Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

29 Nisan Pazar Karamürsel Gezisi Fotoğraf ve Yorumları

Motovento
    REKLAM ALANI
    HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    bir çok kişinin seyir halinde resimleri elimde mevcut toplam 100 kadar resim var en yakın zamanda eklicem buraya
    Raphae1, piyanist_irf ve eray_uluyazı bunu beğendiler.
    İkincilik kaybedenler içindir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dur çekirgem bu ne hız ne acele millet resimleri paylaşsın gezi detaylarını,raporlarını alalım,
    hemen başlattınız fıkır fıkır kaynatmaya,bizim muhabbetimiz her yerde devam eder,kavgamız,savaşımız(cbf-ybr)her ortamda zemin bulurda...Şimdilik topiği sabote etmeyelim,yoksa irfan ağa size ne yapar biliyorsunuz
    aynen, dur foto atayım

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    ilk gezimdi çok eğlendimm emeği gecen herkese teşekkürler bir sonraki gezide görüşmek üzere
    atilla_hakan bunu beğendi.

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Ümit sende kendini alıştırdın iyice valla öteki gezilerde daha performanslı ol ok

Bu arada şu videoları merak ediyorum onlar da bi eklense süper olur....

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    şunu belirtmek isterim beyeaz honda cbr kim kullanıyodu bilmiyorum ama kameraya alırken görsel şölen yarattı..rersmen ses bakımındanda..
    Ahmet N. bunu beğendi.

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ümit sende kendini alıştırdın iyice valla öteki gezilerde daha performanslı ol ok

Bu arada şu videoları merak ediyorum onlar da bi eklense süper olur....
    evet birdahaki geziler daha güzel olacak benim için.
    bu gezi hem alıştırma hemde tecrübe idi..
    evet bende videoları merakla bekliyorum

Motosikleti
    ATOM KARINCA

Motosikleti
    Cbr 125

Ali Kemal 10 numara adam,,hele birde onun ekürüsü Emre Yokmu ? Biri fz8 kullanırken kayıt yapıyor diğeri artçılığı unutmuş her türlü koşulda paso deklanşöre basıyor Helal olsun size,emeğinize sağlık...
    Abimm sağolasın lafı bile olmaz, birlikte eğlendik, güldük, bazı şeylerin manevi değeri dha yüksektir bizim için. nice buluşmalara inşallah.
    Ahmet N., binbaki ve piyanist_irf bunu beğendiler.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Irfanim oyle biyerlerinden opuyorumki burada deklere edemem.
    Kardesim Elinize emeginize saglik. Tam bir takim calismasi emegi gecen herkese sevgiler, saygilar. ( ama opucuk konusu sana ozel :p)
    piyanist_irf bunu beğendi.

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şunu belirtmek isterim beyeaz honda cbr kim kullanıyodu bilmiyorum ama kameraya alırken görsel şölen yarattı..rersmen ses bakımındanda..
    hemşo bugün gözüme okadar çok takıldınki,yahuu birkere yanına glip tanışmak nasip olmadı
    Valla dedikleri kadarda varmışsın,neydi o cüsse öyle yawwww Maşallah diyorum sana

CBR 1000 mi? abi bahsetme ondan yaaa,Binali onun egzosunu;yıldırım tanrısı zeus tanmı desem,gök gürültüsü tanrısı seth ten mi ne ödünç almışMitolojinin ayaklı gaztelerinden ben öyle duydum
    cbr1100 xx ve binbaki bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı Hayat(H)onda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abimm sağolasın lafı bile olmaz, birlikte eğlendik, güldük, bazı şeylerin manevi değeri dha yüksektir bizim için. nice buluşmalara inşallah.
    Evet ya bir arkadaşımız ben yeni olduğum için adını bilmiyorum helal olsun kafasındaki kaska monte ettiği kamera ibir ileri bir geri herkesi çekti maşşaalah.....

bir ara benim yanıma geldi dönmüş bana bakıyo ilk önce jeton düşmedi yaa dedim bu adam bana niye bakıyo oysa kamera varmış tepesinde beni çekiyomuş ee doğal olarak bana bakması lazım

videolar hala bekleniyor... :S

Motosikleti
    Honda cb125e
    hemşo bugün gözüme okadar çok takıldınki,yahuu birkere yanına glip tanışmak nasip olmadı
    Valla dedikleri kadarda varmışsın,neydi o cüsse öyle yawwww Maşallah diyorum sana

CBR 1000 mi? abi bahsetme ondan yaaa,Binali onun egzosunu;yıldırım tanrısı zeus tanmı desem,gök gürültüsü tanrısı seth ten mi ne ödünç almışMitolojinin ayaklı gaztelerinden ben öyle duydum
    sende alemsin iki kelamı çokmu gördün sima olarak tanısaydım ben gelirdim yanına cüsseye gelince güneş gözünü almış caniim yanlış görmüşün o ben değilimdir.

Motosikleti
    Cbr 125
    Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ya bir arkadaşımız ben yeni olduğum için adını bilmiyorum helal olsun kafasındaki kaska monte ettiği kamera ibir ileri bir geri herkesi çekti maşşaalah.....

bir ara benim yanıma geldi dönmüş bana bakıyo ilk önce jeton düşmedi yaa dedim bu adam bana niye bakıyo oysa kamera varmış tepesinde beni çekiyomuş ee doğal olarak bana bakması lazım

videolar hala bekleniyor... :S

Hahahaha o konuyu çok iyi biliyorum :D bir ara birisi kafasını oynatmadan gözleriyle bakmaya çalışıyomuş alikemal abiye :D kesin sizdiniz o :D

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende alemsin iki kelamı çokmu gördün sima olarak tanısaydım ben gelirdim yanına cüsseye gelince güneş gözünü almış caniim yanlış görmüşün o ben değilimdir.
    yaa hemşo o an jeton düşmedi,saçlara bakıyorum ofsayytt tipe bakıyorum bi yerlerden tanıdık,2 ara bi derede kaldım,neyse dedim bi fırsatı bulur kimdir nedir tanışırız deyip sürece bıraktım seninlede orada karşılaşma fırsatı olmadı :(
    Vallahi deminki yorumuna baktımda hatırladım o iri cüsseli yakışıklının sen olduğunu.orada çıkaramamıştım.şimdi saç baş yoluyorum şuanda yanına gelipte tanışmadaığım için :(

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Hahahaha o konuyu çok iyi biliyorum :D bir ara birisi kafasını oynatmadan gözleriyle bakmaya çalışıyomuş alikemal abiye :D kesin sizdiniz o :D

Valla olabilir heee

ama ben baktım aga

Motosikleti
    Honda cb125e
    videolar anca yarın hazır olur..irfana öyle söylediler bildiğim kadarıyla...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:55 ----------

yaa hemşo o an jeton düşmedi,saçlara bakıyorum ofsayytt tipe bakıyorum bi yerlerden tanıdık,2 ara bi derede kaldım,neyse dedim bi fırsatı bulur kimdir nedir tanışırız deyip sürece bıraktım seninlede orada karşılaşma fırsatı olmadı :(
    Vallahi deminki yorumuna baktımda hatırladım o iri cüsseli yakışıklının sen olduğunu.orada çıkaramamıştım.şimdi saç baş yoluyorum şuanda yanına gelipte tanışmadaığım için :(
    yakışıklı kelimesini kullanınca sana kanım çok ısındı
    Ahmet N. bunu beğendi.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    yalova şurası şekerim gideriz abimizin yanına...
    çayını içip geliriz

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    oda bişeymi ben izmit batı girişinden otobana girdim hereke tünelinde iken yanımızdan 3 tane ferrari geçti hepside TOB plakalı varya altıma ..... nerede varsa ferrari toplantısı varmış ilkerin söylediği kadarıyla üzerlerinde internet sitesi adresi yapışıkmış tam 15 tane ferrari geçti öldüm ya öldüm otobanda o ilahi ses varya hiç birşey yerini tutamaz nasıl gidiyorlar varya insanın kanı donuyor sesten
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalova şurası şekerim gideriz abimizin yanına...
    çayını içip geliriz
    Çaylar şirkettenmi....
    eray_uluyazı bunu beğendi.
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    arkadaşlar lütfen yüklediğiniz resimlerin ve videoların altına linkini de kopyala yapıştır yaparsanız gerçek paylaşım olur siteden alınca görüntü bozuluyor biliyorsunuz
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)