Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

[İstanbul MT]Onur Sual kardeşimizin ailesine baş sağlığı ve mezarlık ziyareti

Motovento
    REKLAM ALANI
    kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD
    Çok istediğim bu olaya maalesef gelemiyorum. Vardiyam bugün belli oldu ve buluşma anında çalışıyor olacağım. Yüreğim sizinle. Onur (Allah gani gani rahmet eylesin) arkadaşımızın ailesine de biz, çok isteyip te gelemeyenler adına da başsağlığı dilerseniz minnettar kalırım. İnşallah bu olayların tekrarını hiç bir motorcu yaşamaz ve gerekli önlemler de yetkililer tarafından alınır (yapılan resmi açıklamalara göre hiç sanmıyorum ama ) Sağlıcakla...
    O da asi ruh yaşamla ölüm arasında.

En çok direnenler, en çok bilenenlerdir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Böyle bir organizasyon düzenlendiği için yönetimi kutluyorum yüreğim sizinle olacak.

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Arkadaslar, peki sizde miting sonrasi kopmalar olmaz mi? Ben kimseyi tanimiyorum etmiyorum, mitingden sonra kim evine gidiyor, kim Onur icin ziyarete gidiyor nereden bilecegiz?

Motosikleti
    CBR125
    Alıntı flying hellfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar, peki sizde miting sonrasi kopmalar olmaz mi? Ben kimseyi tanimiyorum etmiyorum, mitingden sonra kim evine gidiyor, kim Onur icin ziyarete gidiyor nereden bilecegiz?
    Ömür Plaza önünde bluşacağımızdan tanışıcaz kimleri takip etmeniz gerektiğini orada konuşuruz.

kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD
    güncel....
    O da asi ruh yaşamla ölüm arasında.

En çok direnenler, en çok bilenenlerdir

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    televizyon kanallarıda orada olacakmı? canlı yayınlamalılar bunu...
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

zargana_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cenix 18 vites bisiklet:)
    selam arkadaşlar ben arnısa yeni katıldım RoMeO nun eski zat ıının sahibiyim bugun bende romeo ile birlikte kaza yaptım allah şükür bişi olmadı mitinge 100 de 99 gelecegiz hepimisin başı sagolsun

Motosikleti
    şimdi yok
    orda olmayı cok ısterdım katılan tum arkadaslara emeklerınden dolayı teşekkur etmekten baska yapabılecegım bırsey yok umarım sesımızı duyarlar
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

plur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bam bam bugün uğurun kardeşine ulaştı telefonla. Başsağlığı için gelmek istediğimizi söyledik, memnun oluruz dedi. Fakat pazar günü büyük bir ihtimal gidemeyiz. Önümüzdeki pazarda uğurun ailesini ziyaret etmeyi teklif ediyorum. Hatta bunun içinde bir topic açılabilir.
    ONUR SUAL... SENİ ASLA UNUTMAYACAĞIZ KARDEŞİM!!!

"ONUR"umuzu KAYBETMEYELİM..

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Alıntı plur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bam bam bugün uğurun kardeşine ulaştı telefonla. Başsağlığı için gelmek istediğimizi söyledik, memnun oluruz dedi. Fakat pazar günü büyük bir ihtimal gidemeyiz. Önümüzdeki pazarda uğurun ailesini ziyaret etmeyi teklif ediyorum. Hatta bunun içinde bir topic açılabilir.
    bu pazar zyaret edebilseydik güzel olurdu ama saglık olsun haftaya gideriz
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Oğlumun geleceği görmüşçesine 17 Ekim 2007 tarihinde yazdığı bir yazıyı sizlerle paylaşmak istiyorum...

Bence cok buyuk bir gosteri yapmalıyız.Bir savas vermeliyiz.Dişe diş olmalı bu gösteri.Sadece toplu surus şeklinde olmamalı.Birşeyler duyurmalı birşeyler başarmalı ve birşeyleri ispat etmeliyiz.Taksici ise taksici,minübüs ise minibüs.İster sivil ister ticari herkese birşeyler göstermeliyiz.Böyle kaybeden hep biz oluyoruz.........

Motosikleti
    Salcano sm250
    Alıntı onur grafik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oğlumun geleceği görmüşçesine 17 Ekim 2007 tarihinde yazdığı bir yazıyı sizlerle paylaşmak istiyorum...

Bence cok buyuk bir gosteri yapmalıyız.Bir savas vermeliyiz.Dişe diş olmalı bu gösteri.Sadece toplu surus şeklinde olmamalı.Birşeyler duyurmalı birşeyler başarmalı ve birşeyleri ispat etmeliyiz.Taksici ise taksici,minübüs ise minibüs.İster sivil ister ticari herkese birşeyler göstermeliyiz.Böyle kaybeden hep biz oluyoruz.........
    O halde haydi mitinge
    ALLAH tüm vefat eden motorcu kardeşlerimizin mekanını cennet eylesin..
    [B] 34 EA 6?3?[/B]

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı ciqi1905 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O halde haydi mitinge
    ALLAH tüm vefat eden motorcu kardeşlerimizin mekanını cennet eylesin..
    aminnnnnnnnnnnn
    98 Beygir.....

şimdi üye oldum pazar sizinleyim hem mitinge hem Onura, karda yağsa geleceğim normalde kışın motora binmem ama benim kask açık kask olduğu için sırf pazar için maske aldım hatta eldivenlerim yarım parmak yarında kışlık eldiven alacağım.Pazar Ömürde görüşmek dileğiyle.....

Motosikleti
    Salcano sm250
    Alıntı Limankalesi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi üye oldum pazar sizinleyim hem mitinge hem Onura, karda yağsa geleceğim normalde kışın motora binmem ama benim kask açık kask olduğu için sırf pazar için maske aldım hatta eldivenlerim yarım parmak yarında kışlık eldiven alacağım.Pazar Ömürde görüşmek dileğiyle.....
    Aramıza hoşgeldin..İnşallah hava yağışlı olmaz yarın
    [B] 34 EA 6?3?[/B]

kertenkele200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeniden cbf 150
    ya ben zaten incirliye çok yakın oturyorum ama istanbulda olmicam çok üzüldüm şimdi yazıları okumadım ama bu miting kesinlikle metrobüs ve yol kenarlarındaki çelik halat ve bariyer ayaklarının yollarda bi silah olmaktan çıkarılması için eylem yapılmalı bence belki yazılmıştır okuyacak vaktim yoktu ama yazılmadıysa benim dileğim budur.bütün bariyerlere sünger kılıf geçirilebilir.

arkadaşlar bu miting bütün herkes için çok önemli herşey bu kadar sıcakken yaptık yaptık yapamazsak daha çok canlar yanar...inanınki konu bariyer değil,kaçımız ehliyetimizi usule uygun aldık ki? arkadaşlar kendimizi birbirimiz yüzüne vura vura bağıra bağıra eğiticez başka yolu yok ...trafik kurallarına tam anlamıyla uyarsak sorun ortadan kalkacak kaçımız takip mesafesi koruyabiliyoruz..(diyeceksinizki istanbul trafiğinde bu çok mu kolay)o kadar kolayki diyorum ya kurallara uyarsak hiç bi sorun kalmaz herşeyin başı dikkat..dikkatsiz olursak motosikletleri görmezden gelirsek bu tür sonuçları almaya devam ederiz.90 km hız limiti olan yerde 140 la giden davarlar böyle kazalara sebebiyet verip mutluluk dolu yuvalara keder acı verdikleriyle kaldıklarını zannetseler bile adalet karşısında ,adalet karşısında olmazsa hesap gününde cezalarını çekecekler...eğitimsiz köyden dün gelmiş insanları istanbul trafiğine alışık olmayaninsanları az parayla çalıştıran patronlarda sürücü kadar suçlu bu konuda...sadece trfikte değil hayatımızın her anında dikkat etmeliyiz ...yaşamak bu kadar ucuz olmamalı .........

Alıntı polats adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazada kaybettiğimiz Onur SUAL benim kardeşimdi ; dostum arkadaşım sırdaşım ortağım
    yani anlayacağınız herşeyimdi

tüm motosiklet tutkunlarını bu mitinge bekliyoruz .

Bu miting Onur kardeşime saygı için
    Bu miting trafikte can veren her kardeşimiz için
    Bu miting trafik terörü için
    Bu miting belediyenin duyarsızca yaptığı yol bariyerleri için
    Bu miting bizi hiçe sayan araba kullanıcıları için
    BU MİTİNG ARTIK BİZİ DUYMALARI İÇİNNNN

LÜTFEN ARKADAŞLAR HEPİNİZ GELİN
    Polat OĞUZ 0555 713 88 33

28.01.2009 İTİBARİYLE MAHKEME SÜRECİ BAŞLAMIŞTIR AİLESİ OLARAK MAHKEMEDEN ALACAĞIMIZ HER TÜRLÜ TAZMİNAT İLE MOTOSİKLET GÜVENLİĞİ VE DAYANIŞMASIYLA İLGİLİ BİR DERNEĞİN KURULMASI İÇİN HARCANACAKTIR
    sizde onurunuzu kaybetmeyinnnnnnnnnn

Motosikleti
    kanuni racer 200
    Alıntı plur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben onada varım

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Ben de orada olacağım !

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    güncel .

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)