Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

29 Nisan Pazar Karamürsel Gezisi Fotoğraf ve Yorumları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sizi tanımıyorum mt den de tanışmışlığım konuşmuşluğum yok nasıl gelip tanışabilirimki birisinin ortaya çıkıp bu budur şu şudur demesi lazımdı farkındaysanız öyledir demedim kanımca dedim !
    Cümlenin sonundaki ünlem niye? Tüm yazdıklarınızı geçtim ünleme takıldım
    Aynı şeyden bahsediyoruz sanırım, aynı serzenişte bulundum, dediğiniz gibi birinin ortaya çıkıp bu şudur bu budur demesi lazımdı. Lazımdı da, siz bana niye kızdınız?
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ilk gezisi ,o yüzden ben hep bu şekilde sürüyorum havası verdim.. bundan sonra yavaş yavaş verecem çoşkuyu
    Hadi lem ordan KILIBIKKKKK
    şimdiden vermişsin ipleri yengyenin kontrolune pinokyoooo
    K o r @ y bunu beğendi.

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizde tabi ))))))))))))))))) yaşlanmışızzzzzzzzzzzz.....
    N yaşlanması abi sen en gencimizsin. dediğin gibi olur böyle vakalar cbr1100xx yakalar

bu arada abi tanıştığıma çok memnun oldum seninle ve tabii herkesle...
    cbr1100 xx bunu beğendi.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    yok burası dururken neden cok alakasız bı yerde yemek yendı anlyamadım zaten yer yoktu kımsenın farkında olmadıgına emınım ıkı motor ayrıldık oradan kımse nereye kardesım demedı kızmadım kızmak yok kardesız hepimiz galıba hanımla beraber içeri girmekte biz geç kaldık

www.erkakurye.com

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wallahi okuyo siteyi.. seni terlikle kovalar haberin olsun ... çizer motorunu
    Ahmet N. bunu beğendi.

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başta İrfan abi ve saz arkadaşları (nam-ı diğer körfez törtıls) olmak üzere emeği geçen ve katılan herkese teşekkürler

lakin özcan abi sana bi çift lafım var mübarek o keto gibi çıktığım resimleri niye koyuyosun bin bin dedin bindirdin beni çapıra babasının zoruyla eşeğe binmiş çocuk sıfatı var bende tipe gel nası emanet durmuşuz birbirimizde
    Ahmet N., K o r @ y ve özcan1980 bunu beğendiler.
    Ninja

Motosikleti
    Cbr 125
    800'ü geçik resim ve 5 tane falan video var. nasıl atacağımı bilmiyorum yarın bunlarla uğraşıcam sizler için ama biri yardımcı olsun özelden neler yapmam gerektiği hakkında. önce fotoğrafların formatlarını indirmeyi planlıyorum, ( format factory ) programında. gerisi nasıl ilerleyecekcek bilgilendirirseniz sevinirim.

Emre Çabuş, saygılar
    Ahmet N. ve nedenamaya bunu beğendiler.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok burası dururken neden cok alakasız bı yerde yemek yendı anlyamadım zaten yer yoktu kımsenın farkında olmadıgına emınım ıkı motor ayrıldık oradan kımse nereye kardesım demedı kızmadım kızmak yok kardesız hepimiz galıba hanımla beraber içeri girmekte biz geç kaldık

http://img4.ressim.net/out.php/i5673431_imag0322-jpg
    program o şekilde yapıldı ama... sende bilirsin ki 80 tane motor hafife alınacak bi olay değil... zaten bu kadar kalabalık olacağıda tahmin edilmemişti...
    ayrıca yemek yediğimiz yerde 1 kilo köfte 35-40 TL ... oranın sahibi uygun bi şekilde hesap çıkardı... irfan agada 3-5 gün boyunca oraya gidip sürekli
    herşeyin iyi olması açısından görüşmeler yaptı... Gurup sürüşlerinde gurubu terketmemek ve programa sağdık kalmak en mantıklısı
    motoseyyah bunu beğendi.

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yahu mübarekler,

gitmişsiniz geçmişsiniz, niye kimse resimlerde "şu şudur, bu değildir" gibi isimleri-rumuzları belirtseniz de, bizde yarın öbür gün bir yerde gördüğümüzde selam versek fena mı olur?

Kafadan buralardan paylaşım yapanları bir şekilde tanıyoruz da diğerleri???

Herşeye rağmen bu kadar insanın bir araya gelmesi tırışkadan değil buradan anlaşılıyor.

Ne diyelim mübarek olsun
    kanmix_x, Lucas ve sedici bunu beğendiler.

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    ayrıca bi excrübe daha kazandımm..köy yolundan yeşillikler arasında ilerlerken
    kask vizörünü açmamak lazımmış
    vizörden içeri bişi girdi önce sinek sandım ama
    ignesini sokunca ceneme anladımki arı imiş )
    kaskı çıkardıgımda arı çenemde idi..bi abimiz gözlüklü karizmatik bi abimiz vardı o aldı sag olsun )
    eray_uluyazı bunu beğendi.

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı Hayat(H)onda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    800'ü geçik resim ve 5 tane falan video var. nasıl atacağımı bilmiyorum yarın bunlarla uğraşıcam sizler için ama biri yardımcı olsun özelden neler yapmam gerektiği hakkında. önce fotoğrafların formatlarını indirmeyi planlıyorum, ( format factory ) programında. gerisi nasıl ilerleyecekcek bilgilendirirseniz sevinirim.

Emre Çabuş, saygılar
    Biri emreye yardım etsin yaa görelim şu videoları fotoları....

nedenamaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Hayat(H)onda adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Emre Çabuş, saygılar
    pm attım. Takıldığın birşey olursa sorabilirsin
    Dur, dinle. Hep konuşursan hiç bir şey duyamazsın.
    http://www.inciswf.com/korkuttunpic.swf

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı nedenamaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimler videolar bu kadar mı?
    Yarını beklemek lazım,bende sabırsızlanıyorm ...

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wallahi okuyo siteyi.. seni terlikle kovalar haberin olsun ... çizer motorunu
    Yaramazlıkmı yapıon yoksa,niye okusunki siteyi

Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başta İrfan abi ve saz arkadaşları (nam-ı diğer körfez törtıls) olmak üzere emeği geçen ve katılan herkese teşekkürler

lakin özcan abi sana bi çift lafım var mübarek o keto gibi çıktığım resimleri niye koyuyosun bin bin dedin bindirdin beni çapıra babasının zoruyla eşeğe binmiş çocuk sıfatı var bende tipe gel nası emanet durmuşuz birbirimizde
    Senide alabiliriz Törtıll s ekibine biliyorsun,şiredır,beyin,2 adet gazteci kızımız(neydi onların ismi koray),bide şiredırın 2 adamı vardı biri öküz diğeri şeydi yaa???? he işte o karakterlerden personle eksiğimiz var

Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayrıca bi excrübe daha kazandımm..köy yolundan yeşillikler arasında ilerlerken
    kask vizörünü açmamak lazımmış
    vizörden içeri bişi girdi önce sinek sandım ama
    ignesini sokunca ceneme anladımki arı imiş )
    kaskı çıkardıgımda arı çenemde idi..bi abimiz gözlüklü karizmatik bi abimiz vardı o aldı sag olsun )
    varadero mu vardı altında

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Yarını beklemek lazım,bende sabırsızlanıyorm ...

Yaramazlıkmı yapıon yoksa,niye okusunki siteyi

Senide alabiliriz Törtıll s ekibine biliyorsun,şiredır,beyin,2 adet gazteci kızımız(neydi onların ismi koray),bide şiredırın 2 adamı vardı biri öküz diğeri şeydi yaa???? he işte o karakterlerden personle eksiğimiz var

varadero mu vardı altında
    senin altındaki varadero ise
    heh işte ondan vardi..
    Ahmet N. bunu beğendi.

Onur Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300 HAYABUSA
    Alıntı djan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    21. sıradaydım listede,o kadar çok gelmek istedim ki herşey hazırdı taaaa ki düne kadar.Önce şirinevlerde ufak bir kaza geçirdim motosikletime bir minibus anarya gelirken vurdu, neyse ucuz atlattık derken, tvs servisi minibuscünün ortasını sert bir vuruşla cebimle buluşturdu.Motorda ne varsa bakımını yaptırdım usta tam 4 saat motorumla uğraştı sağolsun.Neyse vardır bir hayır derken depomu fulledim,kgs mi aldım içine yükleme yaptım Kağıthaneden Beylikdüzüne gelirken motor aptallaştı önce, sonra(zenondan tahminimce) akü ışığı yandı.Köşede durduğumda rolantide aptallık farkettim 1,4-0,2 devir arasında gidip geldi. Vardır bir hayır dedim çıktım eve kadar geldim o felaket trafikte. Gece ,içime şüphe düştü. İndim motoru çalıştırmyaa fakat çalışmadı. O saatten sonra da beni artçı alabilecek birini bulamayacağımı bildiğim için şükrettim eve gelebildiğime vardır bir hayır dedim usulca yatağıma yattım.

Gelemediğim için gerçekten üzüldüm,bir dahaki Alper Aganın organizasyonunda buluşuruz.

Bir isteğim olacak buradan yardım edecek veya yakınımda oturupta gelip motora bakabilecek biri varsa istirham ediyorum yardım etmesini.

Saygılarımla
    çok geçmiş olsun arkadaşım çok üzüldüm umarım en kısa sürede motorunu eski haline getirirsin ve ilk buluşmada seninlede sohbet etmiş olurum.

bu arada ben eve geldim ufak tefek işlerim vardı hallettim merakla yazılarınızı okudum ve bende bu gün ile ilgili yazmak istedim. öncelikle irfan abiye çok teşekkür ediyorum bizleri bu kadar önemseyerek çok daha önceden çok sağlam bir şekilde hazırlanmış amerikan polis ekipleri gibiydi mübarek gezide mt dostları ile görüşmek çok hoştu yine. hepinizi ailem gibi görüyorum sizleri görünce bütün keyfim yerine geliyor bu sıcaklığımız hiç yokolmasın inşallah. organizasyon için seçilen köftecinin köfteleri ve o sucuklu ızgarayı ömrüm billah unutamayacağıma eminim. herşey harikaydı fakat tek aksilik belediyeydi adamlar hiçmi yollara bakmamamış bildiğin düz yolda ikikere motorumun altı sürttü. çok zorlandım birde artçım vardı. yolu böyle bilseydim ben arabayla gelirdim verilmiş sadakam varmış. hatta bi ara artçıma dikkatli ol yol fena düşebiliriz dedim dememin ardından 15 dakka içinde ilk kaza oldu çok üzüldüm. ama kazanın küçüklüğü ve cana zarar gelmemesi mala gelen zararında halledilebilecek olması moralimi düzeltti ve en önemlisi girdiğimiz sıcak dostluk ortamı herşeyi unutturdu. çok güzel hazırlanılmış bir organizasyondu geri dönüşteki ikinci kaza motoseyyah (serdar abi) ninde dediği gibi ben geliyorum arkadaş dedi. Allahtan o genç arkadaşımıza ve motorunada bişey olmadı. çok az farkla kurtarmış videosunu dikkatli izledim. Allaha şükür çok ciddi bişey olmadan döndük ve hayatımızın unutulmaz köfte ve sucuklarını şok derecede uygun fiyatlarla midelerimize indirdik hala köfte ve sucuktan bahsederken ağzım sulanıyor o neydi öyle yaw ))
    Ahmet N., cbr1100 xx, mezit ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Tavuk döner ben yolumdan dönmem Az çene, çok sürüş

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Ahmet abi ,gezileri okuyo kime ne yazmışım falan ..yada nereye gidiyorum gibisinden gitmemi istemiyo
    Biz şu körfez Törtıl daki karakterleri değiştirmemiz lazım...

4 tosba
    1 sıçan
    1 magazin muhabiri
    1 beyin
    1 erol taş (shnaider)
    2 öküz

liste bu şekilde.. toplam 10 tane gönüllü mt dostu lazım....

hadi bunlara yazalım.. yalnız şimdi gülmekten yıkılıyorum...

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı nedenamaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimler videolar bu kadar mı?
    ben çok yoruldum körfezi dolaştığım için olsa gerek yarın atmak istiyorum üzgünüm
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r

Raphae1, Ahmet N., binbaki ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    İkincilik kaybedenler içindir...

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

zevkle ben her ihtimale karşı kabuğumla gelmiştim ama törtıl kadrosu dolu olunca ses etmedimdi
    özcan1980 ve Ahmet N. bunu beğendiler.
    Ninja

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r

---------- Post added at 00:09 ---------- Previous post was at 00:06 ----------

Raphae1, Ahmet N. ve ersin54 bunu beğendiler.
    İkincilik kaybedenler içindir...

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)