Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

(m.t Izmir)davutlar Sevgi Plajı Balıkçı Barınagı - 02/11/2008 Pazar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    Arkadaşlar yazın son ğünlerini yaşarken bir ada gezisi yapalım dedik.cesi,karmaço ve ben hem biraz yol yapalım hemde agaçların altında güzel bir yemek belkide mangal ve tekne gezisi isteyen arkadaşlar hazırlıklı gelebilir oltalarınıda alsınlar.zaten sitetede fotolar var ama videolar çok daha güzeldi.Eşlerinizi almanız önemle tavsiye olunur
    TOPLANTI YERİ:GAZİEMİR ((((MİĞROS))))
    TOPLANTI SAATİ:9.00
    TOPLANTI YERİ:BASMANE GAR
    TOPLANTI SAATİ:8.30
    1:CESUR
    2:karmaço
    3:OGUZ+1
    4:TURAN+1
    5:ÇARŞI+8 YADA10

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    innova (şimdilik)
    umarım bir aksilik çıkmaz... Özel davetiyeni aldım oğuz abi...

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    Alıntı nonsleep adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    umarım bir aksilik çıkmaz... Özel davetiyeni aldım oğuz abi...
    KARDEŞİM bizgittik gerçekten güzel bir yer gelmeni tavsiye ederim. şahsım adına
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

aguila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fazer büyüyünce V.MAX
    sizi oralarda yalnız bırakmayız bizde varız neymişşşşşşş geliyoruzzzzzzzzzzzz basmane de görüşürüz

Oğuz kardeşim listeye benide yaz bende geliyorum, yaaa pardon ya ben nasıl geleyim? Teknenin Kaptanı Benim Davutlar Benim Bölgem Benim yanıma geleceksiniz neyse Ben Sizi karşılarım iyi vakit geçirmeniz için elimden geleni yaparım, Motorlar fazla olursa Belediye Başkanımızıda aramıza davet ederim geçen sefer arkadaşlar Başkanımızın hoşuna gitmiş.
    Tüm Motorcu arkadaşlara Kazasız Belasız seyirler.

Motosikleti
    PİAGGİO BEVERLY 250 İE S VE SKİPPER 150
    tarihi değiştirelim LÜTFEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aguila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fazer büyüyünce V.MAX
    bekediye başkanı ordamıydı hiç söylemedin bize segelmann olmadı ya neyse bu hafta nasipse yine ordayız bi görüşme ayarlarsın artık

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pazar görüşmek ve gazlamak üzere,
    eline sağlık oğuz abi.
    May The Force Be With You

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    oğuz abi topiyin hayırlı olsun pazar gürüşmek özere tabiki tam tesisat ful depo ve bol yemle sıkı durum balıklar biz gelene kadar kilo alın

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    pazar başka bi planım var manisa tarafına spile doğru ama olmazsa gelebilirim...
    kazasız belasız bol eğlenceler
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazar başka bi planım var manisa tarafına spile doğru ama olmazsa gelebilirim...
    aykut bekleriz senide kardeşim

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    Alıntı aguila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizi oralarda yalnız bırakmayız bizde varız neymişşşşşşş geliyoruzzzzzzzzzzzz basmane de görüşürüz
    bekliyorum kardeşim desteginiz için de teşekkür ederim.işallah hoşça vakit geçiririz

Alıntı SERHAN YORUK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tarihi değiştirelim LÜTFEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    serkancım bu hapta hava güzel olacak daha sonraki haftalarda yagmura denk gelmeyelim diye bu kararı aldık

Alıntı Segelmann35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oğuz kardeşim listeye benide yaz bende geliyorum, yaaa pardon ya ben nasıl geleyim? Teknenin Kaptanı Benim Davutlar Benim Bölgem Benim yanıma geleceksiniz neyse Ben Sizi karşılarım iyi vakit geçirmeniz için elimden geleni yaparım, Motorlar fazla olursa Belediye Başkanımızıda aramıza davet ederim geçen sefer arkadaşlar Başkanımızın hoşuna gitmiş.
    Tüm Motorcu arkadaşlara Kazasız Belasız seyirler.
    sen başkanıda çagır biraz sohbet ederiz.yarında korteje katılacagız nasipse ğündoğdu meydanında

Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazar görüşmek ve gazlamak üzere,
    eline sağlık oğuz abi.
    sagol dostum görüşmek üzere

Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oğuz abi topiyin hayırlı olsun pazar gürüşmek özere tabiki tam tesisat ful depo ve bol yemle sıkı durum balıklar biz gelene kadar kilo alın
    sagol CESUR kardeşim zaten sensiz bir gezi düşünemiyorum.sen bizim gözümüz kulagımız vede trafik POLİS,imizsin bee

Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aykut kardeşim sipilin tadı karlı havada çıkar istersen gel sende katıl bizlere aile hep bir arada olsun.der DELİ GÖNÜL
    HAYDİ (ÖZGÜR RUHLAR)

Motosikleti
    PİAGGİO BEVERLY 250 İE S VE SKİPPER 150
    Alıntı oguz çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bekliyorum kardeşim desteginiz için de teşekkür ederim.işallah hoşça vakit geçiririz

serkancım bu hapta hava güzel olacak daha sonraki haftalarda yagmura denk gelmeyelim diye bu kararı aldık

sen başkanıda çagır biraz sohbet ederiz.yarında korteje katılacagız nasipse ğündoğdu meydanında

sagol dostum görüşmek üzere

sagol CESUR kardeşim zaten sensiz bir gezi düşünemiyorum.sen bizim gözümüz kulagımız vede trafik POLİS,imizsin bee

aykut kardeşim sipilin tadı karlı havada çıkar istersen gel sende katıl bizlere aile hep bir arada olsun.der DELİ GÖNÜL
    HAYDİ (ÖZGÜR RUHLAR)

sevgili oğuz topicte 02.10.2008 yazıyordu tarihten kastım geçmiş tarih olması ama boşveeer...ne kadar gelemesemde kalbim sizlerle...kazasız gezmeler...bu arada 29 ekimde kortejde görüşmek üzere........

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    Alıntı SERHAN YORUK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili oğuz kalbim sizlerle...kazasız gezmeler...bu arada 29 ekimde kortejde görüşmek üzere........
    sevgili kardeşim uyarın için teşekkür ederim.ilk gezimiz acemilik işte

Motosikleti
    chopper
    bu arada 02-10 yani bu pazar odemiste drag yarısları yapılacak saat sabah 10dan sonra ,belkide piknikten sonra biraz daha yol yapabiliriz seyretmek icin
    [B]joker[/B]
    [B]live to ride-ride to die[/B]

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    Alıntı jeynajeyna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada 02-10 yani bu pazar odemiste drag yarısları yapılacak saat sabah 10dan sonra ,belkide piknikten sonra biraz daha yol yapabiliriz seyretmek icin
    drag biraz zor.belki tekne gezisi çapacagız kardeşim ama yinede bir açık kapı bırakalım.ne olur ne olmaz degilmi.ama istersen benim gittiğim ve kameraya kaydettiğim AKHİSAR dırag yarışı var istersen bir ara sana verebilirim

Kardeşim Oğuz son katılımın durumu ne? Pazara Benim müşterileri geri çeviriyorum birer birer o Güzelim Motorlar bırakılır balığa gidilirmi hiç Siz nerelerdesiniz bende kıyısından oralardayım artık şu Motorumuzu alana kadar böyle idare edicez işte..

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    bende artı 1 olabilirim oğuz abi

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    Alıntı Segelmann35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim Oğuz son katılımın durumu ne? Pazara Benim müşterileri geri çeviriyorum birer birer o Güzelim Motorlar bırakılır balığa gidilirmi hiç Siz nerelerdesiniz bende kıyısından oralardayım artık şu Motorumuzu alana kadar böyle idare edicez işte..
    her ne olursa olsun yinede oradayız doslarım beni yalnız bırakmazlar umarım pazar saat 10 gibi oralardayız bolca ÇAY demleyin ABİMM

Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende artı 1 olabilirim oğuz abi
    OK KARDEŞİM istersen kamerayı da senin motora monte edelim.HIZLI HIZLI EN HIZLI SENSİN

abi gelmeyi çok isterdim ama sebebini sen biliyosun kortejde söledim diplomatik nedenler resimler için ayrıca teşekkürler ve size iyi eğlenceler...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)