Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[MT Ankara] Fenerbahçe-Galatasaray maçı organizasyonu

Motovento
    REKLAM ALANI
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    arkadaşlar bu maçı ankaralı motosikletseverlerle bir arkadaşımızın mekanı olan GÜZELBAHÇE'de izleyeceğiz. tanışmak ve birlikte izlemek isteyenleri aramızda görmekten kıvanç duyarız.

Cafe türü bir yer, adres şu şekilde:

KARAKUSUNLAR MAHALLESİ 339. SOKAK NO: 12/A BALGAT

100. Yıl Tadım Pizza'nın yanında kalıyor. Kroki de şudur:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

güzel maç olacağını düşünüyorum müsait olan herkes gelsin arkadaşlar hem tanışmadıklarımızla tanışmış oluruz güzel olur

Fatih abicim bir sorum olacak kaçta buluşucaz biz oraya mı gelicez yoksa biryerde toplanıp mı gidilecez?
    :bestmt:

Motosikleti
    xt 600
    biz 18:00'da orada olacağız gençadam
    yeri bulamam diyen olursa bahçeli 7.cadde bp'nin önünde toplanıpta gidebiliriz.
    bu maç bizim
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

ben o çevreyi biliyorum abi ama bulamam diyen olursa yazsın mutlaka birileri alır veya buluşup gidilir

ya ben tam bilmiyorum orayı, tarif eder misiniz tam olarak

Motosikleti
    xt 600
    100. yıl pazarından odtüye giderken odtü-çiğdem yol ayırımından sola dön, sonra çiçekçinin bitiminden sağa, hemen 10 metre yukarda solda görürsün zaten motorları.
    amma tarif ettik bee.

Motosikleti
    MZ 1968 es175/2
    saat 18 de bahçelideyiz
    ::xrock::"No Matter What You Ride, it's All The Same Wind."::xrock::

abicim şimdi yüzüncü yıla gitmeyi biliyosan eğer bu odtüye doğru giderken yüzüncüyıl pazarı geliyo karşına orayı geçiyosun sanıyorum 2.sola dönüp yol biraz ilerledikten sonra yukarıya doğru çıkıyo tadım pizzayı köşedi görürsün onun yanında

ikinci bir yol ise çetinemeçten çukurambar yüzücüyıl istikametinde ilerleyip yüzüncüyıla değilde soldan çiğdeme giden yola çıkıyosun ve hiçbiryere sapmadan gidiyosun zaten yolun sonunda makromarketi görürsün.makroyu geçip sola doğru kıvrılan sokak var yine sokağın köşesinde tadım pizzayı görürsün

Alıntı MasterFK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saat 18 de bahçelideyiz
    bu başka bir etkinlik mi?

Alıntı BikerBoyz34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim şimdi yüzüncü yıla gitmeyi biliyosan eğer bu odtüye doğru giderken yüzüncüyıl pazarı geliyo karşına orayı geçiyosun sanıyorum 2.sola dönüp yol biraz ilerledikten sonra yukarıya doğru çıkıyo tadım pizzayı köşedi görürsün onun yanında

ikinci bir yol ise çetinemeçten çukurambar yüzücüyıl istikametinde ilerleyip yüzüncüyıla değilde soldan çiğdeme giden yola çıkıyosun ve hiçbiryere sapmadan gidiyosun zaten yolun sonunda makromarketi görürsün.makroyu geçip sola doğru kıvrılan sokak var yine sokağın köşesinde tadım pizzayı görürsün
    yüzüncü yıla nasıl gideceğiz?

abi sizde araba motosiklet herhangi bi araç var mı yoksa toplu taşıma ile mi geleceksiniz?

birde semt neresi oluyo ona göre tarif etsek daha güzel olur çünkü birkaç yerden gelinebiliyo

Motosikleti
    xt 600
    yok oda aynı organizasyon. yüzüncü yıl balgatta, konya yolunun karşı tarafı. çukurambar, odtü, trafik hastanesi. muhit olarak oralar işte

keçiören'den geleceğim ona göre tarif ederseniz

Motosikleti
    xt 600
    bikerboyz, emir komuta sende
    akşama görüşürüz.

keçiörenden konya yolundan konya istikametinde gelip eskişehir ayrımına kadar geliyosunuz.orda zaten armada var konya yolundan eskişehir istikametine dönüyorsunuz armadayı geçtikten hemen sonra köprülü kavşak var ordan sağa alta inen yol var zaten yazıyo yüzüncüyıl çukurambar diye.köprünün altında göbekten sola dönüp ilk sağdan yukurı çıkan yola sapıyosunuz yine bir göbek geliyo ve sağa kıvrılıyosunuz sonra sağda çankaya üni olmak üzere bir göbek daha geliyor bu kez sola dönüp hiçbiryere sapmadan gidiyorsunuz karşınıza pazar yeri geliyor zaten ordan sonrası yukarda var

resim eklemeye çalışıcam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)