Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011

[İSTANBUL MT] Necdet abimizin mezarlığına ziyarete 02/10/2008 perşembe

Motovento
    REKLAM ALANI
    mrsago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 (12)
    Alıntı maGma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rumeli hisarı neresi, Öğümce köyü neresi.

Açıkcası Mt' den daha mantıklı bir program beklerdim.

Herkes Öğümceye yakın bir yer olsun derken 1 kişi dahi avrupa yakasında alternatif önermemişken kale kafe de nerden çıkıyor?

Ayrıca o kafede çayın bardağı 5ytl, orda çay içeceğime biriktirir 600rr alırım.

Kusura bakmayın ekonomim müsait değil, Öğümceden sonra ayrılırız artık.
    bardağı 5 ytl mi şeker yerine altın tozumu katıcaz içine nedir bu yaw en sinir olduğğum şey kazıklanmaktır anlaşılan bu buluşmada bile bile kazıklanıcaz
    ya sev ya terket...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    Alıntı maGma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rumeli hisarı neresi, Öğümce köyü neresi.

Açıkcası Mt' den daha mantıklı bir program beklerdim.

Herkes Öğümceye yakın bir yer olsun derken 1 kişi dahi avrupa yakasında alternatif önermemişken kale kafe de nerden çıkıyor?

Ayrıca o kafede çayın bardağı 5ytl, orda çay içeceğime biriktirir 600rr alırım.

Kusura bakmayın ekonomim müsait değil, Öğümceden sonra ayrılırız artık.
    Yok artık 1 çay 5 ytl miTermos
    Esir iken mümkün müdür ibadet,yatıp kalkıp Atatürk'e dua et..Senin gibi dürzülerin yüzünden,dininden de soğuyacak bu millet.İşgaldeki hali sakın unutma,Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.sen anandan yine çıkardın ama,baban kimdi bilemezdin .erefsiz.

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    valla artık istanbulda bi yerlerdeyiz biz MEtehan dayıma Takılcaz
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    Hade kalkın biz hazrlandık bilem

Bu arada çay 5 ytl değil kale kafede abartmaya gerek yok

Herkzin bütçesine göre bir yer bulanamaz dimi??

Her önerilen fikire çomak sokmak yerine mantıklı bişilr yazarak taşın altına elinizi koyun

Neden geri avrupa yakasına dönülmesinki bu taraftan gelen bende dahil birsürü kişi var bu insallar geri dönmek adına kale kafe yollarının üstü

Anadolu yakasından gellenerinde gideceğimiz yer yollarının üstü onlara daha yakın yani en azından
    Herkez biraz fedakar olmalı organizasyon yapmak kolay iş değildir
    Böyle günlerde 3 kruşun hesapı yapılmaz yapılıosa burda konuşulmaz
    bütçene uymuyosa yola çıkmazssın çıktıysan da bi bardak çay içmezsin ölecek halin yok yani.
    Kendini söz konusu yapmaya değmez basit kuruşlar için ....
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

North_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto CLX-700 sport
    gunaydın!!!

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Arkadaşlar kızımın rahatsızlığı dolaysı ile Nejdet abiyi ziyarete malesef katılamıyorum Giden bütün arkadaşlarımdan affımı istiyorum.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    az denilmeyecek kadar kalabalıktık,katılan tüm arkadaşların ayağına tekerine sağlık.

henüz bayram ziyaretlerine başlayamadığım için çay faslına katılamadım,özellikle murat'tan (aye) özür dilerim.

rahmetli nejdet abinin baba ocağına uğrayıp annesinin ve babasının da bayramını kutladık.bizi motorlarla görünce nasıl bir duygu yaşadılar anlatılabilir gibi değil,heleki annesinin o göz yaşları içinde bizimle bayramlaşması gerşekten yüreğimizi bir kez daha dağladı.

nur içinde yat nejdet abi
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkese merhabalar...
    necdet abiyi hiç görmedim,tanımadım...ama baktımki bu kadar çok seveni var bende orada olmalıyım dedim,kalktım gittim.
    iyikide gitmişim;bir çok arkadaşla tanıştım,hepside bir birinden değerli,güzel dostlar necdet abinin ailesini ziyarete gitmek fikride 10 NUMARAYDI!!! ailesi çok duygulandı,biraz hüzün biraz sevinç... hayat bu;neyin ne zaman olacağı hiiiç belli değil...

bu anlamlı ziyareti düşünenlere ve katılanlara çok teşekkürler...

tekrardan herkesin RAMAZAN BAYRAMINI kutlarım

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhabalar...
    necdet abiyi hiç görmedim,tanımadım...ama baktımki bu kadar çok seveni var bende orada olmalıyım dedim,kalktım gittim.
    iyikide gitmişim;bir çok arkadaşla tanıştım,hepside bir birinden değerli,güzel dostlar necdet abinin ailesini ziyarete gitmek fikride 10 NUMARAYDI!!! ailesi çok duygulandı,biraz hüzün biraz sevinç... hayat bu;neyin ne zaman olacağı hiiiç belli değil...

bu anlamlı ziyareti düşünenlere ve katılanlara çok teşekkürler...

tekrardan herkesin RAMAZAN BAYRAMINI kutlarım
    birz erken ayrildin abi aramizdan ama yinede iyiydi...
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birz erken ayrildin abi aramizdan ama yinede iyiydi...
    yokbe sedat erken ayrılmadım esasında
    malum; dükkanı kapattımda geldim, müşterilerde 4-5 defa telf. açıp durunca gitmem gerekti. motoru arızalanan arkadaş ne yaptı? sorun neymiş?

neyse konuşuruz gene.....

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yokbe sedat erken ayrılmadım esasında
    malum; dükkanı kapattımda geldim, müşterilerde 4-5 defa telf. açıp durunca gitmem gerekti. motoru arızalanan arkadaş ne yaptı? sorun neymiş?

neyse konuşuruz gene.....
    hortum çikmiş abi önemli bişeyi yoktu hortumu yerine takip su ilave edip devam etti..

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    evet nejdet kardeşimize mezarlık ziyaretimiz hedeflediğimiz gibi sakin ve huzurlu birşekilde geçti,ayrıca anne ve babasınıda ziyaretimiz kendilerini sevindirdiği gibi evlatlarını hatırlattığımız için biraz hüzünlendiler,asla onları üzmek niyetimiz değildi,büyüklerimiz olarak bayramlaşmaktı,bizimle beraber oralara kadar gelen tüm arkadaşlara minnettarız,gelemeyenler içinde dualarımızı eksik etmeik,resimlerin çoğu bende,yakında geliyor.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enejdet kardeşimize mezarlık ziyaretimiz hedeflediğimiz gibi sakin ve huzurlu birşekilde geçti,ayrıca anne ve babasınıda ziyaretimiz kendilerini sevindirdiği gibi evlatlarını hatırlattığımız için biraz hüzünlendiler,asla onları üzmek niyetimiz değildi,büyüklerimiz olarak bayramlaşmaktı,bizimle beraber oralara kadar gelen tüm arkadaşlara minnettarız,gelemeyenler içinde dualarımızı eksik etmeik,resimlerin çoğu bende,yakında geliyor.
    gelsin abi resimleri sabirsizlikla bekliyorum

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    henüz bayram ziyaretlerine başlayamadığım için çay faslına katılamadım,özellikle murat'tan (aye) özür dilerim.
    Estafurullah

Çay faslına bende katılamadım zaten, aslında erken katıldım, son gaz şehrin göbeğine dönen arkadaşlardan ayrılıp öğümcede su kenarında çayımızı içip sohbet ettik, ordan sonrada zaten 1km uzaklıktaki rivaya geçip 7'ye kadarda orada denize karşı oturduk.

O güzelim yere gelmişim kolay kolay dönermiyim.

Oraları ilk kez, toprağı bol olsun Necdet abinin cenazesine gittiğimde görmüştüm, bu sanırım üçüncü gidişim oldu.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

Motosikleti
    sym mio
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az denilmeyecek kadar kalabalıktık,katılan tüm arkadaşların ayağına tekerine sağlık.

rahmetli nejdet abinin baba ocağına uğrayıp annesinin ve babasının da bayramını kutladık.bizi motorlarla görünce nasıl bir duygu yaşadılar anlatılabilir gibi değil,heleki annesinin o göz yaşları içinde bizimle bayramlaşması gerşekten yüreğimizi bir kez daha dağladı.

nur içinde yat nejdet abi
    Abi bizde katılamadık valla.
    Sen en önemli ziyarette bulundun zaten
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    gelemediğin için sıkıntı yapmana gerek yok babaçi
    zaten nejdet abinin evinden sonra hemen hemen kerkez kendi planları doğrultusunda dagıldı..... biz küçük bi grup alperin yaptıgı plana sadık kalarak önce çengelköy çınaraltına (karşıya bizimle geçemiycekler içindi çınar altı ama geçemiycem diyenlerin hiç biri çınar altınada gelmedi oda ayrı bi konu ) yine aynı grupla rumeliye gittik trakya mt yi bekledik ama onlar bogaz turu yapmayı tercih ettmiş eyvallah dedik ordan fiyatların yüksek olması neticesinde acıkan karınlarımızı daha uygun biyere giderek (daha öncedende gittigimiz kebapcı) doyurduk sonrada güzel bi günü noktaladık

bikez daha teşekkürler alper
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Bir aksilik çıkmayıpta ziyaret etkiliğine katılabildiğim için şanslı olduğumu düşünüyorum.

Ziyaret sonrası ise; bir günde İstanbul'un en boş en sakin yerlerinden en kalabalık en keşmekeş yerlerine kadar birlikte gezdik. Güzel ve birazcıkta yorucu bir gündü.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)