Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

[MT İstanbul]28-29-30 Nisan & 1 Mayısta /ÇANAKKALE'YE

Motovento
    REKLAM ALANI
    esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Uğur bey,kontrol tabii ki iyi bir şey ben de zamanı geldiğinde yaptırıyorum fakat bildiğim ve doktorların da tavsiye ettiği bu kontrollerin yılda bir kez yaptırılması şeklindedir.sizin 4 ay gibi çok kısa sürelerde bunları yaptırmanız çok gereksiz gibi görünüyor.bence rahat olun evham yapmak yerine bu günlerimizi dolu dolu keyifle yaşamaya bakalım,ne kadar vaktimizin kaldığını bilemeyiz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:10 ----------

Alıntı asil17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım güzergahınız güzel,24 nisan da şehitliklerimizde anzakların ayinleri,eğlencesi var orada olabilirseniz süpper oluyor görmenizi isterim.
    çanakkale çan da ikamet ediyorum haber verirseniz tanışır çay kahve içer yemek yeriz.
    Ercan MALERİ
    05445930017
    ÇAN/ÇANAKKALE
    Sayın Ercan bey ilginiz için öncelikle teşekkürler.maalesef biz gezi tarihini hava muhalefetinden dolayı ay sonuna almış bulunuyoruz,dolayısıyla 28 Nisan gibi sizin oralardan geçeceğiz,telefonunuzu alıyorum sizin oralara geldiğimizde müsait olursanız bizde tanışmak isteriz.
    bu arada sizin geleneksel pilav festivalinden bir haber yok,merak ettik.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı esirci01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğur bey,kontrol tabii ki iyi bir şey ben de zamanı geldiğinde yaptırıyorum fakat bildiğim ve doktorların da tavsiye ettiği bu kontrollerin yılda bir kez yaptırılması şeklindedir.sizin 4 ay gibi çok kısa sürelerde bunları yaptırmanız çok gereksiz gibi görünüyor.bence rahat olun evham yapmak yerine bu günlerimizi dolu dolu keyifle yaşamaya bakalım,ne kadar vaktimizin kaldığını bilemeyiz
    Tabiiki ilhan beycim. çok haklısınız.benim buradaki süreyi kısa tutmadaki amacım
    varsa eğer değişen değerleri daha kısa sürede yakalamak..
    örneğin;
    LDL (kötü kolesterol) 4 ay önce benim 120 imiş; Ki bu bile aranan iyi bir değer..
    bugün aldığım son tahlile göre ise 94,4 e inmiş..Bu ise çok çok iyi ötesi bir şey
    Şimdi bu bana son 4 aylık beslenme alışkanlıklarımve günlük yaşam tarzım için doğru yolda olup olmama kararımda etkili olacak..

Çanakkale için hazırlıklarımızı gözden geçirelim..Hafta sonuna gelmek isteyenler belli oldumu acaba.İlk gün çanakkalede kalır ikinci gün gökçeadaya
    gidebiliriz İnşallah havalar düzelir artık..
    Ben 27 sinde yalovaya geçicem..Planda değişiklik yok şimdilik..

Motosikleti
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çanakkale için hazırlıklarımızı gözden geçirelim..Hafta sonuna gelmek isteyenler belli oldumu acaba.İlk gün çanakkalede kalır ikinci gün gökçeadaya
    gidebiliriz İnşallah havalar düzelir artık..
    Ben 27 sinde yalovaya geçicem..Planda değişiklik yok şimdilik..
    Uğur bey merhabalar,bugün Sinan kardeşimle beraberdik kendisi cumartesi sabah yola çıkacak başka gelmek isteyen arkadaş olursa buradan haberleşip buluşabilir beraber gelebilirler.
    bizim durumumuza bakarsak ben iyice kurtlandım zaten yarın çıkalım de ben çıkarım
    bizim nerede ve nasıl kalacağımız önemli değil,kafamıza ve duruma göre ayarlarız,yalnız cumartesi ve pazar gününü arkadaşlara göre ayarlarız heralde.

Motosikleti
    Hayırlı Cumalar..
    Tamam ilhan bey cumartesi günü öğle sonrasına abide bölgesinde olur gelecek olanları karşılarız inşallah..
    müze kartı için truva örenyerinden temin edebiliriz sanırım.
    uygunsa veya yakınsa size topkapı sarayı ve ayasofya müzesindende alınabiliyor.Olsa iyi olur bence hem bir yıl her yerde geçerli hemde daha ucuz.. 1 adet vesikalık foto olacak

Motosikleti
    Hayırlı Cumalar..
    Tamam ilhan bey cumartesi günü öğle sonrasına abide bölgesinde olur gelecek olanları karşılarız inşallah..
    müze kartı için truva örenyerinden temin edebiliriz sanırım.
    uygunsa veya yakınsa size topkapı sarayı ve ayasofya müzesindende alınabiliyor.Olsa iyi olur bence hem bir yıl her yerde geçerli hemde daha ucuz.. 1 adet vesikalık foto olacak
    Müze kartı işini araştırıcam ben,bu arada yola çıkmadan önce yine bir gün ayarlayalım da buluşup görüşelim,havalar açtı nasıl olsa.))

Motosikleti
    Sayın Uğur Bey,henüz erken gerçi ama moralimi şimdiden eksi yönde etkilemeye yetti maalesef,salı günü ege den başlayıp çarşamba marmarayı da etkisi altına alan yeni bir yağış dalgası gözüküyor,biz bu geziyi hepten iptal edicez galiba.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    abi birşey olmaz yaz yağmuru güzeldir,sıcak havada serinlemiş olursunuz
    yalnız akşamları pek bir soğuk oluyor çanakkale ,boğazdan öyle bir soguk esiyor ısınmak için ...sağlam olmak lazım
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Alıntı esirci01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın Uğur Bey,henüz erken gerçi ama moralimi şimdiden eksi yönde etkilemeye yetti maalesef,salı günü ege den başlayıp çarşamba marmarayı da etkisi altına alan yeni bir yağış dalgası gözüküyor,biz bu geziyi hepten iptal edicez galiba.
    evet ilhan bey maalesef gelecek hafta yağışlı görünüyor..
    o zaman şöyle yapabiliriz, güzel havayı yakaladığımız ilk anda gidelim.
    Bu durumdada samsun festival tarihi yaklaşacağı için ikisi arasında bir karar vermemiz gerekecek.onuda o zaman düşünürüz ne dersin..?

Motosikleti
    Bu durumdada samsun festival tarihi yaklaşacağı için ikisi arasında bir karar vermemiz gerekecek.onuda o zaman düşünürüz ne dersin..?
    Uğur bey'cim ne diyim valla,bu sene havalar açmayacak görünüyor,dediğiniz gibi bekleyelim bakalım.

umut_gsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dört gün sanki çok gibi geldi bana bu rota için. Ben cumartesi sabahtan yola çıkıp biryerlerde sizinle buluşarak cumartesi gecesi üzüm suyu ve kamp ateşi eşliğinde pazar İstanbul'a dönmek şeklinde bir oluşum içine girebilirim şahsen
    Katılıyorum hem rota için 4 gün fazla hemde mevsim için osbourne'un dediği gibi olursa bende katılırım seve seve. Ayrıcada perşembe cumaya gelen günler iş günü olduğu için bu mevsimde izinleri tüketmemek adınada cumartesi pazar daha uygun diye düşünüyorum.

Motosikleti
    Uğur bey merhabalar,havalar inşallah açıyor artık programları bi gözden geçirelim derim.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)