Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

[MT İzmir] 9 Ekim Cuma 'Önemli Kararlar' Buluşması

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    arada bir gerkli böyle katılımlar.sonuç itibari ile kocaman bir topluluk MT.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    cuma akşamı görüşmek üzere.

Güncel tutalımki izmir grubundan görmeyen olmasın....

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    ben mesleki bir kongre için şehirdışında olacağımdan katılamıycam....eski konularla ilgili zaten gerekli kişilerle gereken zamanlarda konuşmuştuk, o konular hala aynı umarım tekrar konuşulmaz...

olayları bilmeyen ve her iki taraftaki grubada sonradan katılan arkadaşlar tanışsınlar kaynaşsınlar, güzel bir toplantı olsun...yeni katılan ve tanımadığım arkadaşlarla ileriki toplantılar da bende tanışmak isterim...
    eski olayları yaşadığımız ve aynı grupta bulunmadıklarıma gördüğüm yerde selam vermeye devam ederim...

katılamayacağım için 1-2 cümle yazmak zorunda kaldım kusura bakmayın...çok uzatmadan kısa ve net olmaya çalıştım...

kimse alıntı yapmazsa sevinirim...

herkese iyi toplantılar, herkes için hayırlısı olsun
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Aykut İyi yolculuklar ve umarım kongre verimli geçer..Sözlerin açık ve net olmuş,gelemesen de yorum yapman iyi olmuş.

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    arkadaslar 29 ekim yaklaşıyo.istanbul tam gaz hazırlıklara başlamış.cuma aksamı gelirken fikirlerinizide yanınızda getirmeyi unutmayın.hazır bir araya gelmişken bu konuyuda tartışalım konusalım.bir an evvel bizde hazırlıklara girişelim.sonra gec kalıyoz bir araya gelmek için.
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

O tarz olaylar ap ayrı günün anlam ve önemi için tüm kavgalar kırgınlıklar unutulur gerekli kortej olması gerektiği gibi yapılır yan yana yada ard arda lastik döner...

Sayın moderatörümüz bununla ilgili bir çalışma yapmıştır yada yapmak üzeredir ama söylediğin gibi fikir vermek bir yerde yararlı olabilir... İyi düşünmüşsün...

İstanbul la aynı anda başlık açacaktım,sonra daha zaman var nasılsa dedim,bazı konuları netleştirmek istedim kafamda,bu tarz organizasyonlar büyük organizasyonlar.Bazı şeyleri netleştirmek lazım,gezi başlığı açar gibi şuraya gidiyoruz denerek açılmaz.
    Tabi ki herkes fikrini paylaşırsa iyi olur.
    Ama şuan bu topic için bu konunun uzamasına gerek yok.Konular karışmasın,bu konuda çok önemli.Herkes fikrini yanına alıp gelsin buluşmaya,ama burada uzamasın.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    29 Ekim konusunda İstanbul'dan daha rahat olabilirsiniz

Ortak hazırlıklar sürerken, buradaki klasik izin sorunları yüzünden biraz sivrilik yapıp ortak duyuru tarihinden erken hareket ettik sadece...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul la aynı anda başlık açacaktım,sonra daha zaman var nasılsa dedim,bazı konuları netleştirmek istedim kafamda,bu tarz organizasyonlar büyük organizasyonlar.Bazı şeyleri netleştirmek lazım,gezi başlığı açar gibi şuraya gidiyoruz denerek açılmaz.
    Ama şuan bu topic için bu konunun uzamasına gerek yok.Konular karışmasın,bu konuda çok önemli.Herkes fikrini yanına alıp gelsin buluşmaya,ama burada uzamasın.
    haklısın tuncer zaten konuyu uzatmadık hatırlatma yapıyım istedim sadece.
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Hatırlatman iyi olmuş,ben zaten senin yazdığın mesaj için değil bundan sonra gelecekler için yazdım konu uzamasın,fikirlerinizi de alın gelin diye.Konunun tamamen 29 ekime dönmemesi için Bu konu da önemli,29 ekimde.İkisinin yerini iyi ayarlamamız lazım..

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Hatırlatman iyi olmuş,ben zaten senin yazdığın mesaj için değil bundan sonra gelecekler için yazdım konu uzamasın,fikirlerinizi de alın gelin diye.Konunun tamamen 29 ekime dönmemesi için Bu konu da önemli,29 ekimde.İkisinin yerini iyi ayarlamamız lazım..

Benim tanıdığım ve tahmin ettiğim tuncer...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    arkadaşlar, nacizane bir fikir belirtmeliyim. bir abiniz ya da kardeşiniz olarak görün beni. çünkü davet aldığım, kurduğumuz, kurmaya çalıştığımız, dağıldığımız; yani, tüm evrelerini gördüm motosiklet/öğrenci/vs vs gruplar içinde yaşadım. eminim ki pek çoğumuz dxa benzeri şeylerin tecrübesi vardır. size sadece şunu söyleyeceğim ve bir tek şey isteyeceğim...
    KONU HER NE İSE, MİNUMUM ORTAK NOKTANIZ( DOSTLUK) İÇİN

şu anda söylemek istediğim;

İNSAN YAPMAK İSTİYORSA MUTLAKA BİR YOLUNU, YAPMAK İSTEMİYORSA MUTLAKA BİR BAHANESİNİ BULUR...

İstediğim şey ise, birlikte olun ve birlikten kuvvet doğsun. elbette ki farklı düşünceler olacaktır birbirinizle aynı fikirde olmasanız bile birbirinizi kırmayın ( ki tanıdığım izmirli arkadaşların hepsi de sağduyulu )

"Eski" Mersin Mt yi hatırlıyor musunuz?
    Ya "eski" eskişehir Mt?

sakın "eski" olmayın, unutmayın ki, bizim bizden başka dostumuz yok.
    ve siz aynı safranın tuzunu, ekmeğini paylaştınız. yemek acı diye yememek olmaz, bir başkası da tatlı sevmeyebilir ama sizin, onun için "acı yemeği" yediğinizi gördüğünde "tatlı sevmese bile, tatlı yemeğini" size güvenip sizi kırmamak için yiyebilir.

unutmayın, mutluluktan çok, sorunlar ve bunların çözümleri insanları birbirine yaklaştırır. sakın ha bölünmeyin... bölünmek alışkanlık yapar

( Burnumu soktuğum için lütfen beni bağışlayın. biraz karışık oldu ama, iyi niyetle yazdığıma inanın )

SENCER
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    ARTIK YOK YENİSİNE SAGLIK
    QUOTE=yürekçe;1814762]arkadaşlar, nacizane bir fikir belirtmeliyim. bir abiniz ya da kardeşiniz olarak görün beni. çünkü davet aldığım, kurduğumuz, kurmaya çalıştığımız, dağıldığımız; yani, tüm evrelerini gördüm motosiklet/öğrenci/vs vs gruplar içinde yaşadım. eminim ki pek çoğumuz dxa benzeri şeylerin tecrübesi vardır. size sadece şunu söyleyeceğim ve bir tek şey isteyeceğim...
    KONU HER NE İSE, MİNUMUM ORTAK NOKTANIZ( DOSTLUK) İÇİN

şu anda söylemek istediğim;

İNSAN YAPMAK İSTİYORSA MUTLAKA BİR YOLUNU, YAPMAK İSTEMİYORSA MUTLAKA BİR BAHANESİNİ BULUR...

İstediğim şey ise, birlikte olun ve birlikten kuvvet doğsun. elbette ki farklı düşünceler olacaktır birbirinizle aynı fikirde olmasanız bile birbirinizi kırmayın ( ki tanıdığım izmirli arkadaşların hepsi de sağduyulu )

"Eski" Mersin Mt yi hatırlıyor musunuz?
    Ya "eski" eskişehir Mt?

sakın "eski" olmayın, unutmayın ki, bizim bizden başka dostumuz yok.
    ve siz aynı safranın tuzunu, ekmeğini paylaştınız. yemek acı diye yememek olmaz, bir başkası da tatlı sevmeyebilir ama sizin, onun için "acı yemeği" yediğinizi gördüğünde "tatlı sevmese bile, tatlı yemeğini" size güvenip sizi kırmamak için yiyebilir.

unutmayın, mutluluktan çok, sorunlar ve bunların çözümleri insanları birbirine yaklaştırır. sakın ha bölünmeyin... bölünmek alışkanlık yapar

( Burnumu soktuğum için lütfen beni bağışlayın. biraz karışık oldu ama, iyi niyetle yazdığıma inanın )

SENCER[/QUOTE]

[B]Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir[/B]

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Son kez güncelleyelim...

Yarın görüşmek üzere...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

KadZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Bu haftaki buluşmaya gelmeyi bende düşünüyorum ancak sıradan bir buluşma olmayacağı için kararsızım. Bir yandan da izmir li arkadaşlarımızla son buluşmanın ardından epey geçti.Gelme niyetindeyim.Bir aksilik çıkmadığı takdirden en azından kısa da olsa görüşmek üzere inş
    KADir ZEngin

Ne kadar hızlı gittiğini durman gerektiğinde anlarsın...

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    Alıntı KadZe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu haftaki buluşmaya gelmeyi bende düşünüyorum ancak sıradan bir buluşma olmayacağı için kararsızım. Bir yandan da izmir li arkadaşlarımızla son buluşmanın ardından epey geçti.Gelme niyetindeyim.Bir aksilik çıkmadığı takdirden en azından kısa da olsa görüşmek üzere inş
    Kadir kardeşim bizi bilirsin seni aramızda görmek her zaman mutlu eder,sıkılırım dersen sen bilirsin :
    gelmek istersen davet beklemeyeceksin ya
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son kez güncelleyelim...

Yarın görüşmek üzere...
    ........
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Akşam görüşmek üzere

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler