Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

hafta sonu şileye gidiyoruz (mangallı)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 600RR
    Arkadaşlar merhabalar... Bende beylikdüzündeyim gelmek sorun değilde bu aralar çalışmıyorum ne kadar gider masraflar hakkında bir bilgi alabilirmiyim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 // Northwing SLR 150
    Alıntı kadirarseven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhabalar... Bende beylikdüzündeyim gelmek sorun değilde bu aralar çalışmıyorum ne kadar gider masraflar hakkında bir bilgi alabilirmiyim..
    kadir kardeşim bız bduzunden baya kısı gıtces herhalde walla bız ayarladık cogu seyı sen sucugunun masrafı ve benzın para yeterlı olacaktır

Motosikleti
    CBR 600RR
    StoneOfDeathkadir kardeşim bız bduzunden baya kısı gıtces herhalde walla bız ayarladık cogu seyı sen sucugunun masrafı ve benzın para yeterlı olacaktır
    Eyvallah kardeşim tamamdır... Peki malzemeleri nasıl ayarlıyorsunuz herkes kendisimi getiriyor yoksa toplumu alıcaz..?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    StoneOfDeathkadir kardeşim bız bduzunden baya kısı gıtces herhalde walla bız ayarladık cogu seyı sen sucugunun masrafı ve benzın para yeterlı olacaktır
    Eyvallah kardeşim tamamdır... Peki malzemeleri nasıl ayarlıyorsunuz herkes kendisimi getiriyor yoksa toplumu alıcaz..?
    valla sole anlatım sana ben mımarobada oturuorum bahcesehır gıselerınden gırerız kopruden cıkınca ben kavacıktgan bı arkı alıcam ordan umranıye uskudar sapagına gırıcek faruk bızı beklıyo olucak ordan uskudara ınıcez alısverısımızı yapıcaz farukta faln canta war cantalara koyucaz devam edıcez walla sucugunu ıstıosan kendın al cunku sucuklar herkez kendıne dıer cola cart curt ortak alırız mangalıda getırcek arkadaslar istiosan msnı eklersın

Motosikleti
    CBR 600RR
    Alıntı StoneOfDeath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla sole anlatım sana ben mımarobada oturuorum bahcesehır gıselerınden gırerız kopruden cıkınca ben kavacıktgan bı arkı alıcam ordan umranıye uskudar sapagına gırıcek faruk bızı beklıyo olucak ordan uskudara ınıcez alısverısımızı yapıcaz farukta faln canta war cantalara koyucaz devam edıcez walla sucugunu ıstıosan kendın al cunku sucuklar herkez kendıne dıer cola cart curt ortak alırız mangalıda getırcek arkadaslar istiosan msnı eklersın
    Tamamdır kardeşim sen yeri, zamanı söyle buluşalım beraber gideriz...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tamamdır kardeşim sen yeri, zamanı söyle buluşalım beraber gideriz...
    tamamdır 7.45de bahcesehır gıseler nası ?

Motosikleti
    kanuni racer 200
    arkadaşlar bende gelmek istiyorum fakat yarın belli olacak. eğer gelirsem köprüden nasıl geçicez. daha önce köprüden motorla geçmedim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı greenbull adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende gelmek istiyorum fakat yarın belli olacak. eğer gelirsem köprüden nasıl geçicez. daha önce köprüden motorla geçmedim
    way kanunı racer gel kardesım gel nerden gelıosun ?

Motosikleti
    kanuni racer 200
    bakırköyden gelicem

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bakırköyden gelicem
    hmmm yarın faruk sana tarıf eder ben tam bılmıorum bakırkoyden eger e-6ya cıkarbılırsen bı yerde bulusuruz ama nası e-6tıya cıkacagını bende bılmıorum

Motosikleti
    kanuni racer 200
    e-6 ya çıkmak problem değil olmassa köprü gişesinde buluşuruz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tamam e-6ya cık sen orda bulusuuruz beklersın bı yerde bız 7:30 - 8:00 arası bahcesehır gıselerden cıkıcaz yola kopruden kavacıga gecıp bı arkadası alıp ordan uskudara gecıcez faruk bızım beklıcek saten

Motosikleti
    kanuni racer 200
    tamamdır görüşmek üzere

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tamamdır görüşmek üzere
    telefonum yukarda var eger gelecegın kesınlesırse bana ısmının bulundugu bı msj atarsan konusuruz ıyı geceler

ekaragz82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE
    arkadaşlar bende sabah sizinleyim ama sabh uyanabilitsembide tel no falam göremedim bend

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    İyi eğlenceler arkadaşlar malesef çalışıyorum sizlere katılmak isterdim doğrusu.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

hirkil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 cbf 150
    Arkadaşım nasıl kolayına geliyorsa birinci köprüdende gelebilirsin istersen bağlarbaşı üsküdar ayrımından çıkarsın ben seni ordan alırım saat 9.45 gibi yada StoneOfDeath(aydın) ile gelin ben sizi ümraniye-üsküdar çıkışından alayım yeter ki gelin elbet uygun bir yol bulunur

Alıntı ekaragz82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende sabah sizinleyim ama sabh uyanabilitsembide tel no falam göremedim bend
    05072956427 benim telefon numaram hirkil@msn.com msn adresim, yardımcı olmaya çalışırım
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi eğlenceler arkadaşlar malesef çalışıyorum sizlere katılmak isterdim doğrusu.
    teşekkürler bi dahaki sefere bekleriz o zaman
    By Hirkil

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    iyi eglenceler arkadaşlar...
    kazasız belasız bol eglenceli bir gün dilerim hepinize
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

hirkil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 cbf 150
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi eglenceler arkadaşlar...
    kazasız belasız bol eglenceli bir gün dilerim hepinize
    teşekkürler
    By Hirkil

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Arkadaşalar eşimle perşembe günü biz de Şile'ye mangal yapmaya gittik, nerede mesire yeri var nerede mangal yapılabilir araştırdık. Zaten sezon açılmamış çoğu yerde fakat iki yer keşfettik ve birinde yaptık mangalı çok hoşumuza gitti fakat malzemeleri oradan almadığınız taktirde 15 ytl. ödemek zorundasınız, ama eşim 150 isteseler yine verirdik dedi çok güzeldi biz çok memnun kaldık bir kaç da foto ekliyelim fikriniz olsun
    Tarife gelince Şile belediye sapağına gelince dört yolun sağ tarafında Saklı Dere'yi gördünüz mü diye bir tabela var oraya mutlaka girin Eğer hizmet veriyorlarsa orada kalmak isteyebilirsiniz gerçekten çok güzel bir yer ama değilse yine aynı yolun devamında sola saparak ilerliyorsunuz Karamandere Köyüydü sanırım tam hatırlayamadım ama sorarsınız bent kenarı deyince herkes gösteriyo yolu 2-3 km gidiyorsunuz ve süper bir mangal mekanı Biz çok beğendik size iyi eğlenceler Yalnız yol çok rüzgarlıydı ek bilgi olsun

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler