Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: bu geziye geliyormusunuz

Katılımcı sayısı
23. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • geliyorum

11 47.83%
  • belki

12 52.17%
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

[MT-İstanbul] Cruiser İstanbul Buluşması

Motovento
    REKLAM ALANI
    nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    bu kadarmıyız arkadaşlar. koca istanbulda 10-15 kişimiyiz.
    enjoy your ride and enjoy forever

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    selam ben ve eşimde bu geziye katılmak isteriz

topic tümünü okudum bazı arkadaşlarımız görüşlerini belirtmiş

bende nacizabe fikrimi beyan edeyim

maşukiye için hiçte iyi bir zaman değil bağ bozumu eylül ekim ayı gibi olur. nisanda gidersek ne üzüm bağlarını ne de şarap fakrikalarını görebiliriz. sahilde bu mevsimde çok rüzgarlı olacağı için bir kez daha düşünmekte fayda var.

sapanca için en idea mevsim aslında sonbahar olsada nisan ayında da oraların tadına doyum olmaz özellikle kiremitte alabalık bence en favorisi.

yalnız unutmamamız gereken bir durum var sapanca bilindiği üzere şehir dışında olduğu için gelecek olan tüm arkadaşlarda KGS ve Ehliyet olma zorunlulu var. aksi taktirde toplu sürüşte çok dikkat çekeceğimiz için ilk çevirmede tatsız bir çok olayla karşılaşırız.
    unutmadan uzun yol tecrübesi olmayan arkadaşlar için gideceğimiz mesafe yaklaşık 250 km olup dikkate alınmasında fayda vardır. gayri toplu sürüşte kurallara uyulduğu taktirde herkes için çok güzel bir tecrübe olur.

nereye gidersek gidelim farklı cc motorlara sahip arkadaşlar katılacağı için grubun güvenliği açısından 2 konvoy halinde çıkmak en doğru karar olcağınıda zaman içerisinde hepimiz idrak edeceğiz.

son olarak tüm motorsiklet tutkunlarının dikkatini çekmek istediğim diğer bir konu da sapanca gibi uzun bir mesafe sürecek olan toplu sürüş ve devamındaki yemek-muhabbet sıkı dostlukları beraberinde getireceğini unutmayalım.

iyi akşamlar
    Rüzgarımı bile yakalıyamazsın

Motosikleti
    Salcano sm250
    uzun yol tecrübem ehliyetim olmadığı halde sadece 1 polis çevirdi kaskım olduğundan bişey demedi ama orda ne olur bilemem .. belkide gelmem
    [B] 34 EA 6?3?[/B]

kankavi® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki EN500 2000
    arkadaşlar eli değen biri olursa topic e toplu sürüş kurallar ve işaretlerini içeren topic in linkini versinler bi ara görmüştüm ama hep yalnız kullandığım için işim olmaz diyim kaydetmemiştim. grup liderlerinin dikkatine
    Hayliden hayli kalınlaştı yobazlık yeniden, Softalık zorlu anırtı ile aldı yürüdü.
    Kara bir kinle taassub pusudan çıktı yine, Yurdu şâhâne cehâlet yeni baştan bürüdü. (Neyzen Tevfik)

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    Alıntı kankavi® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar eli değen biri olursa topic e toplu sürüş kurallar ve işaretlerini içeren topic in linkini versinler bi ara görmüştüm ama hep yalnız kullandığım için işim olmaz diyim kaydetmemiştim. grup liderlerinin dikkatine
    kankavi ilk mesajımda var topic tekrardan kontrol edermisin

Alıntı A.Y.F.E.R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam ben ve eşimde bu geziye katılmak isteriz

topic tümünü okudum bazı arkadaşlarımız görüşlerini belirtmiş

bende nacizabe fikrimi beyan edeyim

maşukiye için hiçte iyi bir zaman değil bağ bozumu eylül ekim ayı gibi olur. nisanda gidersek ne üzüm bağlarını ne de şarap fakrikalarını görebiliriz. sahilde bu mevsimde çok rüzgarlı olacağı için bir kez daha düşünmekte fayda var.

sapanca için en idea mevsim aslında sonbahar olsada nisan ayında da oraların tadına doyum olmaz özellikle kiremitte alabalık bence en favorisi.

yalnız unutmamamız gereken bir durum var sapanca bilindiği üzere şehir dışında olduğu için gelecek olan tüm arkadaşlarda KGS ve Ehliyet olma zorunlulu var. aksi taktirde toplu sürüşte çok dikkat çekeceğimiz için ilk çevirmede tatsız bir çok olayla karşılaşırız.
    unutmadan uzun yol tecrübesi olmayan arkadaşlar için gideceğimiz mesafe yaklaşık 250 km olup dikkate alınmasında fayda vardır. gayri toplu sürüşte kurallara uyulduğu taktirde herkes için çok güzel bir tecrübe olur.

nereye gidersek gidelim farklı cc motorlara sahip arkadaşlar katılacağı için grubun güvenliği açısından 2 konvoy halinde çıkmak en doğru karar olcağınıda zaman içerisinde hepimiz idrak edeceğiz.

son olarak tüm motorsiklet tutkunlarının dikkatini çekmek istediğim diğer bir konu da sapanca gibi uzun bir mesafe sürecek olan toplu sürüş ve devamındaki yemek-muhabbet sıkı dostlukları beraberinde getireceğini unutmayalım.

iyi akşamlar
    Merhaba A.Y.F.E.R. söylediklerinize tümüyle katılıyorum benim de nacizhane fikrim şu acaba uzak mesafeye gitmektense istanbulda buluşup önce tanışma yapsakmı? sonrasında da uzak mesafe gezilere grubun liderlerini ve tecrübelilerini tespit ederdik en azından? ne dersiniz. hem toplantı sonucu istanbulda hep beraber turlardık tadını çıkarırdık uzak gezilerin temelini atarız

cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    1. sayfada grup sürüşlerinin nasıl gerçekleşmesi gerektiğine dair linkler mevcut kankavi
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

Motosikleti
    TvS ApAcHe
    istanbulda hep beraber turlamak tehlike arz edebilir öncelikle geziye katılacak kişileri tanımak mantıklı , geziye katılacak arkadaşlarda ehliyet şartı aramak zorundayız . Bi mevkii belirleyelim o zaman orda hem bi kahvaltı hem bi tanışma sonra illa gidilecek bi yer belirleriz aramızda
    [B][I]iki teker hastalığında bünye tedaviyi reddediyor.. !!![/I][/B]

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    arkadaşlar salı pazarının olduğu yer güzel orda buluşabiliriz. fenerbahçe stadının arkası
    buluşma noktası orası olsun.
    avrupadan gelecek arkadaşlarla ben dahil arabalı vapurunun kalktığı yer olur ordan vapurla kaşıya geçilip buluşma noktasına gidilir.
    buraya kadar sorun olmaz sanırım ancak ben kozyatağında 5 sene kalmama rağmen 5 senedir de uğramıyorum açıkcası o yüzden kadıköy taraflarında güzel oturup rahatça konuşabileceğimiz yer nereleri var benim bildiğim tek yer barlar sokağıdır
    buluşma yeri olarak bence
    anadoludakiler salı pazarı
    avrupadan gelecek olanlar eminönü vapur iskelesi ordan salı pazarı

Motosikleti
    TvS ApAcHe
    katılımcı hangi yakada çoksa o yakada buluşalım ben avrupa yakasındayım gaziosmanpaşa dan gelicem

Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Birde herkesin mont ve kask olmazsa olmazı, ehliyeti olması zorunlu olsun.

Motosikleti
    TvS ApAcHe
    Alıntı cousinecruis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birde herkesin mont ve kask olmazsa olmazı, ehliyeti olması zorunlu olsun.
    haklısın sana katılıyorum

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    arkadaşlar katılmak isteyen katılır herkezin montu olmayabilir böyle bir zorunluluk getirmek olmaz ama ehliyet konusuna katılıyorum

kask ve ehliyet konusuna tabikide katılıyorum

kadir_3483 bu arada sanırım anadoludan katılım daha kalabalık gibi. şimdilik 16 kişi falanız ve bunların da çoğu anadoluda nerdeyse 10-11 kişi karşıda

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    mont değilde kask olsun tabiki.. montun gerekliliğine inanmadığımdan değil ama henüz onu alamamış arkadaşlar olabilir.. mesela ben 2 aydır pantolona ve motobota bir türlü fırsat yaratamadım.. :(
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Motosikleti
    TvS ApAcHe
    tamam o zaman biz de eminönü iskelede buluşalım arkadaşlarla toplanmayı düşündüğümüz yere geçelim benim için uyar bi tarih ve yer belirlemek lazım seçim sizin biz misafir gelmiş oluyoruz

Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Peki mont gerekli olmasın fakat maksimum koruma ile çıkalım yola, allaha emanet.

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    bi söz varya bende burada öğrendim düşmeyen motorcu yoktur henüz düşmemiş motorcu vardır.. korumalar önemli gerçekten..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    evet arkadaşlar mont şart olmasın herkez kendinin maksimum korumasını yapsın öyle gelsin diyelim o zaman
    kesinlikle ceket önemli bir faktör ama koray arkadaşımın dediği gibi alamayanlar olabilir.

karşıda buluşma sonrası gidilebilecek yerler varsa paylaşalım ve yeride kararlaştıralım. Karşıda güzel mekan bilen varsa bildirsin ???

Motosikleti
    TvS ApAcHe
    anadolu yakasındaki arkadaşlar bildiğiniz güzel bi yer yok mu hiç olmadı çamlıca tepesi yaparız olmaz mı

Motosikleti
    suzuki intruder 250
    karşınızda gzl yerler konusunda tecrübeli insan duruyor
    şaka bir yana mütevazi olayım ve Cruiser kullanıcısı olarak bende elimi kaldırıyorum..
    :bounce:

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    hoşgeldin büşra_bjk

kadir3483 aslında iyi fikir .hemde kısa bir sürüş olmuş olur.

başka fikri olan varmı?

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)