Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920

29 Nisan Pazar Karamürsel Gezisi Fotoğraf ve Yorumları

Motovento
    REKLAM ALANI
    özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    İrfan aga sen hayabusa felan alma. Tutarsın ona da yan sepet felan yaparsın.....
    eray_uluyazı bunu beğendi.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih gelmiş kaçınnnnnnn fatihim komiserim beni bayılttınız ahmet barim bıtakta rahatla motürüne binsin bu arada , arabayı satıyorum , bakalım yeni motoruma laf söyleyecek bilgin olacakmı ???

dün akşam pendik dönüşünden sonra , yeni bir karar verme aşamasındayım
    Ciddimisin şeker küpüm,gerçekten üst segmente geçmeye karar verdin sonunda haaa,hadi şimdiden hayırlı olsun....
    Valla yakışır sana,ama bu yaştan sonrada racing falan deme bana yoksa iyi pataklarım seni Naket yada enduro olur büyük ihtimal....Benim yapamadığımı sen yap bari,özlemlerimi senin mötürde gidereyim azcık azcık
    Bende sezon sonunda büyütmeyi düşünüyorum..çünkü borçlar ozaman bitiyor,maaş elde kalınca ne yapcaz motora bağlıycaz parayı,ehemühüm kem küm
    Şimdi zargana fatih bunu duysun görsünde uyuz olup kaşınsın iiiicene hee kanka hadi bakiyim ne sürpriz yapacaksın bize beklemedeyim...

Motosikleti
    KLE 500
    fatih gelmiş kaçınnnnnnn fatihim komiserim beni bayılttınız ahmet barim bıtakta rahatla motürüne binsin bu arada , arabayı satıyorum , bakalım yeni motoruma laf söyleyecek bilgin olacakmı ???

gel CBF ile takaslayalım KLE yi

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA

way kobra wayyy.... sen hele bizim segmentten transfer olda bak o zaman BMW alsan dilimden kurtulacan mı?
    hain kobra

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ciddimisin şeker küpüm,gerçekten üst segmente geçmeye karar verdin sonunda haaa,hadi şimdiden hayırlı olsun....
    Valla yakışır sana,ama bu yaştan sonrada racing falan deme bana yoksa iyi pataklarım seni Naket yada enduro olur büyük ihtimal....Benim yapamadığımı sen yap bari,özlemlerimi senin mötürde gidereyim azcık azcık
    Bende sezon sonunda büyütmeyi düşünüyorum..çünkü borçlar ozaman bitiyor,maaş elde kalınca ne yapcaz motora bağlıycaz parayı,ehemühüm kem küm
    Şimdi zargana fatih bunu duysun görsünde uyuz olup kaşınsın iiiicene hee kanka hadi bakiyim ne sürpriz yapacaksın bize beklemedeyim...
    aga sen büyük segmente geçince geçtiğine senden daha çok sevinirim o km kaç lt yağ yaktığını hesaplayamadığımız cbf kurtuldun diye
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı Aragorn78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan hocam tekrar ellerine sağlık

Selamlar
    afiyet şeker olsun dostum yenge hanıma hürmetler selamlar mt de kal gerisini dert etme

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:04 ----------

Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan aga sen hayabusa felan alma. Tutarsın ona da yan sepet felan yaparsın.....
    hakkat fena fikir değil özcancım dur bakalım dereyi görmeden paçaları sıvamayalım ortada hol yok yumurta yok bolca araştırma yapmak lazım gelir sen bakma öyle konuştuğuma bu işler konuşmayla olmaz

kafamda böyle şeyler var lakin biraz zamana ihtiyacım var ama cbf den kurtulmayı düşünmüyorum şu an için kle ye hastayım ama zaptedemem bana çok yüksek cc gücü önemli değil kulanırsın ama denge önemli yere alçak motorlar , daha doğrusu ayaklarımı yere sağlam basabileceğim modeller olmalı benim için ,

benim gibi boy fukarası adama bir kle, bir varedoro, yada transalp çok yüksek motorlar ya naket tarzı ya chooper yada racıng makinalar uygun gözlemlediğim kadarıyla ama kısmetimde ne varsa onu yaşarım artık kısmet bu işler

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:10 ----------

Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fazla bekleme şekerim ahmadım nasip kısmet bu işler bu gün uğrayabilirim gayfeni içmeye
    özcan1980 ve Ahmet N. bunu beğendiler.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    fazla bekleme şekerim ahmadım nasip kısmet bu işler bu gün uğrayabilirim gayfeni içmeye
    Gelmeyen ne olsun...

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    bu arada , arabayı satıyorum , bakalım yeni motoruma laf söyleyecek bilgin olacakmı ???

Hayırlı olur inşallah İrfan.Doğru olanı seçeceğini umuyorum.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    kafamda böyle şeyler var lakin biraz zamana ihtiyacım var ama cbf den kurtulmayı düşünmüyorum şu an için kle ye hastayım ama zaptedemem bana çok yüksek cc gücü önemli değil kulanırsın ama denge önemli yere alçak motorlar , daha doğrusu ayaklarımı yere sağlam basabileceğim modeller olmalı benim için ,

benim gibi boy fukarası adama bir kle, bir varedoro, yada transalp çok yüksek motorlar ya naket tarzı ya chooper yada racıng makinalar uygun gözlemlediğim kadarıyla ama kısmetimde ne varsa onu yaşarım artık kısmet bu işler [COLOR="Silver"]

endrucu52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A. selam iyi şükür sizler nasılsınız. Akşama kadar motordan inmedim gez gez kabalarım ağrımış karamürsel beni kesmedi galiba

.
    sa bi çanakkale yapıp gelseydin beee...
    piyanist_irf bunu beğendi.
    SEN BENİM YAŞADIKLARIMI HAYAL BİLE EDEMEZSİN

Motosikleti
    KLE 500
    Bitti galiba

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    vaybe amma geziymiş resimlere bakarken gözlerim yeşerdi duygu seline kapılıp gittim
    keşke gene olsa mesela hafta ya pazar
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Selamun aleyküm cümleten ...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aleyküm selam abi . Eskiler burda../

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Aleyküm selam abi 😀

REKLAM ALANI
20. sayfa BirinciBirinci ... 10181920

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)