Selçuk Aydın Tarihin Eşiğinde
5 Haziran Cumartesi gecesi İstanbul Abdi İpekçi Spor Salonunda Dünya Şampiyonluk maçı için ringe çıkacak olan Selçuk Aydın, gün sayıyor.
Romen Asıllı Kanadalı boksör Ionut Dan Ion, ile dünya şampiyonluğu için ringe çıkacak olan Avrupa Şampiyonu ve Kıtalar Arası Şampiyonumuz Selçuk Aydın, ünlü Kübalı antrenör İsmael Antonio Salas ve kondisyon antrenörü Jorge Rojas ile birlikte Amerika’nın Miami kentinde çok verimli bir kamp geçirdiğini belirterek, kondisyon ve taktik ağırlıklı olarak gerçekleşen idmanlarla karşılaşmaya hazır olduğunu dile getirdi.

bu haberi neden burdan paylaşıyorum ?
yaklaşık 400 kişiyi misafir edileceği için burdan paylaşma ihtiyacı hissettim tabiki mt ailesi bu organizasyonu seyretmek için herhangi bir ücret ödemiyecek bu organizasyonu ben seyredemiycem benim yerime sizin seyretmenizi ve bu güzel gecede dünya boks şampiyonunu canlı canlı seyretme olanağına sahip olabilmeniz için gerekli tek şey grup olarak gitmeniz ve gidiceğiniz guruptan seçtiğiniz kişinin adını soy adını bana yollamanız kafi seçilen kişinin getirdiği herkes içeri girebilecek iyi seyirler