Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

[MT]İzmir 29 Ekim 2008 Teröre Lanet Korteji

Motovento
    REKLAM ALANI
    chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardesim sesim iyice kalinlasti buralarda, inceltmek icin Moskova ya gidecegim... ama belli olmaz bakarsiniz cikar gelirim bocek in ps 415 vizoruyle;)
    benimde kalınlaştı ses kardeşim sen gel izmire Moskovaya beraber geçeriz böcek sevindi vizörü bulmana, selamı var
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardesim sesim iyice kalinlasti buralarda, inceltmek icin Moskova ya gidecegim... ama belli olmaz bakarsiniz cikar gelirim bocek in ps 415 vizoruyle;)

Abi sen gelsene bu taraflara, gezdirelim seni Yasar la...

hepinizi cok özledim... bu arada Rahmi amca niye pek yazmiyor artik... ihmal etmeyin dedemizi...
    rahmi amcayı düşüncen den dolayı tebrik ederim sağol kardeşim rahmi amcayı 4 gön önce ziyaret etik sana sellamı var sende arasan iyi olur durumu iyi ayrıyeten nasıl geleyim yaşar gelcekti ne oldu gözümüz yolda kaldı çok sellamımı süyle gelin artık yaşarla beraber gel sizleri seviyom kendinize iyi bakın gülşen kardeşime çok çok sellam söyle

ybasaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hangisine binersem???
    Kortej haberini biraz geç alınca gelememiş oldum :( böyle birgünde hep birlikte olamamaktan dolayı utanç duyuyorum ....başka da söz bulamıyorum kendime.... :(
    Hızlı gitmek istiyorsan araca değil cesarete ihtiyacın vardır...

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı ybasaran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kortej haberini biraz geç alınca gelememiş oldum :( böyle birgünde hep birlikte olamamaktan dolayı utanç duyuyorum ....başka da söz bulamıyorum kendime.... :(
    hiç özülme gözüm rahat ol biz vardık gelipte katılamayanlar döşünsün

Motosikleti
    Keeway Matrix Turbo
    Bu konuyu bulmak için 2 gün öncesinden (29 Ekim'den 2 gün öncede tekabül ediyor) forum içinde araştırma yaptım , çünkü siteye girişte İstanbul MT nin 29 Ekim korteji yazılıydı... Çok aradım fakat bulamadım sanırım düzenlemeyecekler dedim, fakat sanırım yanlış yerlere bakmışım (yeni konular gibi) ki bulamadım gelemediğim içinde çok üzüldüm:( ... Bizim yerimizede orada bulunmaları benim için bir nebzede olsa sevindirici

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    farkındamısınız, motosiklet sürücülüğünden çok daha ötelerdeyiz. birlikteyiz ve bölünmeyeceğiz...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı cqn3517 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konuyu bulmak için 2 gün öncesinden (29 Ekim'den 2 gün öncede tekabül ediyor) forum içinde araştırma yaptım , çünkü siteye girişte İstanbul MT nin 29 Ekim korteji yazılıydı... Çok aradım fakat bulamadım sanırım düzenlemeyecekler dedim, fakat sanırım yanlış yerlere bakmışım (yeni konular gibi) ki bulamadım gelemediğim içinde çok üzüldüm:( ... Bizim yerimizede orada bulunmaları benim için bir nebzede olsa sevindirici
    nasipse seneye katılırsın ertık mt gürubu bir bütündür izmir istanbul ankara antep hiç fark etmez hepimiz aynıyız kimimiz nerdeyse orda olmasakta kalbimiz yüreyimiz ordadır kardeşim saygılar

yurtdas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Joymax 250i
    ee arkadaşlar Narlıdere tarafında çekilen resimler kimselerde yok mu.. tüh ya bir iki resimde çıktım diye seviniyordum ama o resimleri de ekleyen yok... :(
    Hayat 3,5 ile 4 arasındadır
    Ya 3,5 Atarsın
    Ya 4 dörtlük yaşarsın...

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler