Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

[MT İstanbul] 11 Temmuz 2010 - Adapazarı/Akyazı - Sülüklü Göl Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Kötü haber Hafta sonu Adapazarı GÖKGÜRÜLTÜLÜ SAĞNAK YAĞIŞLI DİYOR :(

http://www.dmi.gov.tr/tahmin/il-ve-i...aspx?m=SAKARYA
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sternboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok..
    bende adapazarından katılmayı düşünüyodum fakat pazar günü işim çıktı hava yağmassa işten sonra gezmeyi planlıyorum belki öğlenden sonra yanınızda olabilirim tahmini dönüş saatiniz kaç olur??
    81VATAN__54MEKÂN

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı newceri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kötü haber Hafta sonu Adapazarı GÖKGÜRÜLTÜLÜ SAĞNAK YAĞIŞLI DİYOR :(

http://www.dmi.gov.tr/tahmin/il-ve-i...aspx?m=SAKARYA
    Henüz yağmur ihtimali yok, daha doğrusu %20 ihtimal veriliyor..O da atıştırma olur muhtemelen..meteor.gov.tr yi boşver sen

Alıntı sternboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende adapazarından katılmayı düşünüyodum fakat pazar günü işim çıktı hava yağmassa işten sonra gezmeyi planlıyorum belki öğlenden sonra yanınızda olabilirim tahmini dönüş saatiniz kaç olur??
    Muhtemelen 16:00 - 17:00 gibi dönüş yoluna çıkarız ama gene de haberleşmek gerek..Özelden telefon numaramı yolluyorum, ararsın bizi..

Motosikleti
    Var

Güncel Liste

1- Osbourne
    2- askon
    3- Hersekli
    4- Reşit
    5- sedat_57
    6- krd
    7- canicellat
    8-..............?

Burak_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Engin hocam geçen seferki sülüklü göl planı mct ni son anda sattığın için iptal olmuştu sanırım bu sefer sorunsuz bir gezi olur inşallah.
    ben cumartesi günü tatile çıkacağım için maalesef gelemiyorum sizlerle ama bir sonraki gezinizi kaçırmayacağım.. kazasız belasız bol keyifli sürüşler hepinize
    Gitmek istediğinde gitmezsen geç kalmış olursun...

ımroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-strom DL 650
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne demek yol haritas?
    İlk mesajda var ya işte rota..İndragandi oradan..

1- Osbourne
    2- askon
    3- Hersekli
    4- Reşit
    5- sedat_57
    6- krd
    7-..............?

1 yıldır sülüklü göl sülüklü göl diye başımın etini yiyenler ortada görünmüyor hala

Selan engin, pazar günü yağış olursa herhalde sizde gitmezsiniz eğer yağmazsa benide listeye ekleyebilirsin adaşım askon'la birlikte buluşma yerine geliriz..

Motosikleti
    Var
    Alıntı Burak_34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Engin hocam geçen seferki sülüklü göl planı mct ni son anda sattığın için iptal olmuştu sanırım bu sefer sorunsuz bir gezi olur inşallah.
    ben cumartesi günü tatile çıkacağım için maalesef gelemiyorum sizlerle ama bir sonraki gezinizi kaçırmayacağım.. kazasız belasız bol keyifli sürüşler hepinize
    Hayır canım, ilkinde hava yağmurluydu epey ikincisinde de MT olarak topluca biryere gidildiği güne denk gelmişti..Daha doğrusu ben cumartesi ayarlamıştım MT pazar gidiyordu topluca insanlar haftasonu çift gezi istememişlerdi..

Hem gezi düzenleyip hem de motoru satarmıyım yahu

Sana da iyi tatiller bu arada

Alıntı ımroz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selan engin, pazar günü yağış olursa herhalde sizde gitmezsiniz eğer yağmazsa benide listeye ekleyebilirsin adaşım askon'la birlikte buluşma yerine geliriz..
    Selam Sinan..
    Yağış olursa gitmeyiz ama çeşitli sitelerden baktığım kadarıyla %20 ihtimalle yağış görünüyor hala..Hem cumartesi günü hem de pazartesi günü hava açık, dolayısıyla düşük bir ihtimal yağış olacak..
    Sorun yok yani..
    Seni de ekliyorum listeye..

Güncel Liste

1- Osbourne
    2- askon
    3- Hersekli
    4- Reşit
    5- sedat_57
    6- krd
    7- canicellat
    8- ımroz
    9-..............?

Motosikleti
    Suzuki V-strom DL 650
    Hayır canım, ilkinde hava yağmurluydu epey ikincisinde de MT olarak topluca biryere gidildiği güne denk gelmişti..Daha doğrusu ben cumartesi ayarlamıştım MT pazar gidiyordu topluca insanlar haftasonu çift gezi istememişlerdi..

Hem gezi düzenleyip hem de motoru satarmıyım yahu

Sana da iyi tatiller bu arada

Selam Sinan..
    Yağış olursa gitmeyiz ama çeşitli sitelerden baktığım kadarıyla %20 ihtimalle yağış görünüyor hala..Hem cumartesi günü hem de pazartesi günü hava açık, dolayısıyla düşük bir ihtimal yağış olacak..
    Sorun yok yani..
    Seni de ekliyorum listeye..

Güncel Liste

1- Osbourne
    2- askon
    3- Hersekli
    4- Reşit
    5- sedat_57
    6- krd
    7- canicellat
    8- ımroz
    9-..............?

Ok. bende gelirim fakat buluşma yerini bilmiyorum aslında anadolu yakasını pek bilmem askon'la haberleşip bir yerde buluşur beraber geliriz..

Motosikleti
    Var
    Ok. bende gelirim fakat buluşma yerini bilmiyorum aslında anadolu yakasını pek bilmem askon'la haberleşip bir yerde buluşur beraber geliriz..
    Yol çok basit aslında..1. veya 2. köprüden Anadolu yakasına geçtiğinde paralı yoldan Ankara tabelalarını takip ediyorsun..(yani yeşil tabelaları) TEM Gişelerden geçtikten 8-10 km sonra OPET'tesin..

askon'da olması lazım ama sana da cep telimi atıyorum özelden..

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    yok hava yağışlı yok lastiğim indi falandı fılandı anlamam kardeşim valla şu sülüklü göl topiğini canlandıralım arkadaaşlar yoksa yılan hıkayesı ne dönecek şu göl ismını değiştıreceğim sonunda bahtsız göl gezısı yapacağım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ducato Monster (FIAT) :))
    Güncel Liste

1- Osbourne
    2- askon
    3- Hersekli
    4- Reşit
    5- sedat_57
    6- krd
    7- canicellat
    8- ımroz
    9-..............?
    gezi yatar bu havada bence her türlü...ha kasarız derseniz hasta olayım derseniz yanayım yanayımm ateşlerde yanayım derseniz o ayrı..

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı C385M9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezi yatar bu havada bence her türlü...ha kasarız derseniz hasta olayım derseniz yanayım yanayımm ateşlerde yanayım derseniz o ayrı..
    valla cok şükür hamd olsun yaz kış motor üstündeyım inşallah ta devam ederım karda bıle motor kullanmak zevklı ki bu yağmur yaz yağmuru ateşleneceğimizi sanmam

Motosikleti
    Var
    Arkadaşlar bir itimat etseniz bana..
    Şuanda yağmur görünmüyor diyorum Pazar günü..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ducato Monster (FIAT) :))
    Arkadaşlar bir itimat etseniz bana..
    Şuanda yağmur görünmüyor diyorum Pazar günü..
    aga nerden bakıyon hava durumuna...kendi tahmin istasyonun mu var...tüm güzergah boyunca sağanak diyor...

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    hep gidelim derdik engin'in güzel fotolarından dolayı ama kısmet olmadı bir türlü tam nöbet olayını ayarlamaya çalışıyordummm,motoru sattık oldumu şimdi satılcak zamanı buldu...neyse bende artık birine artçı olurum belki ve ya o zamana kadar kakalak filan bir 2 teker alırız kısmet bakalım bu arada yağsa'da olur yağmasa'da fark etmez biraz adrenalin olur fenamı
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Suzuki V-strom DL 650
    Arkadaşlar bende bir sorun çıktı gelmeme engel değil fakat içim rahat etmeyecek böyle yola çıkarsam mesele şu;dün benzinciye uğradım benzin aldıktan sonra ( cruıser motorların birçoğunda sizlerinde bildiği gibi benzin göstergesi yok ) alttaki küçük sayacı sıfırlamak istedim çünkü her 90-100 km benzin almak için buradan bir kontrol sağlıyordum .neyse sayacı sıfırladım ama göstergeden bir ses geldi ''çıt'' diye yola çıktım ne km sayacı ne hız göstergesi hiç bişey çalışmıyor şimdi hondayı aradım yarın bi gelin diyolar hani insanın kaç km hızla gittiğini bilememesi gerçekten tuhaf oluyomuş..
    eğer bu işi yarın hondada halledebilirsem gezi programına katılabilirim eğer olmaz ise duruma göre hareket edeceğim..

Motosikleti
    Bmw F650
    Arkadaşlar bende bir sorun çıktı gelmeme engel değil fakat içim rahat etmeyecek böyle yola çıkarsam mesele şu;dün benzinciye uğradım benzin aldıktan sonra ( cruıser motorların birçoğunda sizlerinde bildiği gibi benzin göstergesi yok ) alttaki küçük sayacı sıfırlamak istedim çünkü her 90-100 km benzin almak için buradan bir kontrol sağlıyordum .neyse sayacı sıfırladım ama göstergeden bir ses geldi ''çıt'' diye yola çıktım ne km sayacı ne hız göstergesi hiç bişey çalışmıyor şimdi hondayı aradım yarın bi gelin diyolar hani insanın kaç km hızla gittiğini bilememesi gerçekten tuhaf oluyomuş..
    eğer bu işi yarın hondada halledebilirsem gezi programına katılabilirim eğer olmaz ise duruma göre hareket edeceğim..
    Buyuk ihtimalle km telin kopmus senin istersen bi cikartip bak buyultulmucek bir sorun olabilir..

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 - Hyosung RT125 Karion
    ya bizim meteo. neden tahmin edemediniz seli korkusuna herşeyden nem kapıyor.. her durumda off sağanak var sağanak var diye bağırıyor ki, hani demesinler felaketi öngörmedi.
    ama weather.com da sanırım havaalanlarına göre tahminler yapıyor. Bu durumda yazı tura atacağız.

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    adaşım halledılebılır bır sorun umarımkısa zamanda cabuk hallederler hanısenı fazla üzmezler bu arada kaç ile gıttığini bılmemek değilde kaçla gittiğini bılmek bana tuhaf gelıyor 3 yıldır benım göstergeler calışmıyorda

Motosikleti
    Suzuki V-strom DL 650
    Alıntı canicellat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buyuk ihtimalle km telin kopmus senin istersen bi cikartip bak buyultulmucek bir sorun olabilir..
    Km teli kopmasıda tabiki bir olasılık fakat bu sayaçların içi açılmıyor sanırım kaynaklı galiba yani içerden koptuğunu düşünürsek benim yapma şansım varmı pek bilemiyorum akşam karanlığında pek incelem şansım olmadı fakat yarın bi servise uğrayacağız artık,aslına bakrsanız onlarında pek uğraşacağını sanmıyorum yenisini takalım diyecekler..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:37 ----------

Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adaşım halledılebılır bır sorun umarımkısa zamanda cabuk hallederler hanısenı fazla üzmezler bu arada kaç ile gıttığini bılmemek değilde kaçla gittiğini bılmek bana tuhaf gelıyor 3 yıldır benım göstergeler calışmıyorda
    :D aslına bakarsa oda güzel, şimdi bunu halletmem lazım çünkü haftaya çanakkale, asos,oradan izmir gibi bir planım var yolları biliyorsunuz işte akasklık olmaya görsün hepsi üst üste geliyor

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)