Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314

30 Ağustos korteji

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biz de geliyoruz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...-videolar.html

Foto ve videoları paylaşalım...

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Herşey Zafer Bayramına yakılır şekilde başladı ve bitti katılan arkadaşlarımı kutlarım.
    Lakin;buluşma yerinde tüm motosiklet dernekleri orda iken bizden yönetim bazında
    kimseler yoktu haliyle organize olamadık ve toplanan derneklerin yöneticileri
    bizim sorumluları sordukların da sap gibi kaldık orda Oğlum ve Ben (Gürkan)
    Tükkan sahibi olarak yöneticilik yaptı isteyerek veya istemeyerek yavf arkadaşlar
    böylesi büyük bir camiada böyle sahipsizlik olurmu.Ulusumuzun Zafer Bayramı için
    bir organizasyon oluyor MT yönetimi ortada yok herkes sorumluluğunu yerine getirsin
    ben kendi adıma çok içerledim ve umarım yönetim bu konuyla ilgili bize bir açıklama yaparlar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    Alıntı arslanfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herşey Zafer Bayramına yakılır şekilde başladı ve bitti katılan arkadaşlarımı kutlarım.
    Lakin;buluşma yerinde tüm motosiklet dernekleri orda iken bizden yönetim bazında
    Tükkan sahibi olarak yöneticilik yaptı isteyerek veya istemeyerek yavf arkadaşlar
    böylesi büyük bir camiada böyle sahipsizlik olurmu.Ulusumuzun Zafer Bayramı için
    bir organizasyon oluyor MT yönetimi ortada yok herkes sorumluluğunu yerine getirsin
    ben kendi adıma çok içerledim ve umarım yönetim bu konuyla ilgili bize bir açıklama yaparlar.
    bu söz üstüne başka ne denilebilir ki??
    aslına bakarsan orada olup olmamaları da bir derece, topiğin açılması, yada sembolik de olsa bir kaç kelime bişiy yazılması icap etmezmiydi?topiğin ana sayfaya yerleştirilmesini bile aramızdan bir kaç arkadaş yönetime bildirdi...

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arslanfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı Torx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu söz üstüne başka ne denilebilir ki??
    aslına bakarsan orada olup olmamaları da bir derece, topiğin açılması, yada sembolik de olsa bir kaç kelime bişiy yazılması icap etmezmiydi?topiğin ana sayfaya yerleştirilmesini bile aramızdan bir kaç arkadaş yönetime bildirdi...
    Yönetim belki 30 ağustos'u sevmiyordur! 31'ini kutlamayı tercih ediyor olabilir...
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Ne alaka yav?
    Adamların gelip gelmemesi en kabadayı etik açısından hoşluk olurdu o kadar..
    Ne maaşlı adamlarımız ne de seçimle iş başına getirdiğimiz kişiler..

Organizasyonu zaten turkbikers düzenlemişti bizde sitede mesajlaşarak ortak hareket ettik hepsi bu..Gürkan aga neyin yöneticiliğini yaptı onuda anlamadım?
    Beni kimse yönetemez kardeşim

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    katılmayı çok isterken ve büyük bir hevesle yola çıkmışken Aile'vi bir sorun yüzünden yarı yoldan dönmek zorunda kaldım.katılan arkadaşları tebrik ederim.gerçekten katılınması gereken bir organizasyondu.
    Rola kardeşim sanada ayıp oldu tel. yoktu arayamadım.tel. göndersene özelden
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Burdan devam edelim.

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler