Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

20 KASIM PAZAR MOTOSİKLET.NET İZMİR TAYFASI YARIŞA GİDİYORUZ

Motovento
    REKLAM ALANI
    One_Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125

kanka ben yediremem kendime motor toplantısına eshotla gitmeyi ıslansak da motorda ıslanalım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    redpepper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125
    arkadaşlar toplantınızdan geç haberim oldu o yüzden gelemedim sizinle tanışmayı çok isterdim bu arada yarın ki yarışa kaçta gidiyorsunuz ben pınarbaşı pistini bilmiyorum izmirde yeniyim size takılıp geliyim diyecektim

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben bornovadayım,saat 10'a kadar bana telefon açarsan buluşur beraber gideriz
    ev: 343 10 14-mustafa

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    sağanak yağmura rağmen en az 20 kişi toplanmak güzeldi. Çoğumuz motorlarla geldik, ıslandık ama yılmadık

lancelot35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    aslında orada buluşacaz ama ne tarafta oturduğuna bağlı bir arkadaşımız seninle gelecektir.

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    beraber yürüdük biz bu yollarda beraber ıslandık yağan yağmurda şimdi bakalım ne olacak yarın yarışta ( İZMİR TAYFASI BİRİNCİ ) ikinci kim :
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    Aprilia RS 125
    arkadaşlar yarıştan sonra bir yerde buluşacakmısınız. tanışalım sizinle. birisi bana mesaj atabilirse şu saatte burada toplanıyoruz diye gelirim oraya 05433464948

Motosikleti
    Aprilia RS 125
    ben bornovadayım,saat 10'a kadar bana telefon açarsan buluşur beraber gideriz
    ev: 343 10 14-mustafa
    mustafa sağolasın ama mesajını geç okudum
    arkadaşlar bu arada ben üçkuyulardan

tugrul_sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsiklet,araba
    herkese ii eğlenceler benim için de yiyin köftelerden (keşke bende gelebilsem)

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    hadiyin arkadaşlar fotolar

Alıntı e_erdun adlı üyeden alıntı
    hadiyin arkadaşlar fotolar
    foro moto yok abicim,gurup kayış attı,ben yarıştaydım,egelim ve oneway'in motorlarını orada gördüm ama kendileriyle karşılaşmadık,geri kalanlar malesef çeşitli nedenlerle gelemediler

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    oazaman neyse başka zamana ama en kısa zamanda başka fotolar
    sevgi ve saygılarımla
    İZMİR'li kardeşlerim

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    izmir tayfası kayış atmaz resimler gelecek mustafa koyunları sayarken biz yarışı izliyorduk biz koyun değiliz ya bizi görmemiş
    CENGOMOTO

Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı
    izmir tayfası kayış atmaz resimler gelecek mustafa koyunları sayarken biz yarışı izliyorduk biz koyun değiliz ya bizi görmemiş
    cenkis abi sende mi oradaydın?ben motorumu gelen herkesin görebileceği şekilde açık 2.tirübünün arkasına yolun tam kenarına koydum,hatta oneway ve egelim'in de motorlarını benimkinin karşısına koyduğunu gördüm ,ama kendileriyle karşılaşmadık ,senin motorunu da hiç görmedim,keşke arasaydınız abi yaw

tiryakim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jınlun 250
    arkadaşlar yarışlar umarım güzel geçmiştir ama biz gelemedik.neyseee. kısmet bidahiki sefere

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    Yarışlar güzel geçti, kaza bile gördük resimler, yarış ve lastik yakma videoları yakında burada. Musatafa kardeşim yav sen motora cam mı taktırdın, motoru gördüm ama camlı olduğunu görünce senin olacağı aklıma gelmedi, tabi o sensen. Evet biz bedriyle başbaşa izledik, sonra da köfteci orhana gidip afiyetle götürdük köfteyle piyazı

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    bende 4 saat nargileye tünedim aklım sizde yarışta kaldera arkadaşım gelmiş karşılayayım sohbet edeyim onuda yarışa getireyim diye bekledim izmir tayfasının misafirperverliğini göstereyim onada köfte piyaz ısmarlayayım istanbula dönünce ercüment abime constantine nunu ya izmirin köftesini anlatsın istedim işleri uzadı herhalde gelemedi fakat bıraktığı not bize ulaştı TEŞEKKÜRLER KALDERA seni seviyoruz (yine bekleriz )
    CENGOMOTO

Alıntı One_Way adlı üyeden alıntı
    . Musatafa kardeşim yav sen motora cam mı taktırdın, motoru gördüm ama camlı olduğunu görünce senin olacağı aklıma gelmedi, tabi o sensen.
    aşkolsun ,benim motoru aldığımda zaten camı vardı

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    hay allah ya, yarış heyecanı kafamızı bulandırdı demekki o halde senin motoru gördük ama şaşı olduk o an demekki biz çok sık yer değiştirdik ama denk gelmedik malesef

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    arkadaşlar valla çok istiyodum yarışa gelmeyi ama toplantı gecesi eve dönüşte allahtan kiii karşıyakaya kadar gelebildim biliyorsunuz motorumda bir problem var ve şakır şakır yağmuruda yiyince iflas etti karşıyakada yolda kaldım motor stop etti ve çok uğraşmama tağmen çalıştıramadım feci şekilde ıslandım motoru ittire ittire akşamları bıraktığım kapalı garaja götürdüm ve eve zor attım kendimi ertesi sabah erkenden kurumuştur kendine gelmiştir ümidiyle gidip marşa bastım yine ama nafile çalışmadı gelemedim kusura bakmayın beklediğim parça sonunda geldi motorum bu hafta servise girecek birdaha ki yarışa bırakın izleyici olarak gelmeyeceğim yarışacağım desteğinizi bekliyorum

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler