Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

19 Kasım'da ESKİHİSAR'da Rakı-Balıktayız (resim ekledim)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Evet arkadaşlar, gelen istekler doğrultusunda Gebze-Eskihisar 'da Sahil Restaurant'a canlı müzik (alaturka-pop-tsm) dinlemeye ve rakı-balık olayına girmeye gidiyoruz. Gideceğimiz mekan tanıdık, bizim burada arkadaşlarla sık sık gittiğimiz bir yer. Yemekleri, balıkları, mezeleri çok güzeldir. Balıklar buzluktan vs. çıkma değildir. Direk tap taze balıkları yiyeceksiniz yani. Organizasyonun İstanbul ayağının toplayıcısı olmaya gönüllü bir arkadaş arıyoruz. Gönüllüler direk benle irtibata geçsinler.. Haydi bakalım.. Katılımcılar el kaldırsın.. Bilmeyen arkadaşlar için ufak tefek bilgi veriyim hemen.

Arkadaşlar, gideceğimiz yerin resmini de veriyorum aşağıda, yemekten sonra ufaktan bir mehtap turu atacağız, o tekne de resimde görünmekte..

Menü ve fiyat belirlenmiştir arkadaşlar:
    2 Duble rakı / 2 Bira
    Börek ya da Kalamar (kalamar süper tavsiye ederim)
    Ordövr tabağı
    2'şer adet meze
    Meyve
    Salata
    Ana yemek olarak da Balık (çinekop) ya da et mahsulleri (köfte, şiş vs.)

Fiyat: 25 YTL

Yer Neresi:
    Eskihisar / Gebze

Tarih nedir:
    19 Kasım 2005 Cumartesi

Saat:
    17:30 KARTAL sahildeki TANSAŞ'ın otoparkı'nda buluşulacak. Ben Eskihisar'da ortamı ve mekanı hazırlamakla meşgul olacağım o sırada. Direk Eskihisar'a gelecek olanlar, geç kalan, erken gelmek isteyen vs. beni cepten arayabilir. Bu arada eklemek isterim, Fuat abi (nunu) öğlenden gelecek ve balık tutacağız. İSteyenler katılabilir.

Ulaşımı nasıl yapacağız:
    Kadıköy'den 45 km. E-5 veya E-6 TEM'den gelinebilir. Araçsız gelecekler için Gebze-Harem minibüsleri veya Gebze-Haydarpaşa Banliyö Treni, Adapazarı Expresi de mümkün. Ayrıca Şifa mahallesine kadar İETT otobüsü ile gelinip kalan yol minibüsle de gidilebilir. Şifa Mh.-Eskihisar arası yaklaşık 8-9 km.

Mekan nasıl bir yer abi?:
    Eskihisar balıkçı köyü tarzında ufak bir yerdir. Burada gitmeyi planladığımız yer, denize sıfır, açık-kapalı bölümü olan güzel bir restaurant. Sizler için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan kardeşleriniz, Cumartesi canlı müzik olayının olmamasına rağmen imkanlarını zorlamış ve ayarlamaları yaparak canlı müziği de siz değerli Motosiklet.net üyeleri için sağlamıştır. Erken saatte gelinmesi halinde, Eskihisar'da deniz kenarında dolaşabilir, kayalıklardan denize çakılları atarak taş sektirmece oynayabiliriz. Eskihisar kalesini de görebilirsiniz ayrıca. Olta getiren çok güzel balık da tutabilir. Balıkçı teknemiz mevcut, denize de açılabiliriz isterseniz. Ayrıca son anda öğrendiğim üzere arzu edilirse bizim tanıdığımız bir abimizin büyük teknesi de var. Erken gelinebilirse onunla toplu olarak da bizim oralarda bir deniz gezisi yapabiliriz. Taleplere göre bu ayarlama da yapılabilir yani.. Opsiyon çok bizde kardeşim..

İletişim için telefonum 0 532 738 37 09

KATILIM LİSTESİ

Cenkmenderes
    ccbbdd +1 (yenge)
    e_erdun +1 (yenge)
    Biscuit +1 (yenge)
    LBC_34 +1 (yenge)
    tapir +1 (yenge)
    ersen ve ahmet abi
    Conqueror
    baron985
    shamyl
    Nunu + 1 (yenge)
    Constatine (hede hödö yok geliyosun)
    Apache34 +1 misafir
    Morpheus
    deamon +1 (yenge)
    federal (maçtan sora veya önce artık bilemiyorum)
    Cango
    borty +1 (yenge)
    erkiran
    Kobayashi
    zuhtupasa
    zpoint
    mete_han
    explorer +1 (yenge)
    necef +1 (yenge)
    slwer
    HEKTOR
    AIR_
    tar-kan +1
    demaks1905

**Not: Liste devamlı güncellenecektir. Gelişmeler için bu ilk mesajı takip edebilirsiniz arkadaşlar.
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LBC_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun
    yaz kardeşim benide +1 olarak.bi siftah atmış olalım

cenkmenderes, nee rakı balık göbek havası işte o benim yawwwww

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    valla cenk kardeşim düzenleyecek
    bişküüüüüüüüüüit şarkı şöylecek
    büyük barış kardeşim gökten elma bekletecek
    Lbc kardeşim orda olacak
    mööööööööş kardeşim orda olmayacak ta
    ben neden orda olamayacam
    olacam olacam herkesten önce orda olacam
    herzamanki gibi
    balık ve rakı ooooooooooofffff

bende varım bu sefer. ama bizim arabaya bir şöför bulmam gerek. hemen yakınında arabayı koyabilecek ve beni yürütmeyecek bir yer var dimi cenk. ayarla yani bana öyle bir yer yürütme beni. sonra sırtına çıkar senide sakatlarım bak

Motosikleti
    baron985, elbetteki arabayı cekip yurumene gerek kalmayacak yer var. Ayıp ediyonuz bizim organizasyonda her türlü hizmet mevcut hocam. Arabaya bir şoför bulursun yaw.. Seni de ekledim..

holy_diver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

cenkmenderes, bulamasamda kendim sürer gene gelirim. maltepe civarındakilerle sahilde falan buluşalım ama. yeri falan bilmiyoruz şimdi. kaybolursak birlikte kaybolalım yanlız bırakmayın kardeşim şu sakat ve yaşlı adamı

Motosikleti
    Ben sizi E-5 üzerinden bu taraflara yakın bir yerden ( mesela Çayırova BP - Mc Donalds drive-service falan olan yer) alırım. E-5'den gelirken de kaybolabiliyorsanız BP'ye gelene kadar zaten diyecek birşeyim olmaz.

Maltepe civarlarına yakın birisi orada bir buluşma noktası belirlesin arkadaşlar. Ben Gebze'den kalkıp Maltepe'ye ordan yine Gebze'ye dönmiyim yani o manada diyorum. Mesela TAnsaş var orda sahil yolunda. Orada buluşun abicim en güzeli. Saat için beraber karar verelim. Ama bence erken olursa daha güzel olur. Hava kararmadan Eskihisar kalesi, balıkçı limanı vs. göstermek isterim size. Dediğim gibi balıkçı tekne-kayıkları ile takılırız da hafif açılıp isterseniz..

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    birileri rakı balıkmı dedi???? bendemi gitsem ne

Motosikleti
    yaw o kadar dert etme, gelinecek yer olan Eskihisar, öyle polisli çevirmeli bir yer değil. Zaten E-5 üzerinde de çevirme olmuyor. Sen yeterki gelmek iste, her şekilde gelirsin. Motorla, motorsuz vs.. Gelmek istersen gerisi hallolur.. Hadi bakalım. Tembellik yapmayalım.. Ayrıca daha ehliyetini alamamış bir çok arkadaşım geliyor gezilere. Neyse karar senin.. Bekleriz

Conqueror (gelmiyorum diyebileceğini sanmıyorum fatihcim)

diyemiyoruuummm

bu kadar dost oraya gelirde ben gelmemmi
    cenkmenderes hocam sen organizasyon yaparsında ben gelmem mi?

conqueror, sen yapsaydınbu organizastyonu bölemi olurdu kardeşimmm

Motosikleti
    Yamaha Fazer
    ben gelmiyim bari zaten motor da gitti, tadım tuzum kalmadı
    ALPAY

explorer, noldu motora yaw. sattın mı yoksa

Motosikleti
    Yamaha Fazer
    he yaw sattım, hanım hanımcık bir kardeşimize sattık hayırlı olur inşallah barış ben gelirsem ki arabyla gelebilirim seni de alırım geçerken, ama perşembe kesinleşir benim gelip gelemiycem
    ALPAY

Motosikleti
    explorer, harbi motor noldu? Motorsuz gel sen de.. arabayla gel mesela..

explorer, gittimi lan motorrrr yapma beeeee kan ağladı içim hayırlısı olsunnn

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cenk rakı balık ha eee dönüş yolunda o motorları kim kullanacak bi de ehliyetsizlerde katılıyo falan diyerek ehliyetsizleride yoldan çıkasrıyon katılan arkadaşlar elbet dönüşü düşünüyodur
    rakı balık çok tahrik edici ama ya dönüş motorları kim kullanacak veya kim 2 dublede kalacak hadi bakalım kolay gelsin
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

explorer, hayırlı olsun sanada alanada. valla ne çabuk gitti anlamadım hocam eve hizmet gibi olur senin beni alman falan. gecede sana yük olmayayım. ben bişiler ayarlarım arabaya. sağolasın

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler