaaa

endrucu52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    sa tünal abi nasılsın bu çaylama nezaman nerde olacak abi doru düzgün bir sohbet edemedik belki bu sefer müsait bir ortam olur ...

SEN BENİM YAŞADIKLARIMI HAYAL BİLE EDEMEZSİN

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ya kanka dün hayırlı bi işe imza atıyorduk bizim ninja törtıl ahmetin başına da bağlayacaz kısmetse
    sıra sana geliyor haberin ola kaçarın yok körfez team senin için seferber oldu

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar dün itibari ile ancak şöyle rahatlayarak pc başına oturabildim şu an elimde aman aman resim yok yalnız resim ve videolar gelince onları güzelce işleyip hoş bir video klip hazırlayamazsam bunca uğraş ziyan olur

29 nisan pazar günü diye açtığımız gezi topiğine teşrif eden tüm arkadaşlara hakikaten , kalpten çok teşekkür ediyorum, 20 kişinin üzerine çıkan ve yaklaşık 60 motosiklet olmasından dolayı 2 hadisenin cereyan etmiş olmasına üzülsekte , böyle kalabalık bir gezide sürüş düzeninden tutun tanışma kaynaşma faslı hariç herşeye 10 üzerinden 9 verebilirim

neden 10 üzerinden 9 ?

gurup ve site dışından katılan bir arkadaşımızı (sinek tutması sonucu, önce tanımını yapayım çobanlık yapmayan bilmez ..... sinek tutması büyükbaş hayvanlarda güneşli ve sıcak havalarda olur genelde, hayvanın sivrisinek tarzı canını yakan ve deli gibi çalılık ve vb. bitkilere , o ısıran arıya benzer kocaman sinekleri kovmak için sürtündüğü ve kopuk uçurtma gibi, çıldırmışçasına sağa sola şuursuzca koşmasıdır SİNEK TUTMASI af buyurun çobanlığımdan bilirim )

bu geziye 10 üzerinden 9 vermemin sebebidir

diğer yandan 2. hadisede sevgili tünal ağabeyimin motorundan (HAYABUSA) düşmesidir allahtan kendisine bir şey olmamış granaj kısımlarında kırık ve çizikler oluşmuştur ( mal canın yongasıdır) tünal abime bir şey olmamasına çok sevinmemle birlikte , bana ( irfancım hayabusa seni itin olsun desede ) yinede üzüntümü dile getirmeden yapamıyorum .

bunu ev sahipliği yaptığınız organizeyi kurmaya çalıştığınız, 60 motosikleti arkanıza kattığınızda daha iyi anlarsınız .

geziye 3 gün kala sürekli telefon trafiği , yemek yenecek yer temini, git görüş konuş, sitresi, insanı yıpratan bir konu gerçekten , lütfen ynlış anlamayın , ben şunu yaptım , bunu yaptım diye söylemek , yapıma çok ters bir durum lakin özetle şu kadarcık söyleyeyim , son 1 gün kala ve gezi günü 2 günde toplamda 5 saatlik uykuyla duruyordum son gün uykusuzluktan ve sitresten başıma ağrılar girdi uyumaya vaktim olup , kafamı yastığa koyduysamda nafile .... bu yaşadığım sitresi 12 yıl önce yemin ederim kendi düğünümde yaşamadım ,

sol sürücü koltuğunda oturan eşim de dahil dualar ettik , allahım şu günde bizlere bir kaza keder gösterme , sağ salim evlerimize varmamızı nasib eyle yarabbim . eşim resmen diken ucunda durur gibiydi sitresten sıkıntıdan benimle aynı duyguları yaşadı desem yeri var helede tünal ağabeyi ve diğer sinek tutan arkadaşı görünce , arabanın tepesine gezi öncesi ayarladığım ikaz uyarı ışığı için abartmıyormusun ? diye tebessüm eden insan bana söylediği şey şuydu ( valla irfan keşke bizim önümüzdende bir araba gitse

ama çok önemli 2 şeyi daha tecrübe ederek öğrendim birincisi bu gibi organizasyonlarda kesinlikle ama kesinlikle bir megafon şart, onuda zaman kalmadığı için temin edemedim yoksa aklıma geldi ama iş işten geçti ve bağırmaktan ses tellerim uf oldu

diğer ikinci hususta hayabusalara kesinlikle kafa ve granaj koruma şart aslında tüm racıng makinalara olmalı, motor takozunun o düşmelerde yeterli olmadığını öğrendim , inşallah tünal ağabeyim müsait zamanda, bana motorunu getirirse , ona öyle bir koruma demiri yapacağımki bu konuda insanları sıkça şaşırttığım olayını bilenler bilirler, sevgili ümit dura arkadaşımın hayabusası da gözümün önünde yan devirince iyice kayışları sıyırmaya başladım .
    çok büyük bir eksiklik pahalı motorlarda, yan yatırdığın yada kendi etrafında yan yattığında en ufak yatmada insanın içi cız etmemeli, her defasında boyacıya koşmamalı , yinede allah beterinden korusun cana geleceğine mala gelsin... bunlar o konuya ait düşüncelerim doğrudur yada yanlıştır ama kalbimden böyle geçmekte

öte yandan aramıza yeni katılan daha önce gezi ve aktivitelerde buluşamadığımız dostlarımızın bulunmasına çok sevinsemde birbirleriyle daha önceden görüşmüş samimi insanların yemekten sonra istem dışı mıknatıs gibi çekim kuvvetiyle guruplara bölünmüş olması ve herbirinin bir gölgeye çekilmesi , diğer arkadaşlarımızın haklı olarak kendilerini ilgisiz, alakasız , tarzı kendilerini iyi hisetmeyecekleri moduna soktuğu için sitem etmelerine sebep olmuştur , şahsım adına tanıdık , tanımadık, özelliklede tanışamadığımız arkadaşlarla zaman geçirmeyi istesemde 80 kişiyle gönülden , içten ne kadar sohbet edilebilinir malum lakin yinede tüm arkadaşlarla elimden geldiğimce ilgilenmeye çalıştım ,

tanıyan zaten biliyor yanlış anlamaz lakin yeni katılımcı dostlarımız için orada hep birlikte sakince , 2. fotoğraf çekimi için girdiğimiz dere kenarında biz bize çimenlere yayılıp bir ambians yakalanabilirdi , sizleri oraya sokmamdaki amaç hem rahatça motosikletlerimizi park edip fotoğraf çekmek hemde , herkezin birbiriyle kaynaşması amacında idi , ve oradan en az 1 yada 2 saat zaman geçiririz diye düşünmüştüm ,

bu eksikliği daha önce yaşadığım için böyle bir şey düşünmüştüm ama plan tam tıkırında işlemedi bu durumda hepimize bir tecrübe olmuş oldu buda çok güzel bir şey

bunlar olumsuz olarak 29 nisan pazar günü şuur altımıza yerleşip anılar arşivine gömdüklerimiz arasında kaldı......iyisiyle kötüsüyle

ama çok güzel ve olumlu şeyleride anlatmassam içime sıkıntı olur

altınova- tavşanlı ve sırasıyla geçtiğimiz köylerde yaşayan insanlar böyle bir gurubun toplanmış ve disiplinli bir şekilde yol alışına belkide ilk defa şahit oldu , sizler 2 teker olarak, vizörlerinizin dar açısından farkettiniz yada etmediniz ama ben geniş görüş açımla bazı ambiansları iyi gözlemledim heleki kızderbent köyüne girişimizdeki insanların tepkileri şaşkınlıkları, ortamın bir anda bayram havasına dönüşmesini eminim uzun süre unutamazlar, o güzergahı bir çok motosiklet tutkunu insan kullanıyor ama bu güne dek böyle bir topluluk ilk defa o köyde yemek yedi bunu bizzat biliyorum ,

anayolda syrederken diğer araçların kornaları selamları gurup sürüşünün en tatlı yanları olsa gerek

yemek konusundan bahsetmek çok yersiz ve gereksiz ama şu kadar söylemeliyim bu durum vejeteryan arkadaşlarımızı kesinlikle üzecek bir durum

sadece cevapla birlikte sorumuda soruyor yemek mevzusunu kapatıyorum doyana kadar tarifesini daha önce duydunuzmu ?

tabiat gerçekten canlanmaya başlamış aynı güzergahı 1 ay sonra 5-10 motorla gezdiğinizde, aslında güzel yerler olduğunu göreceksiniz ama topic tede dile getirdiğim gibi yaklaşık 2 km lik bir yol hakkaten kötü ufak cc motosiklet ve enduro, naket, crosllar için sorun teşkil etmesede racıng makina tecrübem olmadığı için , ve virajı en az olan , en kısa olan güzergah yolunu seçtiğim için doğru olanın bu olduğuna kanaat getirsemde yinede allahtan karamürsel yolundan getirmedim diyede halen mutluyum

yorum yazan, yazmayan ve gezimizi şenlendiren tüm arkadaşlarıma tek tek teşekkür ederim , herşey hepimizin bir araya gelmesiyle güzel , güzel olan sanal dediğimiz bu dünyada tüm dostlukları gerçeğe çevirmek ,

motorlarınız güzel, sitemiz güzel, bir sürü insanın olması güzel, güzel insanların olması güzel hepiniz süpersiniz .......

bundan bir şey anladıysam arap olayım bir sonraki gezide sindire sindire tadını ala ala acısını çıkaracağımdan şüpheniz olmasın..

alah tekerlerinize ve iniş takımlarınıza zeval vermesin , biliyorsunuz insanın yedek parçası yok,

kendinize, karşınızdakinize dikkat edin tekeriniz düz bassın
    Hiç kafana takma İrfancım. Bazı organizasyon kusurları bu tip büyük buluşmalarda olağan dır. Ve görmezden gelinebilir. Tkılmamak lazım. MAksat gönüller bir olsun yer mekan yemek içmek hepsi fasa fiso.

Gurup başı olmak çok zordur hele böyle 70 motor anlatılmaz zordur. Biz bir motoru idare edemezken sen hepsini idare etmeye çalışıyordun. Bir treni raylar olmadan kullanmak gibidir.
    Sen tatlı canını sıkma.

Gürol abide anlayışlı adamdır , en azından yüzüne izbırakıcak şekilde vurmaz
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı atilla_hakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben premium dan indiriyorum şuan sorun yok.
    sen atabilirmisin siteye resimleri eğer zahmet olmazsa benim bilgisayarda sorun var galiba saçmalıyo
    nedenamaya bunu beğendi.
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

endrucu52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    selamın aleyküm acayüp kardeşim nasısın ?
    SEN BENİM YAŞADIKLARIMI HAYAL BİLE EDEMEZSİN

Motosikleti
    mz 251
    arkadaşlar yayında ve yapımda emegi herkese teşekkürler işten yeni geldim bilgisayarı açtım herşey güzeldi tekrar görüşmek üzere
    müzisyen agırsiklet şampiyon

nedenamaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sen atabilirmisin siteye resimleri eğer zahmet olmazsa benim bilgisayarda sorun var galiba saçmalıyo
    resimler az sonra geliyor Şenol abi
    Dur, dinle. Hep konuşursan hiç bir şey duyamazsın.
    http://www.inciswf.com/korkuttunpic.swf

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)