Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

MT İSTANBUL / 29.10.2011 Cumartesi Şehitlerimizi Anma ve Cumhuriyet Kortej Sürüşü

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı aparat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım bir aksilik olmaz ise yarın izin işini halledicem umarım bir terslik olmaz ...
    aparat usta selam sevgiler...bu şehitleri anma kortejlerinden birine fi tarihte katılma gafletinde bulundum...büyük bir kaos yaşadık ve yaşattık...şehrin göbeğinde 80 motor sadece sıkıntı yaratır bence...kornaya basıp gürültü çıkarmaktan başka hangi amaca hizmet edecek bu organizasyon hiç anlamıyorum...hangi duygu ve amaçlarla çıkılırsa çıkılsın 3 den fazla motorla konvoy şeklinde gezmek riskli...benim hayatım bu kadar ucuz değil...bu riski almam...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tayfun2609 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 2011
    metehan bey bu tür organizsyonlarda aksiliklerin ve kaosun yaşanması muhtemeldir. ancak hersene yapıldığında ve insanlar bilinçlendiğinde düzen de oturacaktır. sonuçta böyle bir organizsyona imza aten kişileri bu bağlamda yüreklendirip yardımcı olmamız gerekir. siz madem ki 80-90 motorla bir kortej oluşturmaktan korkuyosunuz motora binipte trafiğede cıkmayınız. çünki trafikte 100 den daha çok biliçsiz ve cahil insan var. kimsenin birbirini geçmediği sınırlı bir hizda kontrollü olarak yapılacak bir sürüşün riski, 8-10 motorla uzun yola çıkmaktan daha fazla olmayacaktır. bunu birçok gezi ve organizosyona katılan sizin daha da iyi bilmeniz gerekirdi. ha mualefet olmak için bu satırları yazdıysanızda bu organizyon bunun yeri değildir. sizi tanımayan insanlar bu yazdıklarınızdan sonra sizi yanliş bir sekilde tanıma ve yanlış bir yerde görmeleri muhtemeldir.

eğer bu organizsayonda bana yada motoruma bir zarar gelicekse umrumda bile değil... onlarca gezi ve km yaptım cok büyük tehlikeler atlattım başıma birşey gelmedi varsın burda gelsin....

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aparat usta selam sevgiler...bu şehitleri anma kortejlerinden birine fi tarihte katılma gafletinde bulundum...büyük bir kaos yaşadık ve yaşattık...şehrin göbeğinde 80 motor sadece sıkıntı yaratır bence...kornaya basıp gürültü çıkarmaktan başka hangi amaca hizmet edecek bu organizasyon hiç anlamıyorum...hangi duygu ve amaçlarla çıkılırsa çıkılsın 3 den fazla motorla konvoy şeklinde gezmek riskli...benim hayatım bu kadar ucuz değil...bu riski almam...
    agam sen benim yüzümdenmi gelmiyon ses gürültü korna aragaz bunlar bende mevcut biliyom başını şişiriyooo ama senden uzak da güürlerim tırafikte motorcu gördügümde benim hoşuma gidiyor
    yiyecek ekmeyim varsa buda bizdendeyip yarısını veririm biliyorumki tanıdık tanımadık hergelen motorcu arkadaşlardan birine zarar gelsin herkesin morali sıfıra iner
    tırafikte yolar 20 dakka motorculara acık olsun ne cıkar saten her yerde tırafik var metehan aga bunu sen daha iyi biliyon gerci
    1.cbr1100 xx
    2.Slayerrr
    3.Phantom264
    4.alper150zc
    5.siyahatmaca
    6.cenkşenver
    7.mehmet tufan
    8.Felon
    9.orkun_15
    10.cenkşenver
    11.arslanfb
    12.mgu
    13.AltayMotor
    14.Arjantinli69
    15.askon
    16.Kelleci
    17.aparat
    18.Non-Quattro***
    19.ortadadogulu+1
    20.mahonyy
    21.Kara Şimşek
    22.Fikri Aktaş
    23.sarıdev
    24.eray_uluyazı
    25. Alican Adgu
    26.BestMachine+1
    27.Oğuz-takendy
    28.ahmetsngr
    29.zafer61
    30.cathedral
    31.Zenon
    32..Mhmt.
    33.cancalskan
    34.myhammer+florence
    35. bugay
    36. Chronix
    37. yasdal + GARAJ'dan 6-7 kişi
    38.Bygrm (görkem)
    39.Yoknikmik
    40.TAYFUNBORA ve kardeşim Yıldırım.
    41.Brein_box +1
    42.Meliheldzgn
    43.ümit_150_zc
    44.Bandroll
    45.telkarinn
    46.Dejavu27
    47.srhtsglm
    48.enginalcar
    49.Piyanist_irf
    50.alikmlarc
    51.halepli
    52.HaydarBıçak
    53.Raphae1½
    54.GKN ½
    55.victorist
    56.farcob
    57.ozrace
    58.ergün1968
    59.bY_aLp
    60.semihg
    61.Alikenan
    62.syhvebyz
    63.moto_yunus
    64.Romeonur
    65.mkemalyonca
    66.UNdocab
    67.avciceyhan
    68.REGALRAPTOR
    69.eyüb
    70.alikenan
    71.Blackeleman
    72.SpartacuS
    73. RocknRoLLa ( Spartacus ün zoruyla :D )
    74. Özer34
    75.xmen
    76-tayfun2609+3
    77.sipsivri+50
    78-Emrah.Ark+1
    79.-jonturq
    80.uğuR1000
    81?
    güncel...... güncel......güncel.....

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı HaydarBıçak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim ki farklı olsun
    Cemaat saflar ve sıklık durumları...
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosikleti
    Suzuki Marauder 800
    81 de kaldık yavvv...Yok mu artıran ?

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı Alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://img826.imageshack.us/img826/2005/29ekim.jpg

https://prime-events.com/images/2011/facebook-event.png
    Facebook Etkinlik Sayfası
    (Lütfen tüm arkadaşlarınızı etkiliğe davet edin)

Merhaba arkadaşlar bu sene düzenleyeceğimiz organizasyonumuz 29 ekim cumartesi günü yapılacaktır. Bu senede terörü lanetlemek, şehitlerimizi anmak ve Cumhuriyet Bayramımızı kutlamak üzere bu sürüşe siz değerli üyelerimizin de katılım göstereceğine inancımız tamdır.

Bu sene yapılacak kortejde sorumlu arkadaşlarımız kelleci nickli üyemiz(YASİN),aparatnickli üyemiz (CEM) ve cbr1100 xx(TÜNAL)nickli üyelerimizdir. Kelleci(YASİN) ve aparat(CEM) Anadolu gurubuyla birlikte hareket edecek ve Dolmabahçeye geldikten sonra Avrupa yakası gurubuyla buluşacaktır. Anadolu yakası gurubu gelince İnönü stadının yanında sıraya girilecek sonra gurubun liderliğini cbr1100xx(TÜNAL) alarak taksim üzerinden sizleri edirnekapı şehitliğine götürecektir.Görevli arkadaşların talimatlarına mutlaka uyulmasını ve kesinlikle birbirinizi geçmeminizi öneririz.O gün görevli arkadaşlarımızın seçtiği reflektör yelek giymiş(yardımcı) arkadaşlarımızda sizleri emniyetli bir şekilde Edirnekapı şehitliğine ulaştıracaklardır.

Öncelikle bu anlamlı günde grup sürüşümüzü çift sıra halinde yapacağız ve kimse birbirini geçmeyecek kopmalar olursa da herkes buluşma yerlerine gelecek sorun olmayacak güzergahları tek tek yazacağım zaten yol belli yerler belli Ancak bu kadar uyarıya rağmen birbirini geçenler olursa sürüşden çıkarılacaktır.

Şehitlik Ziyareti

Anadolu Yakası Buluşma Noktası ve Saati: 29 Ekim 2011 Cumartesi
    Saat 13:00 Eski Salı Pazarı
    Hareket Saati: 13:30

Avrupa Yakası Buluşma Noktası ve Saati: 29 Ekim 2011 Cumartesi
    Saat: 14:00 Dolmabahçe OtoPark Meydanı.
    Hareket Saati: Takriben 14:30-15:00 Anadolu grubunun gelişi ile birlikte hareket edilcek
    http://img89.imageshack.us/img89/4230/tb2wf3.th.jpg

Hareket Saatleri ve Rota:
    Anadolu yakası grubu saat 13:30 da Eski Salı Pazarından hareketle, E5 Çevre Yolu, Boğaziçi Köprüsü, Barbaros Blv., Beşiktaş, Dolmabahçe Oto Park rotasi izlenerek, Avrupa yakası gurubu ile buluşacaktır. Avrupa yakası ile birlikte hareket ederek İnönü stadı çevresinden Taksim istikametine gidilecektir. Taksim - Haliç köprüsü takip edilerek Fatih - Edirne kapı istikameti ile Şehitlik'te durulacaktır. Şehitlerimiz için dua ve saygı duruşunun ardından serbest olarak dağılınacaktır.

Kortej

Kortej Kuralları :
    - Motosiklet kıyafetlerimizi giyecegiz. Motosiklet sürücü ve yolcuları kesinlikle KASK takacaklardır. KASK takmayan suruculer Korteje ALINMAYACAKTIR.
    - Kortejin amacına uymayan Bayrak, Afiş, vb. materyaller kesinlikle bulunmayacaktır. ( Kluplere ait, İsim ve Sembol iceren Afiş, Bayrak vb. materyaller, farklı din, siyasi vb. goruş afiş vb. materyaller olmayacaktır.)
    - Sürüş hızı ve konvoya kesinlikle uyulacaktır. Aşırı sürat, tehlikeli ve rahatsız edici hareketler, gereksiz sollama vb. hareketler Kesinlikle YASAKTIR !

Arkadaşlar grup sürüşü esnasında herhangi bir aksilik yaşanmaması için lütfen tıklayın
    Göstereceginiz hassasiyet için teşekkürler arkadaşlar lütfen kurallara uyalım yaşanan aksilikler hepimizi üzecektir.

Türk vatanının ve milletinin ebedî varlığı ile devletimizin bölünmez bütünlüğü uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, 29 Ekim 2011 Cumhuriyet Bayramında şükran ve rahmetle anıyoruz.

Aziz Şehitlerimiz,
    "Temiz kanlarınız ile suladığınız ebedî istirahatgâhınız olan vatan topraklarında rahat uyuyunuz. Emanetinizin bekçisiyiz.Başta Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere, gözlerini kırpmadan asil kanlarını bu topraklara akıtarak sonsuzluğa ulaşan aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz."

Hepimiz bu ülkenin vatandaşlarıyız. Türk, Laz, Ermeni, Yahudi, Kürt...
    Terörün hiçbir haklı sebebi olamaz. İşte bunu göstermek kararlılığımızı sergilemek için motosikletli Şehitlerimizi Anma ve Cumhuriyet Kortej Sürüşüne tüm "Ben İnsanım, Ben Türk'üm" diyen herkesi bekliyoruz.

Bizler,
    Özgürlüğe düşkünlüğü ile tanınan MOTORCULAR olarak terörü ve masumların canlarına kıyılmasını kınamak ve lanetlemek için birleşiyoruz.

Unutmayınız ki biz Cumhuriyetimizin 88. yıl dönümünü kutlamak ve Terör'e DUR demek için bu kortejde yer alıyoruz. Lütfen buna ve motorcuya yakışır şekilde davranınız.

Bize yakışan şekilde kortejde yer almanız gerektiğini unutmayınız !

Türk Bayraklarınızı Unutmayınız !!!

arkadaşlar iyice okumakta fayda var....
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı tayfun2609 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan bey bu tür organizsyonlarda aksiliklerin ve kaosun yaşanması muhtemeldir. ancak hersene yapıldığında ve insanlar bilinçlendiğinde düzen de oturacaktır. sonuçta böyle bir organizsyona imza aten kişileri bu bağlamda yüreklendirip yardımcı olmamız gerekir. siz madem ki 80-90 motorla bir kortej oluşturmaktan korkuyosunuz motora binipte trafiğede cıkmayınız. çünki trafikte 100 den daha çok biliçsiz ve cahil insan var. kimsenin birbirini geçmediği sınırlı bir hizda kontrollü olarak yapılacak bir sürüşün riski, 8-10 motorla uzun yola çıkmaktan daha fazla olmayacaktır. bunu birçok gezi ve organizosyona katılan sizin daha da iyi bilmeniz gerekirdi. ha mualefet olmak için bu satırları yazdıysanızda bu organizyon bunun yeri değildir. sizi tanımayan insanlar bu yazdıklarınızdan sonra sizi yanliş bir sekilde tanıma ve yanlış bir yerde görmeleri muhtemeldir.

eğer bu organizsayonda bana yada motoruma bir zarar gelicekse umrumda bile değil... onlarca gezi ve km yaptım cok büyük tehlikeler atlattım başıma birşey gelmedi varsın burda gelsin....
    niye muhalefet olayım tayfun 2609 bey...motoruna gelecek zarar umrunda değil...başına bir hal geldiğinde kırık çıkıkda umrunda değil yani...be kardeşim o zaman trafiği kasmayın...trafikte sıkıntı yaratmayın...mesajlar böyle verilmez...bana bu tarz kelebek etkisi yaratacak eylemler veya toplumsal tepkiler suya sabuna dokunmayan detaylar olarak geliyor...yanlış anlamayınız yani bir motorcu olmasam bana girişin tek tek ama maalesef aranızdan biriyim...ama ayrıcada araç kullanan biriyim..mıymıy giden şerit işgal eden bir motorcuya bile tahammül edemezken 80 tanesi konvoy halinde gördüğümde can sıkıntısı yaşıyorum...zaten felç olmuş trafiğin içine etmeyinde aga isterseniz fezaya çıkın...

Alıntı cenkşenver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    agam sen benim yüzümdenmi gelmiyon ses gürültü korna aragaz bunlar bende mevcut biliyom başını şişiriyooo ama senden uzak da güürlerim tırafikte motorcu gördügümde benim hoşuma gidiyor
    yiyecek ekmeyim varsa buda bizdendeyip yarısını veririm biliyorumki tanıdık tanımadık hergelen motorcu arkadaşlardan birine zarar gelsin herkesin morali sıfıra iner
    tırafikte yolar 20 dakka motorculara acık olsun ne cıkar saten her yerde tırafik var metehan aga bunu sen daha iyi biliyon gerci
    .
    Cenkim sen beni yanlış anlıyosun yav...ben katıldım aga en az 20 tehlike atlattım küçük küçük çok kaza ve başağrısı yaşadım hacı...hangi amaç uğruna olursa olsun bana fuzuli geliyor...kortej muhabbetlerini eleştiriyorum her ne amaçla yola çıkılırsa çıkılsın...zaten felç olmuş İstanbul...niye eziyet edersiniz hem kendinize hem trafiğe...kendinize işkence ediyorsunuz sadece olay bu...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Sevgili Metehan, bazı görüşlerine katılsam da, bu topik içinde yazdığın
    görüşlerine katılmadığımı belirtmek isterim..

İstanbul'un trafiği karışacak,şu veya bu gibi sudan sebeplerle korteje
    katılmama ve katılmamayı teşvik etme yönünde görüş bildirmek bence yanlıştır..

Bu durum, senede bir defa yaşanan, geleneksel hale gelen, duygu ve çoşku ile birlikte
    MT forum üyelerinin birbirleriyle kaynaşmasında,tanışmasında'da etken rol üstlenen
    bir etkinliktir..

Senin düşünce yapında olan kişilerin'de; İstanbul'da hiç bir spor müsabakasına gitmemesi
    gerekir.. Ne futbol, ne voleybol ne de basketbol gibi her hafta düzenlenen karşılaşmaların
    bu mantıktan yola çıkarak boş tiribünlere oynanması gerekir..

-Çünkü; aracını park etmek bir dert, ulaşım bir dert, bilet almak bir dert, biletini aldıktan
    sonra yerine oturmak ve karşılaşmayı seyretmek ayrı bir dert ve ızdırap olabilmektedir..

Ama bu ızdıraplar dahi, sporseverleri amaçlarından/yönünden çevirmeye yetmemektedir..

-Hafta sonu piknikçileri de; İstanbul'da her pazar benzer sıkıntıyı yaşamakta ve yaşatmaktadır!..

Ama münferid olarak ama grup halinde her pazar günü; İstanbul'lular pikniğe gitmektedir..

İstanbul için, verilen örnekleri çoğaltmak mümkündür..

Bu kortejde de amaç ve sonuca bakmakda yarar görmekteyim..

Hani bilinen bir hikaye vardır..

* Ormanda yanan ateşin aksi yönüne kaçan iri cüsseli aslanlar, kaplanlar,
    filler,zürafalar; yolda bir karıncaya rastlarlar.

- Karınca, dereden ağzına aldığı bir damla suyla, ateşe doğru kendi hızınca ilerlemektedir.

- O iri cüsseliler '' karınca kardeş, sen de kaç !. Ne işin var o tarafta '' dediklerinde..

- Karınca '' ben tarafımı belli edeyim ''de gerisi önemli değil der..

Bizler'de burada, çoşkulu ve kederli günlerde tarafımızı belli etmeliyiz..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

tayfun2609 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 2011
    @metehan
    burda şehitlerimizi anmak ve cumhuriyet bayramını kutlamak sa mesele yol da kapanacak şeritte tıkanacak. bu yüzden dolayı arabasının içinde sıkılan bozaran veya kötü düşünce içinde olanlarda zaten bizden değildir. unutmayın ki sizin suya sabuna dokunmayan detay olarak görmüş olduğunuz eylemler kimi zaman tarih akışını bile değiştirmistir. kendi namınıza 80 tane motorcu güzel bir eylem için bir araya gelip trafiğe cıktığında canınız sıkılıyorsa güzergahı da biliyorsunuz o bölgeden geçmessiniz. motosiklet.netin düzenlediği bir etkinliğe ilk kez katılan biri olarak sizi orada görememek beni hiç üzemeyecek sanırım bu yazdıklarınızdan sonra diğer katılımcılarıda üzeceğini sanmıyorum... katılımıcı arkadaşlarımızı bu tür yazılarla caydırma girişimide bulunuz içinde üzüldüm..

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı Şeyh Şamil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Metehan, bazı görüşlerine katılsam da, bu topik içinde yazdığın
    görüşlerine katılmadığımı belirtmek isterim..

İstanbul'un trafiği karışacak,şu veya bu gibi sudan sebeplerle korteje
    katılmama ve katılmamayı teşvik etme yönünde görüş bildirmek bence yanlıştır..

Bu durum, senede bir defa yaşanan, geleneksel hale gelen, duygu ve çoşku ile birlikte
    MT forum üyelerinin birbirleriyle kaynaşmasında,tanışmasında'da etken rol üstlenen
    bir etkinliktir..

Senin düşünce yapında olan kişilerin'de; İstanbul'da hiç bir spor müsabakasına gitmemesi
    gerekir.. Ne futbol, ne voleybol ne de basketbol gibi her hafta düzenlenen karşılaşmaların
    bu mantıktan yola çıkarak boş tiribünlere oynanması gerekir..

-Çünkü; aracını park etmek bir dert, ulaşım bir dert, bilet almak bir dert, biletini aldıktan
    sonra yerine oturmak ve karşılaşmayı seyretmek ayrı bir dert ve ızdırap olabilmektedir..

Ama bu ızdıraplar dahi, sporseverleri amaçlarından/yönünden çevirmeye yetmemektedir..

-Hafta sonu piknikçileri de; İstanbul'da her pazar benzer sıkıntıyı yaşamakta ve yaşatmaktadır!..

Ama münferid olarak ama grup halinde her pazar günü; İstanbul'lular pikniğe gitmektedir..

İstanbul için, verilen örnekleri çoğaltmak mümkündür..

Bu kortejde de amaç ve sonuca bakmakda yarar görmekteyim..

Hani bilinen bir hikaye vardır..

* Ormanda yanan ateşin aksi yönüne kaçan iri cüsseli aslanlar, kaplanlar,
    filler,zürafalar; yolda bir karıncaya rastlarlar.

- Karınca, dereden ağzına aldığı bir damla suyla, ateşe doğru kendi hızınca ilerlemektedir.

- O iri cüsseliler '' karınca kardeş, sen de kaç !. Ne işin var o tarafta '' dediklerinde..

- Karınca '' ben tarafımı belli edeyim ''de gerisi önemli değil der..

Bizler'de burada, çoşkulu ve kederli günlerde tarafımızı belli etmeliyiz..

....

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı _SpartacuS_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güray abi büyükçekmece de de yapalım mı kortej ?
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niye muhalefet olayım tayfun 2609 bey...motoruna gelecek zarar umrunda değil...başına bir hal geldiğinde kırık çıkıkda umrunda değil yani...be kardeşim o zaman trafiği kasmayın...trafikte sıkıntı yaratmayın...mesajlar böyle verilmez...bana bu tarz kelebek etkisi yaratacak eylemler veya toplumsal tepkiler suya sabuna dokunmayan detaylar olarak geliyor...yanlış anlamayınız yani bir motorcu olmasam bana girişin tek tek ama maalesef aranızdan biriyim...ama ayrıcada araç kullanan biriyim..mıymıy giden şerit işgal eden bir motorcuya bile tahammül edemezken 80 tanesi konvoy halinde gördüğümde can sıkıntısı yaşıyorum...zaten felç olmuş trafiğin içine etmeyinde aga isterseniz fezaya çıkın...

Cenkim sen beni yanlış anlıyosun yav...ben katıldım aga en az 20 tehlike atlattım küçük küçük çok kaza ve başağrısı yaşadım hacı...hangi amaç uğruna olursa olsun bana fuzuli geliyor...kortej muhabbetlerini eleştiriyorum her ne amaçla yola çıkılırsa çıkılsın...zaten felç olmuş İstanbul...niye eziyet edersiniz hem kendinize hem trafiğe...kendinize işkence ediyorsunuz sadece olay bu...
    agam müsaitsen sende gel yüzünü gören cennletlik etkinlik bitikten sonra muhabetin belini kırak

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı .Mhmt. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güray abi büyükçekmece de de yapalım mı kortej ?
    Forumdan banlattırıcaksınız sonunda beni :D ama Sövmücem size Fikirlerimi bılıyorsunuz zaten Sayenizde Büyükçekmeceye Antipati beslemeye başladım

Ve!

Herşeye rağmen

1.cbr1100 xx
    2.Slayerrr
    3.Phantom264
    4.alper150zc
    5.siyahatmaca
    6.cenkşenver
    7.mehmet tufan
    8.Felon
    9.orkun_15
    10.cenkşenver
    11.arslanfb
    12.mgu
    13.AltayMotor
    14.Arjantinli69
    15.askon
    16.Kelleci
    17.aparat
    18.Non-Quattro***
    19.ortadadogulu+1
    20.mahonyy
    21.Kara Şimşek
    22.Fikri Aktaş
    23.sarıdev
    24.eray_uluyazı
    25. Alican Adgu
    26.BestMachine+1
    27.Oğuz-takendy
    28.ahmetsngr
    29.zafer61
    30.cathedral
    31.Zenon
    32..Mhmt.
    33.cancalskan
    34.myhammer+florence
    35. bugay
    36. Chronix
    37. yasdal + GARAJ'dan 6-7 kişi
    38.Bygrm (görkem)
    39.Yoknikmik
    40.TAYFUNBORA ve kardeşim Yıldırım.
    41.Brein_box +1
    42.Meliheldzgn
    43.ümit_150_zc
    44.Bandroll
    45.telkarinn
    46.Dejavu27
    47.srhtsglm
    48.enginalcar
    49.Piyanist_irf
    50.alikmlarc
    51.halepli
    52.HaydarBıçak
    53.Raphae1½
    54.GKN ½
    55.victorist
    56.farcob
    57.ozrace
    58.ergün1968
    59.bY_aLp
    60.semihg
    61.Alikenan
    62.syhvebyz
    63.moto_yunus
    64.Romeonur
    65.mkemalyonca
    66.UNdocab
    67.avciceyhan
    68.REGALRAPTOR
    69.eyüb
    70.alikenan
    71.Blackeleman
    72.SpartacuS
    73. RocknRoLLa ( Spartacus ün zoruyla :D )
    74. Özer34
    75.xmen
    76-tayfun2609+3
    77.sipsivri+50
    78-Emrah.Ark+1
    79.-jonturq
    80.uğuR1000
    81?

Yokmu Arttıran...

Herşeye rağmen!
    ....

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Merak Etme Orada 81'den çooooook Fazla Kişi Olacak

Tüm PTT MOTORCULARI'nı getirmeye Çalışıyorum
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    GT250R
    a4 çikardim bende bir kaç yere yapiştirdim tabi gitmediyse :-)

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak Etme Orada 81'den çooooook Fazla Kişi Olacak

Tüm PTT MOTORCULARI'nı getirmeye Çalışıyorum
    Üye olmayıpta gelen + diger Forum sitelerinde yaptıgımız reklamlardan + Facebook Etkinliğinden ve sölediğin gibi PTT ci Kargocu motorcularımız cok kişinin geleceginden eminim.

İnşallah herkez üzerine düşeni yapar ve cahil cahil davranmaz.

Ben herkeze kendi adıma güveniyorum, gerekenden fazla dikkat ve özeni göstereceklerinden Süphem yok!
    ....

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar İncirli grubu nerede ve saat kaçta toplanıyo?
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    bu organizasyon için izin almak gerekiyor mu? ya da izin alındı mı? yolda iki yunus önümüzü kesipte neden toplandınız çabuk dağılın demesin
    İkincilik kaybedenler içindir...

uğuR1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS-R 1150 GS-R 1200 GSAK1200 LT-R 1200 GS
    kesinlikle valilikten izin alınmalı ,izin alındığında öne ve arkaya birer şahin verilecektir.izinsiz toplantı ve yürüyüş konvoy malesef amacı ne olursa olsun dağıtılır.unutmadan 28 ekim cuma mesai 12 de biter. organizetörler öğlen olmadan bu izin olayını halletmeliler ki 20 dakikalık olay bi dilekçe bir imza yeter çalışıyor olmasam hallederdim.yarın akşam izin alınmıştır mesajını görmek isterim doğrusu.
    UĞUR 4 Teker hatunumun istediği yere,2 Teker burnumun dikine gider

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    organizasyonu yapan biri cevaplar sanırım
    İkincilik kaybedenler içindir...

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)