Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

!!! İlköğretim Okuluna Yardım Kampanyası !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Qweasdnon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar XVS650
    @Qweasdnon:
    Kardeş fikrin güzel ama basında benim yardım talep ettiğim çıkarsa memuriyetten atılırım

Çıkmasada olur hiç dert değil...Senin talebin yok ki...Motosiklet.net insiyatif kullanıyor...Haa gerekli izin varsa alman sağlıklı olur ama kimsenin karışmaya hakkı yoktur diye düşünüyorum...Amcam,dayım,halamiarkadaşım gönderdi dersin...Tabii mevzuatı incelemedim hiç...

Kaç öğrencin olduğunu yazar mısın?Küçüklerinde gözlerinden öp...Selamlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    @Qweasdnon:
    Teşekkürler kardeş, 98 öğrencim var...

@Şeyh Şamil:
    İlçe Milli Eğitim'e ve Kaymakamlığa bildir demişsin ancak dediğim gibi her sene okulun durumunu görmek için keşfe geliniyor rapor tutulup gidiliyor... Yani haberleri var durumdan...
    Nakdi yardım yapabilecekler için yakında okul-aile birliği hesap numarasını vereceğim...
    Hangi kargo geliyor demişsin ama kargo köylere gelemiyor köylerin mesafesi çok uzak olduğu için ve yolların durumundan dolayı, kendime gelen paketleri bile Özalp PTT şubesine gidip kendim alıyorum...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Memuriyetine zarar gelmemesi acisindan guvendigin bir velinin isim ve soyadini verir isen bulunan her sey veya maddi yardim onun adina cikar. Sende devlet memuru olarak bu iliskininicinde bulunmazsin bile.

Ek olarak Okul aile birligini belirtmissin, simdi fark ettim. Bu bilgi gelince yukarda yazdigimin bir anlami kalmiyor zaten.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memuriyetine zarar gelmemesi acisindan guvendigin bir velinin isim ve soyadini verir isen bulunan her sey veya maddi yardim onun adina cikar. Sende devlet memuru olarak bu iliskininicinde bulunmazsin bile.
    Gönderilen paketlerde sorun olmaz sanırım, arkadaşlarım yardım etmekistemiş sonuçta
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Qweasdnon:
    Teşekkürler kardeş, 98 öğrencim var...

@Şeyh Şamil:
    İlçe Milli Eğitim'e ve Kaymakamlığa bildir demişsin ancak dediğim gibi her sene okulun durumunu görmek için keşfe geliniyor rapor tutulup gidiliyor... Yani haberleri var durumdan...
    Nakdi yardım yapabilecekler için yakında okul-aile birliği hesap numarasını vereceğim...
    Hangi kargo geliyor demişsin ama kargo köylere gelemiyor köylerin mesafesi çok uzak olduğu için ve yolların durumundan dolayı, kendime gelen paketleri bile Özalp PTT şubesine gidip kendim alıyorum...
    Sayın hocam, seni tanımasamda geleceğini düşünmem ve bu husustaki

mevzuat ve yasaların,

bağlayıcı nitelik taşıması nedeniyle, sana zeval gelmemesi ve

soruşturmalarla zamanının geçmemesi için, sadece küçük bir hatırlatma

yapmışdım..

Anlaşılan bıçak kemiğe dayanmış..

Yanındayız hocam.. Banka veya PTT hesap nosunu bekliyoruz..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    gv-650
    Arkadaşlar bu güne kadar açılan en güzel forumlardan birisiyle karşı karşıyayız.Kuzenim vasıtasyla ordaki eğitim koşullarından yakından haberim var...çok hızlı bi şekilde harekete geçmeliyiz.herkez konuyu okadar güzel kavramış ve alakadar olmuşki buda motosiklet felsefesinin ne kadar erdemli kişilerde olabileceğine kanıt bence.cefakar öğretmenimizden konuyla ilgi takibi bırkamamasını ve korkmadan bizi yönlendirmesini rica ediyorum...

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    işinize yarar mı bilmioyorum ama lise ve universite hazırlık yıllarından kalan ingilizce / almanca ders kitapları yollayabilirim. bunun dışında evde lise yıllarından kalan ders kitabı var mı diye bakıcam ama yanlış hatırlamıyorsam onları başkalarına dağıtmıştım..
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    metci açmış olduğun konu hakkında yazılacak çok şey var ancak yazmaktan ziyade yapmak gerek. Köyü durumunu biraz araştırmak istediğimde karşıma çıkan netice verdiğin mücadelenin büyüklüğünü ortaya koydu.

Bulunduğun köy ve çevresi hakkında pek detaylı olmasa da aşağıda bazı çarpıcı bilgiler var ,
    mesela ; vikipedi de
    ''Köyün Altyapı bilgileri

Köyde, ilköğretim okulu vardır ancak kullanılamamaktadır. Köyün içme suyu şebekesi ve kanalizasyon şebekesi yoktur. PTT şubesi ve PTT acentesi yoktur. Sağlık ocağı ve sağlık evi yoktur. Köye ayrıca ulaşımı sağlayan yol asfalt olup köyde elektrik ve sabit telefon vardır.'' Şeklinde açıklama vardı.

vikipedideki bilgiyi aşağıdaki haline çevirdim.

Altyapı bilgileri

Köyde, ilköğretim okulu vardır ve 98 öğrencisi bir fedakar öğretmeni ile tüm zorluklara karşı eğitim vermeye devam etmektedir. yardım destek için Aşağı Koçkıran İlköğretim Okulu 65800 Özalp/VAN adresi kullanılmaktadır. Köyün içme suyu şebekesi ve kanalizasyon şebekesi yoktur. PTT şubesi ve PTT acentesi yoktur. Sağlık ocağı ve sağlık evi yoktur. Köye ayrıca ulaşımı sağlayan yol asfalt olup köyde elektrik ve sabit telefon vardır.
    http://tr.wikipedia.org/wiki/A%C5%9F...4.B1_bilgileri

Aslında metci belki de birçok ilgili kurum ve kuruluş senin ve okulunun varlığından bihaber... o nedenle yapmış olduğun girişiminin sana zarar verebileceğini aklından çıkartmalısın...

mücadelende muaffakiyet dilerim.
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Qweasdnon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar XVS650
    Bin türlü yolsuzluğu hasıraltı yapıp hukuki süreç başlatmıyorken eğer böyle iyi niyetli bir şey için soruşturma açıyorlarsa (ki dediğim gibi Mt nin insiyatifi,sen yoksun olayda ) ben onların suratına tüküreyim...

Dediğimiz gibi Mt insiyatifi işbaşına...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işinize yarar mı bilmioyorum ama lise ve universite hazırlık yıllarından kalan ingilizce / almanca ders kitapları yollayabilirim. bunun dışında evde lise yıllarından kalan ders kitabı var mı diye bakıcam ama yanlış hatırlamıyorsam onları başkalarına dağıtmıştım..
    Yardım isteğiniz için teşekkürler ama okulumuz 1. kademe yani ilköğretim 1. sınıftan 5. sınıfa kadar eğitim vermektedir... O nedenle lise - üniversite hazırlık kitapları daha işe yarayabilecek yerlere gönderilebilir, yine de çok teşekkür ederim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:25 ----------

Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metci açmış olduğun konu hakkında yazılacak çok şey var ancak yazmaktan ziyade yapmak gerek. Köyü durumunu biraz araştırmak istediğimde karşıma çıkan netice verdiğin mücadelenin büyüklüğünü ortaya koydu.

Bulunduğun köy ve çevresi hakkında pek detaylı olmasa da aşağıda bazı çarpıcı bilgiler var ,
    mesela ; vikipedi de
    ''Köyün Altyapı bilgileri

Köyde, ilköğretim okulu vardır ancak kullanılamamaktadır. Köyün içme suyu şebekesi ve kanalizasyon şebekesi yoktur. PTT şubesi ve PTT acentesi yoktur. Sağlık ocağı ve sağlık evi yoktur. Köye ayrıca ulaşımı sağlayan yol asfalt olup köyde elektrik ve sabit telefon vardır.'' Şeklinde açıklama vardı.

vikipedideki bilgiyi aşağıdaki haline çevirdim.

Altyapı bilgileri

Köyde, ilköğretim okulu vardır ve 98 öğrencisi bir fedakar öğretmeni ile tüm zorluklara karşı eğitim vermeye devam etmektedir. yardım destek için Aşağı Koçkıran İlköğretim Okulu 65800 Özalp/VAN adresi kullanılmaktadır. Köyün içme suyu şebekesi ve kanalizasyon şebekesi yoktur. PTT şubesi ve PTT acentesi yoktur. Sağlık ocağı ve sağlık evi yoktur. Köye ayrıca ulaşımı sağlayan yol asfalt olup köyde elektrik ve sabit telefon vardır.
    http://tr.wikipedia.org/wiki/A%C5%9F...4.B1_bilgileri

Aslında metci belki de birçok ilgili kurum ve kuruluş senin ve okulunun varlığından bihaber... o nedenle yapmış olduğun girişiminin sana zarar verebileceğini aklından çıkartmalısın...

mücadelende muaffakiyet dilerim.
    Wikipedi'deki düzenlemen beni çok duygulandırdı dostum, teşekkür ederim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:27 ----------

Alıntı Qweasdnon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bin türlü yolsuzluğu hasıraltı yapıp hukuki süreç başlatmıyorken eğer böyle iyi niyetli bir şey için soruşturma açıyorlarsa (ki dediğim gibi Mt nin insiyatifi,sen yoksun olayda ) ben onların suratına tüküreyim...

Dediğimiz gibi Mt insiyatifi işbaşına...
    Ben bişey demedim haberim yok bu başlık ne ki?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:29 ----------

Bazı arkadaşlar özel mesajlarımın kapalı olduğunu söylemişler sanırım sorun arkadaş listenizde olmadığım için...

"Send message to users even if they are not on your contact list." yazan bir kutucuk var altta, yani arkadaş listenizde olmasa bile mesajı gönder, diye... onu işaretleyip gönderirseniz ulaşacaktır sanırım mesajınız, yine olmuyorsa çözüm bilenlerden yardım alayım...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:31 ----------

gncll........

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:53 ----------

güncel......

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hocam
    Şimdi aklımıza gelen her şeyi göndermek yerine net olarak nelere ihtiyaç varsa onları göndermek daha doğru olur sanıyorum
    örneğin bize
    "40 defter.40 sulu boya takımı"gibi bir liste yaparsanız bir kısmına talip olma ve ihtiyaçları karşılama şansımız olur.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    sırf merakımdan gelecem oraya bi gün du bakalım
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam
    Şimdi aklımıza gelen her şeyi göndermek yerine net olarak nelere ihtiyaç varsa onları göndermek daha doğru olur sanıyorum
    örneğin bize
    "40 defter.40 sulu boya takımı"gibi bir liste yaparsanız bir kısmına talip olma ve ihtiyaçları karşılama şansımız olur.
    20 madde ihtiyaç olmuş olsa ben 5 maddesini kendim karşılarım.
    Imkanları zorlarsam 7-8 madde bile karşılayabilirim.
    Sadece neye ihtiyaç oldugunu liste halinde bileyim yeter.
    Okulun onarımı için kum, çimento, tugla gönderemem belki.
    Ama çocukların egitimi için üstüme düşeni yaparım.
    En geç bayramdan sonra kargoya veririm.
    Veya ortak bir tarihmi belirlenir, herkez eş zamanlımı kargoya verir.
    Nasıl olursa ben uyarım.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

VIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R- Afrika twin 1000L
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sırf merakımdan gelecem oraya bi gün du bakalım
    Vandayım otopsici aslında gidip görmek lazım

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    En kısa zamanda makul bir liste yapacağım...

@otopsici, @VIA:
    Özalp'e geldikten sonra Dorutay köyüne geleceksin, orada yol ayrımı var, Oymaklı tarafına giden yolu sor, Oymaklı'ya gelince 5km kalıyor... Her zaman beklerim...

Motosikleti
    Alıntı VIA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vandayım otopsici aslında gidip görmek lazım
    abi sen havaalanında mühendistin değil mi?

@otopsici, @VIA:
    Özalp'e geldikten sonra Dorutay köyüne geleceksin, orada yol ayrımı var, Oymaklı tarafına giden yolu sor, Oymaklı'ya gelince 5km kalıyor... Her zaman beklerim...
    inşallah abisi yaf geçen sene de gelecektim nasip olmadı

Motosikleti
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sen havaalanında mühendistin değil mi?
    mavi yamaha xt600 mesutun dükkanında tanışmıştık

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Şu Mesut abinin meşhur dükkana gelmek bi nasip olmadı

Motosikleti

@otopsici, @VIA:
    Kısmetse gelir görüşürüz hocam baktım haritadan 100km bişeymiş yol,oradanda Kars'a geçeceğim yalnız Özalp le Muradiye veya Erciş arasında yol gözükmüyor stabilize veya toprakda olsa bir bağlantı yolu yokmu o kısımda?

Motosikleti
    Alıntı VIA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısmetse gelir görüşürüz hocam baktım haritadan 100km bişeymiş yol,oradanda Kars'a geçeceğim yalnız Özalp le Muradiye veya Erciş arasında yol gözükmüyor stabilize veya toprakda olsa bir bağlantı yolu yokmu o kısımda?
    hocam var köylerden gidiyorsun ama oralar biraz dan fazla sakat

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)