Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

BİR MOTORCU DOSTUMUZUN YARDIMIMIZA İHTİYACI VAR!! **kampanya amacına ulaşmıştır**

Motovento
    REKLAM ALANI
    DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sizler gönülleri büyük,ruhları özgür insanlarsınız.Büyük aileyede bu yakışır.Aranızda bulunmaktan gurur duyuyorum! Yeğenimiz SU'nun en kısa zamanda yaramazlık fotolarını görmek dileğiyle... Sizleri teker teker kucaklıyorum Kardeşlerim!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    petrucci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sayın arkadaşlarım topic'i bugün gördüm.ne diyeceğimi bilemiyorum.cafedeyim evde olsam hüngür hüngür ağlardım.hepiniz mükemmelsiniz.yardım yapan tüm arkadaşlara insaniyet namına teşekkür ediyorum.bu hepimizin motor hayatı adına sadakamız olmasını yüce yaradandan diliyorum(bi dakka burnumu bi siliim.ağlayamadım burnum aktı)

Allah acil şifalar versin inşallah kötü bir espiri değildir!!

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Değil "erdalarslan" değil!...

aliozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS125T
    çok büyük geçmiş olsun .. acil şifalar .. haberi şu an gördüm ve ameliyat hakkında ve gelişmeler hakkında bir bilgi olursa aktarırsanız sevinirim .. acil şifalar...

desertnight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRUVA TR 250-4

iyilik yap iyilik bul

Alıntı aytacsu adlı üyeden alıntı
    selam dostlar!
    ben aytac keskın SU yun babası. valla hepınıze cok tesekkur edıyorum hatta hepınıze tek tek sarılıp tesekkur edebılsem. sıze bırsey anlatmak ıstıyorum hayatla ılgılı. ben bır arama kurtarma dernegınde gonulluyum ve 1999 dakı ıkı buyuk depremdede calıstım once 17 agustosta adapazarında. 22 gun daha sonrada 12 kasımda duzce ve kaynaslda 10 gun calıstım.
    12 kasımda eskısehırdeydım ve depremden hemen sonra eskısehır krız masasına gıdıp arama kurtarmacı oldugumu anlatıp aynı gece duzceye gıttık ve orada calısmaya basladık bu ekıp 17 agustostan sonra yenı aletler almıslar ama daha hıc kullanmamıslar ve aletlerın kullanma kılavuzu ıngılızce kımse bısey anlamıyor. ben ıngılızce bılıyorum neyse ben bır arkadasla aletı kurdum ve kullanmaya basladım. alet searzh cam dedıgımız acayıp teknolojık bır ale kucuk bır delıkten enkaza sokuyorsun ılerlıyor donuyor ses verıyor ses alıyor falan. sonra bır enkazda dınleme yapıyoruz. ebkaz altı katlı ve bız dınlemeye baslamadan once enust kattan 6 ceset cıkartmıslardı.dınlerken bır aglama sesı duydum. kucuk bır kız aglıyordu konusmaya basladık.kız 6 yasında falan ve zemın katta oturuyormus.ben dedım korkma senı kurtaracaklar dedım ve gıdıcektım ama kız abı gıtme benı bırakma dedı ve baska kımseyle konusmadı.
    ben dedım ekıbe tamam ben calısıcam ve aletı baskasına verdım kız cok zor bıyerdeydı ve yaklasık 10 saat sonra bır delık actık ve kızı gordum. koseye oturmus aglıyor heryerı toz toprak. delıgı buyuttuk kızın ısmı elıftı. gel dedımellerımı uzattım ama kız şok olmus kımıldamıyor ve delık acınca ısıklaberaber yanında olmus dedesını gordu kaldı orda.
    mecburen ben surunerek gırdım ve ellerınden tuttum o anda artcı bır sarsıntı oldu.benım kurtarmacı olarak once kendı hayatım onemlıydı onu bırakıp cıkmam gerekıyordu. olursem baska kımseye yardım edemezdım .
    ama o kucuk kız elımı oyle sıkı tuttu ve bana oyle bır baktıkı bırakamadım. abı benı bırakma dedı. ve bızım bulundugumuz yer 15 santım daha alcaldı ve ekıbın gerı kalanı bızı zor cıkardı cıkınca kosarak ambulansa verdım kızı ve kendımı yer attım 17 saat falan calısmıstım. hıc tanımadıgım ınsanlara bana sarılıp
    aglıyordu. o an sırtustu yerde yatmıs aglarken hayatın anlamını buldum.
    Küçük kızın duası...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ameliyat bu hafta içinde yapılacak ben burdan gelişmeleri sizlere iletmeye devam edeceğim.......
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

alestevardiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pink Panther :)
    Arkadaslar sonuc ne oldu? Aytac in hesabina gecti mi gerekli olan para? Ameliyat ne zaman ve nerede olacak? Kan vs ihtiyac olacak mi?
    Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
    Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
    Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
    Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.
    ::pembe:: ::pembe:: ::pembe::

ahmettekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250

Allah Gücünüzü Artırsın...

Arkadaşlar ben bu foruma yeni üyeyim ve bu konuyu yeni görebildim. Vallahi helal olsun. Dayanışma ve kardeşlik. İşte İslam'ın ruhu ve güzelliği. Herkesin ağzında hayır duaları ve Allah'ın rızası...

Çok etkilendim. Hepinizden Allah razı olsun. Umarım hasta olan kardeşimiz biran evvel iyileşir.

İslamiyet'i kötülemek isteyenlere ibret olsun. Bir birlik ve kardeşlik insanıyız. Katkıda bulunamayanlar (benim gibi) en azından ibret alınmalı. Ben kendi adıma ders almaya çalıştım. Hepinizden Allah razı olsun.

M@Vi_AnAhTaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bnede siteye daha yeni üye oldum ve ilk olarak bu konuyu ve yapılanları görünce etkilendim.Geçmiş olsun...

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Bu konu ile ilgili uzun zamandır yeni bir haber alamadık.

Hazır BBRR online iken, bi taşıyalım panoya.
    Bakalım yeni bir gelişme var mı ? Ya da şu anda durum nedir?
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Küçük kardeşimiz şu an eskişehirde amelyat olacağı günü bekliyor hava değişikliğinden olacak sanırım üşütmüş ve tedavi oluyor şu anda iyileştiğinde amelyat gerçekleşecek... Benim en son aldığım bilgi bu. !!!

aytacsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    atv250
    selam arkadaslar ben suyun babası
    beklemedeyız su anda sanırız salı olucak amelıyat bır degısıklık olmazsa
    atv 250

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    hadi ALLAH (CC) kolaylıklar versin. amin.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    İyi haberleri bekliyoruz.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

kocaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bravo beyler...Küçük kardeşimize Allah şifalar versin...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hadi Allah şifa versin diyelim dualarımız sizinle............
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    bir an evvel sağlıgına kavusur inşaallah dualarımız sizinle

İyi haberlerinizi bekliyoruz

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler