Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
23. sayfa BirinciBirinci ... 132122232425 ... SonuncuSonuncu

MT İSTANBUL / 29.10.2011 Cumartesi Şehitlerimizi Anma ve Cumhuriyet Kortej Sürüşü

Motovento
    REKLAM ALANI
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Kaza haberlerıne üzüldüm arkadaşlara gecmiş olsun
    kortej her yıl daha da bi güzelleşiyor bence yüzlerce motosıklet ve kımsede problem ve taşkınlık yoktu bızlerede yakışan buydu hepinize teşekkür ederım .
    Anlamlı bır gündü her sene buna dıkkat ederım kımse kırılmasın unkapanı köprüsünü gectıkten sonra ilgi malesef azalayor amacımız tabiki ilgı cekmek değil sesımızı duyurmak biz başarılıyız onlar başarısız
    bence yapılan on numara güzeldi ve orda dostlarımı görmek dua etmek daha güzeldi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    saol yüce abi makınana sağlık soğukdan yüzüm tuhaf çıkmış

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı maxee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam kaşındaymışım kırmızı mohawklı olan benm
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

player77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki 2006 DL650 K6 (Satıldı) ,Honda 2011 CBF150
    Birkaç resimde benden olsun...

İşlerin yolunda gidiyorsa ,sakın endişenme hemen geçer :!:Morphy :-)
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/106287-2012-dogu-karadeniz-gezimiz-3850-km.html

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    çok güzel bi gündü korteji tamamladık fakat şehitliği gezmek b.çekmece grubuna kısmet olmadı

---------- Post added at 23:15 ---------- Previous post was at 23:12 ----------

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam kaşındaymışım kırmızı mohawklı olan benm
    ali 2sn geçen ben deilmiyim lan yanınıza gelirkene 1 saniyedede mehmet var :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    http://www.facebook.com/video/video....50351748668509
    http://www.facebook.com/motosiklet.net

Markopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Gts 250İ Evo
    Kortej'de emeğe geçen herkese teşekkür ederim. Hakan kardeşimize çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim.
    Kötümser yanlız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte ışığı ve de gelecek treni görür
    GARAJ Müdavimi

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Katılan tüm motorsiklet tutkunlarına ve emeği geçen herkeze teşekkürler kortej mükemmeldi
    Bir videoda benden olsun

Motosikleti
    VFR800 2007
    Merhaba,
    Ben yeni bi üyeyim. Bugün siz ve kendimle gurur duydum.
    Cumhuriyet'e sahip çıkan şehitlerimiz için, Cumhuriyet için çok anlamlı oldu. Çok güzel geçti sürüşümüz. Basın açıklaması da çok çok iyiydi.

Emekleri geçenlerin ellerine, yüreklerine sağlık...

kamil

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Eyvallah kardeşim alperin arkadaşısın yanılmıyorsam.....artık gezilerden haberin olur ve gelirsen çok memnun oluruz...
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosikleti
    VFR800 2007
    Evet abi, aynen. Elimden geldiğince katılmaya çalışırım. Selamlar olsun

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    oldukça anlamlı ve duygu dolu anların yaşandığı hiç kuşkusuz , işlerim den sebep katılmayı çok istesemde mümkün olduğunca tüm etkinliklere katılmaya çalışan ben çok üzülerek malesef aranızda olamadım , fakat kalbim bu gün sizlerleydi saat şu an 02:01 gösteriyor ve eve adımımı atar atmaz pc yi açıp hemen baktım , ayrıca hakan isimli kardeşimize büyük geçmiş olsun ,

oldukça güzel resimler ve paylaşımlar var günü resimleyen arkadaşlar paylaşırlarsa daha güzel olacaktır saygılar sunuyorum ...
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı KAARİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12:15 sularında avcılar tayfasıyla buluşmak için haramidereden giderken düştüm. korumalarım tam olduğundan çizik bile yok . Ama kafam yere iyi çarptı yıldızları gördüm. Nasip olmadı buluşmak olsun sağlık olsun.motorda ön taraf hasarlı gösterge maşa disk falan bakalım kaç para tutacak.Ne güzel de geçip gittiler motorcu kardeşler yanımdan :-(
    çok büyük geçmiş olsun kardeş
    allahtan sende bişi yok yanından geçip giden motorcuları kınıyorum insan bi durup yardım etmez mi yaa
    Alıntı halepli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar avcılardan YokNikmik nickli hakan kardeşimiz kaza geçirmişdir şuan kolu alçıya alındı kırık var ..bitane öküz kamyon yüzündn
    çok büyük geçmiş olsun hakan kardeşimize
    kamyon mu çarptı arkadaşa noldu
    Alıntı .Mhmt. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kortej guzeldi , şehitlikte aldığımız kaza haberiyle ayrılmak zorunda kaldık. Dönüş yolunda dalgınlığımdan bende kaza yaptım . Hala şaşkınım motorda da bende de pek bişey yok. Viraja fazla hızlı girdim dönemeyip arkayı kaydıra kaydıra bariyere vurdum . Motor düşmedi bariyere dayandı ama ben bariyere oturdum. Katılan destek veren herkese teşekkürler. Benim ve hakan abinin kazası hariç güzel bi gündü.
    büyük geçmiş olsun ucuz atlatılmış bir kaza
    kullandığımız makinalar dalgınlığı affetmiyor malesef sana bişi olmaması sevindirici

arkadaşlar dostlar kardeşler bugün katılım gösteren yüreği sizlerle olan herkese çok teşekkürler
    harika bir sürüş ve harika izlenimler olmuş süpersiniz emeğinize yüreğinize sağlık

şehitlik dönüşü bana süpriz yapan tüm dostlarımada burdan kucak dolusu sevgiler çok mutlu ettiniz beni sağolun herkesle ilgilenemediğim içinde kusuruma bakmayın
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

aloavera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mct 250 - nc700xa
    TR Riders Gurubundandım bugun hep beraberdik. emeği geçen her keze teşekkür ederim. Hepinizin Cumhuriyet Bayramını Kutlarım......

nadrov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    Arkadaşlar böyle anlamlı bir günde yapmış oldugunuz etkinlikten dolayı tüm katılımcı arkadaşları kutlarım .sizlerle gurur duydum mazertim dolayısıyla sizlerle bu özel günde bir araya gelememenin üzüntüsünü yaşadım emegi geçen tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim iyiki varsınız

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    TR riders grubunun yeleklerine hayran kaldım keşke mt ninde öyle yelekleri olsa
    MT-İSTANBUL Dikkatli sür, insanın yedek parçası yoktur....ÖNCE GÜVENLİK

nere.f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    oda olur inşallah :D
    Öncelikle beni avrupa yakasına geçişte artçı olarak alan reşit abi ye ve karşıdan geri getiren tünal abiye sonsuz teşekkürlerimi sunarım
    Katılım süperdi herkese teşekkürler televizyonlara bakamadım dedilermi hakkımızda bişeyler,
    Saygılarr
    Kule kalkışma kızlar inişime hasta!!

Motosikleti
    Alıntı halepli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TR riders grubunun yeleklerine hayran kaldım keşke mt ninde öyle yelekleri olsa
    yaparız ......

Motosikleti
    SYM XS 125 K
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim büyük geçmiş olsun keşke arasaydın beni yardım edebilceğimiz birşey varsa yardım ederdik geleceğini bildirseydin yada biz listedeki herkes gelince çıktık beklemeden
    Daha önce buluşmak için haber vermiş gelememiştim. Gelemezsem ayıp olur düşüncesi ile haber vermemiştim. Tüm iyi dilekler için saolun.Durmayan arkadaşlar muhtemelen birisini beklediğimi falan sanmışlardır öyle bile olmasa canları saolsun sevgiler saygılar...
    Diş Fırçam Bile Motorlu :cherry:

Motosikleti
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oldukça anlamlı ve duygu dolu anların yaşandığı hiç kuşkusuz , işlerim den sebep katılmayı çok istesemde mümkün olduğunca tüm etkinliklere katılmaya çalışan ben çok üzülerek malesef aranızda olamadım , fakat kalbim bu gün sizlerleydi saat şu an 02:01 gösteriyor ve eve adımımı atar atmaz pc yi açıp hemen baktım , ayrıca hakan isimli kardeşimize büyük geçmiş olsun ,

oldukça güzel resimler ve paylaşımlar var günü resimleyen arkadaşlar paylaşırlarsa daha güzel olacaktır saygılar sunuyorum ...
    Akşam saat 7 30 gibi eskihisara geldik ve çay içdik Bu arada seni andık hatta bir ara dügüne baskın yapmayı bile düşündük....

REKLAM ALANI
23. sayfa BirinciBirinci ... 132122232425 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)