Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

[MT İstanbul]/ 06-Şubat-2011 / Karaburun ve durugöl gezisi 2

Motovento
    REKLAM ALANI
    hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    uzun zamandır bakıyorum gezi olmayacak mı diye, kendim yoğun olduğum içinde hem siteye pek giremiyordum hemde topic açmaya fırsatım olmamıştı ama biri topic açsada gezsek diyordum hemen atlayacam ama kimseden ses çıkmıyor ben açayım dedim...
    sözü fazla uzatmadan sadede geleyim 3 ay önce gittiğimiz karaburun ve durugöl taraflarına gitsek çok güzel olur bence, arkadaşlar katılımlarınızla güzelleşecek bir gezi daha yapalım istiyorum kış tam bastırmadan....

toplanma yeri levent BP arkadaşlar 06/02/2011 pazar saat 09:15
    gelmek isteyen arkadaşlar gelirken yolda herhangi bir aksilik lastik patlaması vs. durumunda bildirmenizi rica ederim kimse kimseyi sebepsiz beklemesin hoş olmuyor çünkü
    hasan... tel : 0532 509 83 43

önceki gezimizin linki...
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...ograglari.html

karaburun gidiş istikameti

ve geçtiğimiz karaburun gezisinden bir kaç foto...

Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    listeye başlayalım
    1: hattat_hasan
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

furkanmg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f
    güzergah hakkında ve kaç km olduğu hakında ve program hakkında biraz bilgi verseniz))?

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı hattat_hasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    listeye başlayalım
    1: hattat_hasan
    Hasan'cım dikkatli gidin, o yolda geçen sefer ne oldu biliyorsun. Ve yol son bir ay içerisinde iyice bozuldu, bilhassa hasdal kışlasına yakın kısımlar, kamyonlar saolsun içine ettiler güzelim yolun..
    Neyse, iyi geziler size Benim başka bir planım var olduğu için gelemeyeceğim malesef..

Alıntı furkanmg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzergah hakkında ve kaç km olduğu hakında ve program hakkında biraz bilgi verseniz))?
    Adam harita koymuş en başa yav

Motosikleti
    cbr 600f
    işte bakın sizde güzergah hakkında bişeyler söylemişsiniz haritadan bu söyledikleriniz cıkartılamıyo maalesef

hem ben o harıta işlerinden pek anlamadıgımdan ötürü harıtadan cıkartamıyorum kac km surdugunu;)

Motosikleti
    Var
    işte bakın sizde güzergah hakkında bişeyler söylemişsiniz haritadan bu söyledikleriniz cıkartılamıyo maalesef

hem ben o harıta işlerinden pek anlamadıgımdan ötürü harıtadan cıkartamıyorum kac km surdugunu;)
    Buyursunlar

Gidiş-geliş 100 km tutar. Yol aslında kaymak gibidir ancak henüz tamamlanmamış bir yol olduğundan tayakadın mevkiine yaklaşırken yolda bazı arızalar çıkmakta. (Mesela bir anda bir hendek ve sonra toprak yol sonra gene asfalt gibi. YAni asfalt çok iyiymiş diyip hız sınırlarını aşmamak, virajlara normal normal girmek gerek, düzgün ve dikkatli bir şekilde sürüş yapılırsa tamamen problemsiz bir güzergahtır.

Motosikleti
    cbr 600f
    teşekkürlerrrrr:D:D bilgiler için kendi kafamda bi hesap yapıp ondan sonra karar vericem o yüzden sormustum:D:D

bide benim makina ufak acaba uyum sağlıyabilirmiyim diyodum ama makul hız sınırları olucaksa iiymiş muhtemelen inşallah gelicem ve ilk grup gezim olucak:D

Motosikleti
    levent bp den gidiş geliş 100 km civarında engin abinin de dediği gibi resimlerden anlayacağın üzere güzel bir gezi güzergahi test edildi onaylandı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:12 ----------

Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hasan'cım dikkatli gidin, o yolda geçen sefer ne oldu biliyorsun. Ve yol son bir ay içerisinde iyice bozuldu, bilhassa hasdal kışlasına yakın kısımlar, kamyonlar saolsun içine ettiler güzelim yolun..
    Neyse, iyi geziler size Benim başka bir planım var olduğu için gelemeyeceğim malesef..

Adam harita koymuş en başa yav
    sağolasın abi geçenki olaylardan haberdarım var, o tür tatsızlıklar çıkmaz bizde inş. o hafta bizim MT deki sürücüler çok disiplinli saygılı bir sürüş yaptılar sağolsunlar öyle olduğu sürece önce artçı belli olduğu ve gelenlerde toplu sürüş kurallarına uyduktan sonra sorun çıkmaz inş.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    levent bp den gidiş geliş 100 km civarında engin abinin de dediği gibi resimlerden anlayacağın üzere güzel bir gezi güzergahi test edildi onaylandı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:12 ----------

sağolasın abi geçenki olaylardan haberdarım var, o tür tatsızlıklar çıkmaz bizde inş. o hafta bizim MT deki sürücüler çok disiplinli saygılı bir sürüş yaptılar sağolsunlar öyle olduğu sürece önce artçı belli olduğu ve gelenlerde toplu sürüş kurallarına uyduktan sonra sorun çıkmaz inş.
    geçen sefer ne de güzel gitmiştik, istanbulda olsam mutlaka katılırdım, iyi geziler şimdiden ...

Motosikleti
    engin abi senle bi gezi yapamadık kısmetse bir dahakine uyarılar ve güzel temenniler için çok teşekkür ederim..

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen sefer ne de güzel gitmiştik, istanbulda olsam mutlaka katılırdım, iyi geziler şimdiden ...
    evet abi çok hoş olmuştu seni aramızda göremiyeceğiz demek kısmet sen sağ sağlim gelde gezeriz gene

Motosikleti
    Var
    engin abi senle bi gezi yapamadık kısmetse bir dahakine uyarılar ve güzel temenniler için çok teşekkür ederim..
    Valla bende çok isterim de işte hem o gün işim var hem de kendime verdiğim sözüm var. Bir daha grup gezilerine katılmamakla ilgili.. Bakayım o sözümü bozarsam bir gün ve zamanlarımız uyuşursa aklımdaki ilk kişilerdensin Hasan'cım, evyallah..

Motosikleti
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bende çok isterim de işte hem o gün işim var hem de kendime verdiğim sözüm var. Bir daha grup gezilerine katılmamakla ilgili.. Bakayım o sözümü bozarsam bir gün ve zamanlarımız uyuşursa aklımdaki ilk kişilerdensin Hasan'cım, evyallah..
    abi o sözü vermende kendince haklı sebeplerin mutlaka vardır ama gruptan gruba fark var neyse kısmet inş. bir gün birlikle gezi yaparız uygun bir zamanda..

Motosikleti
    cbr 600f
    geziye neden hiç ilgi yok yaaaaaaa ????

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    forumda başlık açılmadı ama başka yöne bir gezi var,o yüzden sanırım
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    önemli uyarı:
    tezeklere dikkat o yollarda bol mıktarda var
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    gezi ile ilgilenen arkadaşlar var sağ olsun bazıları ile cepten görüştüm siteye girmeye imkan bulamadılar şuan 5 kişi hazır

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:00 ----------

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumda başlık açılmadı ama başka yöne bir gezi var,o yüzden sanırım
    abi sen hangi geziden bahsediyorsun ben bakmıştım gezi ilanı yoktu ilgili yerde yoksa bende olan geziye katılırdım istikamet fark etmez di yani bu başlığıda biraz geç açtım ama sağlık olsun...

Motosikleti
    nerede bu insanlar

Tayakadın mevkinden sonra, Durusu yönüne devam ederken,

Durusu gölüne gelmeden evvel, Jandarmanın yanında bulunan;

Arnavutköy Belediyesi önünden sizlere katılabilirm..

Tabiki planızda değişiklik yok ise..

Dipnot: Belirlenen hat, motosiklet kullanıcıları için zevkli ve ideal

bir güzergahtır. Havanın güneşli olması halinde ki, meteoroloji

verileri o yöndedir. Güzel bir gezi olacağı görüşündeyim..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Alıntı Şeyh Şamil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tayakadın mevkinden sonra, Durusu yönüne devam ederken,

Durusu gölüne gelmeden evvel, Jandarmanın yanında bulunan;

Arnavutköy Belediyesi önünden sizlere katılabilirm..

Tabiki planızda değişiklik yok ise..

Dipnot: Belirlenen hat, motosiklet kullanıcıları için zevkli ve ideal

bir güzergahtır. Havanın güneşli olması halinde ki, meteoroloji

verileri o yöndedir. Güzel bir gezi olacağı görüşündeyim..
    planda değişiklik yok sadece katılımcılar siteye girmeye fırsat bulamadığı için listede sadece ben gözüküyorum onların adınada yazmak istemedim, dediğin yerden geçeriz abi sanırım illaki buluşuruz bi şekilde yarın hava güzel aynı şimdiki gibi günlük güneşlik öncedende gittik yol süper virajlar falan var ama dikkatli sürüldüğü sürece bişey olmaz, her zamanki gibi güzel bir gezi ve muhabbet ortamı olacak bu arada seninlede tanışmış oluruz

Motosikleti
    SYM GTS 250İ EVO
    slm hasan cım eyer gelirsem sana cepten alo diyecem
    Kadin olsun , kitap olsun cildine aldanmayip içindekilere bakilmalidir.:queen::queen::queen:

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)