Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

1-5 Temmuz Kütahya Motosiklet Festivali

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bandit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    atlar,motosikletler,oyuncaklar
    ben gidiyorum hanimim la
    persembe sabahi cikacagim yola ve feribotta olacagim erken saatler de

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ccbilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORSIKLET-MODIFIYE-DOGA

kutahya

Arkadaslar bende cumartesı aksamı ordayım 2-3 saat takılıcam ortam cok guzel gecen senede bıraz ugrayıp gecmıstım bursadan benım aletle ama ben sıze cadırı tavsıye ederım cok guzel bır senlık alanı ve seyyar lokantalar vesaıre test stantları hersey mevcut ınsanlar cok ıyı nıyetlı ve arkadasca esınızlede gıdebılecegınız bır yer bende uye olmustum gecen yıl belkı kayıt yapan arkadaslar varsa hatırlar gurallardan bursa makoya gecmıstım ıs degısıklıgımden dolayı az kalabilmiştim o yuzden herkese ıyı eglenceler gorusuruz kutahyada, ıstanbullu arkadaslar bır cok scooter gurubu gelıyor tabı choopercu arkadaslarıda unutmamak lazım ve bende 125lık mzımle gıdıcem bence sızın haylı haylı gelıcegınızı dusunuyorum ozellıkle racıng motor kullanan arkadaslar yolda mp3 calar veya radyo tavsıye ederım tabı asırı dıkkatlı olun tekrar gorusmek dılegıyle.

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    size iyi yolculuklar ve iyi eğlenceler..fotolarınızı bekliyoruz :

iNfiNite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    No Moto No Cry
    Kütahya emok gerçekten çok güzeldi kütahyanın seçilmesinin sebebi tüm büyükşehirlere 300km uzaklıkta olması ...!!!!!

bu yıl toplam resmi kayıtlı 970 motor vardı ve mototaş mototal ve diğer motosikler firmaları sponsorluk yaparak festivale destek verdiler....festivalin son gecesi birbirinden değerli kasklar montlar ve motosiklet aksesuarları çekilişle dağıtıldı......

büyük firmalar yamaha honda test sürüşleri ile motoseverlerin karşısında idi ATV sürme imkanımız oldu ....

honda dikkatli motor kullanımı hakkında seminer verdi ve küçük scooteri today'i motor sürmeyi öğrenmek isteyenlerin beğenisine sunarak test sürüş imkanı tanıdı....

festivalin 2.gününde motokros yarışı vardı birhayli çekişmeli geçen yarışta 250cc kategorisi tabiri caizse BABALAR yarıştı şakir şenkalaycıoğlunun yarışma başladıktan sonra ilk virajdaki karmaşada motorundan düştü ve motoru bir daha çalışmadığı için yarış dışı kaldı...

denge de kalma yarışmasında şenkalaycıoğlu güzel artistik hareketlerle motosiklet sevenlere güzel anlar yaşattı ...

doğuluşah köyü heryönüyle güzeldi suyu ''Türkmen'' suyu adından pınarları mevcuttu hayatımda içtiğim en leziz su idi çam ağaçları heryer sincap dolu bir oraya bir buraya koşuşturuyor keyifli anlar yaşadık kısaca ve su elektrik sıkıntısı olmadı festival alanında hertürlü ihtiyacı karşılayacak bakkal manav tarzı yerler mevcuttu katılımın yüksek olduğu festivalde yurt dışından gelenlerde vardı seneye inşallah tekrarı olur ve orada buluşma imkanımız olur......

işte festivalden kamerama yansıyanlar ....

The Power of Dreams

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler