Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

29 EKİM CUMARTESİ YALOVA DOYUMDA İFTAR VE TOPLANTI RESİMLERİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    inşallah yarın olmazsa pazartesi muhakkak
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arvasi3, abi hiç görmedim ben senin bu konunu. bu aralar pek fazla giremiyorum foruma. kısmet değilmiş bidahakine inşallah

motoboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr-mobilet
    gercekten çok güzel geçti tesekkürler

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Arvasi,
    Afiyet, şeker olsun.
    Ben biraderdeydim Sakarya'da iftarda. Geçerken uğra diyecektim tel ile sana ama iyiki dememişim ancak yetişmişsiniz lokantaya.
    Yemek sonrası Bir cafede ODUNCU ile buluştuk, son mesajımı almadığından sevgili eşi ve dünyalar tatlısı kızı ile geldiler sağolsunlar.
    Kız çocuğu denilince veya görünce içim bir cız ediyor,Allah'ın gücüne gitmez inşallah, 3 oğlum var, kızı artık torunlardan severiz belki ömrümüz olursa.
    Bu taraflara bir planmanız var sanıyorum ve bekliyorum. ODUNCU da bahsetti. Ereğli'den de bir motorcu vardı nikini unuttum; O'nu da ayartırız gibime geliyor. Yalnız bir sorun var:
    START ı sen vermelisin, organizasyon şerefini sana ittirdik.
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Hasan abim gittin demek ha helal olsun valla kaçmazdı yalova ama kader işte, artık bayramdan sonra götürürsün.
    sereye hocam ne iyi ettein geldin ama benim nete giremeyişimden bi kopukluk oldu malum fazla oturamadık artık hasan abimle gelince bol bol konuşuruz.
    Umarım kardeşine ayıp olmadı onu beklemeden kalktık.
    Görüşmek üzere hocam.

Motosikleti
    sereye, hocam havalar müsade ederse ilk fırsatta bu işi halledecem merak etme yanlız ben geldimmi öyle iki saat oturup kaçmam ona göre.

Motosikleti
    sereye, hocam havalar müsade ederse ilk fırsatta bu işi halledecem merak etme yanlız ben geldimmi öyle iki saat oturup kaçmam ona göre.

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Salı, Cuma, C.tesi ve kısmen (saat 15 den sonra) oldukça müsaitim. Diğer günler derslerim var, sizinle ilgilenemem ve mahçup olurum. Yatılı da müsaitim. Döşeyip te oturmadığımız Düzce'de, Eşyalarını boşalttığımız ama yine de 4-5 kişinin kalabileceği Düzce'ya 10 km. mesafede köyde barınma yerim mevcut olup site ahalisine duyrulur.
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

ÖZÜR

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Şebnemcim eline sağlık çok hoş olmuş da bu sayfada neden yayınladın anlamadım neyse teşekkürler

Motosikleti
    BÖLÜM 1

Merhaba arkadaşlar,
    29 ekim cumartesi sabahı Cumhuriyet Bayramı heyecanına, akşam Yalova’da Doyum Lokantasında yapılacak toplantının heyecanı da eklenmişti.
    Sabah Yenipazar ilçe meydanında yapılan Cumhuriyet Bayramı kutlamalarından sonra Yalova yolculuğu için hazırlıklar başladı.

Saat 12.00 de crash24 (Meltem) ile buluştuk.
    Yolculuğa Meltem’in motoruyla çıkacaktık,o yüzden bir gün önceden bakımlarını yaptığımız delikanlının yanına gittik.Akşamdan hazırladığımız çantamızı delikanlının sırtına yükledikten sonra yola çıkmaya hazırdık...

Ön tarafta Alex ve annesi Roxanne.

İlk rotamız Tarak’lı idi. Saat 13.30 gibi yola çıktık. Bölgesel olarak küçük ve çok sayıda köy yerleşimi olduğundan birçok köyden geçerek normal yola oranla daha kısa zamanda Taraklı'ya ulaşmamız mümkün oldu. Yolda birkaç molayı sigara içmek ve fotoğraf çekmek için değerlendirdik. Bu arada Taraklı'ya kadar sürücümüz Meltem'di. Yeni olmasına rağmen gerçekten başarılı olduğunu söylemek gerek.

Karizmaya bakar mısınız.

Meltem ihtiyaç molası vermiş. :lol:

Ay pardon sigara arıyormuş. :wink:

Biri sonbahar mı dedi...

saat 14.30 da Taraklı’ya vardığımızda arvasi3 bizi buluşma noktamız olan Kürşatın Yerinde bekliyordu. Sağolsunlar hemen çay ikramı ile içimiz ısındı. Mekanda da motorsiklet ile ilgili arkadaşların olması bizi sevindirdi. Hatta Arvasi3 ün eski motorunu da görmüş olduk orada.

devamı bir süre sonra.. :? [/img]

Motosikleti
    Bölüm 2

Saat 15.00 de Taraklı’dandan Onur’u almak için yola çıktık. Pamukovada onur, işleri dolayısı ile adapazarında olduğunu, katılamayacağını ve tüm arkadaşlara selam söylememizi söyledi.

İlhan tandan benzinlerimizi aldıktan sonra yola çıkmak için hazırlandık. Taraklı Pamukova arasında yağmur kendini hissettirmeye başlamıştı. Tabii ki yağmurlukları giymek farz oldu.

Mekece yol ayrımından İznik istikametine döndükten sonra zemin ve havanın uygun olması sayesinde Meltem oturdu sürücü koltuğuna.. Ben de arkada bol bol fotoğraf çektim.. Crash24 ve Arvasi gayet uyumlu bir şekilde İznik’e vardılar.

Burada enstantene kamyonun arkasını yakalamış önünü yakalayamamış, acaba önü ve arkası farklı hızlarda mı gidiyor.

Hasan abi istikrarlı şekilde ilerliyor.

güzel manzaralar var.

Arvasi3 karizmanı yerim ben senin..

Ve İznik'teyiz.

Daha sonra İznik gölünün güzelliği eşliğinde Orhangazi istikametine doğru yöneldik. Yoldaki bir molada zeytin dallarından bir demeti sizlerle paylaşmak istedik..

gökkuşağının altından biz geçmedik sevgili ayhan gibi ne olur ne olmaz arkadaşlar . eşeği sağlam kazığa bağlamak lazım..

İşte dostluk kardeşlik.

Devamı az sonra. dayanın yalovaya vardık :?

Motosikleti
    Bölüm 3

Son molamızı da bu şekilde tamamladıktan sonra, Orhangazi üzerinden geçerek sağanak yağışta Yalova’ya ulaştık. Yalova girişinde Arvasi3’ün şanssız bir şekilde arka lastiği patladı. Sevgili Arvasi3’ün her şehirde olduğu gibi burada da birçok akrabası olduğu için (bana hemşerim diyordu, Doyumda Trabzonlu bir arkadaşa da hemşerim deyince kıllandım), bir benzin istasyonunun otoparkına çekilen motor onun moralini bozamadı. Ben crash24’ü Doyum’a bıraktıktan sonra Arvasi3’ü mekana getirmek için arkama attım. Ancak sevgili abim motorun arkasına oturunca arkayı görmek için aynaları tekrar ayarlamam gerekti. Nihayet Doyum lokantasının sıcak atmosferine girince sanki 5 saattir yağmur,çamur ve soğuk muhalefetine karşı motor kullanmıyormuşuz gibi hissettik kendimizi. Angel , Mehmet Abi ve oğlu İbrahim bizi ilk karşılayanlardan oldu. Masalar kurulmuş çorbalar yavaş yavaş servis edilmeye başlanmıştı. Masanın başından başlayarak herkesle kucaklaştık öpüştük koklaştık. Crash24 ‘e bu durum biraz tuhaf geldi başta. Ancak daha sonra paylaşımlarımızı ve muhabbetimizi görünce birçok insanın birbirini kardeş gibi (tamam biraz abarttım ) gördüğünü anladı. Daha önceden tanıdığımız arkadaşlarımız ile olduğu kadar yeni tanıştığımız arkadaşlarımız ile da inanılmaz bir diyalog vardı. Yemeğimizi yerken benim gözüm Arvasi3’ ün getirdiği tahinli köpük helvaya takıldı ve tadına bakayım diye önüme aldım ama bir baktım hepsini yemişim. EE ne de olsa Taraklı'nın meşhur köpük helvası. Tam arkamda bir tabak daha gördüm onu da götürdüm bir diğerine gözümü dikmişken kalan 2 tabağın İstanbul’dan henüz gelmemiş olan ekibe ayrıldığı haberi geldi. Ancak bu arada onların bir tabağını yemişim, burada haklarını helal etsinler istiyorum, işte utanç fotoğrafı.. :lol:

size biraz da mönüden örnekler gösterelim.
    İftar hurma ve zeytin ile açıldı..

Güzel bir çorbanın arkasından anayemek..

Turşu bir harikaydı.

salatamız o biçimdi...

hele tatlıyı sormayın, tam endurocuların ağzına layık..

yanında buz gibi bi kola

ve arkasından çay ve sigara :? (pardon kav kibritlerinin reklamı gibi oldu ama artık idare edin. )

Biraz da değişik açılardan çekilmiş fotoğraflar. Sevgili Akusto’nun Vale 46 yı ararkenki fotoğraflarını çekemedik, gülmekten yarılıyorduk çünkü o sırada. Ancak adamı bulsaydı erkekliğini ispatlayacaktı sanırım.. Bulamayınca morali de bozulmuş bakar mısınız… :lol: Sevgili önder'de teselli etmeye çalışıyor..

yavlum mitat'ta karşısında pis pis sırıtıyor. İnsanın aklına acaba vale 46 bataklık canavarı mitat mı diye gelmiyor değil hani.. Suat abiler de zevkten dörtköşe hani..

Arvasi3, yalova'daki akrabalarından dayı kızı ve dayı oğlu ile hasret gideriyor.

Dayı oğlu pek sallamıyor ama neyse. Adam acıkmış canım ne yapsın.

Ancak bi poz veriyorlar bize iki kardeş.

çiğdem katılan herkesle sıcak sohbetler yapıyor.. Konuştuğu arkadaşları İZmir ve istanbul'dan motorsiklet ile ilişkisi olmayan insanlar ama çok güzel muhabbet ettik kendileriyle. Hele Eskişehirspor ile ilgili muhabbet benim koltuklarımı kabarttı epeyce..

hatta ben ve meltem, eskişehir enduro klübün şapkalarını taktık gayet şıktı yanılıyor muyum. :lol:

Hasan abi yusufu esir almış, nasıl düşecez hocam diye soruyor, oda ben 90-100 le giderken bırakıyordum antreman olsun diye deyince hepimiz dumur oluyoruz.. :roll: ee motora bişey olmuyor mu diye soruyoruz tabii.. :lol:

ben de ismail hocamı yakalamışım anlatıyorum helecanlı helecanlı. ama adam beni dinlemiyor ki, poz vermekle meşgul sağolsun. abicim insan haber verir fotoğraf çekiliyoruz inanç'cım diye.. :oops:

bir ara uğurhocam ağırabi gibi takılmaya başladı, ben de yakaladım tabii. uğur hocam ağırabiler toplantısı mı alla alla.. bak üneyt hocama söylerim ha..

Sonradan gelen istanbul ekibi muhabbet ederken bir taraftanda karınlarını doyurdu.. ancak ayhan sayesinde ortalık bayağı makaraydı hani..

Sitemizin yeni üyeleri, eski motorcular, Rossarelativo, macerayıseven adam ve cyber ortama bakıyorlar. Umarız sıcak bulmuşsunuzdur..
    Dennis'i de yanlarına oturttuk ki bi yamuk yaparlarsa haber versin diye.. :lol: hepinize sevgiler...

Yusuf mehmet abi ve sevgili eşi çok güzel yemek yiyorlardı, rahatsız ettik ama kusura bakmayın.. Abicim size ağzınızda yemek varken fotoğraf çekinmeyin demediler mi yaw.. :wink:

Sevgili Tolgada katılanlar arasındaydı. Hocam bi kamp yapabildik şimdiye kadar ancak tadı damağımda. İkinciyi de bu tarafta organize edeceğiz unutma..

Tolga ve eşi çaylarını yudumluyor..

Gürbüz hocam en son çekilecek resmi bana çektirirlerse ne yaparım diye düşünmeye başlamış. Zaten 5 dk öncede gürbüz düşüşünü bize birkez daha anlattı, kafası ona da takılmış, ben nasıl öle düşerim diye.. :lol:

ayhan'cım bak masada pideler var onlardan ye, bırak elini yeme çıkar ağzından lazım olur o sana. Sonra güzel gezi raporlarını nasıl yazacaksın. :lol:

Bu arada bizim masanın başında oturan teyzeyi tanıyor musunuz. Bizim siteden değil sanırım..

Değil mi mehmet abi sen tanıyor musun teyzeyi..

ARvasi3 ve meltem (crash24) karınlarını doyurmuşlar kaynatıyorlar..

Uğurum karakaşım nasıl keyifler yerinde inşallah..

EE artık mehmet abimiz de karnını doyursun di mi?

Suat abi yemeğini erken bitirmiş ama doymamış, akustoya bakıyor. 'yaw acaba biraz yalansam karşısında bana da biraz verir mi acaba ' diye.. :twisted:

Yemekleri özenle hazırlayan ustalarımızdan. Ellerinize sağlık...

Artık veda zamanı yaklaşıyor toplu bi fotoğraf çekelim. başta ben garsona gösteriyorum. Gürbüz abi ohh yırttık diyor. 8)

Garson arkadaş tamam diyor ve sonuç.

bi daha dene..

Eh daha iyi ama yine olmadı hocam. :(
    Gürbüz abi gel ben göstereyim diyor ve çekiyor.

bizim Garson arkadaş bi daha çekiyor.. bizim sinirler gerildi...

abi olmuyor yaw. ben son kez gösteriyorum ancak suat abinin öndeki kol dayama sahnesinden sonra herkesin epey sıkıldığını anlıyoruz.
    :lol:

Neyse o kadar kasmaya gerek yok diyerek (daha ne kadar kasacaksak) fotoğraf çektirmekten vazgeçiyoruz. Herkesle vedalaşıp yola çıkıyoruz....
    Devamı var... Biraz daha...

Motosikleti
    Bölüm 4 (Dipnot: Fotoğraflar küçük ancak kusura bakmayın. bu kadarını bile yaparken çok zaman ayırdım.Değiştirmem çok zor. İlginize teşekkür ederim)

Arvasi3’ün lastiği patladığı için beraber dönüş planımız iptal oldu. Biz de sevgili Redkit ile Yenişehir üzerinden gelmeye karar verdik. Güzel bir gecenin sonunda tüm dostlarımız ile vedalaşıp toplu bir fotoğraf çektirdikten sonra yola koyulduk…
    maalesef yine yağmur vardı ve bizim farlarımız pek aydınlatmıyordu. Redkit önde biz arkada İznik’e 5 km kala bir kahveye kadar geldik. Baktık içeride kocaman bir soba ve çay ocağı. Hemen içeriye girdik. Redkit ve crash24 bekleyenlerine içtima verdiler hemen.. yüzlerine dikkatlice bakar mısınız, doğruları söylüyorlar mı sizce? :twisted:

bu da sıcacık otamı sağlayan soba. rengi kaçmış ancak iyi ısıtıyor..

sıcağı görünce nasıl da mayışmışım..

Crash 24 ün tekrar soğuğa çıkınca suratı biraz değişti... :lol:

Yenişehir'e doğru yola çıkmaya hazırız.

oradan çıktıktan sonra Yenişehir’e kadar yağmursuz bir yolculuk yaptık ancak saat epey geç olmuştu. Redkit bize sıcak bir çay ve wc ikram etti. O kadar iyi geldi ki anlatamam. Ne demişler çok sıkıştığında bir kere wc’ye gitmek seks yapmanın yarısı kadar zevk verirmiş. (ne kadar iki kere wc’ye gitmek bi kere seks kadar zevk vermese de) redkit ile vedalaştıktan sonra Bilecik’e doğru yola çıktık.. Sağolsun suat abi bize isterseniz benim motoru alın farları daha iyi dedi. ama ben bunu beğendim. Bu da tükkanda duruyor..

artık çıkıyoruz Bilecik'e doğru..

Vardığımızda kısa bir mola daha mı versek dedik ancak bu mola olaya sıcak bir çorba ve yemek ile sonrasındaki çay ve sigara muhabbetiyle epey uzadı.. Lokantanın sahibi soğukta üşümüyor musunuz dedi, ben de yok hocam kıyafetler sağlam sorun olmuyor demiştim. Ancak crash24 ‘’donuyorum buranın kaloriferi yok mu?’’ diye bağırmaya başlayınca bütün karizmayı serdik yere..

Neyse çorbayı içti de sustu biraz. :lol:

geriye 80 km yolumuz kalmıştı Yenipazar’a ulaşmak için. Sevgili Songül benim az fotoğraf çektiğimden şikayet ettiği için her seferinde, bu sefer eşeğin kulağına suyu kaçırmayı göze alarak yolda birkaç fotoğraf daha çektim (ne kadar güzel değil mi he he )

bu karanlıkta ancak bu kadar..
    gece 02.45. gibi nihayet Yenipazar’a ulaşmıştık. Başladığımız noktada son pozlarımızı alırken yüzümüzdeki yorgunluğu okuyabiliyorsunuz sanırım…

Bütün yorgunluğa rağmen en başta sitenin oluşumu ile bizleri buluşturan arkadaşlara, sonra bu olayı organize eden Çiğdem’e, yemekleri yapan ustalara ve Mehmet abimize, katılan bütün dostlarımıza, yol arkadaşlıkları için meltem, Hasan abi ve Suat abi’ye ve sabırla okuyan herkese teşekkür ederim. İyi ki varsınız… sevgiler…

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    arvasi abi aktif gördüm seni
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

gemliklicasper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger250
    oh afiyet olsun millet vallahi zor olsada güzel gezi olmuş helal sizlere nerelerden gelmişsiniz bunları görünce utandım valla ne yalan söyliyım ama bizim aile kongresi tam bir yemek daveti veriyor vee ozman bir gezi oluyor hemde yanı dibimde of ya şimdi arkadaşlar bursadan rivaya gidecek 2sinde ve bizim aile kongresi yine toplanma zamanı hemde uf yani bayram bittikden sonra benim işler başlıyor yılbaşına kadar yokum ançak yamurlu hava tatilim olur bana o zamanda siz yok olursunuz gel yaz gel ilk baharada razıyım aslında

Motosikleti
    sereye, hocam allah nasip ederse oduncuyu lubimaya 54 ve diğer kaç arkadaş vasa alıp gelecem başına bir akşam çöreklenecem hocam gerçekten seni özledim.mete_han, gezi raporunu siteye kendim yükleyemediğimden sağolsun Dr.inanç kardeşim bu işi halletti.EgeKnn, herhalde sebnem, hanım benim eskiden izmirde bulunduğumu bildiği için jest olsun diye buraya resimleri yollamış daha iyi olmuş iki gezi resimleri bir arada.sizleride kutlarım.maşallah hiç boş yok devamlı kontrataktasınız.izmir tayfası istanbulu bastırdı.şimdiden.yaza nolur allah bilir.ha bu arada belirteyim yazın allah nasip ederse biz izmire bir gezi düzenleriz sizde bu tarafa düzenlersiniz daha iyi bir tanışma olur herhalde.izmir istanbul vs diğer şehirler hepinizi motordostlarının hepsini çok seviyoruz.FARINIZ ve BAHTINIZ AÇIK OLSUN

ARKADAŞLAR HEPİNİZDEN ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM, FOTOĞRAFLARI FARKINDA OLMADAN YANLIŞ TOPİĞE YAYINLAMIŞIM, GERİ ALDIM, KUSURUMA BAKMAYIN LÜTFEN

Motosikleti
    sebnem, hocam kusur olurmu memnun olduk bizzat

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler