Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

İSTANBUL MT 24 EKİM Karaburun ve durugöl gezisi fotoğragları

Motovento
    REKLAM ALANI
    hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    Evet arkadaşlar fotoları geciktirdiğim için kusura bakmayın mazeretim var Allaha şükür kazasız belasız bir gezi yaptık. böyle güzel bir gezi yaşatan arkadaşlarımın hepsine ayrı ayrı çooook teşekkür ederim... disiplinli güzel bir konvoy sürüşü oldu. herkesin birbirine saygı ve sevgiyle yaklaştığı muhabbetin samimiyetin gerçek olduğu bir gezi yaşadık hep beraber. yeni arkadaşlarla tanıştık dere tepe düz gittik yolu bazen büyükbaş hayvanlarla bazende eski at arabalarıyla paylaştık güzergah mükemmeldi öncülük eden selim abi yolu bilmese ben nasıl giderdim Allah kerim tabi orasda ayrı bir mesele. En önemli şey nereye nasıl hangi motorla gittiğin değil kimlerle gittiğin miş bunuda bir kere daha anladım.. fotoğraflara açıklama eklemek isterdim ama çok karıştı içinden çıkılmaz bir hala geldi ve fotoları bekleyenleri daha fazla bekletmek istemedim..
    geziden donüşe geçerken yemek için durduğumuz yerde çok hoş bir yer keşfettim orda takılırken başka bir grup dönüşte denk geldi birlikle hatıra fotosu çekip çay içmeye gittikten sonra MT olarak dönüş yoluna geçtik ve güzel gezimizi bitirdik 11 kişi geziye başladık çok güzel arkadaşlıkların ilk adımlarının atıldığına inandığım bir geziydi... bu gezilerin devamını gerçekleştirmek nasip olur inşaallah.. neyse lafı uzatmayım
    geziye katılan ve gerçek anlamda güzel olmasını sebep olan bütün arkadaşlara tekrar teşekkür ederim tekrar.....

Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    hasan abi fotolar gerçekten on numara olmuş gezinin güzelliğinin bir kere daha farkına vardım ama diyceğim o ki benim hiç mi tek fotom çıkmamış yaahu şöyle face te karizma yapacak bi fotom yok mu acep varsa ve eklersen çok sevinirim
    Motosikletli Kaplumbağa...

sahibiyle tanışamasak da görebildik sonunda şu "big foot"u.
    fotoğraflar da, yollar da, (e hadi gezenler de ) çok güzel.
    uğraştım ama izin alamadım bir türlü.

Motosikleti
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hasan abi fotolar gerçekten on numara olmuş gezinin güzelliğinin bir kere daha farkına vardım ama diyceğim o ki benim hiç mi tek fotom çıkmamış yaahu şöyle face te karizma yapacak bi fotom yok mu acep varsa ve eklersen çok sevinirim
    benimde motorla çekilmiş tek fotom yok ben sizi sıra sıra çekersen yol bozulmaya başladı malum tek elle motor sürerkende foto çekmek zor oluyor sakatlık çıkmasın diye fotoğraf çekmeye ara verdim sonrada kaynadı kusura bakam bir dahakine söz en karizma fotoları çekerim
    ayrıca toplu çekilen fotolarda gayet güzel çıkmışsın onlarda karizma için yeterli ya...
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    güzel fotolar devamını bekleriz
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Yamaha ybr 125 esd
    [QUOTE=Arjantinli69;2185251]güzel fotolar devamını bekleriz[/QU

Fotolar çok ii.Hattat_Hasan ve geziye katılan diğer arkadaşların emeğine sağlık.

Tamer abi nerelerdesin ya festivalden beridir görüşemiyoruz

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emeğinize sağlık çok güzel bir gezi olmuş fotoğraftakilerin gülüşündeki sıcaklıktan belli
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    gezi güzel olmuş haberim olsaydı bende sizlerle gelmek isterdim.

Motosikleti
    Bisan Lifan 100 CUB 2004
    çok güzel bir gezi

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    güzel gezi , havada şansınıza kaymak gibiydi ,
    bir dahaki sefere katılmak ümidiyle...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    SYM GTS 250İ EVO
    valla süper eğlendik arkadaşlar unarım bir dahaki sefere katılım daha fazla olur çok seviyeli ve düzgün bir geziydi ve katılımcı bütün arkadaşlar müthiş eğlenceli insanlardı çok teşekkür ederim hepinize
    Kadin olsun , kitap olsun cildine aldanmayip içindekilere bakilmalidir.:queen::queen::queen:

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    güzel bir gezi olduğu resimlerden belli oluyor...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Fotolar çok güzel Hasan. Gerçekten zor şartlarda çektin aynı anda motor kullanarak, teşekkürler...

ünaltürkyazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SH 300i
    Emeğinize sağlık her zaman kardeşçe nice yollara ...
    İHANET arkadaşlık zincirini karartır, fakat VEFA onu her zamankinden daha parlak yapar.

Motosikleti
    Alıntı sekiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotolar çok güzel Hasan. Gerçekten zor şartlarda çektin aynı anda motor kullanarak, teşekkürler...
    zor ama değdi gerçekten bir ara foto çekmekten vazgeçecektim ama manzarayı ve güzel yolları görünce çekmeye devam dedim zaten paylaşmadıktan sonra ne işe yarar....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:57 ----------

Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi , havada şansınıza kaymak gibiydi ,
    bir dahaki sefere katılmak ümidiyle...
    çok şükür hava son dk. golü atmadı bize, katılmanı isterdim abi zaten özelden ve il grubundan da söyledim inş. bir daha ki sefer hepberaber oluruz...

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Arkadaşlar şu fotolarda kimin kim olduğunu belirtmekten üşenmeyin artık...
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şu fotolarda kimin kim olduğunu belirtmekten üşenmeyin artık...
    abi dün inan tam 3 saat uğraştım fotolarla ve dünde gözlüğümü kaybettim detayları yazacaktım ama artık gözlerim yanmaya başladı resmen ve arkadaşlarla sabırsızlanınca öylece yükledim...
    sırf o niyetle yoldayken teker teker arkadaşları çektim ama düzenlemeye takatim kalmadı yani gözlerim çok yoruldu işim gereği hep detaylı ince işlerle uğraştığım için akşama gözler pert oluyor..

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel gezi olmuş, Hasan katılamamış olsamda resimlerle yaşattın bize organizasyonu. Teşekkür ederim.
    Yollar çok güzelmiş,

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

Motosikleti
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmuş, Hasan katılamamış olsamda resimlerle yaşattın bize organizasyonu. Teşekkür ederim.
    Yollar çok güzelmiş,

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    aklım çıktı abi yollar hakikaten güzel ama bu sefer kendi motorumla gitmek zorunda kaldığım için motor sürerken anca o kadar foto çektim artçı olsaydım çok daha güzel fotolar çekerim ama bir dahakine birlikte gidebiliriz inş.

Motosikleti
    4 teker
    anammm benim böcüğün siyahıııı beni aratmamıştır ama gelseydim keşkem iki böcük vızır vızır eşlik ederdik birbirimize ne hoş olurdu bu arada iki kere takasa girecektim caydım ikisndende birinde kaparo bile vermiştim geri içim ısınmadı açıkçası kullanan daha 17-18 yaşında bir elemandı hırpalamıştır die içim rahat etmedi neyse önümüzdeki maçlara bakıyoruz artıkk
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)