Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

MOTOSİKLET.NET TOPLANDI! 15/10/05 RUMELİHİSARI resim eklendi

Motovento
    REKLAM ALANI

Kobayashi, katılıyorum kardeşim bende aynı şeyleri yazdım motosiklet.net tektir bölünemez tek site çok yürek sistemi ile çalışıyoruz ayrımcılık yapmak bence yanlış...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

zühtüpaşanın kulakları çınlasın

zühtüpaşa ve saz ekibindenmisin dostum

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    mertmertmert, hocam önceden gidip yer tutucam dersen ben de gelirim
    1-önce söz verip sorumluluk yüklendiğimiz buluşmalara katılalım sonra buluşma düzenleyelim
    Kobayashi, katılıyorum kardeşim bende aynı şeyleri yazdım motosiklet.net tektir bölünemez tek site çok yürek sistemi ile çalışıyoruz ayrımcılık yapmak bence yanlış...
    2-motorcuları zatçı asyacı suzukici bayrampaşalı kadıköylü vs vs diye ayırmadan organizasyon düzenleyelim

hafız yüklenmeyin bu kadar da yaa..... iiki bi toplanalım dedik zatçılar olaraktan...... o zaman teklifimi değiştirip ; herkes gelsin o zaman diyim; gelecekmi bu kadar bıtbıt yapanlar ???? benim amacım bölmek değil - bütünleştirmektir...... zaten bi toplantıya katılabilsem tanıcaksınız deiştirelim abicim o zaman...... herkese açık bi şenlik havasına sokalım toplantıyı ! kabulmüyüz ???? başlığı deiştiriyorum.........

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    takılmayın zühtüpaşaya artık yapmıyo ööle şeyler başka motor aramaya bile başladı

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    o zaman teklifimi değiştirip ; herkes gelsin o zaman diyim; gelecekmi bu kadar bıtbıt yapanlar ????
    sence?
    geliriz deyip gelmeyiz hocam.uyarmı?

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    sence?
    geliriz deyip gelmeyiz hocam.uyarmı?
    kobayashi cim , ama ben ööle yapmadım , toplantı başlamadan önce forumda yazdım gelemeyeceğimi .... ayrıca o toplantıya katılamadığım için ne kadar üzgün olduğumu bilemezsin....

tüm başlıkları vb leri değiştirdim abicim , 15/10/05 Rumelihisarı olarak güncelledim... Umarım herkese uygun olurda toplanırız...

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    son birşey söyleyip daha bu konuyu açmıycam.

bi söz vardır bin kere düşün birkere söyle diye...

8 günde 245 mesaj attığına göre sen bunları yazmadan önce 245.000 defa düşünmüş olamaszın.böylre oluncada noolur boş sözler olur.yazmak olsun diye yazarsın sonra yalan olur.gelcem dersin gelemezsin...

bak misal 34 sayfa yazışma yapılmış bowling forumunda ben geliyorum demişmiyim? dememişim.neden çünkü bellimi olur gelemezsem arkadaşlarıma ayıp olur...

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    dostum son ana kadar bende geliyordum.......... ne kadar hevesli olduğumu okumuşsun heralde.... ama mercuryhepat motoru sattı ve çıkan terslikler sonucu gelemedim........ yokSA nekadarda istekliydim ben............

lütfn bana yüklenmeyi bırakın artık yaa.....

yorumsuz...

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    üyeler zamanla senin mesajlarını okumaz hale gelirler. (ben o hale geldim sayılır)
    siteye çok giriş yapıp çok yazıyorum diyemi ?

mercuryhepat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mecbuen-kafesci-73 merso ile...
    kobayashi kardesh.. adam ben makinayı sattım diye gelmedi.. butun gun moral:0 dolashtık yalandan... adamın hevesini kursagında bırakan bi noktada ben oldum aslında.

mert..olm sende yeme bu lokmaları.. seni tutuyolar bi yerde sende mevsimlik palamut gibi atlıyosun hemen.....

geziye 4tekerle katılıp sizlere yol achabilirmiyim baylar???
    I\\´m / I can !!

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT

üyeler zamanla senin mesajlarını okumaz hale gelirler. (ben o hale geldim sayılır)

siteye çok giriş yapıp çok yazıyorum diyemi ?

siteyi canlı tutup , sohbetlere katılmak ayıpsa , ayıbın en büyüğünü ettim hocam ben.......

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajına ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    - FLOOD= Arka arkaya atılan mesaj arada başka bir cevap olmadan aynı üyenin birden fazla mesaj atması
    ********************I**********************

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    mertcim benide üye olduğum öteki sitede pek sevmezler...gerçek dost burada inan buna...gezi dışında herşey yazılmış buraya...rumelihisarı fikri fena değil aslında...

ama çocuğun şevkini kırmışsınız be site sakinleri...bu kadar kırıcı olmayın please...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    mertcim benide üye olduğum öteki sitede pek sevmezler...gerçek dost burada inan buna...gezi dışında herşey yazılmış buraya...rumelihisarı fikri fena değil aslında... ama çocuğun şevkini kırmışsınız be site sakinleri...bu kadar kırıcı olmayın please...
    eywallah mete_han
    şevkim ha kırıldı ha kırılacak.... 2 kişi geliriz dedi şuana kadar, bana gelemeyiz desin herkes razıyım şevkim kırılmaz ama , farklı yükleniyorlar anlıyormusun..... o biraz üzüyo beni...... tophane gezisine gitmedim diye falan; oysa nasıl da gelmek istiodum ben o geziye - hepinizi tanımak.......

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajına ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - FLOOD= Arka arkaya atılan mesaj arada başka bir cevap olmadan aynı üyenin birden fazla mesaj atması

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ben yokum...

mertcim üyelerin çoğu ağır abi ve abladır...duygularını ifade etmeyi sevmezler...yüzeysel takılırlar...burunlarından kıl aldırmazlar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    mertcim üyelerin çoğu ağır abi ve abladır...duygularını ifade etmeyi sevmezler...yüzeysel takılırlar...burunlarından kıl aldırmazlar...
    anlıyorum abicim , anlıyorum......

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    ben bu işten bişey anlamadım arkadaşımızın biri motosiklet.net çilere çağrı yapıp yer ve zaman belirtmiş toplanalım demiş buraya kadar her şey normal... fakat anlam veremediğim yok guruplaşmaya karşıyız yok zat ı olan gelsin zut u olan gelmesin gibi saçma bir motor ayrımı nedir abi olay istanbulda motosiklet.net sitesi adı altında farklı bir gurup varda biz mi bilmiyoruz chatnoir ne demek istedin özellikle seni anlayamadım açıklarmısın dostum mert sizde diğer lerinin toplantılarına gitmeyin baba hem bak zat kullanıyosunuz sizi almazlar aralarına anladıysam kompela olayım :

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler