Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

...mayis'ta Eyüp çocuk Esirgeme Kurumuna...(yavrularimiza)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    sevgili dostlarım ve skullhunter kankacım yüksek müsadelerinizle gezi programına çocuk esirgeme kurumuna yapılacak bir ziyareti eklemek isterim...MAYIS AYINDA HERHANGİ BİR PAZAR GÜNÜ için düşündüğüm bu ziyarete şimdiden hafızalarınıza yazmanızı rica ederim...o pazar günü çok güzel olmalı...yavrucakları sevgi ve hediyelere boğacağız...bu ziyaret yetersiz ve hep eksik olacaktır onların dünyalarında...

ama yalnız olmadıklarını hissetmeleri adına geçici ve anlıkda olsa mutlu etmeye çalışacağız...onlar bizim çocuklarımız...onlar bizim yetimlerimiz...onlar bizim öksüzlerimiz...bu kaderi kesinlike onlar seçmedi...hepimiz ordan kendimize bir kardeş seçeceğiz...

ve belli aralıkla kişiselde olsa ziyaretlerine belli sıklıkta gideceğiz...sizlerin adına konuşma cesaretini gösteriyorum farklı bir düşünce olamaz herhalde diyorum...ben kurum müdürüyle görüşüp gerekli izinleri ayarlayacağım...pazar günü olması mantıklı...

lösemili çocuklar ve huzurevleri alternatifini 2.aşamaya diyorum...bu arada bu organizasyonu motordelisi.com ve motovirus.taki dostlarlada paylaşacağım bilgilerinize...katılım ve düşüncelerinizi önemle beklerim...

http://www.eyupcocukyuvasi.org/chcek.htm

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mete cim niye böle incde düşünceler hep bizim gibi kalın adamlardan çıkıyo başlığı alıyor duyurularbölümüne sabitliyorum hatta o gezide yanınızdfa ufak kask götürülüp kurumdaki çocuklar motorlarla tur attırılabilir verilecek en güzel hediyede bu olacaktır ama bu demek deilki eliniz boş gidin ....
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

baadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight 150 (sonunda:)
    metehan abicim seni kardeşin olarak ellerinden bu vatanın evladı olarak alnından öpüyorum

ben de geçen gün buna benzer bir girişimi daha genel yapmaya çalışmıştım ama başlarda kimseden ses çıkmamıştı. daha sonra sağolsun bikaç arkadaş fikirlerini dile gtirmeye çalışmış ama o da siyasete kaçmış.

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=9361

benim forumun başlığı .::Unuttuklarımız::. dı ve ne garip ki ben kendi açtığım forumu bugün unuttum. unutuyoruz abi unutuyoruz!! düşünmediğimizden unutuyoruz!! okumadığımızdan unutuyoruz!! birileri unutmamızı istediği için unutturuluyoruz!!

ben forumu açarken istemiştimki ben unuttuğumda hala hatırlayan biri olsun hiç olmadı o bana hatırlatsın sonra ben ona hatırlatıyım.

inşallah ben hatırladıkça herkese de hatırlatıcam biraz başlarını ağrıtıcam ama...

sağol abicim!! sağol...

Abi senin yapıcağın bütün hayır gezilerine beni ilk sıraya yaz... kaskımla montumla emrindeyim... Bahadır kardeşin....
    Gitarin.İyisi.com

Motosikleti
    barış abi zaten gitmek nasip olursa gençler makinalara saldırcak...bizim gibi kıllı abileri napsınlar...hem hediye...hem çukulata...hemide motorlar onların olur o gün...

baadircim...

esasında farklı bir sitede düşünülen bişeydi iptal edildi...en son bayramda planlanmıştı...unutmamalı unutturmamalı...inşallah bu gezideki katılımı yakalarız...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

baadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight 150 (sonunda:)
    inşallah!!
    Gitarin.İyisi.com

Motosikleti
    unutmayalım unutturmayalım...

şunu bilinki sustukça sıra bize gelmeyecek...

aakreeep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgili mete han hassasiyetin ve onur verici düşüncenden dolayı tebrik ederim.izmir gurubu olarak bizde bu tip organizasyonlar elbette yapacağız..sana izmirden hep destek tam destek...

memo71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 ABS
    Hocam bravo çok güzel bir düşünce örneği bence oraya tam kadro gidip yavruların hayatları boyunca unutamayacağı bir gün yaşatmalıyız.

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    mete_han abi çok düşüncelisin walla. keşke istanbulda olsam da ben de katılsam böyle bir şeye.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    arkandayım mete_han abi maddi manevi ne gerekirse yapalım
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    sevgili metehan sana tam destek.
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    mete han bende varım hava güzel olursa oğlumla gelmek isterim kardeşlerine hediyeler versin onun içinde değişik bir gün olur belkide hayatında şükretmesi gereken ne kadar çok şey olduğunu farkeder.

jasmine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    metehan bu güzel duyarlılığın için tebrik ediyorum bu çocuklar hepimizin mutlaka katılacağım listeye şimdiden yaz beni .gün belirt yeter.
    [B][I][COLOR="DarkRed"]Ya dilediğin gibi yaşa ya da terket dünyayı [/COLOR][/I][/B]

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    metehan bu güzel duyarlılığın için tebrik ediyorum bu çocuklar hepimizin mutlaka katılacağım listeye şimdiden yaz beni .gün belirt yeter.
    +1

kesinlikle...
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

evet mete bey haklısınız

mete bey çok iyi olur bende bu gezide varım

zipir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    mete abim her zaman yanındayım
    KARTAL GOL GOL GOL

mete bey bakıyorumda bana cevap yazmaya tenezzül etmiyorsunuz nasılsınız kızınız nasıl siz nasılsınız ya eşiniz nasıl neyse kendinize iyi bakın.

alestevardiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pink Panther :)
    Yapalım Havada kalmasın atın hemen bi tarih
    Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
    Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
    Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
    Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.
    ::pembe:: ::pembe:: ::pembe::

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Güzel düşünce tebrik ederim. Motosikletimle gelemem ama kalbim sizin yanınızda o rdaki yetimleri öperken bir öpücükte benim için kondurun.

Motosikleti
    bu olayı ınutmadık sevgili dostlar...tarih belirlenecek...md dende katılım beklenecek...kalabalık bir grup olarak ziyaretde bulunacağız...sadece hafızanızın bir köşesine yazmanız yeterli bu detayı

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler