Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

18 Eylül Pazar Yalovaya gidiyoruz (MT-Kemik Tayfa Yollarda)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı münir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düğün işi geçti be abi çok oldu yok bende bayağı takıldım şaban var kesin tanırsın onunla 1.5 2 sene düğünler kınalar falan 10 sene önce o zamanlar hiç merak etmedim geçen sene bir org hevesi sardı gittim yamaha or 700 aldım bebeceremedim sattım yine dayanamadım gittim roland ex 46 aldım onu da sattım ahım var org çalmayı öğrenmek hayatta allaha çok şükür ne istersem oldu bir tek onu beceremedim çok sabır isteyen bişey ve hemen bişey almak istiyosun kafayı yedim org yüzünden
    şabanı tanırım oda beni iyi tanır kardeşi hüseyinle aram oldukça iyidir motosikletten sonra bide org bu çok iyi ortak noktalar 2 oldu daha adam gibi tanışmadık ama du bakayım daha neler çıkacak zamana bırakmak icabet eder

bu arada or 700 iyi alettir fakat pek tutulmadı alan bir kaç arkadaş tekrardan geri sattı çok güzel alet saundları sesleri mükemmel fakat korglardaki pretiklik olmadığı için piyasa yapmadı şu an seninde bildiğin üzere piyasanın çeyrek altını pa 800 , haaa daha güzel aletler var ama bize bu gidiyo aga bakma bana bende pek bişey bilmem org konusunda sadece ukalalık gibi algılanmasın lütfen 1993 ten beridir amatör olarak çalıyor ve söylüyorum sonuçta müziğin sonu yok

inşallah sende çalmayı çözersin çalışmak lazım hemde çok azmedip inatla sabırla çalışmak ki yaş 30 un üzerine çıkınca harddisk yavaşlamaya başlıyor ve eski birikimle yol alıyorsun

sen yeni başladıysanki bilmiyorum bu yaştan sonra işin 2 kat daha zor görünüyor kanımca

ben de senin gibi düşünüyorum ama ideallerime ulşamaya çalışıyorum çok çalışarak hatta gece gündüz benimde sağlık gibi bir hazinem var şimdilik bide şu kiracılıktan kurtulsam gezmelerin alasını yaparım ama olmuyo ,

ben sana org çalmayı öğretirim sen bana 1000 rr ı öğretirsin geçinir gideriz eeeee müslümanın malı ortak değilmi

---------- Post added at 22:01 ---------- Previous post was at 21:50 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bırak bu işleri irfan abi sen kibariye ile birlikte fotolarını koy darbuka çalarken hani bana göstermiştin sapanca kenarın da
    lütfen konunun dışına çıkmayalım
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abi ben kaçıyorum ee pazar gelebilmek için bu izinli günümde çalışacağım ne yapalım hemde gece saat 23 00 08 00 vardiyesi beni bekler ama foto yüklemedin kalbimi kırdın
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

münir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XXXL 1000 VARADERO
    müzik kulağım var sürekli dinlediğim şarkıları orgla beraber yavaştan yavaştan yarım yamalak çıkarabiliyorum ama gerisi gelmiyo abi sen bana orgu öğret 1000 rr kolay şu an ne iş yapıyosun

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ben kaçıyorum ee pazar gelebilmek için bu izinli günümde çalışacağım ne yapalım hemde gece saat 23 00 08 00 vardiyesi beni bekler ama foto yüklemedin kalbimi kırdın
    ulem hınzır söletme beni şimdi ayıp ayıp benim çalıştığım saatleri sana sölesem .... hatta seni yerime koysalar os......runu tutamazssın

bu herif niye bu kadar zayıf diye hiç düşünen yok bi gün koparcam zati kayışı sonra üzülecek sevenlerim ardımdan (allah saklasın )

koyayım şekerim istediğin foto olsun cengiz kurdoğlunun arkasında çalarken çekildiğimi mi koyayım, yoksa müslüm babanın sahnesindeyken çekildiğimimi olmadı bi ara tarkan gelmişti düğüne onu mu koyayım

şaka bi yana şekerim harbi konunun dışına taştık ben sana pazar günü gösteririm ... yani resimleri

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Yolcular
    1-cbr1100 xx
    2-onur y
    3-farcob
    4-unnamed
    5-motoseyyah
    6-piyanist_irf
    7-erimozel
    8-takendy +1
    9-FinalCut
    10-Kilitci +1(Allah kısmet ederse diyelim)
    11-nadrov
    12-cenkşerver
    13-sedat

14-F54
    15-münir
    16....

ARKADAŞLAR GEZİ PLANINA BAĞLI OLARAK 1 SAAT ERKENE ALDIK
    18 EYLÜL PAZAR YALOVAYA GİDİYORUZ (MT-KEMİK TAYFA YOLLARDA)
    SELAMUN ALEYKÜM ARKADAŞLAR

Tarih: 18 eylül pazar
    Gidilecek yer:Yalova ve sonrası sürpriz organizasyonlar (rehber MOTOSEYYAH abimiz...)

Buluşma yer ve zamanları
    İstanbul avrupa yakası : levent bp 08:00 buluşma saati 08:30 teker döner , direkt ikinci köprü yolundan camlıca gişelere buluşmaya geliyoruz.
    İstanbul anadolu yakası :Tem Camlıca gişelerde (Avrupa yakası 09:00 da orada olur ve) 09:00 buluşma saati ve 09:15 teker döner ikinci köprü yolundan direkt eskihisar feribota gidiyoruz.

Direkt eskihisar feribota gelecek arkadaşlarla da 10:00 de buluşup 10:15 te feribota yol alacağız....

Arkadaşlar giysilerimiz full koruma ,kgs ve ogs miz dolu olsun ve tek grup olarak yolumuza yalovaya kadar devam ediyoruz .Orada güzergahımıza göre ayarlamalar yaparız.Kamerası olan arkadaşlar lütfen getirsinler.Artçılarınız olursa lütfen full koruma giyinsinler...
    Özel not:Gazlama gezisi değildir lütfen unutmayalım...
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosikleti
    müzik kulağım var sürekli dinlediğim şarkıları orgla beraber yavaştan yavaştan yarım yamalak çıkarabiliyorum ama gerisi gelmiyo abi sen bana orgu öğret 1000 rr kolay şu an ne iş yapıyosun
    münircim benim asıl işim unlu maüllerdir (fırıncı ) de sen ona orgu hobi olarak yapıyorum onun dışında ne iş yapıyorsun diye sorarsan bi hayli fazla hobim vardır öyle söylemek yerinde olur , ama boy ve posuma göre beni tanıyanlar oldukça fazla şaşırıyorlar bu abartı değil kendi çapımızda takılıyoruz işte müdürüm , sen buna arabaları dahil et motosiklettten gir mekaniğinden az çok,..... çık sonra tekrar bi dal sanatsal aktivitelerden resime şöyle bi bak vs. vs... balık doğa kuş börtü böcek, arkadaşlık ,bilgisayar ,internet , avcılık vs. vs.. işte ama bunların içinde kesinlikle atıcılık yoktur atmayı sevmiyorum atanıda

ama avcılığı artık bıraktım balık olursa kaçırmam

Motosikleti
    XXXL 1000 VARADERO
    inşaallah bu pazar bir aksilik çıkmazsa görüşürüz eskihisardan 10.15 gibi bineceklermiş 11.00 gibi topçularda olurlar heralde biz karamürselde 10.00 gibi toplansak uymaz mı sen ne diyosun

Motosikleti
    inşaallah bu pazar bir aksilik çıkmazsa görüşürüz eskihisardan 10.15 gibi bineceklermiş 11.00 gibi topçularda olurlar heralde biz karamürselde 10.00 gibi toplansak uymaz mı sen ne diyosun
    bana uyar münir sorun yok dostum nerde buluşalım balık adasının orası uygunmu sana saat 9 45 te adapazarından gelecek f54 (fatihi) de bekler 3 müz topçulara geçerek diğer istanbuldan gelecek tayfayı beklemeye koyuluruz sonra sürüye karışırız benim düşüncem böyle farklı bir yorumun olacaksa elbette söylersen sevinirim

Motosikleti
    XXXL 1000 VARADERO
    uyar abi 09.45 balık adasında olurum sen oralarda olursun heralde

Motosikleti
    uyar abi 09.45 balık adasında olurum sen oralarda olursun heralde
    elit taksi durağının oradaki adalı ekmek fırınında olacağım o saatte çıkarım ben balık adasının önüne zaten o saate kadar çoktan işim bitmiş olur sana teli yolladım özelden alo yaparız birbirimize seninkinide yollarsan iyi olur

bu arada uyku saatimi 2.5 saat aşmış durumdayım takılıp kaldım her zamanki gibi şu an sütümü içiyorum ve snin numarayı yazdıktan sonra aynen herkeze hayırlı geceler diliyorum

Motosikleti
    XXXL 1000 VARADERO
    tamam abi görüşmek üzere

Motosikleti
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yolcular
    1-cbr1100 xx
    2-onur y
    3-farcob
    4-unnamed
    5-motoseyyah
    6-piyanist_irf
    7-erimozel
    8-takendy +1
    9-FinalCut
    11-nadrov
    12-cenkşerver
    13-sedat

14-F54
    15-münir
    16....

Gidilecek yer:Yalova ve sonrası sürpriz organizasyonlar (rehber MOTOSEYYAH abimiz...)

Buluşma yer ve zamanları
    İstanbul avrupa yakası : levent bp 08:00 buluşma saati 08:30 teker döner , direkt ikinci köprü yolundan camlıca gişelere buluşmaya geliyoruz.
    İstanbul anadolu yakası :Tem Camlıca gişelerde (Avrupa yakası 09:00 da orada olur ve) 09:00 buluşma saati ve 09:15 teker döner ikinci köprü yolundan direkt eskihisar feribota gidiyoruz.

Direkt eskihisar feribota gelecek arkadaşlarla da 10:00 de buluşup 10:15 te feribota yol alacağız....

Arkadaşlar giysilerimiz full koruma ,kgs ve ogs miz dolu olsun ve tek grup olarak yolumuza yalovaya kadar devam ediyoruz .Orada güzergahımıza göre ayarlamalar yaparız.Kamerası olan arkadaşlar lütfen getirsinler.Artçılarınız olursa lütfen full koruma giyinsinler...

tünal abi sana motürü soğuturken eşlik edebilecek bi kanka daha çıktı karamürselden artıkın canın sıkılmaz koro halinde beraber öttürürsünüz egzostları

bende arkanızdan şeflik yaparım

Motosikleti
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tünal abi sana motürü soğuturken eşlik edebilecek bi kanka daha çıktı karamürselden artıkın canın sıkılmaz koro halinde beraber öttürürsünüz egzostları

bende arkanızdan şeflik yaparım
    Estağfullah sana sözüm var f 16 vaziyetleri .....seninde led sözün.....yanımda getireceğim...

borabuhara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    transalp 700
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Estağfullah sana sözüm var f 16 vaziyetleri .....seninde led sözün.....yanımda getireceğim...
    Hocam geziye katılmak istiyodum ama malesef hala yoğun uçuşlar pazar dublinde olacağım sizlerden epey uzakta inşallah bi daha ki geziye
    diyelim şimdiden herekese iyi eğlenceler.

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Bir terslik olmaz ise 16 numaradan buluşmaya katılabilirim.Pazar ola hayrola bakalım....

Motosikleti
    Alıntı borabuhara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam geziye katılmak istiyodum ama malesef hala yoğun uçuşlar pazar dublinde olacağım sizlerden epey uzakta inşallah bi daha ki geziye
    diyelim şimdiden herekese iyi eğlenceler.
    eyvallah kardeşim....xx reklamını izlediğimde artık aklımıza sen geliyorsun....

cbr1100 xx Nickli Üyeden Alıntı
    Yolcular
    1-cbr1100 xx
    2-onur y
    3-farcob
    4-unnamed
    5-motoseyyah
    6-piyanist_irf
    7-erimozel
    8-takendy +1
    9-FinalCut
    11-nadrov
    12-cenkşerver
    13-sedat

14-F54
    15-münir
    16.Sensei ahmet n.

Buluşma yer ve zamanları

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Arkadaşlar selam, bu akşam ''Yengen Vizesi''ni aldım. Bir aksilik olmazsa bende geliyorum inşallah

Yolcular
    1-cbr1100 xx
    2-onur y
    3-farcob
    4-unnamed
    5-motoseyyah
    6-piyanist_irf
    7-erimozel
    8-takendy +1
    9-FinalCut
    11-nadrov
    12-cenkşerver
    13-sedat
    14-F54
    15-münir
    16-stepfunk
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    maşallah KeMiK TaYFa ilk organizasyonunu anlının akıyla çıkacak inşallah ben düğün dolasıyla gelemiyorum tünal başkan durumları biliyor

Motosikleti
    Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam, bu akşam ''Yengen Vizesi''ni aldım. Bir aksilik olmazsa bende geliyorum inşallah

Yolcular
    1-cbr1100 xx
    2-onur y
    3-farcob
    4-unnamed
    5-motoseyyah
    6-piyanist_irf
    7-erimozel
    8-takendy +1
    9-FinalCut
    11-nadrov
    12-cenkşerver
    13-sedat
    14-F54
    15-münir
    16-Sensei ahmet N.
    17-stepfunk

Cemaat safları sıklaştıralım...hoş geldin kardeşim.....
    18:....

---------- Post added at 23:46 ---------- Previous post was at 23:44 ----------

Alıntı halepli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maşallah KeMiK TaYFa ilk organizasyonunu anlının akıyla çıkacak inşallah ben düğün dolasıyla gelemiyorum tünal başkan durumları biliyor

Allah mesut bahtiyar etsin herşeyin hayırlısı kardeşim.hele bi istanbula dönün ziyaret boynumuzun borcu....

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    off liste genişlemiş helal vallaha...
    stepfunk üstat bu sayede seninlede tanışmış oluruz güzel oldu...
    acayip üstatta bir gelebilse iyi olurdu...
    bu arada samet ağabey nerelerde bilen varmı?

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)