Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

adana-eğner-aladağ gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    değerli forum üyeleri,eğnerde müthiş manzaralar güzel alabalık tesisleri var diye sabah 10 da çıktık yola fakat,baraj yapılmış ve bütün herşey sular altında kalmış morelimiz bozuldu ama domates peynir ekğemizi alıp aladağa çıkıp ufak bir piknik yaptık.çok güzel virajlı yollar vardı,1-2 viraj alamama tehlikesi de atlattık ama sağ salim vardık evimize..
    monur : gt 250 r
    efe : asya tay 200
    ben: cbr 125
    babaduru bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    ayağınıza sağlık kardeş. keşke barajlar yapılıp hektar hektar alanlar su altında kalmasa :D
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    emeginize sağlık resimler çok güzel
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    [QUOTE=Süvarİ;2638824]ayağınıza sağlık kardeş. keşke barajlar yapılıp hektar hektar alanlar su altında kalmasa :D[/QUOTE
    haklısın valla daha önce gitmemiştim ama eski gezi fotoğraflarında giden arkadaşlarımız var,mükemmel yerlermiş,artık hepsi sular altında..yolların zevkini çıkardık bizde,ama gerçekten çok yorucuydu,daha kendimize gelemedik :D
    eroldayı teşekkürler.fazla fotoğraf çekemedim ama en azından biraz manzara görüntüleri.

Ahalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1100 GS
    Güzel gezi, güzel parkur! Köprüyü geçtikten sonra Simit şelalesini görmeden mi geçtiniz? Bir daha ki geziye mutlaka görmenizi öneririm. Bir de Etekli'den Aladağlara bakmayı. Selamlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)