Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

MT İZMİR 3.ncü yıldönümü kutlamasına tüm MT davetlidir. 23-24 Ağustos 08 kuşadası

Motovento
    REKLAM ALANI
    I-BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yüzünü gören cennetlik valla...bekliyoruz bu sefer
    Kısmetsee görüşeceizdirr..

Alıntı okram adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlız yüzünü mü???
    Sarı sarı, lüle lüle saçlarını gören de cennetlik...
    Aşkolsunn yaww.. Daha yeni karşılaştık ve görüştük Kordon da Okram seninlee.. Ne çabuk unutuyon bakimm senn... Neyse inşallah görüşmek üzeree..

saça aldanma abi o belkide çoktan değişmiştir, kızıl kısacık saçlı olarak çıkabilir karşımıza...saçları unut yüzü unutma
    birazcık da olsa değiştimm ama saçımı kısacık kestirip kızıla boyamadımm...

Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kankaaaa ben ve titrek her zaman emrinize amadeyiz. Biliyorsun ki kadrolu artçım her zaman sensindir.
    Canımm kankamm benimm teşkürr ederimm biliyorum kadrolu artçın olduğumu ve eğer +1 gelmezsemm -ki henüz belli deill bu hafta belli olurr.. - sonuca göre aloo derimm sanaa o ayrıı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    sym mio
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen olmazsan olmaz zaten kardeşim benim

Lodos'um rahatsız etmekte ne demek yav....sizlerde gelirseniz tam şahane olur valla allah eğlenmek nasip etsin hep beraber ve birlikte...kaşınanı da kaşırsın hani...

KONU DIŞI:
    Tuğçe sen Rumeli Hisar'ın ne tarafında ikamet etmektesin?
    Kilisenin hemen üst kısmında çok sevdiğim bir ağabeyim ( ailesiyle ) oturmakta...yaklaşık 11 yıllığına da olsa ben de eski bir Yeniköy'lüyüm
    Aaa kimmiş ooo tanırım kesinn..
    Ben sahil tarafındayım ama ordakieleride bilirim
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı tugcetugce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aaa kimmiş ooo tanırım kesinn..
    Ben sahil tarafındayım ama ordakieleride bilirim

sana bir ÖM atayım burası karışmasın
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sanatizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eger islerimde bir aksilik cıkmaz ve sizin icin bir mahsuru olmazsa, ben de gelmek istiyorum.
    sevgili sanatizim ilk sayfada belirtilen kırmızı uyarılar MT İZMİRin bütün organizasyonlarında uygulanan değişmez kuralıdır, eğer ben yanlış hatırlıyorsam ve bulunduğun bir etkinlik var ise yada gruptan sana referans verip beni uyaracak biri olursa başımızın üstünde yerin var, ama benim sandığım gibi toplantı yada gezi hiç birine katılmamış isen sanırım bu defalık şansın yok gibi görünüyo, bi de gelmek istemene neden gülüyon onu anlamadım

İLK SAYFAYA KATILIM LİSTESİ KARALAMALARINA BAŞLANMIŞTIR, DÜZELTMELER, EKLEMELER, ÇIKARMALAR GEREKTİREN BİR HATA YAPTIYSAM YADA DEĞİŞİK GELİŞMELER OLUR İSE BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİM
    May The Force Be With You

ibrahimb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250
    havran motor dostları çok büyük bir aksilik olmazsa bu güzel günde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyar.

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    [QUOTE=karmacoma;1203357]sevgili sanatizim ilk sayfada belirtilen kırmızı uyarılar MT İZMİRin bütün organizasyonlarında uygulanan değişmez kuralıdır, eğer ben yanlış hatırlıyorsam ve bulunduğun bir etkinlik var ise yada gruptan sana referans verip beni uyaracak biri olursa başımızın üstünde yerin var, ama benim sandığım gibi toplantı yada gezi hiç birine katılmamış isen sanırım bu defalık şansın yok gibi görünüyo, bi de gelmek istemene neden gülüyon onu anlamadım QUOTE]

Değerli sanatizm,
    Mustafa kardeşimizi lütfen yanlış anlama İzmir MT olarak aldığım kesin bir karar var.Haftalık toplantılarımıza en az 3 kez katılım göstermemiş arkadaşlarımızı direkt olarak toplu sürüşlere davet etmiyoruz.
    Bu sadece üzücü olayları peşinen bertaraf etmek üzere alınan bir tedbirdir.
    Sana referans olabilecek bir tanıdığımıza var ise sorunda yok demektir
    Selamlar...

Alıntı ibrahimb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    havran motor dostları çok büyük bir aksilik olmazsa bu güzel günde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyar.
    Havranlı ağabeylerimiz,kardeşlerimiz, inşallah bir aksilik olmaz ve yine yeniden hep birlikte oluruz
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Eeee Havran Motor Dostları da geliyorsa güzel eğleneceğiz demektir. Yalnız ufak bir mesele var, benim gitarım o gün kullanımda olacağı için birilerinin fazladan gitar getirmesi gerekiyor Naapcez?
    ...Sergerdan...

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı gittardando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eeee Havran Motor Dostları da geliyorsa güzel eğleneceğiz demektir. Yalnız ufak bir mesele var, benim gitarım o gün kullanımda olacağı için birilerinin fazladan gitar getirmesi gerekiyor Naapcez?
    duyulmaz geleceğim dedi, o getirir gitar
    seni oralarda gitarsız bırakmayız, e kendimizide müzik ziyafetsiz bırakmayız
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    havranlı arkadaşlar izmir mt'nin 3. yaş gününü kutlar, dostlar neredeyse muhabbetin orada olduğunu ve mekanın orası olduğunu kabul eder, rahmi ustam.
    İbrahim Aslında sizleri de Aramızda görmekten Çok mutlu olacağımızı bilmeni isterim. Adı üstünde Zeytinli Rock festivali diyor , bizler rock cu değil MOTORCUYUZ Lütfen toplanıp gelin.Bekliyoruz.

Alıntı I-BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aaaa süpermişş bu kutlamaa.. Bütün eski ve yeni dostları görmek içinn..
    Ne zamandır toplantılara katılamıyordumm barii bu MT-İZMİR'in 3.yıl dönümü bi vesile olsunn...
    Kısmetsee yıldönümünde görüşmek üzeree..
    MT-İZMİR ile Bu güzel dostluk ortamında daha nice seneleree...
    Ayben , özlettin kendini Bekliyoruz.

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    duyulmaz geleceğim dedi, o getirir gitar
    seni oralarda gitarsız bırakmayız, e kendimizide müzik ziyafetsiz bırakmayız
    Duyulmaz da bas gitar var. Klasik gitarı da malesef bi işe yaramaz. Başka?

Alıntı gureli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İbrahim Aslında sizleri de Aramızda görmekten Çok mutlu olacağımızı bilmeni isterim. Adı üstünde Zeytinli Rock festivali diyor , bizler rock cu değil MOTORCUYUZ Lütfen toplanıp gelin.Bekliyoruz.

Ayben , özlettin kendini Bekliyoruz.
    Dedem bizde ROCK feste gidecez ama. Hem ROckcı hem motorcuysak napalım

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    gittardando nun yanına gidemedim yoğunluktan ama görüştüğümüz kadarıyla arabayla gelme ihtimaline karşı gitar bateri orkestra falan doldurur geliriz.
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

ibrahim hocam bu özel haftasonunda yanımızda olma düşünceniz çok anlamlı bir jest

ee artık gelecekmisiniz demiyorum, sadece kaç kişi geleceksiniz onun haberini bekleyeceğim sizden

Motosikleti
    YBR 125
    [QUOTE=karmacoma;1203357]sevgili sanatizim ilk sayfada belirtilen kırmızı uyarılar MT İZMİRin bütün organizasyonlarında uygulanan değişmez kuralıdır, eğer ben yanlış hatırlıyorsam ve bulunduğun bir etkinlik var ise yada gruptan sana referans verip beni uyaracak biri olursa başımızın üstünde yerin var, ama benim sandığım gibi toplantı yada gezi hiç birine katılmamış isen sanırım bu defalık şansın yok gibi görünüyo, bi de gelmek istemene neden gülüyon onu anlamadım

Aslinda gelebilme ihtimalim oldugunu dusunmek bile heyecandan sırıtmam icin yeterliydi kendimce...
    ::ressam::

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Aslinda gelebilme ihtimalim oldugunu dusunmek bile heyecandan sırıtmam icin yeterliydi kendimce...
    cuma günü toplantımıza bekleriz...gel tanışalım orda ayrıntıları konuşuruz
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

Motosikleti
    YBR 125
    Değerli sanatizm,
    Mustafa kardeşimizi lütfen yanlış anlama İzmir MT olarak aldığım kesin bir karar var.Haftalık toplantılarımıza en az 3 kez katılım göstermemiş arkadaşlarımızı direkt olarak toplu sürüşlere davet etmiyoruz.
    Bu sadece üzücü olayları peşinen bertaraf etmek üzere alınan bir tedbirdir.
    Sana referans olabilecek bir tanıdığımıza var ise sorunda yok demektir
    Selamlar...

Nezaketiniz ve arkadasiniz adina yazdiklariniz icin tesekkur ederim.
    Toplantilarinizin her birine bir an once ve surekli katilmak istiyorum, fakat islerimin yogunlugu sebebiyle halâ basaramadim.

Ada gezintiniz icin de gelememe ihtimalim yuksek gorunuyor fakat problem degil.

Tedbir konusunda size katildigimi ve kesinlikle dogru hareket ettiginizi dusundugumu bilmenizi isterim.

Cok istiyorum fakat yine izmir disindayim

Gelebilirsem eger size nasil ulasacagim ve saat kacta nerede olacagim konusunda da bilgi sahibi degilim.
    ::ressam::

korucu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 COMET
    İzmir MT nin 3.yıl etkinliklerinde Havran Motor dostları sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacaktır.5-7 kişi olacağız.Kesin sayıyı 18 ağustosta bildiririz. Selam sevgilerimizle görüşmek dileğiyle.
    HAVRAN MOTOR DOSTLARI BAŞKANI

Motosikleti
    Alıntı korucu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir MT nin 3.yıl etkinliklerinde Havran Motor dostları sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacaktır.5-7 kişi olacağız.Kesin sayıyı 18 ağustosta bildiririz. Selam sevgilerimizle görüşmek dileğiyle.
    hadi hayırlısı. kazasız belasız gelinde gerisi sorun değil. özlemiştik sizleri. tüm dostlara sevgiler selamlar

korucu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 COMET
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi hayırlısı. kazasız belasız gelinde gerisi sorun değil. özlemiştik sizleri. tüm dostlara sevgiler selamlar
    Murat Zeytinli Rock Festivalinde görüşürüz.İbrahim Hocam geleceğinizden bahsetmişti.
    HAVRAN MOTOR DOSTLARI BAŞKANI

Motosikleti
    Murat Zeytinli Rock Festivalinde görüşürüz.İbrahim Hocam geleceğinizden bahsetmişti.
    gelmeyi çok istiyorum. allah nasip ederse haftasonu orda olacağım. Gelince mutlaka sizleri ararım. oturup uzun uzun sohbet ederiz inşallah.

Tedbir konusunda size katildigimi ve kesinlikle dogru hareket ettiginizi dusundugumu bilmenizi isterim.
    ilk toplantımızda tanışmak ümidiyle
    anlayışın için teşekkür ederim

çok güzel bir haber, pazartesi sizi bekleyeceğim,
    selam, sevgi ve saygılar

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)