Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

[MT İstanbul]/ 24-Ekim-2010 / Karaburun ve durugöl gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    Alıntı mavi prens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cıbırcılar olarak size özel bir önem gösterces nolur nolmaz gerçi emin gelmiycek sanırım ama yinede nolur nolmaz yolu falan şaşırır edirneye gidersin sonram
    yok bu sefer cbr ler tam ortamızda olsun birde dalga geçme adamlarla ayıp oluyor bu arada emin kimdi ???
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    4 teker
    Alıntı hattat_hasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok bu sefer cbr ler tam ortamızda olsun birde dalga geçme adamlarla ayıp oluyor bu arada emin kimdi ???
    yok be hasan dalga degil şaka yaptım hasanda kayahanda yanlış anlamaz umarım yarın öbürgün benim başımada gelebilir yani asla dalga geçmem böyle şeylerle sadece takıldım bi kusurum varsa affola hani şu bakmasıyla görmesiyle motorlara kaza yaptıran bir arkadaş vardı biz kabataşa geldigimizde tophanede unutmuştuk onu
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    evet arkadaşlar küçük bir yanlış anlaşılmadan dolayı kilitlenen konumuz (gereken açıklama yapıldıktan sonra) tekrar açılmıştır bilginize.. buluşma saatini saati,
    saat olarak değiştirmek istediğimi bildirmiştim katılacak arkadaşların gelebilmesi için.. hem biraz düşününde genelde herkezin tatili pazar biraz uyuklayalım dimi zaten yol uzun değil önceden gitmedim ama yoracağını sanmıyorum, kimse bişey demediğine göre buluşma saati 10.00 ve belirtildiği gibi çağlayan meydanı sonrası Allah kerim
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

Motosikleti
    DRZ400 SM
    Benim işim çıktı maalesef...

1:hattat_hasan
    2:polo34
    3:innovacı
    4:COOLFEAR
    5:mavi prens
    7:sultanahmet
    8:Akileos
    9:Korkut
    9:Norad
    10:mustafa abi (siteden değil..)
    [B]J şimdi asker[/B]

Motosikleti
    Alıntı Jagadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim işim çıktı maalesef...

1:hattat_hasan
    2:polo34
    3:innovacı
    4:COOLFEAR
    5:mavi prens
    7:sultanahmet
    8:Akileos
    9:Korkut
    9:Norad
    kısmetse bir dahaki gezide görüşrüz inş. muhittin abi bir dahaki geziyi karşıda güzel yerler var baktımda google eart de size gelecez inş.

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yolculuk ne tarafa birader?
    İznik miznik

Motosikleti
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İznik miznik
    süper istikamet abi bizde bi ara niyetlendik ama hava sebebiyle gidemedik sen gitte abi bizede ilet sana zahmet bizde haftaya gideriz belki yada arjantinli abi hafta arası bi yerlere gidelim demişti belkide onla gideriz nasip....

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    süper istikamet abi bizde bi ara niyetlendik ama hava sebebiyle gidemedik sen gitte abi bizede ilet sana zahmet bizde haftaya gideriz belki yada arjantinli abi hafta arası bi yerlere gidelim demişti belkide onla gideriz nasip....
    Daha önceden gittiğimiz bir rotanın aşağı yukarı aynısını yapacağız..
    Önceden başlık açmıştık..
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...eri-iznik.html

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    evet arkadaşlar küçük bir yanlış anlaşılmadan dolayı kilitlenen konumuz (gereken açıklama yapıldıktan sonra) tekrar açılmıştır bilginize.. buluşma saatini saati,
    saat olarak değiştirmek istediğimi bildirmiştim katılacak arkadaşların gelebilmesi için.. hem biraz düşününde genelde herkezin tatili pazar biraz uyuklayalım dimi zaten yol uzun değil önceden gitmedim ama yoracağını sanmıyorum, kimse bişey demediğine göre buluşma saati 10.00 ve belirtildiği gibi çağlayan meydanı sonrası Allah kerim
    bu tür şeyler bazen oluyor modlar allahtan anlayışlı'da sonradan açıklığa kavuşunca sorun düzeliyor.az kalsın bende üzülecektim buluşmanızın sıkıntıya girmesine.aslında sonuca bakarsak herkes motorcu ve öyle böyle dost neden bu tür sıkıntılar çıkıyor anlamış değilim a-b-c site sonuçta herkes arkadaş ve öyle olmalı bence.bu arada bende gelmeyi düşünüyordum ama nöbeti ayarlayamadım gibi.son ihtimal olursa aranızdayım hadi hayırlısı bakalım.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu tür şeyler bazen oluyor modlar allahtan anlayışlı'da sonradan açıklığa kavuşunca sorun düzeliyor.az kalsın bende üzülecektim buluşmanızın sıkıntıya girmesine.aslında sonuca bakarsak herkes motorcu ve öyle böyle dost neden bu tür sıkıntılar çıkıyor anlamış değilim a-b-c site sonuçta herkes arkadaş ve öyle olmalı bence.bu arada bende gelmeyi düşünüyordum ama nöbeti ayarlayamadım gibi.son ihtimal olursa aranızdayım hadi hayırlısı bakalım.
    gelmeni çok isterdim ama kısmet tabi sen genede imkanları zorla abi
    ayrıca hafta arası gideceğimiz yeride düşün abi güzel bi yerlere gidelim kış daha fazla gelmeden...

Motosikleti
    hava çok güzel olacak inş. şimdiki hava tahmin raporuna göre toplanma yeri çağlayan meydanındaki saha kenarı, saati saat 10:00 dur geleceklere duyurulur lütfen cep numaralarını gönderin bana bende size gönderiyim irtibat kopukluğu olmasın...

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Karaburunda görüşmek üzere arkadaşlar.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

dalyan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 :hattat_hasan
    2 :polo34
    3 :innovacı
    4 :COOLFEAR
    5 :mavi prens
    7 :sultanahmet
    8 :Akileos
    9 :Korkut
    9 :Norad
    11:Stubborn
    12:Dalyan+1
    13:
    14:

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    bu gece caglayana giren yollar trafıge kapanıyor duyurulur dün gazetede okumustum bilginize arkadaslar

Motosikleti
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karaburunda görüşmek üzere arkadaşlar.
    tamam abi görüşmek üzre inş.

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    arkadaşlar...
    buluşma noktası olarak belirlediğiniz yer dünden itibaren araç trafiğine kapatılmış...
    bilginize...

Motosikleti
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gece caglayana giren yollar trafıge kapanıyor duyurulur dün gazetede okumustum bilginize arkadaslar
    evet gelirken gördüm neyse sorun yok yeni buluşma noktası kemerburgaz kağıthane sapağı içindeki girer girmez bir üst geçit var orası uygun boş bir alan mevcut orda toplanırız, resimlerde detayı var arkadaşlar burasıda gayet basit ve rotamıza uygun...

arkadaşlar geziye katılacaklar bana numarasını özelden yollasın lütfen bende yollayım irtibatımız olsun birbirmizle..

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Bende gelecem arkadaşlar inşallah güzel bir gün olacak.
    Yolver gitsin .

BiLaL_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SuperKing 110-2 [ cup ] Çan Çin Çon =)
    baq hele bende gelemmi
    Drumist... Gerisini Sen Anla.. --İSTANBUL / KücükÇekmece ! SuperKıng 110-2 Cup 06 [ 34 EJ 0734 ] [ EDİRNE UzunKöPRü ] Lüü x) bilal___@windowslive.com

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    çok güzel bir gezi
    şayet motorum olsa idi kaçırmak istemezdim
    katılacak arkadaşlara şimdiden ii eglenceler
    yeni arkadaşlara da şiddetle tavsiye ederim
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)