Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

14 haziran pazar iğneada pabuçdere gezimiz var

Motovento
    REKLAM ALANI
    By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı yt_servan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kemanı getirirsen bende gelebilirim
    sen bana senin şu 3 motordan birini versene
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    İğneada yolunda dikkat edin çok güzel virajları olan bir yol ama aniden önünüze bir hayvan çıkabilir..Biz arabayla o yolda birv köpeğe çarptık 750 tl hasar çıktı..

FREEBLADE_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ 400;yamaha ybr 125,aprilla rs 50 cross
    ada yollarını her zaman sevmişimdir ama hayvan çıkmazsa

erhan_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki burgma uh 200 abs
    Burdan pek katılım olmıcak anlaşılan.Ama Lüleburgazdan hiç çıkmazsa yine 35-40 motor çıkar gibime geliyorÇok güzel bi gezi olucak inşallah.

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı erhan_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burdan pek katılım olmıcak anlaşılan.Ama Lüleburgazdan hiç çıkmazsa yine 35-40 motor çıkar gibime geliyorÇok güzel bi gezi olucak inşallah.
    kısmet.. burada gelicem yazmayıpta gelen bir sürü kişi oldu organizasyonlara. bu arada geçen pazar günü sen saat 1 sularında muratlıdan geçtin mi ? 2 Kişiydiniz hatta
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

erhan_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki burgma uh 200 abs
    Evet Muratlı ya arada sırada geliyorum akraba ziyaretine.Bidahaki gelişimde görüşmek dileklerimle...Yada yarın geliyormusun kesin.

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650A 2010 Siyah
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbuldan giden var mı?
    istanbul dan katılmayı düşünüyorum ama Cumartesi akşam Taksime çıkmam lazım arkadaşlara söz verdim, o yüzden uyanıp sabah çıkış saatine yetişebilir miyim bilemiyorum.
    Mahmutbey gişelerden Lüleburgaz 120-140km/h ile 1,5 saat filan sürer değil mi, önceden gidenlerden bilgi alayım :D

İki isteğim var;

1- Buluşma yerinin bir google maps idi vs. haritasını koyabilir misiniz, Lüleburgaz ın içinde mi bu sanayi sitesi, NavTurk 2009.02 de filan bulamadım köprübaşı diye bir sanayi sitesi.

2-Düzenleyen gruptan bir arkadaş Özel mesajla vs. tel no iletebilir mi acaba; buluşma konusunda yararlanmak üzere.

Motosikleti
    Her Türlü Her çeşitt
    Alıntı B.B.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbul dan katılmayı düşünüyorum ama Cumartesi akşam Taksime çıkmam lazım arkadaşlara söz verdim, o yüzden uyanıp sabah çıkış saatine yetişebilir miyim bilemiyorum.
    Mahmutbey gişelerden Lüleburgaz 120-140km/h ile 1,5 saat filan sürer değil mi, önceden gidenlerden bilgi alayım :D

İki isteğim var;

1- Buluşma yerinin bir google maps idi vs. haritasını koyabilir misiniz, Lüleburgaz ın içinde mi bu sanayi sitesi, NavTurk 2009.02 de filan bulamadım köprübaşı diye bir sanayi sitesi.

2-Düzenleyen gruptan bir arkadaş Özel mesajla vs. tel no iletebilir mi acaba; buluşma konusunda yararlanmak üzere.

özel mesajda tel nosu belirttim
    ::160:: [COLOR="Magenta"][B][I]тєκ ѕєvgiℓiм мσтσѕiκℓєтiм [/I][/B][/COLOR] :joker: ::kalbim::

FREEBLADE_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ 400;yamaha ybr 125,aprilla rs 50 cross
    of yhaaaaaa arkadaşlar ne zaman geziye katılmaya çalışsam illaki bizim peder bana iş çıkarıyor bahçeye gidilcek özür diliyorum sizlere ii eğlenceler arkadaşlar

Motosikleti
    Her Türlü Her çeşitt
    Alıntı erhan_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gibine gelmiyor öyle zaten
    ::160:: [COLOR="Magenta"][B][I]тєκ ѕєvgiℓiм мσтσѕiκℓєтiм [/I][/B][/COLOR] :joker: ::kalbim::

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    19 haziran sonrası pazar gününe denk gelen her organizasyon ve geziye balıklama atlarım
    size iyi eğlenceler ....
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi eylenceler arkadaşlar
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

wermeer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    arkadaşlar viraj konusunda deneyim kazanmak istiyorsanız poyralı iğneada arası sizin için bir eğitim alanı olabilir.. tek kelimeyle derslik virajlar var.. bu geziye katılan arkadaşlar çok dolu şekilde evine dönecektir.. 3 hafta önce gittim %100 doğa ve yol...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler